Jump to content

הארגון החדש שקם - שלא יעבדו עליכם

שוקי

Recommended Posts

הטיעון הזה שאני עם 0 הבנה הוא בדיוק הבעיה שאתה לא מצליח להבין.

אתה רואה בזה יתרון שאתה בקיא ומכיר את האנשים ואני בדיוק ההפך, אני יודע שזה נשמע מוזר, אבל תנסה שניה לפתוח תראש.

אני אספר טיפה על עצמי רק בגלל שזה רלוונטי לעניין ולמה שאני רוצה לומר, אני כבר מעל 15 שנה הולך לכל משחק שאני יכול, בלי שום קשר למשמעות המשחק למרחק ולמצב הקבוצה.

בזכות השבת והצבא פיספסתי הרבה משחקים בשנים האחרונות, לפני הצבא ובחודשים האחרונים אני כמעט ולא מפספס אף משחק כי רוב המשחקים לא משוחקים בשבת.

במשך כל השנים האלה מעולם לא הכרתי והתערבבתי עם אנשים ביציע ובארגונים, מכיר טוב את הפרצופים אבל לא מעבר. אולי גם אותך..

אני גם לא מתיימר להגיד שאני מכיר, גם פה בפורום אני כמעט ולא מכיר אף אחד וזה לא אומר לי כלום כשאתה אומר לי ותיקים ומוכרים ביציע ובפורום, אני לא יודע לחבר בין הפרצופים ואף פעם זה לא עניין אותי.

אז מחילה מכבודך, בוא נדבר בגובה העיינים ועזוב את כל המסביב.

עכשיו מגיע הקטע שבשבילו הקדמתי את כל זה, אני חושב שרוב מוחלט של אוהדי מכבי בדיוק כמוני לא מכירים אותך ולא מכירים כל מה שקורה ביציע מעבר למה שהם רואים.

אני נמצא במעגל של אוהדי מכבי שחלקם מנויים כבר שנים, אני היחידי שעוד טיפה מסביר להם מה קורה ממה שאני קורא פה.

את רובם הגדול זה ממש לא מעניין, הם באים רואים כמוני את הפרצופים המוכרים, מעודדים את מכבי, מתעצבנים כשלא הולך והולכים הביתה.

הם לא יודעים מי זה משה תיש, אלירן, ואפילו לא יודעים שיש אושיית פורום שנקאת "סוויר", למה?

כי הם באים לראות את מכבי וכל המסביב לא מעניין אותם.

אולי זה נשמע לך מוזר, אבל יש המון אנשים שאני מכיר שהם מנויים של מכבי מאז שער 4 בר"ג, והם אף פעם לא התעניינו איך קוראים לאיש גדר ומעולם הם לא נכנסו לפורום או לפיסבוק של הפאנטיקס.

הם סתם אוהדים פשוטים, עכשיו בתור אוהד פשוט שלא מתיימר לדעת כמוך (אני לא ציני) , אני ועוד אלפי אוהדים קמנו בבוקר אחד וראינו בone שהארגון התפרק.

אני אומר לך שכל החברים שלי שאלו אותי מה קרה, אני שנחשב לאחד שיודע טיפה יותר חיפשתי ולא מצאתי שום תשובה אמיתית.

עכשיו מה אתה מצפה ממני ומעוד אלפי אוהדים שאף אחד לא סופר אותם ובאים אליהם בטענות שאין להם מושג.

אם כל מה שרשמת נכון , ואני לא רואה סיבה שסתם תמציא את זה, למה ריבונו של עולם אותם אנשים שאתה טוען שהעיפו אותם שותקים?

למה אתה אומר בגלוי מה שהם כביכול לא יכולים להגיד?

דווקא בגלל שאני לא מכיר כמעט אף אחד זה היתרון שלי בשיחה הזאת, כי אני מייצג את רוב האוהדים שלא יודעים ופועלים על פי מה שנראה להם לנכון , אני לא רואה בזה שום דבר שלילי, מי שלא דואג שמידע חשוב יגיע לקהל הרחב הוא חלק מהבעיה.

מה שרשמת פה זה משהו שאסור שיכתב באיזה ויכוח בעמוד 27 בפורום, זה משהו שאנשים חייבים לדעת.

אני ממש לא מחפש לצאת צודק בכל מחיר, ואני מאמין לך.

ועם זאת שנינו מסכימים (כנראה) שצריך לעודד איתם ובלעדהם כי אין אלטרנטיבה וזה הדבר היחידי שדבקתי בו לאורך כל הויכוח הזה.

