Jump to content

שרן יייני... ?!?

אלירןMTA

Recommended Posts

זה כבר משחק המי יודע מה שהוא עושה 6-7 טעיות במשחק ולא מקבל שום ביקורת בתקשורת לעומת אחרים חוץ מזה שאוהדים מקללים אותו(איכס) במשחקים ורק על זה מתייחסים, מכבי נמנעת מלבקר אותו ונותנת לו גיבוי מלא.......הוא גם לא מוחלף באף משחק.

הגול הראשון הוא איבד כדור שם ליד הרחבה וגם שמר רע על תורג'מן בריבאונד, דאבל טעות.

אני לא מדבר על כל הפסים שהוא העביר להפועל חיפה, על כל הרמה שהוא בועט על השחקן שלהם ועל כל פעם שמוסרים לו פס הוא מוציא את הכדור החוצה.

אחרי מה שנאווקמה האכיל את שפונגין הוא לא ראה הרכב מאז, למה שרן חסין לא משנה מה ואי אפשר להוריד אותו לספסל עד שהראש יסתדר?

מעצבן אותי שהוא כל שבוע מחרבן לנו את המשחק וכל שבוע אנחנו רואים אותו שוב ושוב בהרכב, תמיד מוצאים שחקן אחר לפנות מקום בשבילו..מה יהיה שדסה יחזור? יוציאו את ראיקו בשבילו? הבנו שהנהלה אוהבת אותו, הוא בחור טוב, אבל הוא לא שחקן כדורגל.

חאלאס עם השחקן הזה באמת, לא יכול לראות אותו יותר...אין לי מושג למה הוא זוכה לכל הטוב הזה, אם זה היה תלוי בי היתי משחרר אותו בינואר.

צודק 100%

הרגתם אותו !!!

בעונה שעברה שהייתה לנו בעיה בעמדת המגן השמאלי, הוא בא ועשה שם עבודה טובה, כולם (או לפחות הרוב) היו מבסוטים ממנו.

עכשיו שלכל הקבוצה לא הולך ואף אחד לא פוגע קוראים לזרוק אותו מהקבוצה??

נכון, אין ספק שהוא צריך לשבת בספסל כרגע, אבל לבקש לזרוק אותו מקבוצה?? זה קצת מוגזם בעיניי.

אולי הדעה שלי תהיה לא פופולארית אבל שחקן שיודע לקבל פידבק חיובי מהקהל צריך לדעת לקבל גם פידבק שלילי.

זה טבע הקהל של כל קהל, אני שונא את זה, לא סובל שריקות בוז לשחקנים שלך, ומשתדל לעודד שחקנים שלא הולך להם, אבל בגלל זה הם משחקים במקצוע האהוב עליהם בעולם והם צריכים להתמודד עם זה.

המשוואה היא פשוטה, אתה טוב הקהל איתך, אתה רע הקהל נגדך, זה הטבע של האדם.

אבוי לנו אם היכולת של השחקנים נקבעת על ידי הקהל שקם באיזה צד בבוקר.

אחרי מה שנאווקמה האכיל את שפונגין הוא לא ראה הרכב מאז, למה שרן חסין לא משנה מה ואי אפשר להוריד אותו לספסל עד שהראש יסתדר?

הוא לא חסין. הוא נחוץ.

כמות הפעמים שהוא עבר את החצי אתמול והגיע לשליש השלישי של המגרש שווה לכמות הפעמים ששפונגין עשה את זה בשנתיים האחרונות.

בשיטת המשחק (או מה שזה לא אמור להיות) זה הכרחי.

שרן בתקופה לא טובה והדברים לא מתחברים לו, אבל האלטרנטיבה תהיה יותר גרועה כרגע.

כמו שרשמו פה, הקהל שלנו נורא אוהב למצוא שחקנים שקצת פחות טובים ולהפוך אותם לשורש כל הבעיות בקבוצה..

יש איזה מחשבה שרק אם יחליפו את x הכל יהיה יותר טוב ואנחנו לוקחים אליפות קללל. פעם זה היה זיו, אחרי זה בן הרוש, נוסא, מיטרוביץ, עכשיו שרן.

זה לא נכון..ההבדל בינם לבין שרן הוא עצום.

בן הרוש ונוסא ירדו לספסל בהתאם ליכולת שלהם, להתאפס...שרן לעולם לא יירד לספסל כי יש הרגשה שזה מוכתב מלמעלה שהוא חייב לפתוח בכל משחק ולא משנה איפה, שחקנים אמרו שזה שרן ועוד 10..אז עם כל הכבוד זה לא צריך להיות ככה, הוא לא מספיק טוב לשחק באף עמדה במכבי, הוא היה סותם חורים סה"כ בכל תפקיד ששיחק, לצערו הוא רחוק מאוד מלהיות מחליף של אלברמן, לא טוב יותר הגנתית לאחרונה אפילו מזיו...הוא לא מספיק טוב למכבי וזה ביקורת לגטימית, כמו שההוא אמר למעלה..שחקן שמקבל מאות אלפי דולרים בשנה צריך לדעת לקבל ביקורת..

