Jump to content

הארגון החדש שקם - שלא יעבדו עליכם

שוקי

Recommended Posts

די נו, להזכיר לכם את גמר הגביע? את מיליון המחאות השונות?

זה שקשה עכשיו לא אומר שהיה טוב עם הפנאטיקס. כנראה שבדיוק בגלל אותם גורמים קיצוניים שיצאו לאור עכשיו (בשנית?).

מבאס שהצד השפוי כאן לא ניצח, אבל זה מה יש

+1

אירוני הוא שהארגון שחרט על דגלו את המלחמה ב"אמריקניזציה" וב"נוקיזציה" הוא הארגון שתחת המשמרת שלו ובעקבות התנהלותו, יציעי מכבי תל אביב יעשו את הצעד הגדול ביותר לשם מאז מהפכת העידוד בישראל בשנת 2000.

הקהל הרחב עייף מהפיפי קקי הזה.

תניפו גולגולות, תדקרו בכדורעף בנות, מי שמוכר אתכם מת וטועמה מחבל. אנחנו נבוא לראות מכבי וללכת הביתה.

2000-2012

תנצב"ה

+1

אירוני הוא שהארגון שחרט על דגלו את המלחמה ב"אמריקניזציה" וב"נוקיזציה" הוא הארגון שתחת המשמרת שלו ובעקבות התנהלותו, יציעי מכבי תל אביב יעשו את הצעד הגדול ביותר לשם מאז מהפכת העידוד בישראל בשנת 2000.

הקהל הרחב עייף מהפיפי קקי הזה.

תניפו גולגולות, תדקרו בכדורעף בנות, מי שמוכר אתכם מת וטועמה מחבל. אנחנו נבוא לראות מכבי וללכת הביתה.

2000-2012

תנצב"ה

פה בדיוק מתחילה הבעיה

שיש הרבה אנים שבשבילם מכבי זה יציאה, רואים משחק והולכים הביתה

תאכלס זה מה שרציתם 90 אחוז מהפורום הזה ...

אני גם התפוצצתי על MF אחרי הגמר גביע אבל עכשיו שהם הלכו הרע לפנינו אתם עוד תזכרו אותם בשקיקה כמעט כמו את השחקן ה12

לפנינו המבול.

לא אוהב את זה שאתם אומרים מגיע לכם כי זלזלתם בהם

האירגון קיבל פה אהדה והבנה כשהיה צריך

וגם ביקורת כשהיה צריך

יש את השיר החדש ששרים לשבור רגליים או משהו הזה

התחיל כביכול סוג של רעש על השיר ורוב הפורום גיבה אותם פה ואמר חאלס לשטויות על כל דבר

אז לא על כל דבר פה ישר ביקרו את האירגון

נכון שהיו פה המון ביקורות עליו

אבל זה נבע ממלא סיבות שאנשים פה פירטו במשך הרבה מאוד זמן

התעקשות על שיר האונס,מחאות בלי שום הסבר ועוד ועוד

שום אירגון כנראה לעולם לא יהיה חסין מביקורת

אבל אני חושב שאירגון צריך להיות יותר קשוב לקהל הרחב

(ונכון שיש חברה באירגון שלא אהבו את מה שהלך שם אבל הם לא יכלו להשפיע כנראה בגלל אותם גורמים שמדברים עליהם פה בפורום בימים האחרונים).

אירגון בסופו של יום יקבל את הכוח שלו מהקהל הרחב

שיתוף פעולה בין שני הצדדים יכול רק לעזור

כמה חבל. כושילראבק.

וואלה אם הייתי מקבל דג זהב עכשיו, המשאלה הראשונה שהם יחזרו להוביל את היציע.

צמאים לאיכות.

כי הרוב באמת היו על הפנים

אלה שאתה רואה שמצולמים שם , הם הקול השפוי לדעתי שהיה שם. בלי להכיר אותם אני יודע את זה

זה ברור שמדיחים אותם מהיציע והם לא רוצים את זה כי הם מפחדים או מה שזה לא יהיה

אם גייט 11 זה באמת החבורת לאטחים שמקללים בלי לעודד, ובאים בלבוש שחורים אני צופה המון מכות ביציע , ובעיקר שריקות בוז .