ולכן אני באמת לא מבין על מה המהומה סביבי, כאילו מה כבר אמרתי?!

ביקשתי שאם יש משהו שאנשים לא יודעים אז חשוב שיגידו, אתה אמרת ואני מכבד אותך על זה.

ועדיין אני תקוע בשאלה של למה כל הסיפור הזה הוא כל כך סודי, משהו פה מאוד מוזר .

אני בטוח שחלק מהפאנטיקס (שנזרק) לא בדיוק אנשים שמפחדים לדבר, לא אמרתי ללכת ולריב איתם ביציע.

כולה להוציא הודעה לקהל.

כל כך קשה?

אני שואל אותך, הקהל של מכבי לא אמור לדעת את מה שאתה ועוד קומץ אנשים יודעים?

שים לב שאני מאוד עקבי, לכל אורך הדרך עוד כשהפאנטיקס היו תמיד צידדתי ב2 עקרונות .

1- הערכה למי שטורח ומעודד את הקבוצה בכל מקום ולא משנה איזה ארגון זה.

2- שקיפות וחיבור לשאר הקהל שלא חי בפורום ובקבוצות הסגורות שלהם.

שנים , נראה לי שכתבתי פה יותר מכל אחד אחר על 2 העקרונות האלו.

היית עובר שלב במאסטר שף עם סיפור כזה

רוצה מישהי שתאהב אותי כמו ששווימר אוהב לענות בלי קשר לעולם

ברמה כזאת גבוהה של אהבה אני אסתפק אפילו במישהו

אתה רואה שאתה כלומניק, אשכרה אין בך כלום.

איך אני אגיד את זה בדרך שלי - יצאנית לייקים

גרמת לי לחרוג ממנהגי ולכתוב עלייך ולא אלייך, אז ניצחת.

נסיים את זה ככה, גם ככה משכתי אותי למקומות שאני לא מעוניין בהם.

רק_בריאות

האלטרנטיבה היא לא לעודד איתם לא לשבת בגוש איתם, ככל שנותנים להם לגיטימציה מרחיק את היום שהפנאטיקס ארגון שהיה קונצנזוס בקהל יחזור ליציעים.

רק יש בעיה קטנה, רוב האוהדים לא יודעים וגם לא ידעו את מה שאתה רוצה שיקרה ולכן יש מציאות ויש תקוות שווא.

אני לא רואה אלטרנטיבה לפחות עד שנחזור לבלומפילד, לכן זה לא משנה מה אנשים כותבים פה ועוד יותר לא משנה כמה הם יודעי דבר, בתכלס מה שיקרה זה מה שקרה בחמישי.

אז האלטרנטיבה שלך לא מציאותית וגם אתה כנראה יודע את זה.

רק יש בעיה קטנה, רוב האוהדים לא יודעים וגם לא ידעו את מה שאתה רוצה שיקרה ולכן יש מציאות ויש תקוות שווא.

אני לא רואה אלטרנטיבה לפחות עד שנחזור לבלומפילד, לכן זה לא משנה מה אנשים כותבים פה ועוד יותר לא משנה כמה הם יודעי דבר, בתכלס מה שיקרה זה מה שקרה בחמישי.

אז האלטרנטיבה שלך לא מציאותית וגם אתה כנראה יודע את זה.

אני חושב שלאט לאט יתחלחל לאוהדים מי עומד מאחורי הארגון ומה המטרה שלו, אני מאמין שהארגון המביך הזה ימאיס את עצמו ואז בלית ברירה הפנאטיקס יחזרו בכל הכח עם מלוא הגיבוי של הקהל, אסור לתת לאלימות ובריונות לנצח גייט 11 זה ****.

אייל אני לא יודע מי נמצא בחבורה שלך אבל רוב האוהדים במזרחי עליון/שער 11 לשעבר יודעים מי הנפשות הפועלות בארגון ולא מנותקים כמו החבר'ה שלך (מהמר שהם מנויים במערבי, אני טועה?).

יש לא מעט אנשים שיודעים פלוס-מינוס מה קרה ואתה בוחר לטעון שיש "אלפים שלא מבינים מה קרה", וואלה אם אבא שמגיע למערבי עם הילדים שלו לא בדיוק יודע למה הארגון הפסיק פעילות אז זה לא ממש קריטי כי הוא לא רלוונטי כ"כ (הוא גם ככה לא חלק מהיציע המעודד).

מוכן לשים את הראש שלי שלפחות 80 אחוז מיושבי המזרחי העליון יודעים מכירים את האנשים הבולטים בארגונים ויודעים גם מה כל ארגון מייצג, אבל אתה בוחר להמציא שטויות ומציג אותן כעובדות.