התפקיד שהכי מתאים לו זה בלם, לא מגן ולא קשר אחורי.

הייתי מנסה אותו ביחד עם באבין או מחזיר את טב"ח להרכב ונותן לשפונגין לשחק עד שדסה יחזור.

כל אחד כאן "יודע הכל" כאילו אתם כתבים אצל גיא פינס.

שרן מרגיש לא טוב בגלל אבא שלו? בולשיט.

גם בתקופות הטובות ביותר שלו, אני לא זוכר שהמשפחה או האבא היו עמוד התווך שלו. שרן חלש כמו כל הקבוצה.

אגב עובדתית ולא שגר ושלח כמו הפורום - שרן השחקן שמדורג מספר 1 בליגת העל באיבודים שהפכו לשערים. (איבודים\טעויות איך שתקראו לזה שהפכו לשערים בצד השני)

הנתון הזה, גורם לי לערער קצת על כל הקונספט הזה שנקרא שרן ייני.

גם אני רואה ירידה כמו כולם, אבל שרן חכם ויודע לקרוא מצבים מעולה ולכן אם שחקן רגיל יורד אחרי משחק לא טוב, לשרן מגיע 5 משחקים לא טובים לפני שירד לספסל אבל כשהחוכמה וקריאת המשחק של שרן לא נראית לעין, המקום של ג'ורדי נכנס.

אחרי שכתבתי את כל זה וחישבתי מסלול מחדש, היכולת הלא טובה של שרן לדעתי יושבת בעיקר על המאמן שלא מצליח לפקס את השחקן הכי מפוקס שלנו.

לצערי.

אני בספק אם התקופה הרעה הגיעה בגלל הידיעה שהוא באנקר בהרכב. עונה שעברה הוא היה הרבה יותר באנקר ושמר על יציבות.

הוא לא רע מתחילת העונה, הוא שיחק בסדר גמור בתחילת העונה, זה להערכתי בערך בחודש וחצי האחרונים (כולל הפגרה). תקופה רעה, קורה. בלי קשר לכלום לא יזיק לו קצת ספסל.

הוא לא חסין. הוא נחוץ.

כמות הפעמים שהוא עבר את החצי אתמול והגיע לשליש השלישי של המגרש שווה לכמות הפעמים ששפונגין עשה את זה בשנתיים האחרונות.

בשיטת המשחק (או מה שזה לא אמור להיות) זה הכרחי.

ומתוך בערך 10 הרמות 0 הגיעו לשחקן שלנו.

מדברים הרבה על שרן וההרמות הרעות שלו, אז נכון שזה לא בא להצדיק, אבל גם יובל לא שוס בתחום הזה,וחבר'ה, גם דסה "האליל" איום ונורא בהיבט הזה, שהוא יחזור אם יחזור בכלל מתישהו, תווכחו בעצמכם, אין מנוס מזר בעמדה הזו..

מדברים הרבה על שרן וההרמות הרעות שלו, אז נכון שזה לא בא להצדיק, אבל גם יובל לא שוס בתחום הזה,וחבר'ה, גם דסה "האליל" איום ונורא בהיבט הזה, שהוא יחזור אם יחזור בכלל מתישהו, תווכחו בעצמכם, אין מנוס מזר בעמדה הזו..

אין בעיה, אבל להציג את שרן שאתמול היה חושך ב2 צידי המגרש ואחראי ישיר לשער הראשון עם טעות כפולה כיותר טוב משפונגין כי הוא "עולה" זאת גניבת דעת.

בפועל הוא חירב לנו התקפה אחרי התקפה עם ההרמות שלו.

אין בעיה, אבל להציג את שרן שאתמול היה חושך ב2 צידי המגרש ואחראי ישיר לשער הראשון עם טעות כפולה כיותר טוב משפונגין כי הוא "עולה" זאת גניבת דעת.

בפועל הוא חירב לנו התקפה אחרי התקפה עם ההרמות שלו.

מעולם לא טענתי ששרן טוב יותר מיובל וגם לא מדסה, אני פשוט טוען שאין לנו בנמצא אופציות ישראליות ראויות לעמדה זו, ובכדורגל המודרני עמדת המגן הופכת להיות קריטית, ועל כן יש לחשוב מחוץ לקופסה, אבל פחות סומך על ג'ורדי שימצא את הפתרון, אבל אני כבר גולש לנושא אחר..

אני חושב שהבעיה של שרן העונה זה שהוא התחיל טיפה לתפוס תחת ולהרים את האף.

כל השנים הוא ידע שהוא שחקן מוגבל וידע לפצות על זה באינטילגנציה. הכיר את החסרונות שלו ולא ניסה לעשות דברים שהוא לא יודע.

יש את הציטוט המפורסם שלו שהרמה זאת הפעולה הכי לא יעילה בכדורגל ולכן הוא מעדיף למסור.

