Jump to content

סיכום התיקו מול אשדוד בנתניה אחריי צפייה בש.ח | לא מצליחים להתרומם

Sawyer

Recommended Posts

אני היחידי שחושב שיש לראייקו חלק גדול מאוד מהשער ? הוא עשה שם גליצ' ממש שטותי שאם הוא הולך עם הידיים זה לא גול בחיים.

גם בהילוך חוזר רואים על הפרצוף שלו שהוא מפחד.

"קריאות תתפטר ובוז בלי סוף"

לא רואה בזה נקודה שלילית בניגוד אלייך

סוף סוף הקהל מתחיל להבין את המצב

כשנמשיך לאבד נקודות ולהראות רע (נגד ויאריאל, נגד פ"ת וכשנובס בצורה משפילה נגד בית"ר) אולי אז גם הגרעין הקשה

של אוהדי ג'ורדי ישתכנעו.

בכל אופן, דעתי היא שקריאות התתפטר בסוף הן נקודה חיובית.

הגרעין הקשה של אוהדי ג'ורדי השתכנע מזמן. אני לא חושב שיש אחד באיצטדיון המסריח הזה כולו שחושב שג'ורדי הוא האיש המתאים לתפקיד המאמן במכבי כולל ג'ורדי עצמו. ועדיין, השושלת הזו שלנו היא שלו. גם אם נסיים מקום אחרון לא אצעק לו להתפטר ואוהב אותו ואזכור אותו לטובה גם אחרי שילך. אני רוחש לו כבוד וצעקות של הקהל לא יעזרו פה לקבוצה. והשחקנים ממש לא נקיים בכל הסיפור הזה.

הגרעין הקשה של אוהדי ג'ורדי השתכנע מזמן. אני לא חושב שיש אחד באיצטדיון המסריח הזה כולו שחושב שג'ורדי הוא האיש המתאים לתפקיד המאמן במכבי כולל ג'ורדי עצמו. ועדיין, השושלת הזו שלנו היא שלו. גם אם נסיים מקום אחרון לא אצעק לו להתפטר ואוהב אותו ואזכור אותו לטובה גם אחרי שילך. אני רוחש לו כבוד וצעקות של הקהל לא יעזרו פה לקבוצה. והשחקנים ממש לא נקיים בכל הסיפור הזה.

תודה רבה.

השחקנים בכלל לא נקיים, לג׳ורדי המאמן יש חלק גדול ביכולתהכללית אבל אין לו שליטה על רגעי חוסר ריכוז/זלזול/יוהרה של שחקנים שגורמים לאיבוד כדור קריטי.

זה כמעט בכל משחק, אסטנה בבית, הגול הראשון של הפועל חילה, הגול של אשדוד היום.

לא יכול להיות שמתהלכים לי על החצי כשמ.ס. אשדוד תוקפים, לא צריך אפילו איזה לחץ מסודר ופסיכי, ראיתי מספיק פעמים שכשחקן או שניים מחליטים באמת ללחוץ זה גורם לבלרינות בליגה העלובה הזו להעיף כדור לשומקום.

אני היחידי שחושב שיש לראייקו חלק גדול מאוד מהשער ? הוא עשה שם גליצ' ממש שטותי שאם הוא הולך עם הידיים זה לא גול בחיים.

גם בהילוך חוזר רואים על הפרצוף שלו שהוא מפחד.

לראיקו יש שטאנץ' קבוע שבמקום לקלוט הוא מעדיף להרביץ לכדור, וכל ילדון מתחיל יודע שאם כבר הודפים אז תנסה לווסת את הכדור הצידה, אבל ראיקו כמעט תמיד הודף לאמצע, ותכלס זה גם מה שקרה בגול, הוא ניסה רק שיהיה מגע בינו לבין הכדור ולא בחשיבה איך למנוע את הסכנה..

מאמין שאפשר להביא אותו מינואר עד מרץ לא?

