Jump to content

הארגון החדש שקם - שלא יעבדו עליכם

שוקי

Recommended Posts

אין מה לפתוח, ואף אחד לא מנגח.

לכל אחד יש זכות לעודד, וזה אף רצוי - אבל זאת בדיוק הסיבה שיש כאלו שלא משתפים איתם פעולה, כי עד לא מזמן אותם אנשים לא חשבו ככה והרבו להראות את זה.

זה שזה ויכוח סרק מיותר, מסכים איתך.

לא עדר ולא בטיח.

אתה, שלא בא כמעט למשחקים לפי עדות שלך (סיבות מוצדקות או לא זה לא משנה בנקודה הזאת) מתווכח עם אנשים שהולכים לכל משחק כבר מעל ל-10 שנים בקשר לאופי של אנשים שהם מכירים ואתה לא.

מספרים לך שאותם אנשים שאתה מגן עליהם בלי להכיר אותם היו מקללים עד לפני חודש אנשים שמנסים לעודד, ובגלל זה מתרחקים מהם, ואתה מתעלם.

אני אישית לא מתכוון לשתף פעולה עם אנשים שאיימו על חברים שלי בגלל שעודדו או תלו שלט מפגר - ואם אשכרה תקרא את מה שאנשים כתבו, אתה תראה שאני לא היחידי שמספר לך על דברים כאלו.

אתה קורא לאנשים עם היסטוריה ארוכה ביציע עדר בגלל שהם לא הולכים בצורה עיוורת אחרי אנשים שצריך להתרחק מהם - כמו שאתה חושב שצריך לעשות.

אז מי פה העדר, בעצם?

לא רציתי להכנס לזה אבל אני רואה שבנית תיאוריה על כלום ..

א. אני לא הולך לכל משחק (צבא), אבל גם לא אמררתי שאני כמעט ולא הולך.

לעניין הזה - לא הפסדתי שום משחק מאז שהפאנטיקס התפרקו חוץ מאשדוד (שבת), אז מותר לי לומר את דעתי בעניין? אתה מאשר?

הייתי וחוויתי איומים/אלימות עליי או על אנשים שהיו ליידי ביציע במשך השנים מאנשים שהיו מזוהיים עם כל הארגונים שהיו פה, לצערי זה התיפיפות להגיד שזה משהו שנולד מהארגון החדש.

אני לא נותן פה אשראי פתוח , הארגון הזה חדש, אם הם יהיו אלימים הם ישארו לבד, אם הם יצאו לדרך חדשה אז הרווחנו.

נחכה ונראה.

בנתיים כשאני ביציע ומישהו עושה משהו חיובי אני איתו, ואותו דבר הפוך.

פשוט

שמע, אם זה נכון אז קשה לי לשפוט אותך ואין לי מושג מי איים , מה ואיך..

זה נשמע לי קצת מוזר, ב2 המשחקים שהיו בין הפאנטיקס לגייט 11 הייתי ועמדתי איפה שאנשים התקבצו לעודד- באמצע למעלה.

אף אחד לא איים עלינו ולא פנה אלינו.

אין פה מישהו שיכול לאמת או לסתור את הסיפור שלך, אני רוצה להאמין שהם מבינים שבלי הקהל סביבם את להם זכות קיום, בנתיים מאז שהם קיימים לא ראיתי משהו שלילי.

אם הם יפעלו בדומה למה שאתה מספר אז הקהל יקיא אותם בדיוק כמו שאחד היוזרים תיאר פה בצורה יפה.

אף אחד לא יכול לאמת... נכון כי בשביל הפאן שלי אני ממציא דברים כאלה בפורום.

העיקר ביקשת שנספר לך מה קורה ואז אתה עוד מתעלם מהאמת, אני נמצא קצת יותר זמן ממך ביציע ויצא לי לשמוע מה הסיפור האמיתי, תאמין לי שאין לי סיבה לשנוא אותם סתם.

אני לא רוצה לספר פה את הכל כי אני מניח שאנשי הפנאטיקס גם לא מעוניינים שכל הפרטים יצאו החוצה, אבל כל מי שנמצא ביציע מעבר לשנה-שנתיים יכול לראות שהארגון הזה מכיל את כל הזבל של היציע, ספסרים וגנבים שמכבי על הזין שלהם וכל מה שמעניין אותם זה לעשות כסף על חשבון מכבי.

במקום לצאת על שווימר

למה אתם פשוט לא מספרים לו דברים שאתם יודעים (אני מניח שגם כל הפורום פה ירצה לשמוע)

מוריו למשל סיפר מקרה שקרה

במקום רק להטיף לשווימר כמה הוא (כל מיני דברים שרשמתם ) פשוט כמו שכתבו פה תשלחו לו פרטית עם מה שאתם יודעים וזהו.

אף אחד לא יכול לאמת... נכון כי בשביל הפאן שלי אני ממציא דברים כאלה בפורום.

העיקר ביקשת שנספר לך מה קורה ואז אתה עוד מתעלם מהאמת, אני נמצא קצת יותר זמן ממך ביציע ויצא לי לשמוע מה הסיפור האמיתי, תאמין לי שאין לי סיבה לשנוא אותם סתם.

