Jump to content

סיכום התיקו מול אשדוד בנתניה אחריי צפייה בש.ח | לא מצליחים להתרומם

Sawyer

Recommended Posts

וידאר ממש לא הבעיה, רחוק מכך. היום הייתה החותמת הסופית לכך שג'ורדי מאמן רע. לא יוצאים למתפרצות כמו שצריך, עושים לחץ גרוע שנשבר בשני פסים, כל המשחק התקפה שבלוני שהולך רק עם הרמות.

מאמין שבדומה לשוטא גם ג'ורדי יפוטר אחרי הפסד בטדי עוד שבועיים.

איזה עבודת אימון ג'ורדי עשה שנה שעברה חוץ מלשנות קצת מהקבעון של הקודם בתפקיד? ההשפעה הייתה מיידית

די עם השקר של עבודת אימון, יש לו צוות ברמה הגבוהה ביותר

אמרו עכשיו בשבת ביציע שהגיע לנו פנדל, מישהו יודע על מה מדובר ?

דקה 60 על דוידזאדה, אבל למה שישרקו. השופטים מחרבנים לנו על הראש כל משחק ואנחנו אומרים תודה.

באופן הכלל השופט הזה נוראי, לא נתן למשחק לזוז, מדבר עם כל העולם ובסוף נותן אדום בדקה כבר לא רלוונטית, כמו נגד הפועל חיפה.

איפה ההוא שהתווכח איתי שבאבין הגרוע הזה בלם לאליפות ?!

אחד הבלמים הכי חלשים שנחתו פה בשנים האחרונות!!

מביש לראות שחקנים כאלו לובשים צהוב.

אתה אין לך מושג הא ?

יש לטבח קטע מטומטם כזה, שהוא מחליט להתקדם עם הכדור כאילו היה פליימייקר דגול, אז יש לו שטח ואז הוא עובר למוד זלזול, עושה כאילו הוא מוסר עם הטעיה ואז הרגל שלו נכנסת בדשא והוא מאבד שיווי משקל/יוצאת לו בטעות מסירה מפגרת וזה מוביל להתקפה מסוכנת של היריב.

כל פעם שזה קורה בא לי לירות בעצמי.

קשה לי לראות את הקבוצה הזאת. פשוט קשה. לא זוכר קבוצה כל כך לא מאומנת של מכבי גם בזמנים הקשים שלנו. זה פשוט נס שאנחנו מקום רביעי עדיין במרחק 2-5 נקודות ממקום ראשון מחזור 12. אין כמעט לחץ, חורים מטורפים במרכז המגרש ובהגנה, התקפה תקועה, עוד כל כך הרבה דברים רעים... לא יודע ממה להתחיל. נגד הפועל חיפה היה נראה שיש איזשהו שביב של תקווה ושוב חזרנו לכלום ושום דבר. אין לי כבר ציפיות מהעונה הזאת. נכון אנחנו מכביסטים ואני תמיד אחתור לניצחון וכל עוד יש סיכוי תיאורטי אני אמשיך להאמין אבל בחיי שהקבוצה הזאת שואבת ממך את האמונה עוד קצת ועוד קצת בכל מחזור ומשחק שעובר. אני מנסה לעודד במשחק אבל זה ממש קשה, עוד מהלך לשום מקום עוד איבוד עוד פאשלה, ממש בכוחותיי האחרונים פתחתי את הפה היום.

תטפל קודם כל בקפטן שלך ובדור מיכה שעסוק בהכל חוץ מכדורגל..ואז תתלונן על באבין(הלוואי והוא היה הבעיה שלנו היינו במקום היום אחר לגמרי.)

האמת? שאנחנו ביזיון. קבוצה הכי חלשה מגיעה ואל תגידו לי תמשפט "כולם תופסים משחק שהם משחקים מול מכבי" זה לא פחות מתירוץ מביך, למה אנחנו מחזיקים בכדור ורק מניעים וכל המסירות אחורה!! אף אחד לא עושה שום דבר הכל סטטי וצפוי.. הקבוצה איטית ברמות. תקציב של 150 מיליון שקל והקבוצה נראת לא פחות מ"בושה"

ייני לוחם? ממש לא מעניין אותי!

מיכה? תמיד אמרתי שהוא אף פעם לא יהיה שחקן.לא פיזי,לא מהיר,בעיטה הכי גרועה בארץ,ואנחנו מדברים על שחקן התקפה.

וידאר? באמת תודה על הכל וממש לא שוכח הזיכרון שלי טוב מאד פשוט נראה שההגנות בארץ למדו תתנועה שלו ומהירות?זה לא הצד החזק שלו. 4-5 מיליון יורו ותודה.