מאמין שתאורתית אפשרי, יש עוד כל מיני שחקנים שהבנתי שעברו לחזק קבוצות אירופיות עד לתחילת הליגה, אבל לא מאמין שגם זהבי עצמו ירצה להסתכן בפציעה למשל בזמן שיש דיווחים על עתידו ועל סכומים דמיוניים שבהם מדובר..

מסכים. ממש רציתי שג'ורדי יצליח, אבל אני מתחיל להתייאש ולחשוב שכנראה הוא לא יכול להוביל אותנו לאליפות.

בשנים קודמות השחקנים היו מכבדים ומפחדים מג'ורדי, וזה נראה כאילו השנה כל אחד עושה מה בזין שלו. אני לא בטוח איזה מאמן אחר במקום ג'ורדי יצליח לקחת את הסגל של המפונקים האלה לאליפות בעונה הזאת.

ג'ורדי צריך להחליט עם עצמו אם הוא באמת רוצה לאמן כמו שהוא רצה להיות מנהל ספורטיבי, ואם כן אז שיתחיל להראות מהכריזמה שאפיינה אותו בשנים שעברו, גם אם זה אומר להעיף שחקנים ולשים להם גבולות.

מאמין שתאורתית אפשרי, יש עוד כל מיני שחקנים שהבנתי שעברו לחזק קבוצות אירופיות עד לתחילת הליגה, אבל לא מאמין שגם זהבי עצמו ירצה להסתכן בפציעה למשל בזמן שיש דיווחים על עתידו ועל סכומים דמיוניים שבהם מדובר..

בהקאם ודרוגבה עשו את זה

יאללה שיבוא שהוא בכושר שיא וגם יתן לנו דחיפה לפני סיום העונה

אוף איזה פח אנחנו. וואלה כבר מעדיף שהפועל חיפה תיקח אליפות ולא הגמלים שוב.

נו זה ברור, אבל זה לא יקרה. אנחנו סוללים לב״ש אליפות שלישית.

נתניה (סגל קצר מדי), בית״ר (מועדון מפגר בלי מאמן), הפועל חיפה (נו באמת)

בקיצור אם לא יהיה שיפור משמעותי אצלנו אז ב״ש קל

ביתר יכולה לגנוב אליפוץ אם וואקמה עוזב בינואר ואנחנו נמשיך לדשדש

כמה משקל לדעתכם יש לתג מחיר של וידאר בהצבה שלו בהרכב? שני המחליפים שלו כבשו באמצע השבוע

אם יש דבר בלתי נסבל זה קבעון כשלא הולך, גם שוטא חטא בזה

(גם ראיקו צריך זעזוע, אבל פחות בוער כרגע)

מזל שאני שומר שבת ועוד היה לי עבודה ישר על צאת שבת

לא הייתי צריך לסבול את החרא הזה

התלהבתם מראיקו ווידאר כל התקופה הזאת ? נו באמת

נוהל ייני.

באבין זה תוצאה של מושאל שעל הזין שלו הקבוצה הזמנית

בלקמן כישראלי זאת גניבת דעת ברמת ג'ורדי קרויף מאמן

כששמעתי על ההרכב הייתי כל כך שמח .... כל כך מבואס שזה התפוצץ לי בפנים .

עד מתי מכבי שלי ??

הרגתם אותנו כבר הרגתם

וידאר ממש לא הבעיה, רחוק מכך. היום הייתה החותמת הסופית לכך שג'ורדי מאמן רע. לא יוצאים למתפרצות כמו שצריך, עושים לחץ גרוע שנשבר בשני פסים, כל המשחק התקפה שבלוני שהולך רק עם הרמות.
מאמין שבדומה לשוטא גם ג'ורדי יפוטר אחרי הפסד בטדי עוד שבועיים.

אמרו עכשיו בשבת ביציע שהגיע לנו פנדל, מישהו יודע על מה מדובר ?

חסרים פנדלים שהגיעו לנו במשחק הזה והנבלה לא שרק?

בכ"מ הפנדל הכי ברור היה על דוידזאדה (השחקן של אשדוד נכנס ברגל שלו עם כל הנשמה, אפילו לא ניסה ללכת לכדור).