Jump to content

מכבי נגד סלאביה (23.11) נושא משחק

Mushon8

Recommended Posts

על מה כל הצוות הזה למה צריך את זה? יש יותר אנשי מקצוע משחקנים ונראים כמו פח זבל כל העונה לא משנה באיזה הרכב ולא משנה מי פצוע ומי פותח.

מביש מביש מביש

גם אין שחקנים

כשאין מאמן איך אתה רוצה שיהיו שחקנים ?

* הזוי איך נותנים לו להמשיך להביא לפה שחקנים, אוי ואבוי אם הוא ימשיך להשתולל בינואר עם כל מיני רפאלוב למיניהם.

* הזוי איך נותנים לו להמשיך להביא לפה שחקנים, אוי ואבוי אם הוא ימשיך להשתולל בינואר עם כל מיני רפאלוב למיניהם.

דבר לא בא בהכרח על חשבון דבר, אם יש אפשרות לשחקנים דוגמת רפאלוב, אלמוג כהן וניר ביטון אני בעד, אין לדעת מי האוטוריטה להבאת שחקנים במתכונת הנוכחית של הקבוצה, זה שג'ורדי לא צריך להמשיך על הקווים ברור לכל..

דבר לא בא בהכרח על חשבון דבר, אם יש אפשרות לשחקנים דוגמת רפאלוב, אלמוג כהן וניר ביטון אני בעד, אין לדעת מי האוטוריטה להבאת שחקנים במתכונת הנוכחית של הקבוצה, זה שג'ורדי לא צריך להמשיך על הקווים ברור לכל..

מי קובע ? מנספורד ? ואז תביא מאמן שלא ירצה את רפאלוב ותיתקע איתו בחוזה עצום ?

זה בא ביחד, לא מדובר פה על שחקנים חופשיים, אלה סכומים עצומים. ( אתה גם צריך לחשוב על המושאלים שלך, ברגע שתביא לפה את ביטון או כהן אתה אומר לדן גלזר וברסקי ביי )

קודם אין קישור. לגבי המאמן, אשפוט אותו עם רודריגז וגולסה.

מצטער, גם עם ההרכב שעלינו איתו היום אנחנו לא יכולים להיראות ככה, לא שיחקנו נגד צ'לסי. ( כן אני יודע, אלופת צ'כיה ! )

רודריגז לא משחק נגד הפועל חיפה, אז ממתי מתחילים לשפוט את ג'ורדי ?

זה ענק פשוט , רז אמיר :

אם לא די בזאת, הקשר דור מיכה סיים את המשחק כשהוא מחזיק את שריר הירך האחורי ונראה סובל מכאבים. עדיין לא ברור מה מצבו לקראת המשחק מול הפועל חיפה ביום ראשון.

מי קובע ? מנספורד ? ואז תביא מאמן שלא ירצה את רפאלוב ותיתקע איתו בחוזה עצום ?

זה בא ביחד, לא מדובר פה על שחקנים חופשיים, אלה סכומים עצומים. ( אתה גם צריך לחשוב על המושאלים שלך, ברגע שתביא לפה את ביטון או כהן אתה אומר לדן גלזר וברסקי ביי )

אין לי מושג מי קובע, ויתרה מזאת, לא בטוח שיש איזשהי דמות מרכזית שמנהלת את העסק וזו הבעיה החמורה מכל, מבין מה שאתה אומר ויש המון צדק בדבריך, אבל מה שאתה טוען למעשה זה שצריך לוותר על העונה הזו ולחכות עד העונה הבאה בכדי להתחיל לחשוב על העתיד, לא נראה לי שיקרה, בטח ובטח שאף שחקן לא יחכה לך ולחשיבה העתידית שלך..

מצטער, גם עם ההרכב שעלינו איתו היום אנחנו לא יכולים להיראות ככה, לא שיחקנו נגד צ'לסי. ( כן אני יודע, אלופת צ'כיה ! )

זה ענק פשוט , רז אמיר :

אם לא די בזאת, הקשר דור מיכה סיים את המשחק כשהוא מחזיק את שריר הירך האחורי ונראה סובל מכאבים. עדיין לא ברור מה מצבו לקראת המשחק מול הפועל חיפה ביום ראשון.

את הפועל חיפה צריך לנצח גם בלעדיהם. בליגה אני מצפה מג'ורדי לפתרונות גם עם כל הפצועים.

אבל יכולת טובה ולא מדכאת אני מצפה לראות עם סגל יותר שלם.

לגבי בניית הסגל ברור שהוא אשם.

זה ענק פשוט , רז אמיר :

פח אשפה של צוות מקצועי. המועדון הזה הפסיק לתפקד. אין הגנה, אין התקפה, אין כושר גופני, אין צוות רפואי.

זה ענק פשוט , רז אמיר :

כרגע הדיווח הזה רק בוואן אז יש לקחת בעירבון מוגבל. יכול להיות שרז אמיר ראה את מיכה נוגע בשריר ואז הוא הסיק באופן עצמאי שהוא בספק להפועל חיפה.

