Jump to content

יתר - מחזור 11

קמאנן

Recommended Posts

אז מכל הרכש של ב״ש (זריהן, קואנקה, אוחנה, פקהארט, אלחמיד, ביטון ומי שכחתי?) מה באמת יצא מזה?

עובדים נכון שמה, דודו דהאן הקיסר.

מפוצץ את הבועה למאוננים שיש פה.

מיליון יורו (4.5 מיליון שקל) על חצי כרטיס

וואלה?

אפשר לנסות להביא אותו תמורת מיליון יורו ואת דור פרץ למשל

אצלנו ירוויח גם יותר, נדמה לי שמרוויח שם איזה 190 אלף דולר שזה קצת יחסית.

וואלה?

אפשר לנסות להביא אותו תמורת מיליון יורו ואת דור פרץ למשל

אצלנו ירוויח גם יותר, נדמה לי שמרוויח שם איזה 190 אלף דולר שזה קצת יחסית.

הייתי שם עליו גם 2 מיליון יורו, הוא שחקן ענק.

עד עכשיו ב"ש נראים יותר טוב, אפילו משמעותית.

אבל הם מאוד פגיעים העונה והם במרחק של שחקן מפתח אחד, בכמעט כל עמדה, מירידה משמעותית ביכולת.

שהר חשוב להם מאוד וכרגע לא נראה שיש לו תחליף אמיתי בחוד (פקהארט זה כנראה לא זה וגם לא מתאים לסגנון משחק שלהם).

אין להם את הלוקסוס של בוזגלו כשחקן אגף שלישי אז אחרי וואקמה/מליקסון יש נפילה גדולה.

בקישור אין להם העונה את הובאן (אייבינדר הוא ירידה ברמה) ובהגנה חסר להם את צדק.

אלחמיד (מודה שהאמנתי שהוא פוטנציאל) נראה רע מאוד, קואנקה בינתיים מביא אפס השפעה וכל שאר הישראלים שהביאו (אלו, מלמד, ביטון, זריהן) נותנים מעט מאוד ערך מוסף.

אם אנחנו נתחבר בזמן אז העונה הזאת עדיין לגמרי בידיים שלנו, שלוש הפרש זה כלום ואני חושב שברור לכולם שגולסה ורודריגז יכולים לעשות שינוי אדיר באיך שאנחנו נראים על המגרש וזה לפני ינואר. אני לא בונה על ג'ורדי המנג'ר לפגוע בכולם אבל כשמדובר על תחליף לשחקן כמו סושיץ' הוא גם לא צריך לפגוע, זר בינוני לגמרי מספיק טוב בשביל לשדרג את מה שהוא נתן לנו עד עכשיו.

עד עכשיו ב"ש נראים יותר טוב, אפילו משמעותית.

אבל הם מאוד פגיעים העונה והם במרחק של שחקן מפתח אחד, בכמעט כל עמדה, מירידה משמעותית ביכולת.

שהר חשוב להם מאוד וכרגע לא נראה שיש לו תחליף אמיתי בחוד (פקהארט זה כנראה לא זה וגם לא מתאים לסגנון משחק שלהם).

אין להם את הלוקסוס של בוזגלו כשחקן אגף שלישי אז אחרי וואקמה/מליקסון יש נפילה גדולה.

בקישור אין להם העונה את הובאן (אייבינדר הוא ירידה ברמה) ובהגנה חסר להם את צדק.

אלחמיד (מודה שהאמנתי שהוא פוטנציאל) נראה רע מאוד, קואנקה בינתיים מביא אפס השפעה וכל שאר הישראלים שהביאו (אלו, מלמד, ביטון, זריהן) נותנים מעט מאוד ערך מוסף.

אם אנחנו נתחבר בזמן אז העונה הזאת עדיין לגמרי בידיים שלנו, שלוש הפרש זה כלום ואני חושב שברור לכולם שגולסה ורודריגז יכולים לעשות שינוי אדיר באיך שאנחנו נראים על המגרש וזה לפני ינואר. אני לא בונה על ג'ורדי המנג'ר לפגוע בכולם אבל כשמדובר על תחליף לשחקן כמו סושיץ' הוא גם לא צריך לפגוע, זר בינוני לגמרי מספיק טוב בשביל לשדרג את מה שהוא נתן לנו עד עכשיו.

מה שאמרת הוא בדיוק מה שאני חושב לגבי באר שבע.

לגבי מכבי, הלוואי. אני באופן אישי מאמין שמספיק שרודריגז או גולסה יהיו כשירים ברגע נתון וניראה טוב יותר. עם שניהם זה יהיה הרבה יותר טוב, אבל כנראה לא יספיק.

הבעיה היא שאני איבדתי אמון שהמועדון מסוגל לעשות שינויים בזמן. אם יעשו, זה לגמרי יכול להיות שלנו.

הקטע שבינואר אנחנו נתחזק רק ב-31.1 בשעה 23.59 או מתי שלא נגמר החלון

אם אני ג׳ורדי אני מביא רכש על ההתחלה והתירוצים של שחקנים טובים לא באים בתחילת החלון לא תופסים הפעם, אין לנו פריבילגיה לחכות לאף אחד

אני מאוד מקווה שיש לו שמות ברשימה והמו"מ התחיל

״נתחזק״

טוכמן אומר שוואקמה חותם אצל הסוכנות שחקנים של דודו אוואט. ( מייצגים גם את גולסה )

אולי יש תקוווה שהם יעיפו אותו מפה, עם נימני זה לא יקרה בחיים.