Jump to content

הארגון החדש שקם - שלא יעבדו עליכם

שוקי

Recommended Posts

מהדברים שלך ברור לי שלא אכפת לך מהטעויות בשירים, מהחוסר כריזמה ומההרגשה הכללית של מבוכה שהארגון הזה מייצר, ואולי (מדבריך) לשרוק בוז דקה 70 או לשיר שירים על הקבוצה במשחק הבא שעדיין לא הכרעת את המשחק הזה נראה לך לגיטימי אבל הדברים האלה מפריעים והורסים את העידוד להרבה אנשים.

זה לא חובתו של אף אחד לעשות שום דבר, בא לך לעודד תעודד בכיף שלך אבל אל תצפה מאנשים ללכת כמו עיוורים אחרי ארגון לא מוכר, במיוחד עם כל הרחשים מסביב.

אי אפשר גם ליצור את 'הרחשים' ואח"כ להשתמש בזה כטיעון שמוכיח משהו.

אתה מתחמק מהשאלות שהעלתי וממשיך עם אותם התיחסויות לא רלוונטיות.

1 - מה האלטרנטיבה?

2 - מה רלוונטים כרגע כל אותם אנשים כריזמטים, מה הם עושים כדי לשפר את המצב?

3 - מה אמורים לעשות רוב מוחלט של הקהל שדלא באמת מבין מה היה שם מאחורי הקלעים כי אף אחד מהכריזמטים לא חשב שמגיע לקהל בכלל לדעת.

אבל אחכ באים בטענות למי שתומך בארגון החדש

4- איזה עידוד הם הורסים, ב2 משחקים שהם לא היו לא היה משהו שאפשר לקרוא לו עידוד ובאחד מהמשחקים הצטרפתי לכמה אנשים באמצע וניסינו לעודד..

כל בן אדם שמכיר את היציע והתברך בקצת היגיון בריא, יכול להבין למה הפנאטיקס זזו הצידה ומי אלה חברי הארגון החדש.

אותם אנשים שכביכול "התחילו מ-0", במקרה גם אחראים על אותו בית קברות שדיברת עליו ובמקרה גם היו חלק מרכזי בכל הדברים שכולם פה לא אהבו אצל הפנאטיקס (וסביבתם), וכפי שאפשר לראות, חלק מזערי ביותר, אם בכלל, בדברים הטובים שהיו בארגון.

עכשיו כשהם פתחו דף חדש אצל חלק גדול מהקהל, הם מנסים להפוך את עורם על מנת לקבל תמיכה מהקהל הרחב. מי שרוצה לתמוך בהם - לבריאות, אבל אני מקווה שהוא מכיר את המשל של הצפרדע והעקרב, כי לא רחוק היום בו יגלה שהוא היה בסך הכל צפרדע.

אני לא נכלל ב"כל בן אדם", אז או שתגיד משהו שיגרום לי לחשוב אחרת או שתשחרר אותי מהסיסמאות האלה.

עזוב אותי ממשלים ונבואות, זה בכלל לא מעניין אותי למה הארגון החדש מנסה לקבל תמיכה מהקהל.

עצם זה שהם בכלל מתיחסים לקהל זה כבר התקדמות.

אתה מתאר את זה כאילו שהם עובדים בעגלות והמטרה שלהם לעשות קופה ולברוח, כל זמן שהם יפעלו לטובת הקבוצה הם צריכים לקבל תמיכה מהקהל, ברגע שזה ישתנה אז גם התמיכה תעלם.

אין פה חתול בשק , כי אין פה שק.

גם ככה הקהל שבע מארגונים, וכולם חשדנים, אז אין סיטואציה שהם פתאם משתלטים על היציע וכולם הולכים אחרהם לא משנה מה.

לא היה ארגון כזה במכבי וגם לא יהי'ה.

הדבר היחידי החיובי שיצא מכל הבלאגן ביציע וכבר ציינתי את זה כמה פעמים, שכל ארגון שינסה להוביל יהי'ה חייב לזכור שעידוד וארגון זה אמצעי ולא המטרה.

כל זמן שזה ישמר זה ילך ויצליח, בשניה שזה יתהפך זה יקרוס.

המשל שלך לא קשור לפה, לארגון הזה יש רק 2 אופציות, או שהוא ממשיך לנסות לקרב את הקהל והרווחנו כי זה רק ילך וישתפר או שהוא פועל הפוך ואז הוא יעלם כי אף אחד לא יתמוך בהם ואולי חמור מזה.

אז יש פה win win ביחס למצב הקיים.

אתה קובע עובדות על סמך כלום ושום דבר, אבל העיקר האופיטימיות.

ארגון חדש צריך תמיכה מהקהל כדי לגדול ולהכניס כסף. לעומת זאת, ארגון גדול וחזק יכול להתקיים גם בלי התמיכה של הקהל, בטח כשהדבר שהכי חשוב לו זה האגו שלו ולא מכבי.