ריקן? לא יכול להיות שחקן הרכב שלנו.

יצחקי? אני פשוט אשתוק.

לא מסוגל לראות את ג׳ורדי על הקווים פשוט.

צריך להביא מאמן חדש, בניגוד לבוס ווידיגאל לא יהיה לו הלחץ לקחת תואר כי אני מאמין שעוד שבועיים שלוש נהיה במרחק 9-10 נקודות מהמקום הראשון. הוא יצטרך לבנות את הבסיס לעונות הבאות :

- להחליף 3 זרים בינואר

- לדעת עם איזה ישראלים יש לרוץ ואיזה צריך לייבש ולהיפטר מהם ( טיבי, יצחקי, ייני, ....)

קבוצה לא מאומנת, קבוצה בינונית מאוד, חאלאס ג'ורדי, נכשלת בגדול, קח אחריות...העפת מאמנים על הרבה פחות, תהיה גבר ותיקח אחריות, מילא היינו יוצאים תיקו או מפסידים והיה שיטה היתי אומר בסדר ישבנו עליהם וזה לא נכנס, אבל כלום חבר, כלום לא שיטה, לא כדורגל, כלום, גם הגול מיכולת אישית נטו..נכשלת גם ברכש בפעם המי יודע כמה, זה מה שקורה שמחתימים שחקנים באלתורים של הדקות האחרונות במועד העברות, באבין זה מה שהצלחת להנחית כאן? עם כל הכבוד לו, שהוא הבלם הכי טוב כאן(לא חכמה שהבלמים זה טב"ח, פיליפנקה וטיבי) הוא עדין לא משדרג את ההגנה בשיט, כל פעם שהוא יוצא קדימה עם האיטיות צב שלו , זה סכנה אדירה..אבל שוב, אתה מחכה תמיד לדקות האחרונות של מועד העברות במקום לסמן בלם, אתה מביא בלמים מכל מיני סוכנים(באבין גם הוצע לבית"ר) כושלים בארץ וזה מה שקורה...כנ"ל באטוקיו (לא שיחק אתמול לשם שינוי) וסוסיץ'(עלק עקבו אחריו, אם היו עוקבים היו רואים שהוא חצי שנה לא שיחק והוא עם עודף משקל)..דבר נוסף, מה יש לך משרן ייני? חאלאס עם הרמאות הזו לשם אותו בהרכב בכל מצב, הבנו שאתם רוצים לשם אותו סמל המועדון והפרזנטיה, אבל נמאס לנו, מבחינתי הוא לא סמל, הוא סמל לתקופות של ז'אן ומשאלוב, שחקנים בינונים שרצו לדחוף ולא ראו עד כמה הם שחקני נוער חלשים, לייני יש מקום בליגה א' היום, אין לו מקום במכבי בטוח, חאלאס לרמות את הכדורגל ואותנו, אוהדים כבר לא מזדהים איתו, שחרר אותו בינואר רבאק, שיחפש כשרון אחר. ואתה, תהיה גבר, תחזור לתפקיד שלך, מנהל מקצועי, תעיף את כל המאמנים מסביב ותביא את אוסקר או פאקו, חאלאס נכשלת.

אין לי כח לנתח את כל השחקנים, רובם חלשים מאוד.

אהלן.

הוא הבעיה האחרונה שלך. אין לך מושג.

הוא לא הבעייה האחרונה שלנו, הוא סימפטום שמייצג בעייה גדולה.

הוא ברירת מחדל שהגיעה ביום האחרון לחלון אחרי שבמשך חודשים ניסו להביא בלמים ולא הצליחו.

כנל סושיץ כנל באטוקיו כנל רודריגז, כל אחד מהם הגיע כברירת מחדל וכל הסיסמאות של "יורדי עקב אחריי מגן חובה" לא עובד עליי.

בסופו של יום באבין הוא בלם לא רע, אפילו סביר פלוס לליגה, אבל הוא כבד ולא מהיר.

לקבוצה כמו מכבי ,שב90% מהמשחקים שולטת והבלמים שלה עומדים יותר זמן על קו האמצע מאשר ברחבה, אסור להתפשר על בלם כבד ולא מהיר.

גם פיליפנקה בלם חכם ומניע כדור מעולה,כולנו יודעים מה המעמד שלו היום..

הוא לא הבעייה האחרונה שלנו, הוא סימפטום שמייצג בעייה גדולה.

