Jump to content

את'ריום - Ethereum

טוני

Recommended Posts

בתור אחד שלא משקיע בבורסה, מניות, מטבעות וכו'.

זו נראית לי הזדמנות שיהיה קשה לפספס. ב2010 ויתרתי על הזדמנות בנוגע לביטקוין, נראה לי שהפעם אני לא אעשה זאת.

אומנם קצת באיחור אבל המחיר הלא גבוה יחסית, לעומת הפוטנציאל שווה שקילה.

מה דעתכם?

אתה לא יודע אם המחיר גבוה או לא גבוה יחסית. אל תשווה את שער החליפין של איתריום לביטקוין כי זה לא בר השוואה. כדי לקבל החלטות שהן לא ניחוש על המחיר (או יותר נכון החלטות שהן ניחוש אבל טיפה פחות) אתה צריך להסתכל עליו במונחי שווי שוק של המטבע כולו.

לדעתי תתחיל לחשוב על זה אך ורק אם יש לך סכומי כסף שלא אכפת לך לא לראות יותר וגם אז לפצל בין כמה מטבעות שנראים לך הכי בטוחים ואמינים אחרי שחקרת את העולם הזה כמה שיותר, ובכמה ארנקים וצורות איכסון שונות.

אי אפשר להשוות את זה לביטקוין, משום שלא מדובר באותו דבר בכלל.

ביטקוין זה מטבע וירטואלי מבוזר, את׳ריום זה מערך חוזים לא מבוזר של חברה ספציפית. אין לי מושג אם זה יצליח או לא, אבל מדובר בקטגוריה שונה לחלוטין.

כל עוד יש מי שיאמין ויקנה את זה המחיר של זה ימשיך לעלות. אני נגד קריפטוקורנסי, אבל אני לא אגנוב לאף אחד את הדעה, ממליץ פשוט לקרוא כמה שיותר בתחום ולהגיע למסקנות לבד.

מי שמחפש את הבסיס, יכול להאזין לפודקסט המצויין הזה שמסביר ממש מההתחלה מה זה כסף ואיך בכלל קובעים מחיר לכסף וממשיך להסבר בסיסי ומפורט על קריפטוקורנסי בלוקצ'ין וביטקוין.

http://www.added-value.co/15/

נקודות קטנות שאני כן יכול לתת:

1. מחיר נקבע על פי סך ממוצע העסקאות שנעשו באותו יום.

2. הביטקוין עולה כי הביקוש שלו בשמיים -> יש יותר מחפשים לקנות מאשר מחפשים למכור.

3. אותו אדם שהמציא אותו שאף אחד עדיין לא יודע מי הוא, מחזיק כמיליון מטבעות שכרגע שוות 10 מיליארד דולר.

4. ברגע שאנשים ירגישו שהביטקוין "יקר" מדי הם יתחילו למכור ויורידו את המחיר, בעשרות אחוזים, אין לביטקוין אף גוף מאחוריו שיכול למנוע עליה או ירידה מאסיבית (מדיניות מוניטרית של בנק מרכזי לדוגמא).

5. כמובן שאף אחד לא יודע מה זה יקר או נמוך מדי כי זה מטבע ראשון ומיוחד מסוגו (יש כבר עוד אלפי מטבעות אבל כמובן הוא הראשון והמוכר ביותר) לכן ניתן לראות הרבה גורמים "סולידים יותר" מתרחקים ממנו כמו מאש ואפילו יש הקוראים לו פירמידת עמלות. אחד המתנגדים הגדולים של הביטקוין הוא משקיע הערך הגדול בהיסטוריה וורן באפט, אני אישית מכבד מאוד את המילה שלו וממליץ לקרוא את מה שיש לו לומר בנושא.

דוגמא יפה אבל לא צריך ללכת רחוק, ב 2001 זה היה הדוט.קום, אנשים קנו כל מניה פשוט כל מניה שאיכשהו קשורה לאינטרנט, יכלת להנפיק חברה שקוראים לה kaki.com והיית בטוח ששווי השוק שלך יעלה פי כמה מונים על שווי הנייר שלך

דוגמא יפה אבל לא צריך ללכת רחוק, ב 2001 זה היה הדוט.קום, אנשים קנו כל מניה פשוט כל מניה שאיכשהו קשורה לאינטרנט, יכלת להנפיק חברה שקוראים לה kaki.com והיית בטוח ששווי השוק שלך יעלה פי כמה מונים על שווי הנייר שלך

דווקא בגלל שזה דוגמא ישנה מאוד, הרבה דורות לפני שבכלל היה אינטרנט והיא עדיין אקטואלית עם שינויים קוסמטיים זה החלק היפה.

