Jump to content

מכבי נגד סלאביה (23.11) נושא משחק

Mushon8

Recommended Posts

יותר מביך מהקמפיין של חיפה באלופות.

מביך נכון אבל גם זה קורה, נפלנו העונה עם קבוצה רעה ומאמן חלש ולא מנוסה.

יותר מביך זה לעוף מול קבוצת דייגים מאסטוניה במוקדמות..

מישהו מבין על מה ג'ורדי מתלונן?

4 משחקים ב-9 ימים.

משחקים בחמישי, ראשון, רביעי ושבת.

לא ברור לי מה היה דחוף לדחוף את החצי גמר טוטו הלא רלוונטי הזה לרביעי

מביך נכון אבל גם זה קורה, נפלנו העונה עם קבוצה רעה ומאמן חלש ולא מנוסה.

יותר מביך זה לעוף מול קבוצת דייגים מאסטוניה במוקדמות..

עם קבוצה רעה, ללא ניסיון באירופה ומאמן לא מנוסה הצלחנו להביא כמה שערים בליגה האירופית.

מישהו מבין על מה ג'ורדי מתלונן?

אני לא אהבתי את הבכיינות הזאת, זה משהו שאנחנו חייבים להפסיק איתו, היתה פגרה 3 שבועות ראבק וגם אם יש משהו בזה זה לא מוציא את מכבי טוב.

אני לא אהבתי את הבכיינות הזאת, זה משהו שאנחנו חייבים להפסיק איתו, היתה פגרה 3 שבועות ראבק וגם אם יש משהו בזה זה לא מוציא את מכבי טוב.

אז נשתוק כדי שימשיכו לדפוק אותנו ולא להעביר לנו משחקים (כמו שהעבירו לב"ש). אני מקווה שה"בכיינות" הבאה תהיה על השופטים.

אגב, ג'ורדי התלונן על שעת המשחק המוקדמת מול אשדוד ולא על 4 משחקים ב9 ימים כי יוצא שאנחנו חוזרים מעכו אחרי גביע הטוטו מאוד מאוחר מן הסתם ומשחקים בשעה מוקדמת מדי ולא סבירה בשבת.

אז נשתוק כדי שימשיכו לדפוק אותנו ולא להעביר לנו משחקים (כמו שהעבירו לב"ש). אני מקווה שה"בכיינות" הבאה תהיה על השופטים.

אגב, ג'ורדי התלונן על שעת המשחק המוקדמת מול אשדוד ולא על 4 משחקים ב9 ימים כי יוצא שאנחנו חוזרים מעכו אחרי גביע הטוטו מאוד מאוחר מן הסתם ומשחקים בשעה מוקדמת מדי ולא סבירה בשבת.

הוא לא התלונן רק על שעת המשחק.

צריך לפעול נגדם בצינורות המקובלים מאחורי הקלעים ולא בתקשורת.

ואז יגידו שאנחנו לא פועלים בתקשורת ובגלל זה ממשיכים לדפוק אותנו.

אבל אתה רואה שזה לא עוזר בצינורות המקובלים, להיפך עושים לך דווקא, אז תפגע בהם במקום שהם הכי מוטרדים ממנו, דרך התקשורת.

לא מבין מה אתם רוצים

אחלה גורדי שבעולם

עקץ אותם כמו שצריך

כמה אפשר לדפוק קבוצה אחת ולהתחשב בשאר.

התלוננו פה שמכבי לא אומרים כלום על זה שמזיינים אותנו ועכשיו שאומרים אתם מתלוננים למה אומרים.

לא חושב שהפעם התלונות האלו במקום זה נראה כמו מתכון להכנת תירוצים. רצו אירופה שיתמודדו עם זה ואם החלטתם לזרוק בשביל הליגה אחרי שאין סיכוי לעלות כי הסריחו את הדשא גם זה מובן אבל שיפסיקו לחפש תירוצים. הלוואי עלינו יותר משחקים בחורף בשבת בשעה כזאת.

כולכם טמבלים. באמת. באמת באמת. אתם לא מבינים איזה זבל של אנשים אתם לא מבינים שאתם לא יכולים להחשיב את עצמכם אוהדי מכבי כי אתם עושים הרבה יותר נזק מתועלת.

דופקים את מכבי בכל מצב אפשרי בכל הקשור לשיבוצי משחקים בקטע באמת.. ואוו. אם תשוו את היחס לבש ב3 שנים האחרונות אתם לא תאמינו. צורח שחיתות.

3 שנים אנחנו בוכים שמכבי מנסה מאחורי הקלעים מקבלת זין בפנים ופה זה נגמר.

כבר 3 שנים שאני מתחנן למכבי שיעשו רעש. שידברו בתקשורת, שיציפו את הבעיה. מתחנן. אומר להם שניהיה הגב שלהם ונשרוף את הארץ.

מכבי מדברת (וזה לא משנה מי וזה לא משנה מה אתם מרגישים אליו) כולם צריכים מיד להתייצב מאחוריו. למען מכבי ונגד התופעה הנוראית שדופקת בעיקר אותכם!!

כפויי טובה טיפשים.

כולכם טמבלים. באמת. באמת באמת. אתם לא מבינים איזה זבל של אנשים אתם לא מבינים שאתם לא יכולים להחשיב את עצמכם אוהדי מכבי כי אתם עושים הרבה יותר נזק מתועלת.

דופקים את מכבי בכל מצב אפשרי בכל הקשור לשיבוצי משחקים בקטע באמת.. ואוו. אם תשוו את היחס לבש ב3 שנים האחרונות אתם לא תאמינו. צורח שחיתות.

3 שנים אנחנו בוכים שמכבי מנסה מאחורי הקלעים מקבלת זין בפנים ופה זה נגמר.

כבר 3 שנים שאני מתחנן למכבי שיעשו רעש. שידברו בתקשורת, שיציפו את הבעיה. מתחנן. אומר להם שניהיה הגב שלהם ונשרוף את הארץ.

מכבי מדברת (וזה לא משנה מי וזה לא משנה מה אתם מרגישים אליו) כולם צריכים מיד להתייצב מאחוריו. למען מכבי ונגד התופעה הנוראית שדופקת בעיקר אותכם!!

כפויי טובה טיפשים.

יא אידיוט, אתה באמת רוצה להיות מועדון כמו ב"ש שמקבל הנחות כי הוא נחות? מכבי זה המועדון הכי גדול בארץ ולא צריך להתעסק בשטויות האלה יום לפני משחק ובכלל.

יא אידיוט, אתה באמת רוצה להיות מועדון כמו ב"ש שמקבל הנחות כי הוא נחות? מכבי זה המועדון הכי גדול בארץ ולא צריך להתעסק בשטויות האלה יום לפני משחק ובכלל.

מה זה קשור להנחות כי הוא נחות?

אין ספק שאתה טרול, בנאדם אמיתי אתה לא.

Do Not Feed the Troll.

מה זה קשור להנחות כי הוא נחות?

אין ספק שאתה טרול, בנאדם אמיתי אתה לא.

אתה מוזמן לקרוא את כל ההודעות שלי בפורום לפני שאתה כותב משהו כזה