הוא ברירת מחדל שהגיעה ביום האחרון לחלון אחרי שבמשך חודשים ניסו להביא בלמים ולא הצליחו.

כנל סושיץ כנל באטוקיו כנל רודריגז, כל אחד מהם הגיע כברירת מחדל וכל הסיסמאות של "יורדי עקב אחריי מגן חובה" לא עובד עליי.

בסופו של יום באבין הוא בלם לא רע, אפילו סביר פלוס לליגה, אבל הוא כבד ולא מהיר.

לקבוצה כמו מכבי ,שב90% מהמשחקים שולטת והבלמים שלה עומדים יותר זמן על קו האמצע מאשר ברחבה, אסור להתפשר על בלם כבד ולא מהיר.

גם פיליפנקה בלם חכם ומניע כדור מעולה,כולנו יודעים מה המעמד שלו היום..

קרלוס?

שדרך אגב אכל גול כזה בדיוק בגביע הטוטו לפני תחילת הליגה בעונה של אוסקר וכולם שחטו אותו

קרלוס?

שדרך אגב אכל גול כזה בדיוק בגביע הטוטו לפני תחילת הליגה בעונה של אוסקר וכולם שחטו אותו

ידעתי שמישהו יגיד לי על קרלוס אבל הוא לא דוגמה.

הוא בלם טוב יותר וגם מהיר יותר מבאבין.

גם הוא בעונה וחצי האחרונות,כשהוא איבד מהמהירות והחדות שלו הוא ירד מאוד ברמה .

כשהוא עזב היינו חייבים להשתדרג בעמדה הזו ,במקום זה הלכנו אחורה ..

[quote name="Macc Abi" post="3687769"

כשהוא עזב היינו חייבים להשתדרג בעמדה הזו ,במקום זה הלכנו אחורה ..

המשפט הזה רלוונטי כמעט לגבי כל שחקן מוביל שעזב בשנתיים-שלוש האחרונות.

כמה נקודות לגבי כמה שחקנים.

*ההצבה של מיכה באמצע כרגע לא עובדת , כדאי להחזיר לאגף כדי שיזין את וידאר בצורה אפקטיבית יותר .

*יש פה כמה חבר׳ה שהיו מבסוטים מהעזיבה של טבח , לטענתם הוא תקע את משחק ההתקפה והרס את שטף המשחק.

חלק מאותם חבר׳ה קיוו לראות את אלירן חוזר לקבוצה . אז יש לי חדשות לאותם חבר׳ה אלירן תורם הרבה פחות מאותו טבח ואם נצא מההשוואה , הוא פשוט רע לנו. דוידזאדה חנוק, וידאר גם, הוא לא מתאים לפה בשום צורה ובעיטה חופשית כזאת או אחרת לא ישכנעו אותי.

*אם יצחקי כבר פה , אפשר להפיק ממנו תועלת רק בעמדה אחת והיא משבצת אחת מתחת לחלוץ , יש לו את היכולת להוציא בעיטה נקייה , והוא מסוגל לשבור לחץ בפעולה אישית טובה. בשבלוניות שההתקפה שלנו מראה הוא יכול לעשות את הפעולה המפתיעה ולשדרג אותנו.

קבוצה לא מאומנת, קבוצה בינונית מאוד, חאלאס ג'ורדי, נכשלת בגדול, קח אחריות...העפת מאמנים על הרבה פחות, תהיה גבר ותיקח אחריות, מילא היינו יוצאים תיקו או מפסידים והיה שיטה היתי אומר בסדר ישבנו עליהם וזה לא נכנס, אבל כלום חבר, כלום לא שיטה, לא כדורגל, כלום, גם הגול מיכולת אישית נטו..נכשלת גם ברכש בפעם המי יודע כמה, זה מה שקורה שמחתימים שחקנים באלתורים של הדקות האחרונות במועד העברות, באבין זה מה שהצלחת להנחית כאן? עם כל הכבוד לו, שהוא הבלם הכי טוב כאן(לא חכמה שהבלמים זה טב"ח, פיליפנקה וטיבי) הוא עדין לא משדרג את ההגנה בשיט, כל פעם שהוא יוצא קדימה עם האיטיות צב שלו , זה סכנה אדירה..אבל שוב, אתה מחכה תמיד לדקות האחרונות של מועד העברות במקום לסמן בלם, אתה מביא בלמים מכל מיני סוכנים(באבין גם הוצע לבית"ר) כושלים בארץ וזה מה שקורה...כנ"ל באטוקיו (לא שיחק אתמול לשם שינוי) וסוסיץ'(עלק עקבו אחריו, אם היו עוקבים היו רואים שהוא חצי שנה לא שיחק והוא עם עודף משקל)..דבר נוסף, מה יש לך משרן ייני? חאלאס עם הרמאות הזו לשם אותו בהרכב בכל מצב, הבנו שאתם רוצים לשם אותו סמל המועדון והפרזנטיה, אבל נמאס לנו, מבחינתי הוא לא סמל, הוא סמל לתקופות של ז'אן ומשאלוב, שחקנים בינונים שרצו לדחוף ולא ראו עד כמה הם שחקני נוער חלשים, לייני יש מקום בליגה א' היום, אין לו מקום במכבי בטוח, חאלאס לרמות את הכדורגל ואותנו, אוהדים כבר לא מזדהים איתו, שחרר אותו בינואר רבאק, שיחפש כשרון אחר. ואתה, תהיה גבר, תחזור לתפקיד שלך, מנהל מקצועי, תעיף את כל המאמנים מסביב ותביא את אוסקר או פאקו, חאלאס נכשלת.

