Jump to content

הארגון החדש שקם - שלא יעבדו עליכם

שוקי

Recommended Posts

הכל תלוי בהנהלה.

הם יכולים להסתדר בקלות בלי רוב הקהל הרחב, אולי זה יהיה חרבנה אבל הם יכולים לחיות עם זה יופי בתנאי שהם יובילו.[

אם ההנהלה תרצה לשמור על היציע ולדאוג לעידוד ולמתינות ביצע לא תהיה להם בעיה לדאוג לפזר את אלה לכל הרוחות.

הכל תלוי בהנהלה.

הם יכולים להסתדר בקלות בלי רוב הקהל הרחב, אולי זה יהיה חרבנה אבל הם יכולים לחיות עם זה יופי בתנאי שהם יובילו.[

אם ההנהלה תרצה לשמור על היציע ולדאוג לעידוד ולמתינות ביצע לא תהיה להם בעיה לדאוג לפזר את אלה לכל הרוחות.

אני הבנתי שחלק קטן מאוד מהפנאטיקס עזב את הארגון ויש הרבה קולות שפויים שנשארו. ימים יגידו

הזמן יוכיח , ארגון בלי קהל (במעגלים שונים) מאחוריו אין לו זכות קיום.

אני רוצה להאמין שעברנו מספיק כדי שאנשים יבינו את הכלל הפשוט הזה.

בנתיים זה נראה פחות טוב, ארגון אוהדים שלא יצור ערוצי תקשורת עם האוהדים כמו שמקובל ב2017 לא יחזיק מעמד יותר מידי זמן.

הסתגרות - עמימות - שחורים - גולגולות - תפנו אלינו במחצית - מחאות סודיות כל זה לא תפס, נקווה שמישהו מבין את זה ונקבל משהו בסגנון אחר

נקווה לטוב

העיקר שזעקתי שהגורם הכי משמעותי למה שנראה על הדשא והאם נקח אליפות זה האחדות שלנו כקהל והתמיכה מהיציע צחקתם ואמרתם שהבעיה היא בסגל

מקווה שנדע להסתכל קדימה באיזה אופן (שאין לי מושג כרגע) שיתן כמה שיותר תמיכה ובטחון לשחקנים.

היה חשוב לך לדחוף את המנטרה הזאת שיש אחלה סגל ואין שום בעיות? איך זה קשור לכאן בדיוק?

העיקר שזעקתי שהגורם הכי משמעותי למה שנראה על הדשא והאם נקח אליפות זה האחדות שלנו כקהל והתמיכה מהיציע צחקתם ואמרתם שהבעיה היא בסגל

מקווה שנדע להסתכל קדימה באיזה אופן (שאין לי מושג כרגע) שיתן כמה שיותר תמיכה ובטחון לשחקנים.

רגע אז הקהל הוא הסיבה לזה שהקבוצה מסריחה תדשא שנה וחצי?

יש דיבור על חזרה להוביל את הקהל?

או ששוב יהיה שתי אירגונים

לא חושב שיהיה שני ארגונים כי זה יגרום רק לסכסוכים ומכות ביציע, מחכים פשוט שהארגון הבדיחה יפול אסור לתת לו לגיטימציה

כמה חבל. כושילראבק.

וואלה אם הייתי מקבל דג זהב עכשיו, המשאלה הראשונה שהם יחזרו להוביל את היציע.

צמאים לאיכות.

האמת שזה מגיע לנו זלזלנו בהם ועכשיו אנחנו אוכלים את הלב.

די נו, להזכיר לכם את גמר הגביע? את מיליון המחאות השונות?

זה שקשה עכשיו לא אומר שהיה טוב עם הפנאטיקס. כנראה שבדיוק בגלל אותם גורמים קיצוניים שיצאו לאור עכשיו (בשנית?).

מבאס שהצד השפוי כאן לא ניצח, אבל זה מה יש