Jump to content

הארגון החדש שקם - שלא יעבדו עליכם

שוקי

Recommended Posts

שוימר אם כבר מישהו רואה פה חד מימדי זה אתה

אתה תקוע בנקודת מבט שלך של "זה מה יש ועם זה ננצח" ואתה לא מסוגל להבין שום צורת מחשבה אחרת משלך

לא כולם חושבים כמוך והלוגיקה שלך לא תופסת אצל אנשים אחרים. תעודד, תהנה, תתמוך בארגון ותעשה מה שבא לך, רק תנסה לפתוח טיפה את הראש ולהבין שיש אנשים שחושבים ומרגישים שונה ממך

די שוימר כמה אתה מזיין את השכל על פארש, אולי הם היחידים כרגע שמנסים לעשות משהו כי כל אחד אחר שינסה לתפוס את המקום שלהם ביציע יחטוף מכות?

אז זהו שזה לא "אולי", הם היחידים שמנסים.

אני לא ראיתי אלימות, לא שמעתי מה היה חלקם בפירוק ולכן אני מסתכל רק על מה שאני רואה.

כל האשמות נגדם מסתכמות בביקורת על איכות וחוסר שליטה בשירים , ממש האשמות קשות..

או שתסביר לי עובדתית מה הבעיה איתם, בלי הנחות וניחושים או שתשחרר אותי מכל ההתנגדות האוטומטית הזאת.

ועד עכשיו לא הבנתי מה כל המתנגדים להם מציעים?

איזה אלטרנטיבה?

אני לא מכיר אותם, אני תומך בהם כל עוד הם עושים טוב, אם זה ישתנה גם היחס ישתנה.

שוימר אם כבר מישהו רואה פה חד מימדי זה אתה

אתה תקוע בנקודת מבט שלך של "זה מה יש ועם זה ננצח" ואתה לא מסוגל להבין שום צורת מחשבה אחרת משלך

לא כולם חושבים כמוך והלוגיקה שלך לא תופסת אצל אנשים אחרים. תעודד, תהנה, תתמוך בארגון ותעשה מה שבא לך, רק תנסה לפתוח טיפה את הראש ולהבין שיש אנשים שחושבים ומרגישים שונה ממך

הודעת השנה, אני יכול לכתוב אותו דבר עלייך..

אני מחפש טיעוניים עובדתיים ובעיקר משהו פרקטי, אין פה כלום.

סתם מתלוננים בלי סיבה

שויימר אם היפותטית הייתי אומר לך שמנהיגים אותם מחבלים מהחמאס שמנסים להשיג כסף דרך התרמות במרצ'נדייז כדי להוציא עוד פיגועים לישראל.

ושכרגע הם עושים הכל לפי הספר כי חשוב להם להתבסס ולהשיג כסף כדי להוציא פיגועים נגד ישראל ולהפוך את היציע לבסיס חמאס.

היית אומר לעודד איתם? כי בסהכ זה מה יש והם כרגע בסדר אז יאללה.

עכשיו ברור שזה לא המצב. אבל אולי הדוגמה הקיצונית הזאת תגרום לך להבין מדוע אנשים מסויימים מבחירותיהם מגיבים ככה.

שויימר אם היפותטית הייתי אומר לך שמנהיגים אותם מחבלים מהחמאס שמנסים להשיג כסף דרך התרמות במרצ'נדייז כדי להוציא עוד פיגועים לישראל.

ושכרגע הם עושים הכל לפי הספר כי חשוב להם להתבסס ולהשיג כסף כדי להוציא פיגועים נגד ישראל ולהפוך את היציע לבסיס חמאס.

היית אומר לעודד איתם? כי בסהכ זה מה יש והם כרגע בסדר אז יאללה.

עכשיו ברור שזה לא המצב. אבל אולי הדוגמה הקיצונית הזאת תגרום לך להבין מדוע אנשים מסויימים מבחירותיהם מגיבים ככה.

אז היפוטתית הייתי אומר לך שהדוגמה שלך מצוינת, פתחת לי את העיינים.

תודה

הסברתי את זה בתגובה הראשונה:

לא צריך להיות גאון בשביל להבין שאלה לא אנשים שיכולים להפוך את היציע למקום טוב יותר ולכזה שבאמת ידחוף את הקבוצה כמו שהיא צריכה ורגילה. אם הם לא יהיו ביציע, מהר מאוד יקום/יחזור ארגון אחר, שסביר להניח שיורכב מאותם אנשים שבמשך שנים היו הדבר היחיד הטוב ביציעים של מכבי.

