Jump to content

ראייקו לבלב

judymaccabi

Recommended Posts

אנשים שוכחים מהר, הכינוי שלו כאן היה "הצלם" עכשיו פתאום הוא שוער טוב.

הכינוי שלו כאן לא מעניין כי יש פה אנשחם שבכוח יחפשו שעיר לעזאזל.

חואן פאבלו שוער סבבה וגם נתן הצלות חשובות מאוד.

חחחחח לא שווה ליגת על עלק איך אתם אוהבים לטנף ולהגזים.

רק מהראש 1 על 1 של בורדו במשחק בארץ שהוא לקח כמו ענק. שוער בינוני מינוס אבל מה שכתבת ממש לא נכון.

מרוב שחוסר ההצלחה שלו ב1 על 1 היה כל כך קיצוני אפילו לא טרחתי לסייג ב"כמעט"

עם פאבלו כל כמה משחקים היינו סופגים שער מטעות אישית וישירה שלו. זה ממש לא חסר לי עכשיו, כשכל משחק אנחנו סופגים שני גולים מטעויות אישיות וישירות של שחקני ההגנה.

במאת רחמים על ראייקו. הגיע בתקופה הפחות טובה שלנו. חשוף כל כך הרבה פעמים עם האין-הגנה שלנו. ובאמת נראה כמו אחד אולי בין היחידים שלוקח את כל המצב הזה הכי ללב.

אחד המשפטים הכי תלושים שקראתי בפורום. עוד מבלי

לסנגר על ראיקו, חואן פאבלו לא לקח אחד על אחד פעם אחת בתקופה שלו במכבי.

יותר מזה,היית מתאר לעצמך שלפחות חלק מהמצבים ילכו החוצה, אבל כל אחד על אחד מולו נגמר בגול, בקטע חריג מאוד מבחינה סטטיסטית.

אם זה אחד המשפטים התלושים שקראת בפורום משמעות הדבר שאינך גולש בפורמט זה לעיתים קרובות, בכל מקרה מציע לך לחזור ולראות משחקים מהתקופה ההיא, תופתע כמה שהסטיגמות שיש לך בראש עליו מוטעות ולא נכונות, אני לא הסוכן של חואן אבל לטעון שהוא אחד השוערים החלשים שהיו פה כפי שיש כאלו שטוענים זה בולשיט מזוקק, גם ראיקו החביב שאולי יום אחד יהיה פנומן אדיר לא כזה מדהים עד כה בטח ובטח לציפיות, לפעמים זה נראה שהיריבה בועטת מולנו אפס פעמים ובכל זאת יוצאים עם שער חובה..

אם זה אחד המשפטים התלושים שקראת בפורום משמעות הדבר שאינך גולש בפורמט זה לעיתים קרובות, בכל מקרה מציע לך לחזור ולראות משחקים מהתקופה ההיא, תופתע כמה שהסטיגמות שיש לך בראש עליו מוטעות ולא נכונות, אני לא הסוכן של חואן אבל לטעון שהוא אחד השוערים החלשים שהיו פה כפי שיש כאלו שטוענים זה בולשיט מזוקק, גם ראיקו החביב שאולי יום אחד יהיה פנומן אדיר לא כזה מדהים עד כה בטח ובטח לציפיות, לפעמים זה נראה שהיריבה בועטת מולנו אפס פעמים ובכל זאת יוצאים עם שער חובה..

חואן פאבלו שוער בינוני עם משחק רגל נוראי, בשנייה אנשים יכולים למצוא לך שערים מביכים שהוא קיבל פה לאורך השנים וזה בלי לדבר על שערים שהוא צילם בהם ואולי יכל לקחת.

חואן פאבלו שוער בינוני עם משחק רגל נוראי, בשנייה אנשים יכולים למצוא לך שערים מביכים שהוא קיבל פה לאורך השנים וזה בלי לדבר על שערים שהוא צילם בהם ואולי יכל לקחת.

גם ראיקו לצורך העניין קיבל גולים שבהם הוא עמד על תקן דעה מייעצת, ואם אותו חואן היה חוטף אותם היו שותים לו את הדם עם קשית, לא מנסה חלילה להוריד מראיקו ואפילו לא להלל את חואן פאבלו, רק מציע לאנשים לתת קצת כבוד המינימלי ביותר לשחקנים שעברו פה, והותירו אותנו עם תארים ורגעים גדולים..

אתם רק שוכחים שכשחואן שיחק פה הייתה לנו הגנה חזקה וקבוצות הגיעו להרבה פחות מצבים מולנו לעומת זאת בשנתיים האחרונות יש אצלנו טיילת ברחבה

אתם רק שוכחים שכשחואן שיחק פה הייתה לנו הגנה חזקה וקבוצות הגיעו להרבה פחות מצבים מולנו לעומת זאת בשנתיים האחרונות יש אצלנו טיילת ברחבה

לא שוכחים, לכן חוזר ואומר שלא פייר ולא נכון יהיה להשוות בין שחקנים..

מה?... חואן פאבלו היה נוראי

נוראי זאת המחמאה הכי גדולה שאפשר לתת לו

ראייקו ממש לא יציב

מאכזב מאוד , יחד עם וידאר(ביחס להייפ סביבם כמובן)

אין לי שום סטיגמות עליו, יש לי דעה, וגם אותה שמרתי לעצמי והשתדלתי להתייחס רק לעניין ה1 על 1- אם יש משהו שאני בטוח לגביו לגבי חואן פאבלו, זה שהוא השוער שעצר הכי פחות מצבים כאלה מכל שוער שראיתי עומד בשער של מכבי (לי לא זכור אפילו אחד, ולמשחק מול בורדו שקסטור ציין לא מצאתי תקציר כדי להתבדות). בהשוואה לראיקו, שלא ביצעתי קודם, זה פשוט שמיים וארץ, אפילו בהתייחס לאספקט הזה בלבד.