אני חייב להגיד שגם אם לא להיה לגיטימציה מהקהל הרחב כלפי הארגון זה לא בדיוק מה שיפתור את הבעיה, לא חושב שהארגון הנוכחי מחפש לגיטימציה או מחפש לרצות את הקהל הרחב.

אייל אני לא יודע מי נמצא בחבורה שלך אבל רוב האוהדים במזרחי עליון/שער 11 לשעבר יודעים מי הנפשות הפועלות בארגון ולא מנותקים כמו החבר'ה שלך (מהמר שהם מנויים במערבי, אני טועה?).

יש לא מעט אנשים שיודעים פלוס-מינוס מה קרה ואתה בוחר לטעון שיש "אלפים שלא מבינים מה קרה", וואלה אם אבא שמגיע למערבי עם הילדים שלו לא בדיוק יודע למה הארגון הפסיק פעילות אז זה לא ממש קריטי כי הוא לא רלוונטי כ"כ (הוא גם ככה לא חלק מהיציע המעודד).

מוכן לשים את הראש שלי שלפחות 80 אחוז מיושבי המזרחי העליון יודעים מכירים את האנשים הבולטים בארגונים ויודעים גם מה כל ארגון מייצג, אבל אתה בוחר להמציא שטויות ומציג אותן כעובדות.

תעשה הפרדה, לדעת מי הנפשות הפועלות זה מושג כללי מידי, לדעתי אתה טועה למרות שאין לי דרך להוכיח את זה.

רוב האוהדים במזרחי יודעים בצורה שטחית מאוד שעונה להגדרה שלך - מכירים את הנפשות הפועלות.

האנשים שאני מכיר חלקם במערבי וחלקם במזרחי, כולם לא בקיאים וגם לא בדיוק מתעניינים במה שקורה מאחורי הקלעים, בנושא האחרון אני מבטיח לך שאין להם מושג וכמוהם רוב האוהדים גם במזרחי.

אז אתה יכול להאשים אותי שאני ממציא, אבל כמו שאני מאמין לך אתה יכול להאמין גם לי.

תקשיב, אוהד שלא נמצא בתוך הארגונים וגם לא נמצא בפורום אין לו מושג ממה שקורה ביציע, לזהות פרצופים זה לא נותן לך שום הבנה של האינטרסים שמאחורי הקלעים.

לענייננו כי אני לא רוצה להתפזר, אני מהמר ש90% לא יודעים מה קרה בתוך הפאנטיקס וזה גם לא כל כך מעניין אותם עד כדי כך שהם יתעניינו בזה לעומק ובטח שאין להם מושג מה הם אמורים לעשות כרגע.

קשה לך לקבל את זה כי אתה מכיר וזה נראה לך שכולם פחות או יותר כמוך, לדעתי אתה טועה ובגדול

בתור אחד שתמך בפנאטיקס. להגיד שהיה קונצנזוס בקהל על הארגון. זו חרטא! תגידו לי השתגעתם שכחתם את כל הדיונים שהיו פה???

אבל איך מישהו פה אמר אתם עוד תתגעגו לפנאטיקס... בכל מקרה, מקווה שמהר מאוד העניינים יסתדרו ויהיה אירגון אחד שהקהל יתמוך בו.

בתור אחד שתמך בפנאטיקס. להגיד שהיה קונצנזוס בקהל על הארגון. זו חרטא! תגידו לי השתגעתם שכחתם את כל הדיונים שהיו פה???

אבל איך מישהו פה אמר אתם עוד תתגעגו לפנאטיקס... בכל מקרה, מקווה שמהר מאוד העניינים יסתדרו ויהיה אירגון אחד שהקהל יתמוך בו.

בשנה האחרונה הארגון איבד קצת את הדרך עם המחאות המפגרות ועכשיו גם מבינים למה, אבל בשנתיים הראשונות הוא היה הארגון הכי חזק בארץ ללא עוררין, מישהו באמת מעדיף את האשפה שיש עכשיו ביציע? זה בדיחה אפילו הלוגו שלהם נראה כאילו הודפס על דף A4

מה זאת אומרת מושתק?

יש אופציה כזאת בפורום?

או שאני ממש תמים חחחח

יש.

האמת שאני לא זוכר איך....