מעבר לזה אני התייאשתי מהדיון הזה. אני רק מקווה שבחיים מחוץ ליציע, אתה כן לומד מטעויות ולא אומר "בשביל מה לקשקש על העבר ולנסות לחזות את העתיד".

אולי אתה צודק, בנתיים הם היחידים שמנסים לעשות משהו ובנתיים הם פועלים די טוב.

יכול להיות שבעתיד נצטרך שדרוג, אולי תיהי'ה סולחה או לא יודע מה..

בנתיים הם מועדדים אז צריך לעודד איתם .

מספרים פה סיפורים לא רלוונטים, אני מדבר על פרקטיקה.

הם מעודדים צריך לעודד איתם!

כל מי שאומר אחרת הוא הבלבלן מח כרגע

שוימר זה לא מכוון דווקא אליך, אלא לכולם.

אני לא מבין מה השתנה מאחרי אירוע גמר הגביע\ליגת האלופות\שיר האונס אני לא אשיר ולא אתרום שקל לארגון... ופתאום היום פועלי כל העולם התאחדו?

אחלה גישה שכולם למען מכבי. הגיע הזמן ליישם אותה תמיד ולא רק כשנוח או שרואים שהיציע בדרך לאבדון ואין ברירה.

את האגו תשאירו בבית.

הודעת השנה, אני יכול לכתוב אותו דבר עלייך..

אני מחפש טיעוניים עובדתיים ובעיקר משהו פרקטי, אין פה כלום.

סתם מתלוננים בלי סיבה

יאללה ניסיון אחרון אחי:

אני לא אומר לך מה לעשות או תוהה למה אתה חושב ופועל איך שאתה חושב/פועל, אני מקבל שזו צורת המחשבה שלך

אתה אומר לי ולכולם - לא מבין מה הסיבה שאתם נגד הארגון וכו', כולם צריכים לתמוך בארגון כי אין אלטרנטיבה אחרת, כלומר - לא מבין את צורת המחשבה שלנו

טיעונים, עובדות, פרקטים, שמקטים, הכל אכילות ראש שמתאימות לצורת המחשבה שלך.

אתה חד מימדי. סוף פסוק.

להלחם בהם זה להכריז על מלחמה והכרזת מלחמה זה משהו שמן הסתם מושך יותר אש ונותן להם יותר כוח... שיש להם על מה להלחם כמו טרול שמאכילים אותו והוא רק יותר מתחזק ושנותנים לו לדבר לעצמו הוא בסוף הולך... צריך להתעלם מהם והם לבד יעזבו אחרי כמה זמן

התעלמות וניסיון להביא עוד קהל ואנשים שפויים למשחקים... יש הרבה כאלה שבשנים האחרונות שמכל מיני סיבות כבר לא מגיעים קבוע לכל משחק צריך למשוך יותר אנשים כאלה בחזרה... יש לי שני חברים שרק עכשיו חזרו קבוע ומגיעים,צריך להביא מבחוץ כמה שיותר ציוד ותופים וכו ולעודד עד שהם ישברו וילכו,וגם לדעת להתמודד איתם פעם אחת כמו שצריך אם אין ברירה וההתעלמות לא מספיקה...כאפה אחת במקרה שמפריעים למישהו או מאיימים וכבר יהיו פחות רעשים מהכיוון שלהם

יאללה ניסיון אחרון אחי:

אני לא אומר לך מה לעשות או תוהה למה אתה חושב ופועל איך שאתה חושב/פועל, אני מקבל שזו צורת המחשבה שלך

אתה אומר לי ולכולם - לא מבין מה הסיבה שאתם נגד הארגון וכו', כולם צריכים לתמוך בארגון כי אין אלטרנטיבה אחרת, כלומר - לא מבין את צורת המחשבה שלנו

טיעונים, עובדות, פרקטים, שמקטים, הכל אכילות ראש שמתאימות לצורת המחשבה שלך.

אתה חד מימדי. סוף פסוק.

הפכת את היוצרות..

מקובל לומר שחזקת החפות עומדת עד שיוכח אחרת.

אני לא צריך להוכיח שהכוונות שלהם טובות, אני רואה שהם מועדדים וזה מספיק בשבילי.

אתה וחבריך צריכים לשכנע למה הם כל כך גרועים, חובת ההוכחה עליכם.

אין לכם כלום חוץ מטענות על איכות בהשוואה ל..

ויש גם ספקולציות על מי הם היו , ועל מה הם זוממים בעתיד.

אני מחפש משהו פרקטי למצב שנוצר, עד שלא תביא לי טענה שמגובה בעובדות למה לא להצטרף למי שמעודד את מכבי אני אמשיך לתמוך בהם כי זה הברירת מחדל שאמורה להיות בכל אוהד.

