Jump to content

אבא של וידאר

אקיטה

Recommended Posts

אתם לא הוגנים, הוא התחיל את העונה מדהים והציל אותנו באירופה.

ותחשבו על זה שמאז שעטר נכנס להרכב גם וידאר וגם דוידזאדה ירדו ביכולת שלהם משמעותית.

ההחמצה שלו היום ב2-2 שהוא בעט את הכדור על עצמו? זה בשבילי מייצג את איך שהוא נראה העונה.

שנה שעברה קילר שקט, העונה נראה כמו הצל של עצמו.

בדיוק אותן מצב שהוא כבש מול מכבי חיפה שנה שעברה.

מעדיף את הפרצוף הכעוס והמאוכזב של וידאר , מאשר את הפרצוף המאושר של יצחקי. ואני אוהב את יצחקי, אבל מאז ינואר שנה שעברה הוא לא פוגע בכלום.

בדיוק אותן מצב שהוא כבש מול מכבי חיפה שנה שעברה.

נכון, תן לו מצב כזה עשר פעמים הוא מבקיע 8-9 מתוכם, זה היה מצב מצוין שאין לי מושג איך הוא החמיץ מאוד לא אופייני.

ואני מסכים עימך, וידאר כפי שטענתי כבר בעבר הוא לא השחקן שיסחוב אותנו על גבו, וידאר כחלוץ רחבה לצד חלוץ נוסף דינמי וטכני יותר בהחלט יכול לעשות דברים יפים ולהשלים את הפאזל, אבל בתור זה שכל הפן ההתקפי מוטל עליו, פשוט אין לו את היכולות הדרושות בכדי להוביל קבוצה כמו מכבי, מה עוד שהוא ממש לא בעל ניצול מצבים כזה טוב כפי שיש כאלו שחושבים..

למי יש? סהר? דמארי? פקהארט? בן בסט? שכטר?

נכון, תן לו מצב כזה עשר פעמים הוא מבקיע 8-9 מתוכם, זה היה מצב מצוין שאין לי מושג איך הוא החמיץ מאוד לא אופייני.

חוסר ביטחון, הכל הולך לו הפוך, הרגל הימנית פגעה לו בשמאלית לפני שפגעה בכדור.

אתם לא הוגנים, הוא התחיל את העונה מדהים והציל אותנו באירופה.

ותחשבו על זה שמאז שעטר נכנס להרכב גם וידאר וגם דוידזאדה ירדו ביכולת שלהם משמעותית.

למי יש? סהר? דמארי? פקהארט? בן בסט? שכטר?

אני לא עוסק בהשוואות, הדיון פה הוא וידאר, שחקן עם יכולת סיום גבוהה יחסית למה שאנו מכירים פה בביצה הדלוחה שלנו, אבל יחד עם זאת המון חסרונות שגורמים למשחק ההתקפה שלנו להראות מסורבל וחסר יצירתיות, שחקן דינמי כמו דאבור או אפילו מישהו כמו סהר לצידו של וידאר ש"יעסיקו" את ההגנה, יכולים להרים גם את יכולתו, כך לפחות דעתי..

אבל הוא לא אמור לסחוב את כל המשחק עליו אפילו לא רק את משחק ההתקפה.

אלא להיות חוד החנית שמסיים מהלכים.

לי נראה שהוא מנסה מאוד ושקשה לו. זה קורה וזה בסדר.

ברירות המחדל של אוהד הכדורגל משגעות אותי לפעמים

אקסיומה א:

אם שחקן לא מגלם את מלוא הפוטנציאל-

אז בסדר לשרוק לו בוז

אקסיומה ב:

אם שחקן מתוגמל בשכר נאה-

אז בסדר לשרוק לו בוז

ולכן

אקסיומה ג:

אם שחקן שלא מגלם את מלוא הפוטנציאל מתוגמל בשכר נאה-

אז בסדר לשרוק לו בוז

הוא לא רוצה להתאמץ בקשר לחוזה שלו ולא כי פשוט לא הולך

זה פשוט כשל מחשבתי שמגולל את כל היחס בין אוהד לשחקן

12 שערים

4 בישולים

שלוש עונות רצוף בלי מנוחה

מה לכם כי תלינו?

