Jump to content

הארגון החדש שקם - שלא יעבדו עליכם

שוקי

Recommended Posts

לא לא אתה לא הבנת, זה לא קשור אם להנהלה יש רצון להתערב או לא, זה פשוט מודל שלא עובד בשום מקום, בכל מקום שבו ההנהלה מתערבת הקהל בסוף מת.

אבל..."בסוף" זה עכשיו. הקהל כבר מת... כל מה שקורה כרגע זה שחבורת שודדים גוררים את הגופה בחוצות העיירה

אבל..."בסוף" זה עכשיו. הקהל כבר מת... כל מה שקורה כרגע זה שחבורת שודדים גוררים את הגופה בחוצות העיירה

צודק, אז ארגון של ההנהלה הכי טוב.

לילה טוב לכם.

לא אמרתי שצריך ארגון של ההנהלה. רק ציינתי שהמצב הרע עליו אתה מדבר כבר כאן, בלי עזרת מכבי.

איך יוצאים ממנו? אין לי מושג

בתיאוריה זה לא כזה מסובך פשוט חלק מהאנשים מכינים כרזות בבית, לפני משחקים גדולים עושים קונפטי ועד שיקום ארגון עידוד ההנהלה תעשה תפאורות של פלקטים וכדומה. הקהל פשוט יבוא כקבוצת אוהדים אחת גדולה שלא תבהל מזה שאף אחד לא מנהל אותה אלא פשוט תהנה מזה..

מה קשור?!

תשאיר את הטרנד של "הלכה המדינה" ושאר התיסכולים הפוליטים שלך בצד, אני לא רוצה לענות לך כי זה בדיוק הפוך ממה שהתחלתי לומר.

קיצר זה לא קשור לפה בשום צורה

שום תסכול פוליטי

נשאר בספורט - מועדון כדורגל גדול ולא מועדון חולף חייב ארגון אוהדים חזק.

ארגון אוהדים לא יכול להגיע מההנהלה.

ססמאות או לא הקבוצה שלך ושלי הולכות לחורבן, כן כן. אם לא ימצא פתרון.

דבר גורר דבר ויציע מת יותר ממה שהוא עכשיו זה אסון לקבוצה במגרש, לקהל ולמועדון עצמו.

כשהמועדון יתחיל לשעמם הקבוצה תראה כמו נוקיה עד לשנה הנוכחית ולכאן ריאל מדריד לא תגיע פעם בשבוע, אתה תשחק נגד הפועל רעננה ולאט לאט לא תמכור את הכמויות של המנויים היום.

בקיצור אין כאן דיון בכלל.. סתם מדברים באוויר.. נקווה שהפתרון יגיע מתישהו

שום תסכול פוליטי

דבר גורר דבר ויציע מת יותר ממה שהוא עכשיו זה אסון לקבוצה במגרש, לקהל ולמועדון עצמו.

כשהמועדון יתחיל לשעמם הקבוצה תראה כמו נוקיה עד לשנה הנוכחית ולכאן ריאל מדריד לא תגיע פעם בשבוע, אתה תשחק נגד הפועל רעננה ולאט לאט לא תמכור את הכמויות של המנויים היום.

לא מדוייק

ריאל מדריד וברצלונה בלי קהלים והם מצליחים

קהל כמעט ולא קשור ליכולת של הקבוצה

הקבוצה לא הולכת לחורבן, אפשר להמשיך לשחק כדורגל בלי ארגון (ואני כן בעד שיהיה ארגון)

שום תסכול פוליטי

אני די מסכים איתך .

אבל לא לחלק הזה התייחסתי, התייחסתי למשפט שרשמת על המדינה והמפלגה וכל זה..

בתיאוריה זה לא כזה מסובך פשוט חלק מהאנשים מכינים כרזות בבית, לפני משחקים גדולים עושים קונפטי ועד שיקום ארגון עידוד ההנהלה תעשה תפאורות של פלקטים וכדומה. הקהל פשוט יבוא כקבוצת אוהדים אחת גדולה שלא תבהל מזה שאף אחד לא מנהל אותה אלא פשוט תהנה מזה..

איפה הימים שהיינו מכינים בבית וגוזרים דפים של ספר טלפונים/ עיתון/ מביאים פתקים של הבחירות וזורקים כשהשחקנים עולים...

היה אחד אצלנו שהיה גם מביא נייר גרוס מהמשרד של אבא שלו...

בטוח שבכל חבורה היה אחד שאמר: אני שומר חלק (מהקונפטי) לגול :) וכולם היו עפים עליו שזה מנחוס...

אחחח איזו ילדות בשער 4 ברמת גן :)

לא מדוייק

ריאל מדריד וברצלונה בלי קהלים והם מצליחים

קהל כמעט ולא קשור ליכולת של הקבוצה

הקבוצה לא הולכת לחורבן, אפשר להמשיך לשחק כדורגל בלי ארגון (ואני כן בעד שיהיה ארגון)

אירוני שאתה מזכיר דווקא אותם ומביא דוגמא הפוכה.