לא הפוך .

הפכת את היוצרות..

מקובל לומר שחזקת החפות עומדת עד שיוכח אחרת.

אני לא צריך להוכיח שהכוונות שלהם טובות, אני רואה שהם מועדדים וזה מספיק בשבילי.

אתה וחבריך צריכים לשכנע למה הם כל כך גרועים, חובת ההוכחה עליכם.

אין לכם כלום חוץ מטענות על איכות בהשוואה ל..

ויש גם ספקולציות על מי הם היו , ועל מה הם זוממים בעתיד.

אני מחפש משהו פרקטי למצב שנוצר, עד שלא תביא לי טענה שמגובה בעובדות למה לא להצטרף למי שמעודד את מכבי אני אמשיך לתמוך בהם כי זה הברירת מחדל שאמורה להיות בכל אוהד.

לא הפוך .

כפרה עליך תקרא מה שכתבתי

בפעם המאה- לא אמרתי לך לא לתמוך בהם, תעשה מה שבא לך, אבל אל תגיד לאנשים אחרים מה הם צריכים לעשות.

אנשים שונים ממך חושבים אחרת, תכבד את זה.

איזה ספקולציות בראש שלך?

זה שאתה לא יודע כלום לא אומר שאנחנו לא יודעים מה האנשים האלה באמת רוצים ומתכננים.

כמה שטויות המקלדת שלך פולטת.

יאללה לך שב איתם ושחרר כבר.

banz , moryo

פתחו נושא עליהם, אני אומר את דעתי ואתם מנסים להשתיק.

לפחות תצמדו לעובדות, כרגע אתם חושבים שאתם יודעים מה הם זוממים, אני לא נכנס לזה.

הם ביציע והם מעודדים את מכבי, אז אני מעודד איתם.

לא מעניין אותי כל השאר, עד שיוכח אחרת..

מה שייך "תכבד" וכל זה, מה איימתי על מישהו? קיללתי?, יש פה נושא על הארגון, אמרתי את דעתי, מה אתה מצפה שיקרה בפורום מעבר לזה?

ההפך ההוא הנכון, האנשים שלא מכבדים נמצאים בצד השני , אתה לא מסכים איתי , סבבה..

אבל לפחות אל תאשים אותי במה שאחרים כותבים (לא מכבדים).

וואלק שויימר אתה רץ עם אלמנט על המעיק של הפורום

יש לך משהו חכם לומר לגופו של עניין ?! או סתם לנסות לגרוף לייקים לגופו של אדם.

אני לא שם חבר.

בכל נושא יש את אלה ששותפים לדיון ענייני ויש כאלה שסתם מנסים לשלוח משהו פפזניקי כדי לקבל תשומת לב.

תקרא אחורה ותנסה להבין איפה אתה ואיפה אני.

נראה לך שאני מתרגש מהודעות בסגנון שלך או אלה שקדמו לך?!

אתם נמצאים בפורום שכל תכליתו הוא דיון, ואתם כל תחליתכם זה להשתיק מי שחושב אחרת וכותב לגופו דל עניין.

אני לא יודע מאיפה להתחיל להסביר לך כמה אתה הצד הלא נכון , אמרתי כבר למישהו פה שכתב בסגנון שלך.

זה כמו ללכת למסיבה ולהתלונן על הרעש, אתה לא מבין איפה אתה נמצא

יש לך משהו חכם לומר לגופו של עניין ?! או סתם לנסות לגרוף לייקים לגופו של אדם.

אני לא שם חבר.

בכל נושא יש את אלה ששותפים לדיון ענייני ויש כאלה שסתם מנסים לשלוח משהו פפזניקי כדי לקבל תשומת לב.

תקרא אחורה ותנסה להבין איפה אתה ואיפה אני.

נראה לך שאני מתרגש מהודעות בסגנון שלך או אלה שקדמו לך?!

אתם נמצאים בפורום שכל תכליתו הוא דיון, ואתם כל תחליתכם זה להשתיק מי שחושב אחרת וכותב לגופו דל עניין.

אני לא יודע מאיפה להתחיל להסביר לך כמה אתה הצד הלא נכון , אמרתי כבר למישהו פה שכתב בסגנון שלך.