אני לא עוסק בהשוואות, הדיון פה הוא וידאר, שחקן עם יכולת סיום גבוהה יחסית למה שאנו מכירים פה בביצה הדלוחה שלנו, אבל יחד עם זאת המון חסרונות שגורמים למשחק ההתקפה שלנו להראות מסורבל וחסר יצירתיות, שחקן דינמי כמו דאבור או אפילו מישהו כמו סהר לצידו של וידאר ש"יעסיקו" את ההגנה, יכולים להרים גם את יכולתו, כך לפחות דעתי..

זה טוב שאתה לא עוסק בהשוואות. זה רק מראה כמה ניתוק יש בין מה שאתה אומר למציאות.

עוד לא הבאת אף דוגמא לחלוץ ריאלי (מישהו ממליגה לדוגמא) שיכול להחליף אותו, ולמלא את כל מה שאתה דורש, אז כרגע אתה מדבר על אובייקט שלא קיים.

זה טוב שאתה לא עוסק בהשוואות. זה רק מראה כמה ניתוק יש בין מה שאתה אומר למציאות.

עוד לא הבאת אף דוגמא לחלוץ ריאלי (מישהו ממליגה לדוגמא) שיכול להחליף אותו, ולמלא את כל מה שאתה דורש, אז כרגע אתה מדבר על אובייקט שלא קיים.

נראה לי שאתה מחפש לטעון את טיעוניך והמילים שלי הם רק התירוץ לזה, טענתי שוידאר צריך חלוץ נוסף לצידו שיהיה לו לעזר וכעזר, מה בין זה לבין להתחיל להשוות בינו לבין שחקנים אחרים? וידאר הוא לא אל, והוא אפילו לא זהבי, הוא לא יעשה שער יש מאין, לכן צריך לעשות התאמות בכדי שסך הפאזל יהיה גדול מחלקיו..

ואני מסכים עימך, וידאר כפי שטענתי כבר בעבר הוא לא השחקן שיסחוב אותנו על גבו, וידאר כחלוץ רחבה לצד חלוץ נוסף דינמי וטכני יותר בהחלט יכול לעשות דברים יפים ולהשלים את הפאזל, אבל בתור זה שכל הפן ההתקפי מוטל עליו, פשוט אין לו את היכולות הדרושות בכדי להוביל קבוצה כמו מכבי, מה עוד שהוא ממש לא בעל ניצול מצבים כזה טוב כפי שיש כאלו שחושבים..

מבחינת נתונים- בניצול מצבים הוא מס' 1 בליגה בפער גדול. הוא מסיים 1 ל4.5 בעיטות בגול. הבא אחריו בליגה וואקמה עם 1 ל8

מבחינת נתונים- בניצול מצבים הוא מס' 1 בליגה בפער גדול. הוא מסיים 1 ל4.5 בעיטות בגול. הבא אחריו בליגה וואקמה עם 1 ל8

אני יודע את הנתונים, ובכל זאת שאני רואה בשבועות האחרונים שהבנאדם לא פוגע לא ממטר ולא מסנטימטר, ועסוק יותר בלהתווכח עם השופט, אז לנתונים היבשים אין פתאום ערך בעיניי, כמו שכתבתי וידאר הוא קורבן לא קטן של המערך ההתקפי הלוקה שלנו, לא טענתי שצריך לעלות אותו על מטוס לכיוון אחד, אלה לדאוג לכך שיהיו על המגרש עוד כמה שחקנים שמסוגלים רחמנא ליצלן לגלגל את החפץ העגול הזה הנקרא כדור אל בין קורות השער..

אז מה הסיפור?

המשתמש ר' שהוא חבר של קיארטן, החליט לשלוח אותי עם קיארטן לחפש לו בירה. הלכנו והלכנו עד שמצאנו סופר.

בואו נאמר שאם מכבי היתה מחויבת למשחק כמו שקיארטן מחויב לבירה, היינו מרשיתים שוב שישייה בסמי עפר.

זה הכל

DPk5G57W0AIKH__.jpg

אהה, לפני המשחק קיארטן החביא חלק מהבירות מתחת לאיזה שיח בחוץ, בסיום המשחק הוא כמובן הלך להשיב לעצמו את הבירות

אפשר שימשיך לבוא למשחקים גם אחרי שהבן שלו יעזוב כשיעזוב?

האולטראס ילדים עם חולצות וידאר שהוא אירגן במשחק ההוא באירופה היה פרייסלס..