אם אתה חושב שברגע שהקהל יגיד "סטופ, הארגון הזה לא מתאים לי" הארגון ייסגר, אתה פשוט טועה. ראינו את זה גם עם האולטראס וגם עם הפנאטיקס שלא קיבלו גב מהקהל הרחב ושרדו יפה מאוד עד שהחליטו לזוז הצידה, כל אחד מסיבותיו שלו, שתמיכת הקהל לא הייתה אחת מהן.

החולצות שחקנים שעפות בפייסבוק במחירים מטורפים זה אנשים מ״הארגון החדש״?

בוודאי, אם אתה רואה מתישהו גם חולצות עתיקות אז זה מהתקופה שאותם אנשים הסתובבו קצת במחסנים בקריית שלום והרימו כמה.

אי אפשר גם ליצור את 'הרחשים' ואח"כ להשתמש בזה כטיעון שמוכיח משהו.

אתה מתחמק מהשאלות שהעלתי וממשיך עם אותם התיחסויות לא רלוונטיות.

1 - מה האלטרנטיבה?

2 - מה רלוונטים כרגע כל אותם אנשים כריזמטים, מה הם עושים כדי לשפר את המצב?

3 - מה אמורים לעשות רוב מוחלט של הקהל שדלא באמת מבין מה היה שם מאחורי הקלעים כי אף אחד מהכריזמטים לא חשב שמגיע לקהל בכלל לדעת.

אבל אחכ באים בטענות למי שתומך בארגון החדש

4- איזה עידוד הם הורסים, ב2 משחקים שהם לא היו לא היה משהו שאפשר לקרוא לו עידוד ובאחד מהמשחקים הצטרפתי לכמה אנשים באמצע וניסינו לעודד..

הפכת לגמרי את מה שכתבתי.

אני לא בא בטענות למי שתומך בארגון החדש, כל אחד שיעשה מה שבא לו, אני אומר לך לא לבוא בטענות למי שלא תומך בארגון החדש.

עזוב אחי לא נראה לי שאני אצליח להעביר לך את נקודת המבט שלי.

אל תשכח קריאות תתפטר

מה הבעיה לקרוא לו להתפטר?? אנחנו מתחילת השנה משחקים זוועה תוצאות זוועה אני לא מבין את הבעיה

לפעמים אתם סתם מחפשים.

אתה קובע עובדות על סמך כלום ושום דבר, אבל העיקר האופיטימיות.

ארגון חדש צריך תמיכה מהקהל כדי לגדול ולהכניס כסף. לעומת זאת, ארגון גדול וחזק יכול להתקיים גם בלי התמיכה של הקהל, בטח כשהדבר שהכי חשוב לו זה האגו שלו ולא מכבי.

אם אתה חושב שברגע שהקהל יגיד "סטופ, הארגון הזה לא מתאים לי" הארגון ייסגר, אתה פשוט טועה. ראינו את זה גם עם האולטראס וגם עם הפנאטיקס שלא קיבלו גב מהקהל הרחב ושרדו יפה מאוד עד שהחליטו לזוז הצידה, כל אחד מסיבותיו שלו, שתמיכת הקהל לא הייתה אחת מהן.

דווקא בגלל שהקהל כבר עבר כמה ארגונים אז הוא מאוד ביקורתי .

אני לא אומר שזו הסיבה שהפאנטיקס התפרקו אבל זה היה די ברור שהקהל לא היה מחובר לארגון, וכשהארגון חיפש את תמיכת הקהל אז זה פשוט לא היה קיים.

הקהל שלנו יודע איך לאמלל ארגונים , את האולטראס השאירו לבד בשער 10, ולפאנטיקס עשו דווקא.

ככה ארגון הופך להיות לא רלוונטי .

הארגון החדש נמצא במעמד עוד יותר חלש ועושה רושם שהם מבינים שאם הם רוצים לקום על הרגליים הם חייבים את הקהל, אם בהמשך הם יעשו שטויות אז הם יהיו הרבה יותר לא רלוונטים מקודמיהם.

אני לא מדבר ממקום של דעה, אני פשוט מסתכל למציאות בעיניים, הייתי שמח שהפאנטיקס יחזרו ופשוט יהיו יותר פתוחים לביקורת שהם מקבלים, כרגע זה בגדר דמיונות אז צריך להמשיך קדימה.

ולזה שהזכיר את קריאות ההתפטרות כמשהו שלילי אני ממש לא מסכים איתך, אין תקנון שאומר שאסור לארגון/קהל לקרוא למאמן להתפתר.