אני לא רוצה לספר פה את הכל כי אני מניח שאנשי הפנאטיקס גם לא מעוניינים שכל הפרטים יצאו החוצה, אבל כל מי שנמצא ביציע מעבר לשנה-שנתיים יכול לראות שהארגון הזה מכיל את כל הזבל של היציע, ספסרים וגנבים שמכבי על הזין שלהם וכל מה שמעניין אותם זה לעשות כסף על חשבון מכבי.

אז למה להגן עליהם אם הם כל כך גרועים?!

מצד אחד משכנעים שהם זבל של אנשים ומצד שני לא רוצים לפתוח מה קרה.

כשאני פניתי למישהו בארגון, הוא ענה לי שמדובר במלחמות אגו ויותר מזה הוא לא יכול להוסיף.

אני לא אמרתי שאתה ממציא, אבל אתה יודע שאלימות ביציע תמיד הייתה וזה לא תופעה חדשה.

אני לא מזלזל בסיפור שלך, ראיתי בעבר מקרים דומים.

אני מסתכל על זה מזוית אחרת, דווקא אם אתה צודק והאנשים האלה היו אלימים עד לא מזמן, התהליך שהם עוברים כרגע זה דבר חיובי.

ידוע שכשאתה עומד בצד אז קל לך להיות קיצוני וכשפתאם האחריות עלייך אז אתה מתמתן.

אין תסריט שהם גונבים לנו את היציע, אף ארגון לא עשה את זה לפניהם והקהל חשדן פי כמה כיום מבעבר.

לעומת זאת התסריט שממתן את אותם אנשים וגורם להם להבין שאם הם רוצים להצליח אז הם חייבים לפעול בצורה חיובית.

אז הצלחתם היא הצלחתנו במצב שנוצר.

אתה מבין שהנוכחות שלהם ביציע לא הולכת לשום מקום, הם פה על מנת להישאר.

מאז שקם הארגון החדש אתה רואה שהם מנסים לעשות משהו חיובי, אני בעד לתת להם פידבק חיובי כדי שיראו שזה משתלם.

אתה לעומת זאת מציע מלחמה אין סופית שאין לה שום עתיד לאף אחד.

דבר אחרון, אם כמו שאתה אומר יש לך מידע שמשנה את התמונה אז תגיד , אם בחרת שלא אז תסביר לי לאן ממשיכים לשיטתך?

אני לא חושף את כל הפרטים כי הם לא נוגעים אליי, אני לא צד בסכסוך הזה ואם אנשי הפנאטיקס רוצים לפתוח פה הכל אז שיהיה להם בכיף, לי אין כוח להודעות מאנשים שונים שיאשימו אותי בכך שחשפתי פרטים.

אני מכיר את הנפשות הפועלות בארגון החדש, אלה חבר'ה שלא יכולים לתפקד בתור ארגון, לא מבחינת צבע ביציע ולא מבחינת עידוד.

אתם מוזמנים לראות איך במשחק מול הפועל חיפה הם ביקשו מכל השחקנים את החולצות שלהם, יום אחרי זה כל החולצות הופיעו למכירה בפייסבוק במחיר של 500 שקל לחתיכה.

זה מראה יותר מהכל מי האנשים האלה ומה באמת מעניין אותם (תהיו בטוחים שמכבי לא בראש סדר העדיפויות).

לא מדברים יותר מדי בעיקר כי הרבה מהנפשות הפועלות כבר הראו שהם לא בוחלים באמצעים במלחמות האלה ביציע. מעדיף ששויימר יאכל פה תראש ולא להגיב מאשר להגיב ולקבל איומים או יותר מזה.

ולא, גם בפרטי לא אכתוב לאנשים שאני לא מכיר, כי אני לא יודע כמה הם ישמרו על הפה שלהם.

אז כן, מי שרוצה - שיבוא וישאל ביציע חח

במקום לצאת על שווימר

למה אתם פשוט לא מספרים לו דברים שאתם יודעים (אני מניח שגם כל הפורום פה ירצה לשמוע)

מוריו למשל סיפר מקרה שקרה

במקום רק להטיף לשווימר כמה הוא (כל מיני דברים שרשמתם ) פשוט כמו שכתבו פה תשלחו לו פרטית עם מה שאתם יודעים וזהו.

אני מניח שיש סיבה למה לא פותחים את הסיפור במלואו כי לא רוצים להוציא את הכביסה המלוכלכת החוצה אבל לפי מה שהבנתי בגלל אותם אנשים הפנאטיקס פורק זאת אומרת הם לקחו בכוח את השליטה ביציע, לכן אין שום סיבה לתמוך בהם האחדות האמיתית הייתה כשהארגונים הקודמים התאחדו שמו את האגו בצד למען מכבי, כרגע זה לא נראה ככה חזרנו לימי האולטראס העליזים.

