Jump to content

הפועל חיפה - מכבי תל אביב | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyerdroid

Recommended Posts

כוסעמק,

ידעתי שהעונה הזאת יכולה ללכת לכמה כיוונים אבל ככ הרבה חוסר מזל, פציעות וגורמים נלווים אחרים הובילו אותנו למצב שאנחנו כבר באמצע העונה ונראים במילה אחת, נורא. נראים רע על המגרש, נראים עוד יותר גרוע ביציעים, את הסאגה האירופית אני רוצה כבר לשכוח (וכן,יש עוד משימה בספרד לכבוש גול) ובעצם חוץ מהמצב בטבלה - הכל באמת רע.

חוזרים לליגה, הפעם מול הפועל חיפה. 4 ימים אחריי שהתבזנו סופית במסגרת אחת אנחנו מגיעים למשחק שיכול לגמור לנו מסגרת שניה. הפועל חיפה המפתיעה שיודעת שניצחון עלינו היום יהפוך אותה מעבר לכימיקלים הקבוע של קבוצה קטנה שרצה קדימה עד הקריסה.

אני באמת לא יודע אם לבקש ממכם לבוא (בסהכ בן אדם שלא מגיע למשחק כזה.. מה נגיד עליו.. משחק מול המוליכה בסיטואציה ככ חשובה בהפרש 3) אבל מי שכן מגיע מבין שהעונה הזאת עוד ארוכה, ינואר קרוב והסיטואציה בטבלה מחייבת אותנו להלחם ולהשיג את מירב הנקודות עד לינואר, לאפשר לקבוצה לבצע את ההתאמות הנדרשות ולחזור לתמונה בכל הכוח.

אני מבקש דבר אחד ממי שמגיע. תמיכה. בלי בוז, בלי קללות, בלי עצבים ובלי ריבים פנימיים. תמיכה.

" ינואר קרוב והסיטואציה בטבלה מחייבת אותנו להלחם ולהשיג את מירב הנקודות עד לינואר, לאפשר לקבוצה לבצע את ההתאמות הנדרשות ולחזור לתמונה בכל הכוח."

כמה חבל שכל עונה אנחנו תולים תקוות בינואר. חוץ מינואר של זהבי/פריצה לא זוכר ינואר שהביאו שחקן שהטביע חותם.

אם יקרה נס והסגל שלנו יצליח להתחבר ולהפיק את המיטב מהכשרון שטמון בו אז יהיה בסדר, אבל כרגע זה נראה תסריט קלוש.

כמו שרשמו מעלי, מאוד מקווה שאני ארצה להמשיך לחיות אחרי המשחק הערב.

יאללה מכבי

יש לי הרגשה נוראית של נסיעה חזרה הביתה יותר דיכאונית מהחזרה מטדי אחריי הגמר גביע.

מקווה שטועה.

איתך בתחושה

בוא נקווה שנהיה שמחים בסוף

יש לי הרגשה נוראית של נסיעה חזרה הביתה יותר דיכאונית מהחזרה מטדי אחריי הגמר גביע.

מקווה שטועה.

נצטרך לאכול שישייה כואבת מאוד כדי לעקוף את התחושות מהגמר גביע.

נצטרך לאכול שישייה כואבת מאוד כדי לעקוף את התחושות מהגמר גביע.

עם כל מה שעברנו העונה גם במגרש וגם ביציע שלישייה תספיק כדי לעקוף את הגמר. ועם כמה שזה עצוב, 3-0 להם הרבה יותר הגיוני בעיני מ3-0 לנו.

עם כל מה שעברנו העונה גם במגרש וגם ביציע שלישייה תספיק כדי לעקוף את הגמר. ועם כמה שזה עצוב, 3-0 להם הרבה יותר הגיוני בעיני מ3-0 לנו.

אתה אומר את זה. אבל לא זוכר את התסכול שהרגשתי בחזור מטדי, אחרי מסע פקקים וסבל שהתחיל בשעות הצהריים המוקדמות ונגמר בשעות הקטנות של הלילה. 3-0 ייתכן ויגרום לי לקפוץ מרכב נוסע, אבל התחושות שהיו לי באותה נסיעה חזרה.. מקווה שלא יחזרו לעולם.

אתה אומר את זה. אבל לא זוכר את התסכול שהרגשתי בחזור מטדי, אחרי מסע פקקים וסבל שהתחיל בשעות הצהריים המוקדמות ונגמר בשעות הקטנות של הלילה. 3-0 ייתכן ויגרום לי לקפוץ מרכב נוסע, אבל התחושות שהיו לי באותה נסיעה חזרה.. מקווה שלא יחזרו לעולם.

זה היה אכזרי אשכרה יום שלם כולו הלך למכבי ובסוף מפסידים בפנדלים...

גמר הגביע הזה היה...יום נורא, נורא ואיום.

משחק מאוד חשוב היום.

חובת הוכחה גדולה גם לקהל.

בשנתיים האחרונות היו המון משחקים שוברי לב.

2 גמרים, זניט , בש בית.

תקופה מאד שחורה של משחקי מאני טיים.

לגמרי, המון. ככ הרבה משחקים שיצאתי מהם ואמרתי שזה המשחק הכי מאכזב שהיה לי.

״בואו חזרה ימים טובים...״

הרגשה רעה וחזקה שהיום מכינים את האבובים לעונת הרחצה...

הלוואי ואני טועה, לא בא לי לגמור את העונה היום.

אם זה לא יקרה היום זה יקרה בעוד שבוע או בעוד שבועיים

אנחנו לא מספיק טובים