בקיצור זה דיון ללא מוצא

שויימר ימשיך לחרוט אותנו אף על פי שהוסבר לו מליוןם פעם מה המצב

ושויימר ההסבר שלך שאנשים מנותקים זה נכון אבל אלו אנשים שאני לא מתייחס אליהם, מי שממש אוהד את מכבי גם מכיר אנשים ומכיר על קצה המזלג מה קורה ביציע

רוצה לעודד איתם תפאדל תעשה מה שאתה חושב

רק תפסיק לחרטט אותנו ולחזור על המנטרות שלך כל הזמן

סליחה כן? אבל אני נוטה להסכים עם שוימר

בשורה התחתונה אנחנו ניצבים בפני דילמה משמעותית והיא האם לעשות את מה שלדעתנו חשוב ולתמוך במכבי, או לחשוב בטווח הארוך מה טוב ליציע ולהחליט לא לתמוך באירגון החדש, וכפועל יוצא לא לתמוך במכבי.

זו החלטה קשה מאד לכולנו ולכן כאשר בוחנים את החלופות צריכים גם לבדוק את סיכויי ההצלחה והאפקטיביות שלהן.

כל מי שמכיר את הנפשות ויודע טיפה פרטים מבין שהאירגון הזה לא ראוי ושהיציע לא יתרומם לעולם כל עוד אותם אנשים בסביבה. אבל מנגד, הניסיון לבודד אותם לא מצליח. למה הוא לא מצליח? בדיוק מהסיבות ששוימר אומר - הקהל הרחב והלא מודע, שלא מעניינות אותו הפוליטיקות, פשוט ממשיך בשלו ומעודד לפרקים עם כל מי שמרים עידוד, גם אם זה עידוד עלוב. וזה מספיק כדי להשאיר את הארגון הזה בחיים בשלב הזה.

אותו קהל רחב רואה את האנשים של הפנאטיקס זזים הצידה, אבל מעודדים בכיף שלהם יחד עם האירגון החדש. כל מי שמעורב מבין את המניעים מאחורי מהלך כזה, אבל מי שלא - מבחינתו יש פה פרישה חד צדדית ולקיחת מושכות הרואית על ידי האירגון החדש. אף אחד לא הסביר ולא פירש.

אני חושב שראוי שזו תהיה שעתו של הקהל הרחב, ובעיקר שעתה של המעטפת החזקה של האירגונים לאורך השנים, להוביל דעת קהל ולהביא לשינוי המתבקש. אבל כרגע, בפרקטיקה, זה לא עובד וצריך להכיר בזה. שוימר צדק.

הפיתרון הוא לבודד אותם מאיתנו שיהיה מצב שמי שבגוש זה רק מי שבארגון ולידם יהיה ריק הבעיה שלאנשים האלה לא אכפת מכלום.

מבחינת עידוד צריך לעודד את מכבי עם או בלי ארגון אני היום יעודד את מכבי אבל יהיה רחוק מהגוש כולנו רוצים שהפנאטיקס של השנתיים הראשונות יחזור אבל כרגע זה מה שיש.

מצחיק שמי שמנסה להקים "ארגון חסר פשרות באהבתו למכבי" צולם חודש לפני שורק בוז (ומקללים) לשחקנים (רעננה, אסטנה) שבאים להודות לקהל.

פעם היינו צוחקים על הפועל שלוקחים את הכספים של ההתרמות לאכול לאפות...מצחיק איך שהגלגל התהפך.

פעם היינו צוחקים על הפועל שלוקחים את הכספים של ההתרמות לאכול לאפות...מצחיק איך שהגלגל התהפך.

פראייר מי שתורם להם שקל אחד.

אוי איזה לאטחים אתם.

הייתי פה לפני ארגון כזה או אחר וזה ממש לא מעניין. תנו תגרון תקנו כרטיסים תשאירו פוליטיקות אולטראס לילדונים האלה של הארגונים את מי זה מעניין נו באמת.

אוי איזה לאטחים אתם.

הייתי פה לפני ארגון כזה או אחר וזה ממש לא מעניין. תנו תגרון תקנו כרטיסים תשאירו פוליטיקות אולטראס לילדונים האלה של הארגונים את מי זה מעניין נו באמת.

איזה גבררר

אתה רואה שאתה כלומניק, אשכרה אין בך כלום.

איך אני אגיד את זה בדרך שלי - יצאנית לייקים

גרמת לי לחרוג ממנהגי ולכתוב עלייך ולא אלייך, אז ניצחת.

נסיים את זה ככה, גם ככה משכתי אותי למקומות שאני לא מעוניין בהם.

רק_בריאות

אולי אין בי כלום, אבל אתה הבנאדם הכי כבד וטרחן בפורום. תשתחרר, גבר.

רק_בריאות (אהבתי ממש).