אין לי כח לנתח את כל השחקנים, רובם חלשים מאוד.

ג'ורדי העיף רק מאמן אחד לאורך כל השנים שלו פה וזה היה ארבלדזה, וגם את ארבלדזה הוא העיף יותר מדי מאוחר, וקצב צבירת הנק' של ארבלדזה היה עוד פחות טוב משל ג'ורדי, 21 נק' אחרי 12 מחזורים.

ועדין

הייתה פה שיטה, למרות שאני מסכים שהוא היה צריך לעוף ויותר מוקדם......אבל אל תשכח שהוא גם צבר נקודות מול קבוצות טובות יותר בליגה האירופאית

מה שאתה עם ג'ורדי אפילו לא כבשת גול.

ועדין

הייתה פה שיטה, למרות שאני מסכים שהוא היה צריך לעוף ויותר מוקדם......אבל אל תשכח שהוא גם צבר נקודות מול קבוצות טובות יותר בליגה האירופאית

מה שאתה עם ג'ורדי אפילו לא כבשת גול.

אני לא בא להגן על התפקוד של ג'ורדי בתור מאמן (כי הוא אכזבה בתור מאמן), אבל אי אפשר להגיד עליו שהוא מוותר על מאמנים מהר, גם את ארבלדזה שהיה צריך לפטר מוקדם יותר, פיטר רק אחרי ההפסד לבית"ר במחזור ה-16, אז אני לא בטוח אם "ג'ורדי המנהל המקצועי" היה מפטר את "ג'ורדי המאמן"..

ג'ורדי לא מאמן חד וחלק, הוא מנהל מקצועי שהביא תארים סבבה, נכשל ביותר זרים מאשר הביא, זה פרשנות..אבל מאמן הוא לא, אז הובא לו עזרה כלשהי בדמות מקלרן ופורטוז או איך שקוראים לו, כרגע אף אחד מהם לא הצליח ללמד אותו מה לעשות בתחום האימון ולשנות(הוא רק בא לנצח על התזמורת) אז או שהם לא מסוכרנים, או שהוא לא מבין את ההוראות או שלא יודע מה, בכל מקרה הכל לא עובד, זה לא בושה להגיד כשלתי, לחזור לתפקיד או להביא אנשים אחרים.

מותר לטעות, זאת טעות של חוסר ריכוז, כמה דקות לפני זה הוא לקח נקי לחלוץ ב-1 על 1 מול השוער.

בסה"כ מדובר בבלם יציב מאוד שמסוכן גם בחלק ההתקפי, הוא בטח לא הבעיה שלנו.

אתם מזיינים את השכל לגבי בבין. כן עשה טעות של טירון וכן הוא איטי, אבל הוא בלם מצויין. יש לו מסירות מאוד מדוייקות, הוא חושב מחוץ לקופסא ולא עושה רק את הדבר "הבטוח". הוא שחקן חכם ופיזי שמשחק מהר. פי כמה רמות מטיבי זה בטוח. הטעות של אתמול זו טעות חמורה אבל ההוצאה להורג שאתם עושים פה (ולא רק פה) זה ביזיון. גם פה וגם בנושא על ג'ורדי, כל אלה שאין להם בעיה לקלל ולתלות בכיכר העיר, הם אלה שכמה חודשים אחרי שיעזבו יפתחו פה נושאי סליחה.

באבין הבעיה האחרונה שלנו.

מייאש לראות את השחקנים עם כל כך מעט תנועה לעומק וכל כך מעט אופציות מסירה קדימה.

לא מובן מה הם עושים באימונים.