זה כמו ללכת למסיבה ולהתלונן על הרעש, אתה לא מבין איפה אתה נמצא

הפוך, אני מאוד נהנה לקרוא את הדיון שלך, זה לא הופך אותך לפחות מעיק, אתה מטיף להקשבה מצד אנשים ולא מקשיב לשום דבר שאומרים לך, אתה אומר כמה אתה רוצה לתרום למכבי ולעזור אחרי שהיית מחלוצי אל תתנו יד לפאנטיקס פה בפורום בתקווה שכנראה כולם שכחו, וכשהם לא אתה אומר אני בעד מכבי אתם לא.

אתה מנותק רצח מהדיון שאתה מנהל עם אנשים, אני לפחות מודע למה כותבים סביבי.

תתחיל להגיע למשחקים תתערבב תשע יותר

הטיעון שלך שאני לא יודע כלום רק רוצה עידוד לא תופס

עכשיו אתה מתנשא עליי בלי להכיר אותי, מאיפה לך לכמה משחקים אני מגיע ואיך זה רלוונטי בכלל?!

כשאין מה לומר אז עוברים לגופו של עניין.

שים לב, על כל אחד שמגיב לי לעניין יש 5 שמגיבים סתם והם עוד עושים אחד לשני לייקים - כמה רדוד ועלוב.

ככה זה שאין יכולת להגיב לעניין, עוברים לפסים אישיים.

לא חייב לך הסברים ואני לא אשחק את המשחק של כמה אני אוהד מכבי, כל אחד חושב שיש לו מכביבומטר לקבוע מי אוהד ומי לא..

פחחח

שוימר בוא תסביר לי למה אני צריך לעודד עם אנשים ששבוע לפני שהקימו את הארגון שלהם איימו על אחד החברים שלי בגלל שעודד?

מה בדיוק קרה בשבוע הזה שבין האיומים שלהם שפעם הבאה הוא ימות לשבוע שבו הקימו את הארגון והפכו את עורם?

איך מאיומים על אנשים מעודדים הגענו למצב שהם "היחידים שמנסים" ואנחנו אלה שיוצאים פה לא בסדר?

הפוך, אני מאוד נהנה לקרוא את הדיון שלך, זה לא הופך אותך לפחות מעיק, אתה מטיף להקשבה מצד אנשים ולא מקשיב לשום דבר שאומרים לך, אתה אומר כמה אתה רוצה לתרום למכבי ולעזור אחרי שהיית מחלוצי אל תתנו יד לפאנטיקס פה בפורום בתקווה שכנראה כולם שכחו, וכשהם לא אתה אומר אני בעד מכבי אתם לא.

אתה מנותק רצח מהדיון שאתה מנהל עם אנשים, אני לפחות מודע למה כותבים סביבי.

אני מניח שאתה לא זוכר , ולא אומר שאתה משקר.

אני הייתי במאות ויכוחים פה כשאני בצד של הארגון, אולי 95% מההודעות שכתבתי פה צידדו בפנאטיקס.

עם זאת לאורך כל הדרך היתה לי ביקורת נקודתית בנושא הקשר עם הקהל וכל הקטע של תרבות האולטראס.

בחיים לא רשמתי לא לתת יד לפאנטיקס או משהו בסגנון, אני מבין שאתה צריך להמציא משהו כדי שזה יסתדר לך לתיאוריה עליי.

אבל זה פשוט שקר גס.

ושוב, כל הקטע שמדברים עליי ולא על הנושא זו עליבות אחת גדולה.

ולא משנה כמה אנשים פה יעמדו בצד שלך.

כרגיל, הקונצנזוס בפורום הוא טיפה לא משמעותית ולא רלוונטית ביציע, אז יש כאן קטע שאנשים מרגישים שהם נותנים את הטון בכל מיני נושאים.

ברור לי איך זה קורה, יש פה מנגנון השתקה לגופו של אדם שפשוט מרחיק את כל מי שלא הולך עם העדר.

אז ככה נוצרה לה בועה של אנשים שכולם חושבים אותו דבר וזה ככל הנראה מלמד שאין אף אחד שחושב.

אני אומר פה את הדבר הכי טריוויאלי שאוהד צריך לומר, מי שמעודד את הקבוצה אני מצטרף אליו.

אנשים מגיבים לי כאילו אמרתי משהו הזוי כמו שמכבי צריכים לשחק עם אדום.

פשוט חבורה של עדר שלא מסוגלת להתמודד עם כלום מעבר להתקפות אישיות.

עלוב

אני מניח שאתה לא זוכר , ולא אומר שאתה משקר.

אני הייתי במאות ויכוחים פה כשאני בצד של הארגון, אולי 95% מההודעות שכתבתי פה צידדו בפנאטיקס.

עם זאת לאורך כל הדרך היתה לי ביקורת נקודתית בנושא הקשר עם הקהל וכל הקטע של תרבות האולטראס.