במעגל האוהדים שלי (אוהדי מכבי מהשכונה) אני נחשב לאופטימיסט חסר תקנה עם המון סבלנות, יש לי חברים שחיפשו את הראש של גו'רדי מתחילת העונה, אני לא מסכים איתם אבל זה לא הופך אותם ללא לגיטימים.

היום לצערי גם אני (כנראה גם גו'רדי) רואה שהעסק לא התחבר למרות שהייתי מאוד אופטימי.

הקהל דווקא גילה המון סבלנות כלפיו אבל זה הלך ונגמר וזה וואו במועדון כמו מכבי, אני מבין לגמריי את הקריאות אליו ואני בטוח שגם הוא מבין את זה.

ככה זה שאתה מאמן את מכבי, זה קרה לגדולים ממנו ואין מה לעשות, עם כל הכאב יש לקהל מה להגיד וחשוב שקהל יביע את מה שהוא חושב.

ביום שאנשים יתחילו לעודד מאהבת מכבי

ולא מאהבת/שנאת ארגון אוהדים כזה או אחר מצבנו יהיה טוב.

אני קורא פה את התגובות ולא מאמין איזה קהל מסריח נהיה מאיתנו.

ביום שאנשים יתחילו לעודד מאהבת מכבי

ולא מאהבת/שנאת ארגון אוהדים כזה או אחר מצבנו יהיה טוב.

אני קורא פה את התגובות ולא מאמין איזה קהל מסריח נהיה מאיתנו.

+1

צודק כלכך, לא מבין אוהדים שלא מעודדים את הקבוצה שלהם בגלל חרם על ארגון או כל סיבה אחרת.

זה פשוט הזוי.

דווקא בגלל שהקהל כבר עבר כמה ארגונים אז הוא מאוד ביקורתי .

אני לא אומר שזו הסיבה שהפאנטיקס התפרקו אבל זה היה די ברור שהקהל לא היה מחובר לארגון, וכשהארגון חיפש את תמיכת הקהל אז זה פשוט לא היה קיים.

הקהל שלנו יודע איך לאמלל ארגונים , את האולטראס השאירו לבד בשער 10, ולפאנטיקס עשו דווקא.

ככה ארגון הופך להיות לא רלוונטי .

הארגון החדש נמצא במעמד עוד יותר חלש ועושה רושם שהם מבינים שאם הם רוצים לקום על הרגליים הם חייבים את הקהל, אם בהמשך הם יעשו שטויות אז הם יהיו הרבה יותר לא רלוונטים מקודמיהם.

.

אתה רק מחזק את הנקודה שלי. על פניו, לאולטראס היו את כל הסיבות להיסגר (ע"פ הקביעות של אנשים פה שתמיכת הקהל הרחב תחליט אם ארגון יישאר או לא): הם היו ארגון קטן ושנוא שכולם התרחקו ממנו כמו מאש, והייתה להם אלטרנטיבה הרבה יותר טובה ואהודה. בסוף ראינו מה קרה.

ובחזרה למשל - יש פה חבורת אנשים שבמשך שנים הורסת את היציע. הם לא יודעים להרים עידוד, הם לא תומכים ברגעי ומשבר והכי גרוע - הם לא מסוגלים לראות מישהו אחר שעושה את זה. משום מה, אתה ושכמותך פתאום חושבים שיכול להיות אחרת, אבל את הטבע שלהם הם לא יוכלו לשנות.

אתה רק מחזק את הנקודה שלי. על פניו, לאולטראס היו את כל הסיבות להיסגר (ע"פ הקביעות של אנשים פה שתמיכת הקהל הרחב תחליט אם ארגון יישאר או לא): הם היו ארגון קטן ושנוא שכולם התרחקו ממנו כמו מאש, והייתה להם אלטרנטיבה הרבה יותר טובה ואהודה. בסוף ראינו מה קרה.

ובחזרה למשל - יש פה חבורת אנשים שבמשך שנים הורסת את היציע. הם לא יודעים להרים עידוד, הם לא תומכים ברגעי ומשבר והכי גרוע - הם לא מסוגלים לראות מישהו אחר שעושה את זה. משום מה, אתה ושכמותך פתאום חושבים שיכול להיות אחרת, אבל את הטבע שלהם הם לא יוכלו לשנות.

אתה כל כך שקוע בעבר ובלנסות לחזות את העתיד ואתה לא מבין שאין שום אלטרנטיבה אחרת, אתה לא מציע שום דבר פרקטי .

הם קיימים , כרגע הם בסדר גמור ומנסים לעודד, אז נכון לעכשיו יש 2 אופציות, לתמוך ולעזור להם או לקשקש על העבר ולנסות לחזות את העתיד.

כרגע הם מעודדים אז כרגע אני איתם, למה לי להתעסק בספקולציות ובכל מיני עניינים לא רלוונטים?!

מה הקטע לחפש ביקורת בכח? ועוד ביקורת על איכות הארגון..