דווקא שתי הקבוצות האלה, במיוחד ריאל קלטו שאין קבוצה בלי אוהדים ממש כמו כאן.

ריאל הורידו את האולטראס למטה ונתנה להם חופש פעילות מלא (הייתי השנה פעמיים במדריד אז יצא לי לשמוע ולראות) ולגבי ברצלונה כנ"ל, גם בברצלונה החזירו את הגוש לאחר שנים של מלחמה.

אפשר להמשיך לשחק כדורגל בלי ארגון.

אתה תראה כמו מורסיה או הפועל חיפה. בהצלחה. להגיד שקהל לא קשור לקבוצה זו לעבוד על עצמך ולנסות לעבוד עלינו. זה לא מחזיק במציאות - פשוט להסתכל סביב.

וטוטנהאם שאין לה ארגון אוהדים?

או צ'לסי?

ממש לא חייבים ארגון כדי לשחק כדורגל, אל תגנבו לנו את המשחק, אל תשירו שירים גזעניים, מכבי הייתה לפני הארגונים השונים ותהיה גם אחריהם.

ואם הארגון החדש ימשיך בקו של לעשות זין לקהל הרחב, לשיר שירים גזעניים (שמביאים קנסות לבעלי הקבוצה!) עדיף שיתפרק מעכשיו.

ריאל הורידו את האולטראס למטה ונתנה להם חופש פעילות מלא (הייתי השנה פעמיים במדריד אז יצא לי לשמוע ולראות) ולגבי ברצלונה כנ"ל, גם בברצלונה החזירו את הגוש לאחר שנים של מלחמה.

אתה תראה כמו מורסיה או הפועל חיפה. בהצלחה. להגיד שקהל לא קשור לקבוצה זו לעבוד על עצמך ולנסות לעבוד עלינו. זה לא מחזיק במציאות - פשוט להסתכל סביב.

זה בדיוק מה שאנשי הארגון וכל אדם נורמלי לא רוצה שיקרה.

ה"ארגון" במדריד הוא ארגון בובות של ההנהלה - RMFC FANS לא אולטראס ולא בטיח, סתם ארגון...אלו אוהדים שפעם היו ה-ORGULLO VIKINGO - ארגון אולטראס לגיטימי ועכשיו הם הפכו לבובות של ההנהלה. הארגון המוכר יותר של ריאל, האולטראס סור מושעה כמו הארגון של ברצלונה הבוישוס נויס, לפחות ממשחקי הבית.

במידה ויקום ארגון בובות כזה גם אצלנו אז נקווה למאבק שבסופו של דבר ההנהלה תפסיד (כמו במקרים של פרנצווארוש ודינמו זאגרב שאחרי שנים של החרמה חזרו ליציע).

ממש לא תראה כמו מורסיה או הפועל חיפה, עם כל האהבה שלי לתרבות האולטראס ולעידוד בכלל אתה לא חייב קהל כדי להיות מצליח, אתה צריך כסף...לדוגמה - פריז (לפני חזרת חלק מהארגונים), סטיאווה בוקרשט (האולטראס הולך למשחקי הקבוצה המקורית בליגה 4 או משהו), לודוגורץ (קבוצת כדורגל מודרני בלי אוהדים), קבוצות רדבול למיניהן...

האווירה ביציע שארגון אמור לייצר זה חלק מהכיף שלבוא ליציע כי אם כל הכבוד אין פה כדורגל ברמה של ריאל וברסה שאתה בא לראות הצגה, רוב המשחקים יש לך כדורגל ברמה ירודה ומה שמוסיף זה האווירה

זה בדיוק מה שאנשי הארגון וכל אדם נורמלי לא רוצה שיקרה.

ה"ארגון" במדריד הוא ארגון בובות של ההנהלה - RMFC FANS לא אולטראס ולא בטיח, סתם ארגון...אלו אוהדים שפעם היו ה-ORGULLO VIKINGO - ארגון אולטראס לגיטימי ועכשיו הם הפכו לבובות של ההנהלה. הארגון המוכר יותר של ריאל, האולטראס סור מושעה כמו הארגון של ברצלונה הבוישוס נויס, לפחות ממשחקי הבית.

במידה ויקום ארגון בובות כזה גם אצלנו אז נקווה למאבק שבסופו של דבר ההנהלה תפסיד (כמו במקרים של פרנצווארוש ודינמו זאגרב שאחרי שנים של החרמה חזרו ליציע).

ממש לא תראה כמו מורסיה או הפועל חיפה, עם כל האהבה שלי לתרבות האולטראס ולעידוד בכלל אתה לא חייב קהל כדי להיות מצליח, אתה צריך כסף...לדוגמה - פריז (לפני חזרת חלק מהארגונים), סטיאווה בוקרשט (האולטראס הולך למשחקי הקבוצה המקורית בליגה 4 או משהו), לודוגורץ (קבוצת כדורגל מודרני בלי אוהדים), קבוצות רדבול למיניהן...