אין לי מושג מי קובע, ויתרה מזאת, לא בטוח שיש איזשהי דמות מרכזית שמנהלת את העסק וזו הבעיה החמורה מכל, מבין מה שאתה אומר ויש המון צדק בדבריך, אבל מה שאתה טוען למעשה זה שצריך לוותר על העונה הזו ולחכות עד העונה הבאה בכדי להתחיל לחשוב על העתיד, לא נראה לי שיקרה, בטח ובטח שאף שחקן לא יחכה לך ולחשיבה העתידית שלך..

אם נדבר על השחקנים שציינת, רק רפאלוב רלוונטי,ואותו אני לא רוצה במכבי עם חוזה עתק לסיום הקריירה שלו.

כל עוד ג'ורדי פה הוא מעורב בקבלת ההחלטות, ואני לא רוצה שיתנו לו עוד אפשרות להביא לפה שחקנים.

על איזה שחקנים אתה מדבר שלא יחכו למכבי ? רפאלוב ? השחקן היחידי שהיה עכשיו על המדף בחר לחתום בקבוצה שלו בנתניה,אני לא רואה מציאות כאלה גדולות בשוק.

כרגע הדיווח הזה רק בוואן אז יש לקחת בעירבון מוגבל. יכול להיות שרז אמיר ראה את מיכה נוגע בשריר ואז הוא הסיק באופן עצמאי שהוא בספק להפועל חיפה.

נקווה, או זה או שהוא בחוץ ל-3 חודשים.

מביך מאוד.

קבוצה לא מאומנת.. כשחושבים שאין לאן להתדרדר מגלים שיש עוד הרבה.

הגיע הזמן שגורדי יחזור לתפקיד המקורי שלו.

ככה קבוצה לא צריכה להיראות.

זה בדברים הבסיסיים, ואיפה הלחימה של השחקנים.

יצאתי מובך ורטוב מהמשחק הזה.

מביך מאוד.

קבוצה לא מאומנת.. כשחושבים שאין לאן להתדרדר מגלים שיש עוד הרבה.

הגיע הזמן שגורדי יחזור לתפקיד המקורי שלו.

ככה קבוצה לא צריכה להיראות.

זה בדברים הבסיסיים, ואיפה הלחימה של השחקנים.

יצאתי מובך מהמשחק הזה.

שיחזור לבלות ולעשות רכש של קבוצת תחתית?

שיחזור לבלות ולעשות רכש של קבוצת תחתית?

הייתי עדין מדי בניסוח. במילים אחרות תודה על מה שעשית הגיע הזמן שתפנה את המקום.

לא נראה לי שיפנה לגמרי את המקום שלו במכבי.. הרע במיעוטו להחזיר אותו איפה שהיה קודם.

אם נדבר על השחקנים שציינת, רק רפאלוב רלוונטי,ואותו אני לא רוצה במכבי עם חוזה עתק לסיום הקריירה שלו.

כל עוד ג'ורדי פה הוא מעורב בקבלת ההחלטות, ואני לא רוצה שיתנו לו עוד אפשרות להביא לפה שחקנים.

על איזה שחקנים אתה מדבר שלא יחכו למכבי ? רפאלוב ? השחקן היחידי שהיה עכשיו על המדף בחר לחתום בקבוצה שלו בנתניה,אני לא רואה מציאות כאלה גדולות בשוק.

אני ככלל מנסה לדבר ברמת המאקרו ולא המיקרו, מן הסתם לכל אחד מאיתנו יש דעה על שחקן זה או אחר, השאלה הגדולה היא שוב, האם הפתרון למצב הנוכחי הוא לשים את הידיים בכיסים לגמור את העונה ואז לחכות לשד יודע מה שככה פחות או יותר אנחנו נראים במשך כל תקופת הכנה לעונה, או שמיץ' ידאג לאיש מקצוע שיהיה אמון כבר מעתה על העתיד הקרוב והרחוק?, לדוגמה, למה לא להציף את בן סהר וסוכנו בהצעות לקראת העונה הבאה שכידוע לכולנו הוא בסיום העונה הנוכחית הופך לשחקן חופשי? לעניות דעתי ולהבנתי הקטנה בעסק הזה עלייך למתכנן עונות כמה חודשים מראש ולא להגרר ולהביא שחקנים בשנייה האחרונה שככה הם גם נראים, העניין הוא לא פרסונלי אלה הוא עניין של קונספט של איך שמנהלים קבוצת כדורגל מקצועית ומקצוענית..

אם לא תכבוש גם במחזור הסיום, נגד ויאריאל בחוץ, הקבוצה של ג'ורדי קרויף תהפוך לראשונה בהיסטוריה של הליגה האירופית שלא כובשת בשלב הבתים, מתוך 288(!) קבוצות שאי פעם הופיעו בשלב הזה

אם לא תכבוש גם במחזור הסיום, נגד ויאריאל בחוץ, הקבוצה של ג'ורדי קרויף תהפוך לראשונה בהיסטוריה של הליגה האירופית שלא כובשת בשלב הבתים, מתוך 288(!) קבוצות שאי פעם הופיעו בשלב הזה

לפחות נעשה היסטוריה