כל פעם שרואה כתבה על הקהל שלנו אני נזכר בשחקן ה-12 עולה לי חיוך על הפנים ואז הוא יורד כי אני מבין באיזה מצב אנחנו נמצאים.

בואו נחכה לשבוע הבא נגד סלביה ונקווה לטוב , תבואו אופטימיים.

"דקל ווידאר"

איזה צמד מילים קסום

אין.. הייתי חייב

כסעמק

יאללה אני ביוטיוב קצת

בדיוק עכשיו סיימתי שעה של תענוג

מהכתבה של רינו צרור עם השחקן עד האבוקות בדרבי 2-0 עד המ-כ-ב-י המפחיד באולפן עם בוני ומה לא..

איפה היינו פעם ואיפה היום

בושה אחושרמוטה

עזוב אתה מתרפק לי על דרבי 2-0 אבוקות אני מתרפק על צמד של פריצה בקריה וקבלו אותו של זהבי ווידאר עושה סיבוב על קינן ונותן קטנה מתחת לאפודה של גלזר

לא אוהב את זה שאתם אומרים מגיע לכם כי זלזלתם בהם

האירגון קיבל פה אהדה והבנה כשהיה צריך

וגם ביקורת כשהיה צריך

יש את השיר החדש ששרים לשבור רגליים או משהו הזה

התחיל כביכול סוג של רעש על השיר ורוב הפורום גיבה אותם פה ואמר חאלס לשטויות על כל דבר

אז לא על כל דבר פה ישר ביקרו את האירגון

נכון שהיו פה המון ביקורות עליו

אבל זה נבע ממלא סיבות שאנשים פה פירטו במשך הרבה מאוד זמן

התעקשות על שיר האונס,מחאות בלי שום הסבר ועוד ועוד

שום אירגון כנראה לעולם לא יהיה חסין מביקורת

אבל אני חושב שאירגון צריך להיות יותר קשוב לקהל הרחב

(ונכון שיש חברה באירגון שלא אהבו את מה שהלך שם אבל הם לא יכלו להשפיע כנראה בגלל אותם גורמים שמדברים עליהם פה בפורום בימים האחרונים).

אירגון בסופו של יום יקבל את הכוח שלו מהקהל הרחב

שיתוף פעולה בין שני הצדדים יכול רק לעזור

הבאת פה הרבה דברים מה, שאמרתי זה שאנשים מתחו ביקורת על הפנאטיקס, ושהם יתפרקו פתאום כולם צועקים חבל.

הקהל שלנו לא החלטי.

הבאת פה הרבה דברים מה, שאמרתי זה שאנשים מתחו ביקורת על הפנאטיקס, ושהם יתפרקו פתאום כולם צועקים חבל.

הקהל שלנו לא החלטי.

לא כתבתי בהכרח לך

היו פה עוד כמה שאמרו מה שאתה אמרת

ומה זה לא החלטי

אנשים פה אף פעם לא אהבו את הדרך של האולטראס

לא לפני האיחוד לא באיחוד ובטח שלא אחרי

גם כאן בפורום כל אחד בא בגישה של יודע הכל, בא להטיף ולחנך.

אני מכיר את הנפשות הפועלות לא פחות טוב מכם, מכיר גם את המלחמות ביציע לאורך שנים וכן גם את הסלידה בפורום מהארגונים השונים לאורך כל השנים שהפורום קיים ולא בחמש שנים האחרונות וגם את הסלידה של הקהל הרחב מתרבות האולטראס.

ועדיין...עם אירועי הגמר גביע, עם החיתולים בפ"ת ועם הזין שלי וכל מה שתגידו - אנחנו הולכים לחורבן בלי ארגון.

עצוב מאוד שהמועדון מספר 1 בארץ הגיע למצב כזה וזה מתחיל מכולם כולל כולם.