כאילו שאנחנו בדה וויס ויש המון ארגונים שמתחרים על לב הקהל, ועכשיו צריך לבחור..

הם היחידים שמנסים להרים את היציע, איזה סיבה יש לא לתמוך בהם?

מה הקטע לחפש ביקורת בכח? ועוד ביקורת על איכות הארגון..

כאילו שאנחנו בדה וויס ויש המון ארגונים שמתחרים על לב הקהל, ועכשיו צריך לבחור..

הם היחידים שמנסים להרים את היציע, איזה סיבה יש לא לתמוך בהם?

הסברתי את זה בתגובה הראשונה:

אותם אנשים שכביכול "התחילו מ-0", במקרה גם אחראים על אותו בית קברות שדיברת עליו ובמקרה גם היו חלק מרכזי בכל הדברים שכולם פה לא אהבו אצל הפנאטיקס (וסביבתם), וכפי שאפשר לראות, חלק מזערי ביותר, אם בכלל, בדברים הטובים שהיו בארגון.

עכשיו כשהם פתחו דף חדש אצל חלק גדול מהקהל, הם מנסים להפוך את עורם על מנת לקבל תמיכה מהקהל הרחב. מי שרוצה לתמוך בהם - לבריאות, אבל אני מקווה שהוא מכיר את המשל של הצפרדע והעקרב, כי לא רחוק היום בו יגלה שהוא היה בסך הכל צפרדע.

לא צריך להיות גאון בשביל להבין שאלה לא אנשים שיכולים להפוך את היציע למקום טוב יותר ולכזה שבאמת ידחוף את הקבוצה כמו שהיא צריכה ורגילה. אם הם לא יהיו ביציע, מהר מאוד יקום/יחזור ארגון אחר, שסביר להניח שיורכב מאותם אנשים שבמשך שנים היו הדבר היחיד הטוב ביציעים של מכבי.

מעבר לזה אני התייאשתי מהדיון הזה. אני רק מקווה שבחיים מחוץ ליציע, אתה כן לומד מטעויות ולא אומר "בשביל מה לקשקש על העבר ולנסות לחזות את העתיד".

די שוימר כמה אתה מזיין את השכל על פארש, אולי הם היחידים כרגע שמנסים לעשות משהו כי כל אחד אחר שינסה לתפוס את המקום שלהם ביציע יחטוף מכות?

ההנהלה תעיף את העבריינים האלה - לא יקרה.

שיקימו ארגון חדש - כמו שאמרו פה יהיה מכות - לא יקרה.

אז מה עושים?

לא מעודדים - הם ישארו ביציע. יעודדו לבד. האולטראס רגיל להיות לבד כך שלא תהיה להם בעיה. אז לא נעודד איתם, במי זה יפגע? רק בקבוצה ובקהל.

או שנעודד איתם וזהו. אין פתרון אחר. לא רואה את ההנהלה עוזרת פה...

אייל שוימר אתה הזין מוח הכי גדול שהיה אי פעם בפורום הזה!

מעניין שבפנאטיקס לא רציתי לתמוך כמו בארגון החדש,,,מה קרה פתאום?בארגון החדש צריך לתמוך בכל מחיר בשביל הקבוצה ובפנאטיקס לא?

רק לזיין במוח,גם מהארגון החדש תבקש תשובות לכל השאלות שהעלו פה כמו שדרשת מהפנטיקס?

יציע כדורגל זה לא גדוד שקד !

אז מה עושים?

לא מעודדים - הם ישארו ביציע. יעודדו לבד. האולטראס רגיל להיות לבד כך שלא תהיה להם בעיה. אז לא נעודד איתם, במי זה יפגע? רק בקבוצה ובקהל.

ממש מקווה שאתה לא מאמץ גישה דומה לשאר תחומי חייך

אז מה עושים?

בלי כסף מתרומות הם לא יחזיקו , ואני לא רואה אנשים רצים לתרום להם .

מעניין שבפנאטיקס לא רציתי לתמוך כמו בארגון החדש,,,מה קרה פתאום?בארגון החדש צריך לתמוך בכל מחיר בשביל הקבוצה ובפנאטיקס לא?

רק לזיין במוח,גם מהארגון החדש תבקש תשובות לכל השאלות שהעלו פה כמו שדרשת מהפנטיקס?

גדול אחי

כל מילה בסלע

אתה גם קשקשן וגם שקרן, אני הייתי מהתומכים של הארגון בטח ביחס לפורום הזה.

זה לא אומר שלא היתה לי ביקורת עליהם.

הבעיה שאנשים כמוך רואים חד ממידי ואין לך שום יכולת להבין משהו שלא נופל לך בתבנית שהבאת מראש.

אהבתי תעקיצה על גדוד שקד ועוד כמה קללות עסיסיות, לא רואה אותך ממטר.

קשקשן