אנשים לא לומדים.

דווקא בגלל שזה דוגמא ישנה מאוד, הרבה דורות לפני שבכלל היה אינטרנט והיא עדיין אקטואלית עם שינויים קוסמטיים זה החלק היפה.

אנשים לא לומדים.

לא חושב שזה אנשים לא לומדים כמו אנשים מהמרים.

אפילו אם מדובר בערך מנופח לחלוטין (ואני לא יודע אם זה המצב פה) ואתה יודע את זה, אתה עדיין יכול להרוויח כמות כסף ענקית אם אתה נכנס מספיק מוקדם ויוצא בזמן.

לא חושב שזה אנשים לא לומדים כמו אנשים מהמרים.

אפילו אם מדובר בערך מנופח לחלוטין (ואני לא יודע אם זה המצב פה) ואתה יודע את זה, אתה עדיין יכול להרוויח כמות כסף ענקית אם אתה נכנס מספיק מוקדם ויוצא בזמן.

כולם כאן נכנסים בעובי הקורה כשמטרת הנושא הייתה לבחון בעזרת אנשים שמבינים מה הולך בבורסה (כי אף אחד לא באמת יודע מה זו שיטת המשחקים ההזויה הזו) איך אפשר להוציא כסף בעזרת מנייה שעושה רושם מבטיח בדומה למטבע מוצלח אחר.

כולם כאן נכנסים בעובי הקורה כשמטרת הנושא הייתה לבחון בעזרת אנשים שמבינים מה הולך בבורסה (כי אף אחד לא באמת יודע מה זו שיטת המשחקים ההזויה הזו) איך אפשר להוציא כסף בעזרת מנייה שעושה רושם מבטיח בדומה למטבע מוצלח אחר.

כל קשר בין המטבעות הוירטואליים האלה למניות הוא מקרי. אם כבר אז תשווה אותם לזהב.

כל קשר בין המטבעות הוירטואליים האלה למניות הוא מקרי. אם כבר אז תשווה אותם לזהב.

כסחורה? או כשער נומינלי? בכל מקרה אני חושב שזו נישה שונה לגמרי מכל דבר שהכרנו עד היום

מניסיון שסחרתי פעם, להשקיע על מטבע וירטואלי זה סוג של עבודה נוספת. זה שוק שקשה לעבוד איתו בגלל התנודתיות. לשם השוואה הביטקויין שבר שיא כל הזמנים שלו במשך שבוע בודד איזה 5 פעמים.

לדעתי הדבר הבא מתחבא במטבע וירטואלי שטרם פרץ וצריך לעשות המון עבודת מחקר כדי לזהות איזושהי מגמה (כמו לייטקויין או ריפל שהחלו לצבור תאוצה. אין באמור המלצה).

הרבה לא ציינו כאן שגם הבנקים הגדולים בארה"ב וחלק מהאנליסטים מתחילים כבר להשלים שהשוק הזה לא הולך לעצור וכרגע זה הדבר החם.

מניסיון שסחרתי פעם, להשקיע על מטבע וירטואלי זה סוג של עבודה נוספת. זה שוק שקשה לעבוד איתו בגלל התנודתיות. לשם השוואה הביטקויין שבר שיא כל הזמנים שלו במשך שבוע בודד איזה 5 פעמים.

לדעתי הדבר הבא מתחבא במטבע וירטואלי שטרם פרץ וצריך לעשות המון עבודת מחקר כדי לזהות איזושהי מגמה (כמו לייטקויין או ריפל שהחלו לצבור תאוצה. אין באמור המלצה).

הרבה לא ציינו כאן שגם הבנקים הגדולים בארה"ב וחלק מהאנליסטים מתחילים כבר להשלים שהשוק הזה לא הולך לעצור וכרגע זה הדבר החם.

תשמע, אם אחרי שחקרתי על הנושא הזה די הרבה אם היית אומר לי על איזה מטבע להמר הייתי אומר על ריפל מבין כולם.