אחרי שקראתי את כל הדיון הארוך והדי מיותר הזה, מישהו יכול להגיד מה האלטרנטיבה? והאם השחקנים בכלל מודעים לכל מה שמתהלך ביציע? בטוח יש אוהדים לפחות מהפנאטיקס לשעבר שיש להם גישה לשחקן כלשהו בקבוצה.

סה"כ סוגיה קשה, מצד אחד אתה לא רוצה שגורמים כאלה ישלטו ביציע, מצד שני אתה רוצה לעודד ולדחוף את מכבי....

אולי אתה צודק, בנתיים הם היחידים שמנסים לעשות משהו ובנתיים הם פועלים די טוב.

יכול להיות שבעתיד נצטרך שדרוג, אולי תיהי'ה סולחה או לא יודע מה..

בנתיים הם מועדדים אז צריך לעודד איתם .

מספרים פה סיפורים לא רלוונטים, אני מדבר על פרקטיקה.

הם מעודדים צריך לעודד איתם!

כל מי שאומר אחרת הוא הבלבלן מח כרגע

או שהבלבלן מוח זה זה שמדבר בנחרצות מבלי להכיר את הנפשות הפועלות.

הרבה אנשים מנסים להסביר לך את הסיטואציה, אבל אתה פשוט לא קולט וחוזר תמיד על אותן שטויות. אני כבר התייאשתי. הזמן יעשה את שלו ובסוף גם אתה תבין.

מה הבעיה לקרוא לו להתפטר?? אנחנו מתחילת השנה משחקים זוועה תוצאות זוועה אני לא מבין את הבעיה

לפעמים אתם סתם מחפשים.

יש הבדל עצום בין מה שאתה ואני חושבים לבין איך שארגון אמור להתנהל..

קריאות תתפטר תאמין או לא לא יובילו את מיץ לפטר את גורדי

אם הייתי מחפש הייתי אומר דברים כמו ״ארגון שלא יודע מילים לשירים שלנו״ אוהדים שיום וחצי ביציע אמורים להוביל אותנו? לאן בדיוק נגיע איתם? נותן להם חודשיים להניף שוב סמרטוטים אם איך שאנחנו נראים

אני מניח שיש סיבה למה לא פותחים את הסיפור במלואו כי לא רוצים להוציא את הכביסה המלוכלכת החוצה אבל לפי מה שהבנתי בגלל אותם אנשים הפנאטיקס פורק זאת אומרת הם לקחו בכוח את השליטה ביציע, לכן אין שום סיבה לתמוך בהם האחדות האמיתית הייתה כשהארגונים הקודמים התאחדו שמו את האגו בצד למען מכבי, כרגע זה לא נראה ככה חזרנו לימי האולטראס העליזים.

את זה אני גם הבנתי ואני מניח שגם שווימר הבין אחרי כל מה שכתבו פה

אבל תסכים איתי שכנראה יש עוד המון דברים שאנחנו לא יודעים שלא מספרים לנו

ולצערי כנראה גם לא יספרו כי אין לאנשים כוח שאחר כך יבואו אליהם ביציע וכל זה

לא יכול לשמוע אותם או לראות אותם עוד דקה. אני רואה אנשים טיפשים. בלי לנהל שיחה בלי להחליף מבט. אנשים שהאלימות בתוכם זועקת להתפרץ, הם מנסים לתפוס את השליטה ביציע לא כי הם פנאטים של מכבי, הם פנאטים של האדרה עצמית , של "אני שולט" אז אני חזק. בנתיים בצורה מאוד מביכה חייב לומר. להתעמת איתם מילולית ופיזית זה מיותר, רק מזין אותם. מצד אחד נשרף לי הלב שאני לא מעודד את הקבוצה שלי (כי לא כיף איתם) ומצד שני אני פשוט לא מסוגל לרגע לזרום איתם בקצב.

אמנם זה גביע הטוטו שזה שטות בגדול, אבל חגיגות זכייה - מה קשורים שירים על הפועל?

זה עוד מובן, על הפועל שרים תמיד גם בזכייה בתארים. הדוגמה הכי קלה והכי קרובה זה ה״אגדות נרקמות בלילות״ באליפות הראשונה לעשור מול רמהש (פתח יוטיוב). או הקונטרה ב6-2.

אבל כשהשחקנים עולים במשחק מול פתח תקווה ? זה באמת לא קשור.

זה עוד מובן, על הפועל שרים תמיד גם בזכייה בתארים. הדוגמה הכי קלה והכי קרובה זה ה״אגדות נרקמות בלילות״ באליפות הראשונה לעשור מול רמהש (פתח יוטיוב). או הקונטרה ב6-2.

אבל כשהשחקנים עולים במשחק מול פתח תקווה ? זה באמת לא קשור.

יום שישי עולה בשריקת הסיום? מה זה קשור?

לא מקצועי מה שהיה. האיש גדר לא יודע להפעיל קהל, כשהשחקנים עלו לא היה שרו וכולם רצו לשיר..

ומשה כל שנייה מדבר עם האיש גדר ונותן לו עצות.. זה לא ככה. משה אחלה איש גדר... בוא ותהיה אתה. אל תפעיל אנשים אי אפשר ככה