בחיים לא רשמתי לא לתת יד לפאנטיקס או משהו בסגנון, אני מבין שאתה צריך להמציא משהו כדי שזה יסתדר לך לתיאוריה עליי.

אבל זה פשוט שקר גס.

ושוב, כל הקטע שמדברים עליי ולא על הנושא זו עליבות אחת גדולה.

ולא משנה כמה אנשים פה יעמדו בצד שלך.

כרגיל, הקונצנזוס בפורום הוא טיפה לא משמעותית ולא רלוונטית ביציע, אז יש כאן קטע שאנשים מרגישים שהם נותנים את הטון בכל מיני נושאים.

ברור לי איך זה קורה, יש פה מנגנון השתקה לגופו של אדם שפשוט מרחיק את כל מי שלא הולך עם העדר.

אז ככה נוצרה לה בועה של אנשים שכולם חושבים אותו דבר וזה ככל הנראה מלמד שאין אף אחד שחושב.

אני אומר פה את הדבר הכי טריוויאלי שאוהד צריך לומר, מי שמעודד את הקבוצה אני מצטרף אליו.

אנשים מגיבים לי כאילו אמרתי משהו הזוי כמו שמכבי צריכים לשחק עם אדום.

פשוט חבורה של עדר שלא מסוגלת להתמודד עם כלום מעבר להתקפות אישיות.

עלוב

אז פשוט החלטת שכל מי שחושב קצת אחרת ממך הוא עדר, למה אני בכלל מנסה?

בהצלחה ורק מכבי

לא עדר ולא בטיח.

אתה, שלא בא כמעט למשחקים לפי עדות שלך (סיבות מוצדקות או לא זה לא משנה בנקודה הזאת) מתווכח עם אנשים שהולכים לכל משחק כבר מעל ל-10 שנים בקשר לאופי של אנשים שהם מכירים ואתה לא.

מספרים לך שאותם אנשים שאתה מגן עליהם בלי להכיר אותם היו מקללים עד לפני חודש אנשים שמנסים לעודד, ובגלל זה מתרחקים מהם, ואתה מתעלם.

אני אישית לא מתכוון לשתף פעולה עם אנשים שאיימו על חברים שלי בגלל שעודדו או תלו שלט מפגר - ואם אשכרה תקרא את מה שאנשים כתבו, אתה תראה שאני לא היחידי שמספר לך על דברים כאלו.

אתה קורא לאנשים עם היסטוריה ארוכה ביציע עדר בגלל שהם לא הולכים בצורה עיוורת אחרי אנשים שצריך להתרחק מהם - כמו שאתה חושב שצריך לעשות.

אז מי פה העדר, בעצם?

שוימר בוא תסביר לי למה אני צריך לעודד עם אנשים ששבוע לפני שהקימו את הארגון שלהם איימו על אחד החברים שלי בגלל שעודד?

מה בדיוק קרה בשבוע הזה שבין האיומים שלהם שפעם הבאה הוא ימות לשבוע שבו הקימו את הארגון והפכו את עורם?

איך מאיומים על אנשים מעודדים הגענו למצב שהם "היחידים שמנסים" ואנחנו אלה שיוצאים פה לא בסדר?

בתור אחד שלא מעורב במאיורי הקלעים. כלפי חוץ זה נראה שהם בסדר גמור, בגלל זה הרבה אנשים פה תומכים בהם.

במידה ואתם יודעים דברים כדאי שתספרו.

שמע, אם זה נכון אז קשה לי לשפוט אותך ואין לי מושג מי איים , מה ואיך..

זה נשמע לי קצת מוזר, ב2 המשחקים שהיו בין הפאנטיקס לגייט 11 הייתי ועמדתי איפה שאנשים התקבצו לעודד- באמצע למעלה.

אף אחד לא איים עלינו ולא פנה אלינו.

אין פה מישהו שיכול לאמת או לסתור את הסיפור שלך, אני רוצה להאמין שהם מבינים שבלי הקהל סביבם את להם זכות קיום, בנתיים מאז שהם קיימים לא ראיתי משהו שלילי.

אם הם יפעלו בדומה למה שאתה מספר אז הקהל יקיא אותם בדיוק כמו שאחד היוזרים תיאר פה בצורה יפה.

למה להם לפתוח דברים? עדיף לנגח את שוימר שלא אוהד מספיק מסור בשבילם כי הוא רוצה לעודד את הקבוצה כשהוא מגיע למשחק.

כרגיל, עוד ויכוח שיכול להסתיים בקלות בפרטית מנומקת.