אתמול הוא הרים מעל 10 פעמים והרס התקפה אחרי התקפה.

גם בהגנה הוא עושה שטויות וב3 המחזורים האחרונים קיבלנו 2 שערים מטעות ישירה שלו בלי קשר למשחק בכלל.

כנראה ג'ורדי הכניס לו לראש שהוא הקשר הכי טוב בליגה. הריאיונות שלו השנה מאוד זחוחים שהשיא היה כמובם הביקורת על התקשורת וההשוואה לאוגו.

לי זה מרגיש כאילו ג'ורדי ושרן חושבים ששרן שחקן הרבה יותר טוב ממה שהוא באמת, וברגע שנעלמה הצניעות ושרן לא מודע למגבלות שלו, הוא מנסה לעשות דברים שהוא לא יודע ולכן הוא נראה גרוע בהרבה מהשנים הקודמות.

כל השנים הוא ידע שהוא שחקן מוגבל וידע לפצות על זה באינטילגנציה. הכיר את החסרונות שלו ולא ניסה לעשות דברים שהוא לא יודע.

יש את הציטוט המפורסם שלו שהרמה זאת הפעולה הכי לא יעילה בכדורגל ולכן הוא מעדיף למסור.

גם בהגנה הוא עושה שטויות וב3 המחזורים האחרונים קיבלנו 2 שערים מטעות ישירה שלו בלי קשר למשחק בכלל.

כנראה ג'ורדי הכניס לו לראש שהוא הקשר הכי טוב בליגה. הריאיונות שלו השנה מאוד זחוחים שהשיא היה כמובם הביקורת על התקשורת וההשוואה לאוגו.

לי זה מרגיש כאילו ג'ורדי ושרן חושבים ששרן שחקן הרבה יותר טוב ממה שהוא באמת, וברגע שנעלמה הצניעות ושרן לא מודע למגבלות שלו, הוא מנסה לעשות דברים שהוא לא יודע ולכן הוא נראה גרוע בהרבה מהשנים הקודמות.

בקשר לזה ,מה ציפית שהוא יעשה ? הסתובב אחורה ויחזיר למיכה / באטוקיו ?

ישבנו עליהם בחצי שעה האחרונה והוא הגיע הרבה פעמים חופשי מהפינה עם וידאר, אלירן ושויינפלד ברחבה, הוא היה צריך להרים גם 20 פעם, זה ג'ורדי שנתקע אתמול ובמקום לנסות את שפונגין אפילו לכמה דקות הכניס קבב.

בקשר לזה ,מה ציפית שהוא יעשה ? הסתובב אחורה ויחזיר למיכה / באטוקיו ?

ישבנו עליהם בחצי שעה האחרונה והוא הגיע הרבה פעמים חופשי מהפינה עם וידאר, אלירן ושויינפלד ברחבה, הוא היה צריך להרים גם 20 פעם, זה שג'ורדי נתקע אתמול ובמקום לנסות את שפונגין אפילו לכמה דקות הכניס קבב.

וואלה כן מצפה שיחזיר אחורה למיכה ויתן לו להרים.

אתה רואה שזה לא היום שלך לא בושה לתת למישהו אחר לנסות.

או שיתן מסירת רוחב על הרצפה אם מתאפשר.

המסירה היחידה שלו מהאגף שהצליחה הייתה שהוא נתן פס על הרצפה לריקן שבעט לקורה.

וואלה כן מצפה שיחזיר אחורה למיכה ויתן לו להרים.

אתה רואה שזה לא היום שלך לא בושה לתת למישהו אחר לנסות.

או שיתן מסירת רוחב על הרצפה אם מתאפשר.

המסירה היחידה שלו מהאגף שהצליחה הייתה שהוא נתן פס על הרצפה לריקן שבעט לקורה.

מיכה ? הוא גם לא עבר את השחקן הראשון שלהם אתמול...

עוד פעם, מיכה עובר את המגן ומשאיר את ייני לבד בפינה של הרחבה, אני מצפה ממנו להרים משם, זה שהוא לא הצליח להגיע לראש של וידאר זה כי הוא לא היה טוב אתמול, תכניס את שפונגין בטח שצריך גול.

שרן בתקופה על הפנים, יכול להיות שקצת ספסל או שינוי בעמדה (*בלם*) אלו דברים שיכולים לעזור גם לו וגם לנו.

חבל לי שהוא הפך למושא ללעג בקרב הקהל (שוב..), אבל אני מאמין בו, הוא עוד ימצא את המוג'ו שלו וידע להביא לידי ביטוי את הדברים הטובים במשחק שלו.

זה. פעם הוא ידע להכיל את את המגבלות שלו.

היום לא רק שהוא לא מודע אליהן, הוא חושב שהן לטובתו. ״אני לא שחקן של הו אה״.

תנועות הידיים שלו בגול של תורג׳מן מרתיחות פשוט.