בדיוק כמו שעמוס רשם - אמצעי ולא מטרה. כולם כאן למען מכבי, שכל אחד יוריד מהאגו של עצמו וגם קצת מהכבוד..וזה כולל את כולם גם את החיים בסרט שבאים במדים של רנ"ג וחושבים שהם מנהלים את היציע עם בקשות להוריד את הדגל כשהם עומדים בול בגוש...לכו לצד אם זה מפריע לכם..לא תראו פחות טוב.

מגוחך שהגענו למצב הזה, הקהל אצלנו בהרבה מובנים מזכיר את המדינה ואת המפלגה השולטת כאן. להקיא.

נקווה לטוב.

אם קיום של ארגון במכבי זה אומר לתת את הבמה לקיצוניים שבקיצוניים ביציע אז שלא יהיה ארגון ולא נעליים, חורבן מגיע כשבעל הבית לא מוכן להשקיע בקבוצה לא שלקבוצה אין ארגון אולטראס מביך. זה הזמן של ההנהלה לדחוף את האף שלה ליציע.

אם קיום של ארגון במכבי זה אומר לתת את הבמה לקיצוניים שבקיצוניים ביציע אז שלא יהיה ארגון ולא נעליים, חורבן מגיע כשבעל הבית לא מוכן להשקיע בקבוצה לא שלקבוצה אין ארגון אולטראס מביך. זה הזמן של ההנהלה לדחוף את האף שלה ליציע.

תשמע אני ממש נמנע מלהגיב פה כי פשוט אין לי כח לדיונים האלה, אבל זאת תגובה שכל כך מנותקת מהמציאות בכל העולם שאני בהלם שאנשים עדיין חושבים עליה, זה מודל שנכשל בכל מקום שהוא ניסה לקום בו.

בכל מקום.

זה שלהנהלה אין רצון להתערב זה משהו אחד זה שזה הדבר המתבקש כבר למעלה מעשור זה דבר אחר.

לא לא אתה לא הבנת, זה לא קשור אם להנהלה יש רצון להתערב או לא, זה פשוט מודל שלא עובד בשום מקום, בכל מקום שבו ההנהלה מתערבת הקהל בסוף מת.

ההנהלה לא צריכה להקים ארגון אוהדים, לא לזה התכוונתי. אם אני אומר שאני מעדיף יציע בלי ארגון שזה בעצם מה שמשך אותי ליציע מלכתחילה אז וואלה התייאשתי.

גם כאן בפורום כל אחד בא בגישה של יודע הכל, בא להטיף ולחנך.

אני מכיר את הנפשות הפועלות לא פחות טוב מכם, מכיר גם את המלחמות ביציע לאורך שנים וכן גם את הסלידה בפורום מהארגונים השונים לאורך כל השנים שהפורום קיים ולא בחמש שנים האחרונות וגם את הסלידה של הקהל הרחב מתרבות האולטראס.

ועדיין...עם אירועי הגמר גביע, עם החיתולים בפ"ת ועם הזין שלי וכל מה שתגידו - אנחנו הולכים לחורבן בלי ארגון.

עצוב מאוד שהמועדון מספר 1 בארץ הגיע למצב כזה וזה מתחיל מכולם כולל כולם.

בדיוק כמו שעמוס רשם - אמצעי ולא מטרה. כולם כאן למען מכבי, שכל אחד יוריד מהאגו של עצמו וגם קצת מהכבוד..וזה כולל את כולם גם את החיים בסרט שבאים במדים של רנ"ג וחושבים שהם מנהלים את היציע עם בקשות להוריד את הדגל כשהם עומדים בול בגוש...לכו לצד אם זה מפריע לכם..לא תראו פחות טוב.

מגוחך שהגענו למצב הזה, הקהל אצלנו בהרבה מובנים מזכיר את המדינה ואת המפלגה השולטת כאן. להקיא.

נקווה לטוב.

מה קשור?!

תשאיר את הטרנד של "הלכה המדינה" ושאר התיסכולים הפוליטים שלך בצד, אני לא רוצה לענות לך כי זה בדיוק הפוך ממה שהתחלתי לומר.

קיצר זה לא קשור לפה בשום צורה