אתה לא חייב קהל כדי להיות מצליח, אבל תסתכל טוב על כל הקבוצות שציינת פה, ככה אתה רוצה שהקבוצה שלך תראה?

קבוצות לא חייבות ארגונים זה נכון, אבל אם אתם מעדיפים משחקים מתים עם 4-5 אלף אוהדים ועידוד של כפיים שיבושם לכם, מקווה שאתם מבינים שאנחנו לא ריאל וברצלונה עדיין.

יש סיבה למה פריז הצליחה והחזירה את הארגונים לדוגמא, כמו לגיה ורשה לפני שנים ופרנצוושט עכשיו.

אתם יכולים להמשיך לטעון המון דברים אבל העולם מוכיח שלקבוצות קשה לשרוד בלי קהל תומך וטוב, גם עם כל הכסף בעולם.

אתה לא חייב קהל כדי להיות מצליח, אבל תסתכל טוב על כל הקבוצות שציינת פה, ככה אתה רוצה שהקבוצה שלך תראה?

קבוצות לא חייבות ארגונים זה נכון, אבל אם אתם מעדיפים משחקים מתים עם 4-5 אלף אוהדים ועידוד של כפיים שיבושם לכם, מקווה שאתם מבינים שאנחנו לא ריאל וברצלונה עדיין.

יש סיבה למה פריז הצליחה והחזירה את הארגונים לדוגמא, כמו לגיה ורשה לפני שנים ופרנצוושט עכשיו.

אתם יכולים להמשיך לטעון המון דברים אבל העולם מוכיח שלקבוצות קשה לשרוד בלי קהל תומך וטוב, גם עם כל הכסף בעולם.

ברור שלא, אני הכי נגד..גם רשמתי שכל אדם נורמלי לא רוצה שזה יקרה..פשוט ציינתי עובדה שיש לא מעט קבוצות מצליחות בסדר גודל שלנו פחות או יותר שהצליחו/מצליחות ללא קהל פנאטי.

הלוואי שיחזרו כל הארגונים שההנהלות שלהם נלחמות בהם

צריך ארגון, זה נכון.
אבל אם האופציות זה ארגון גזעני עם שירי אונס שמרביץ למי שלא מתיישר איתו, או 7000 מוחאי כפיים שמדי פעם מניפים פלקטים של ההנהלה אז אני מעדיף את אופציה 2 בלי למצמץ.
לא הקהל הרחב הביא את נוקיה לכדורגל, הארגון הביא אותו.

צריך ארגון, זה נכון.

אבל אם האופציות זה ארגון גזעני עם שירי אונס שמרביץ למי שלא מתיישר איתו, או 7000 מוחאי כפיים שמדי פעם מניפים פלקטים של ההנהלה אז אני מעדיף את אופציה 2 בלי למצמץ.

לא הקהל הרחב הביא את נוקיה לכדורגל, הארגון הביא אותו.

פעם הארגון הרביץ לך? מה זה ניהיה קטע בפורום להמציא בדיות ולהתייחס אליהם כאמת גמורה.

אנשים מהארגון אולי לא הרביצו לאוהדים, אבל כן ירקו על אנשים ביציע התחתון וקיללו להם את החיים. גם אצבעות משולשות ומנטליות של "דווקא" זה לא המצאה.

לגמרי בעיה שאנשים חושבים שהם המטרה ולא האמצעי, בול.

לא לגרור-

אני מסכים שצריך ארגון ובתור מי שגדל בשער 4 ברמת גן ושער 11, זה מבחינתי חלק גדול מהכיף במשחק.

אני רוצה לשאול (לא בהתרסה), בתור מי שנשמע די מתמצא בעניינים שמאחורי הקלעים, מה לדעתך צריך לעשות עכשיו?

לא לגרור-

אני מסכים שצריך ארגון ובתור מי שגדל בשער 4 ברמת גן ושער 11, זה מבחינתי חלק גדול מהכיף במשחק.

אני רוצה לשאול (לא בהתרסה), בתור מי שנשמע די מתמצא בעניינים שמאחורי הקלעים, מה לדעתך צריך לעשות עכשיו?

אין לי כוונה לפתוח מה אני חושב בפורום פתוח באינרטנט, אם זה מספיק חשוב לך או לכל אחד אחר אתה מוזמן ליצור קשר בפרטי.

פעם הארגון הרביץ לך? מה זה ניהיה קטע בפורום להמציא בדיות ולהתייחס אליהם כאמת גמורה.

אני ראיתי מס פעמים שמתייחסים באלימות לאוהדים שלנו, אני לא אפתח את זה כי זה לא מכבד, אבל זאת אמת גמורה.

זה שיש בארגון אנשים שרק עושים לטובת היציע זה מקובל ורצוי אבל לתת גיבוי לאלה שהורסים את היציע רק כי אתם שייכים לאותה המסגרת זאת הפחדנות הכי גדולה.

עד כמה שאני זוכר אלו שיושבים למטה זה ממש לא האולטראסור