אני גם כנראה לא היחיד, כי זכורים לי לא מעט נושאים בפורום של תחינה שפעם אחת הוא יקח מצב של גול בטוח ולא רק מצבים שמצופה משוער לקחת.

הדבר היחיד שממש מעצבן אותי אצל ראייקו זה שהוא לא מסוגל לקלוט בעיטות מרחוק (הייתי ממש מופתע כשהוא עצר את הפצצה של חנן ממן במשחק האחרון). אפילו לא מנסה לזנק כדי ליצור רושם, פשוט עומד ומסתכל. לגבי ה1 על 1 שהזכירו פה - הוא בלתי עביר, כאילו בעזרת איזה קסם הוא גורם לכל החלוצים לבעוט לו לתוך הגוף.

הכינוי שלו כאן לא מעניין כי יש פה אנשחם שבכוח יחפשו שעיר לעזאזל.

חואן פאבלו שוער סבבה וגם נתן הצלות חשובות מאוד.

חחחחח לא שווה ליגת על עלק איך אתם אוהבים לטנף ולהגזים.

אתה רציני? אחד החלשים שהיו פה בשער. היה מזעזע, השרה לחץ מטורף על ההגנה וכל החזרה אחורה הייתה התקף לב. אין לי מושג מאיפה הבאת שהוא סבבה.

אגב, לא כל אחד שחושב אחרת ממך הוא ״מטנף ומגזים״.

אין לי שום סטיגמות עליו, יש לי דעה, וגם אותה שמרתי לעצמי והשתדלתי להתייחס רק לעניין ה1 על 1- אם יש משהו שאני בטוח לגביו לגבי חואן פאבלו, זה שהוא השוער שעצר הכי פחות מצבים כאלה מכל שוער שראיתי עומד בשער של מכבי (לי לא זכור אפילו אחד, ולמשחק מול בורדו שקסטור ציין לא מצאתי תקציר כדי להתבדות). בהשוואה לראיקו, שלא ביצעתי קודם, זה פשוט שמיים וארץ, אפילו בהתייחס לאספקט הזה בלבד.

אני גם כנראה לא היחיד, כי זכורים לי לא מעט נושאים בפורום של תחינה שפעם אחת הוא יקח מצב של גול בטוח ולא רק מצבים שמצופה משוער לקחת.

לא הצלחתי דרך הטלפון, אבל להבנתי יש תקציר בנושא ארכיון הוידאו שבפורום

אגב למיטב זכרוני גם בדרבי 0-0 שבוע אחרי הדרבי זהבי הוא הציל כמה שערים בטוחים

גם בפרנקפורט חוץ. אמרתי בעבר ואומר גם שוב, כל "חטאו" של חואן פאבלו זה שהוא בא אחרי אניימה וההשוואות אליו.

הוא לא היה אניימה אבל היה לו משחק גובה מעולה וקריאת משחק לא רעה. נכון, לקה בהרבה דברים אחרים אבל בסך הכל? היה שוער לגיטימי לגמרי.

זה שאנשים עשו אותו אדם ואזר זה לא אומר שהוא באמת כזה.

גם בפרנקפורט חוץ. אמרתי בעבר ואומר גם שוב, כל "חטאו" של חואן פאבלו זה שהוא בא אחרי אניימה וההשוואות אליו.

הוא לא היה אניימה אבל היה לו משחק גובה מעולה וקריאת משחק לא רעה. נכון, לקה בהרבה דברים אחרים אבל בסך הכל? היה שוער לגיטימי לגמרי.

זה שאנשים עשו אותו אדם ואזר זה לא אומר שהוא באמת כזה.

זיכרון קצר זה ממש לא קשור לאניימה, כמעט כל משחק היו לו מסירות ליריב שלא היו רחוקות משער, הגולים נגד מאריבור במשחק השני, הכמעט גול נגד באזל בבלומפילד בדקות האחרונות, יציאה איומה נגד פלזן בדקות האחרונות שבנס הכדור פגע באיגיבור ועוד שלל צילומים לאלבום התמונות.

זיכרון קצר כמעט כל משחק היו לו מסירות ליריב שלא היו רחוקות משער, הגולים נגד מאריבור במשחק השני, הכמעט גול נגד באזל בבלומפילד בדקות האחרונות, יציאה איומה נגד פלזן בדקות האחרונות שבנס הכדור פגע באיגיבור ועוד שלל צילומים לאלבום התמונות.

הנדון,אין לי זיכרון קצר תאמין לי. ההיפך.שוב,לא אמרתי שהוא עילוי לא אמרתי שהוא שוער-על. הוא בהחלט שוער לגיטימי.

זה מעצבן אותי שאנשים עושים ליצן משוער שהיה שותף בכיר ל-2 עונות היסטוריות ועוד העפלה לצ'מפיונס.

לא סתם מכבי מיהרו להיפטר ממנו לפני הצ'מפיונס, בסוף הקדנציה שלו הוא היה אפילו יותר גרוע מבדרך כלל. ברמת הטעות בכל משחק של טיבי.

אתה יודע מה הכי מצחיק? שאם תשאל את אוהדי מכבי הם יענו לך שחואן היה גרוטאה, נוסא היה סמרטוט, מיטרו היה דחליל, זיו היה קריקטורה, ועוד ועוד לגבי שחקנים נוספים, ובכל זאת היינו כמה רמות מעל כולם, היום שכולם בטוחים שיש לנו שחקני על שטרם נראו פה, אנחנו נראים כמו לשלשת עופות למרות שרמת הליגה רק צונחת מעונה לעונה, והס מלהזכיר את המסגרת האירופית..