Jump to content

יתר - מחזור 12

קמאנן

Recommended Posts

בן סהר בשתי דרגות היום מעל וידאר

הייתי מנסח את זה שונה

באר שבע משחקת בשיטה שמתאימה לבן סהר ב2 דרגות מעל השיטה שמכבי משחקת לוידאק

חכו עוד מעט מליקסון פורש, שהר עוזב לחול, וואקמה נכנס לכלא על זיוף תעודת זהות, ויטור פורש בגלל פציעות והאליפות חוזרת הביתה

אבל רק אם דסה ואצילי יחזרו בזמן.

בן סהר בשתי דרגות היום מעל וידאר

לפני לא יותר מדי זמן מישהו כתב באחד הנושאים שאי אפשר בכלל להשוות ביניהם ושמדובר בעולם אחר, המטרה שלו היתה להלל את וידאר, אני ברוב שעמומי כתבתי בציניות שבאמת אין מה להשוות בין שחקן אול אראונד של האלופה לבין חלוץ נחמד של קבוצת פרווה, וסיימתי ב "לא לזה התכוונת?", מתוך ידיעה שברור היה לי שיבינו שמדובר בציניות, להפתעתי הרוב המוחלט לא זיהו זאת, וכמנהגם בקודש שיחקו אותה אבו עלי על חשבוני, עד שבצניעות אומר שסתמתי להם את הפה בהודעת המשך שלאחריה חדלו, מה רוצה בעצם לומר? שלמרות שאותה ההודעה היתה לפני כמה חודשים בודדים בלבד, המגמות השתנו לחלוטין, סהר נהפך אולי לשחקן הטוב בליגה אחרי וואקמה, ווידאר בין אם באשמתו ובין אם לאו, נהפך לדחליל שלא לומר נטל על הצד ההתקפי, מקווה מאוד מאוד שמישהו במכבי יציע לו בוכטות של מזומנים וינצל את סיום החוזה שלו, ולמרות שדי בטוח שיעדיף להשאר אצל אלונה במשכורת משודרגת, אבל לנסות לא עולה בכסף, ואם על הדרך אפשר להלחיץ את "אבירת הספורט הישראלי", ואת הקהל הניאנדרטלי שלהם כך ייטב..

יש מין הילה בטרנר שקשה לי להסביר. השילוב של האקוסטיקה וקבוצה מאומנת כל כך גורמת לזה להיראות לא כוחות.

לא מתבייש לפרגן להם.

כנראה שזה מה שעושה את זה לשופטים

אשכרה הגיע הרגע שחייב ששחקנים יעזבו את באר שבע כדי שהליגה תפתח. אם הם שומרים על הסגל בינואר הליגה נגמרת במרץ

או שבכר יקבל הצעה לאמן את ארסנל במקום וונגר.

כל עוד הם בטרנר ואנחנו בנתניה גם פפ לא יעזור פה.

הם שומרים על הבית בלי להפסיד שם נקודות, זה ההבדל בטבלה. זה היה ההבדל גם בשנה שעברה.

נמשיך לאכול חרא עד השיבה הביתה.

כשאמרתי לפני תחילת העונה שעברה (!) כבר שהם יקחו ברצף צחקו על זה. בבקשה.. אמרו פה שבוזגלו עוזב ונגמר הסרט שלהם. אתם לא בכיוון בכלל חבר'ה.

תצאו מהסרט ותבינו שגם אם וואקמה עוזב בזה הרגע הם טוחנים ת'ליגה.

נתניה לא מספיק ביתי, טרנר מפחיד ואנחנו משלמים על זה לצערי. זיינו אותנו שם בתחת ב-10 שחקנים מרוב הבטחון שיש להם שם.

כן לג'ורדי יש חלק, כן יש מקום לשינויים בסגל.

עדיין חושב שכל עוד הסטטוס של טרנר-נתניה נשאר אנחנו לא בכיוון בכלל.

דווקא זה טוב שהם ניצחו, מספיק עם הגניבת דעת שההפרש קטן ואנחנו בתמונה, אנשים צריכים להתעורר על עצמם, גם ג'ורדי וגם השחקנים.

לבוא ולנצח בשיניים גם בפ"ת וגם בטדי ולחזור לתמונה.

מדהים כמה ניתוק יש ברשמי של מכבי שיום אחרי הביזיון של אתמול ושאנחנו במרחק חמש נקודות מעלים לי פוסטים של השחקנים באיזו השקה של ספונסר. יותר גרוע מהרק לא רגש שלהם.

דווקא זה טוב שהם ניצחו, מספיק עם הגניבת דעת שההפרש קטן ואנחנו בתמונה, אנשים צריכים להתעורר על עצמם, גם ג'ורדי וגם השחקנים.

לבוא ולנצח בשיניים גם בפ"ת וגם בטדי ולחזור לתמונה.

להגיד להתעורר על עצמם ואז לכתוב לבוא ולנצח בטדי... גם אתה צריך להתעורר על עצמך.

וההפרש הוא מזמן לא ההפרש בטבלה, כמה שהוא לא יהיה, ההפרש בפועל הוא פי 10 מזה.

להגיד להתעורר על עצמם ואז לכתוב לבוא ולנצח בטדי... גם אתה צריך להתעורר על עצמך.

וההפרש הוא מזמן לא ההפרש בטבלה, כמה שהוא לא יהיה, ההפרש בפועל הוא פי 10 מזה.

אתה מדבר על קבוצה בלי מאמן שהתבטלה נגד ב"ש והיתה צריכה לחטוף 5, הגיע הזמן שנבוא וננצח שם.

מדהים כמה ניתוק יש ברשמי של מכבי שיום אחרי הביזיון של אתמול ושאנחנו במרחק חמש נקודות מעלים לי פוסטים של השחקנים באיזו השקה של ספונסר. יותר גרוע מהרק לא רגש שלהם.

מניח שזה אירוע שלא נקבע היום בבוקר ורוב הסיכויים שחוזה האימוץ כולל גם העלאת פוסטים ברשתות החברתיות.