מצד שני זה ללכת להימור נטו, אם יש לכם כמה אלפי דולרים פנויים ואתם באמת מחפשים להרוויח במכה אחת אז לכו לקזינו, כנראה יהיה יותר סיכוי.

תשמע, אם אחרי שחקרתי על הנושא הזה די הרבה אם היית אומר לי על איזה מטבע להמר הייתי אומר על ריפל מבין כולם.

מצד שני זה ללכת להימור נטו, אם יש לכם כמה אלפי דולרים פנויים ואתם באמת מחפשים להרוויח במכה אחת אז לכו לקזינו, כנראה יהיה יותר סיכוי.

האמת היא שזה לא כ"כ נכון.

הריפל שווה 0.3$.

אם אתה נכנס ב 50$ מה כבר יכול לקרות? אנשים מפסידים פה יותר כסף בווינר.

הריפל ככל הנראה לא יהיה שווה כ"כ הרבה למטבע בודד כמו הלייטקוין, את'ריום ודומיהם מהסיבה הפשוטה שיש כמות הרבה יותר גדולה של מטבעות שלו

האמת היא שזה לא כ"כ נכון.

הסיכון הוא אותו דבר ביחס לרווח, בקזינו אתה יכול להרוויח או להפסיד, פה אתה יכול לעלות ולרדת אבל העקרון הוא ששניהם הם דיי הימור ביחס לזה שאין על המטבעות האלה רגולציה והכל יכול להתהפך ביום אחד.

יש לי חבר שקנה את ריפל באפריל לפני הזינוק שלו ועשה 700%

חבר אחר האמין את ריפל אחרי הפריצה כי היה חדשה פודומנטלית שהייתה אמורה להזניק אותו ומאז הוא רק מפסיד.

בכל אופן, ריפל מטבע אפור בטירוף למרות שהטכנולוגיה שלו מעניינת וטובה. הוא לרוב לא הכי תנודתי.

אמנם אין לי תיק יותר מדי מנופח בכסף (מי שעשה פחות מ200-300% מביטקוין והאלטים בשנה האחרונה כנראה היה צריך לזרוק ערימות של כסף לפח) אבל מהנסיון שלי עם אלטים, אם אתה לא משקיע בזה המון זמן (FA וTA) אז זה כאב ראש שלא תמיד שווה את האחוזים. ושורה תחתונה אם הייתי צריך להמליץ למישהו לשים את הכסף שלו לטווח שיותר ארוך מכמה חודשים הייתי הולך רק על ביטקוין.

יש לי חבר שקנה את ריפל באפריל לפני הזינוק שלו ועשה 700%

חבר אחר האמין את ריפל אחרי הפריצה כי היה חדשה פודומנטלית שהייתה אמורה להזניק אותו ומאז הוא רק מפסיד.

בכל אופן, ריפל מטבע אפור בטירוף למרות שהטכנולוגיה שלו מעניינת וטובה. הוא לרוב לא הכי תנודתי.

אמנם אין לי תיק יותר מדי מנופח בכסף (מי שעשה פחות מ200-300% מביטקוין והאלטים בשנה האחרונה כנראה היה צריך לזרוק ערימות של כסף לפח) אבל מהנסיון שלי עם אלטים, אם אתה לא משקיע בזה המון זמן (FA וTA) אז זה כאב ראש שלא תמיד שווה את האחוזים. ושורה תחתונה אם הייתי צריך להמליץ למישהו לשים את הכסף שלו לטווח שיותר ארוך מכמה חודשים הייתי הולך רק על ביטקוין.

ביטקוין ימות, השאלה רק מתי.

https://www.themarker.com/markets/1.4661281

https://www.themarker.com/markets/1.4652966

החברה הזאת היא התגלגלות הדוט.קום אחד לאחד,

בנוסף, להגיד על המניה של החברה שלו שהוא לא יודע אם היא יקרה או זולה מדי זו גניבת דעת

https://www.themarker.com/markets/1.4661281

https://www.themarker.com/markets/1.4652966

החברה הזאת היא התגלגלות הדוט.קום אחד לאחד,

בנוסף, להגיד על המניה של החברה שלו שהוא לא יודע אם היא יקרה או זולה מדי זו גניבת דעת

איש עסקים מבריק

קם מתי שהוא רוצה ועושה מאות מיליונים מעסקי אוויר