Jump to content

הארגון החדש שקם - שלא יעבדו עליכם

שוקי

Recommended Posts

נקודת אור במשחק

לא הפסיקו לעודד .. קצת פרגון מה קרה ?

ארגון אש. שיר עליית שחקנים: יום שישי עולה, דקה 88 הקבוצה חייבת גול: "אבי לוזון מת".

ארגון אש. שיר עליית שחקנים: יום שישי עולה, דקה 88 הקבוצה חייבת גול: "אבי לוזון מת".

נמשיך לשיר להם יום שישי עולה למרות שאנחנו נראים כמו חרא והם משחקים בימי שני

אני חושב שלא משנה מי יהיה על הגדר, לקהל יקח הרבה מאוד זמן לתת למישהו להוביל אותו.

לקהל כבר אין אמון בארגונים.

מוזמן להקים ארגון חדש אחי

מחכה בקוצר רוח... :doh:

נראה לי היית במשחק אחר, שרו ומי כמוך באלים. ( שרו גם יום שישי עולה כמה דקות לפני שהשחקנים עלו )

נראה לי היית במשחק אחר, שרו ומי כמוך באלים. ( שרו גם יום שישי עולה כמה דקות לפני שהשחקנים עלו )

הבנתי. בא לך להיות קטנוני על דקה לפני או דקה אחרי... אם לא שמת לב זה נהיה כבר מסורת(עד כמה שאפשר לקרוא לכמה משחקים שהארגון קיים מסורת....) היום שישי עולה סמוך לעליית שחקנים בלי קשר לעולם.

מוזמן להקים ארגון חדש אחי

מחכה בקוצר רוח... :doh:

סגור אחי. אני מחפש מתופף,אתה פנוי?

הבנתי. בא לך להיות קטנוני על דקה לפני או דקה אחרי... אם לא שמת לב זה נהיה כבר מסורת(עד כמה שאפשר לקרוא לכמה משחקים שהארגון קיים מסורת....) היום שישי עולה סמוך לעליית שחקנים בלי קשר לעולם.

סגור אחי. אני מחפש מתופף,אתה פנוי?

לא

בנתיים הם עושים מה שצריך, אנשים פה באים עם ביקורת אוטומטית על בחירת שירים ולמה הם לא כמו הפאנטיקס וכל ההשוואות הלא רלוונטיות האלה.

החבר'ה מהקרן בחרו לא לספר מה קרה שם, ולרוב מוחלט של האנשים אין מושג למה הפאנטיקס הלך.

זה חבל מאוד אבל צריך להסתכל קדימה כי אין שום דבר אלטרנטיבי לעשות.

אם יש פה מישהו מהארגון החדש והוא קורא את זה, תמשיכו ככה, לעולם הקונצנזוס בפורום מתנגד לכל דבר שאפשר.

אם הייתי יודע מה הסיבה של הפירוק אז אולי הייתי חושב אחרת כי באמת שהפאנטיקס היו מצוינים (לא מושלמים) , אבל אף אחד לא מספר ולא מדבר..

ויש כמה שמשכנעים למה להתנגד לארגון החדש כי הם לא טובים כמו הפאנטיקס..

אז או שתפתחו את הפה ותסבירו מה שאתם אולי יודעים (מי שיודע) או שתניחו למי שמנסה לעודד.

לה פמייליה חדש , באים עם שחור , גועל נפש

חלאס עם הגניבת דעת גם הפנאטיקס היה בא בשחור גם הפנאטיקס שר להפועל בדקות מכריעות (הגייט שרו לפני המשחק) אז נכון הפנאטיקס היו הרבה יותר טובים אבל הגייט לפחות מנסים אז תתחילו לעודד כי העידוד היחסית חלש אתמול היה באשמת הקהל הרחב ולא באשמת הארגון.

בנתיים הם עושים מה שצריך, אנשים פה באים עם ביקורת אוטומטית על בחירת שירים ולמה הם לא כמו הפאנטיקס וכל ההשוואות הלא רלוונטיות האלה.

החבר'ה מהקרן בחרו לא לספר מה קרה שם, ולרוב מוחלט של האנשים אין מושג למה הפאנטיקס הלך.

זה חבל מאוד אבל צריך להסתכל קדימה כי אין שום דבר אלטרנטיבי לעשות.

אם יש פה מישהו מהארגון החדש והוא קורא את זה, תמשיכו ככה, לעולם הקונצנזוס בפורום מתנגד לכל דבר שאפשר.

אם הייתי יודע מה הסיבה של הפירוק אז אולי הייתי חושב אחרת כי באמת שהפאנטיקס היו מצוינים (לא מושלמים) , אבל אף אחד לא מספר ולא מדבר..

ויש כמה שמשכנעים למה להתנגד לארגון החדש כי הם לא טובים כמו הפאנטיקס..

אז או שתפתחו את הפה ותסבירו מה שאתם אולי יודעים (מי שיודע) או שתניחו למי שמנסה לעודד.

אני חושב שמניחים להם לעודד, אבל הרבה אנשים שהיו מעודדים פעם לא ממש מצטרפים אליהם

הרמה של הארגון מביכה, האנשי גדר לא יודעים את המילים של חלק מהשירים/טועים בבתים ואין להם כריזמה בשיט

שרים את השירים מהר מדי ומחליפים שירים מהר מדי וה"גוש" קטן, עייף ונראה כמו אנשים שיותר מנסים למצוא חן בעיני עצמם מאשר נמצאים באטרף של עידוד

+ יש את הנושא של למה הם לקחו/קיבלו את השליטה ביציע וכו' שגם אני לא יודע אבל עדיין מוסיף לניחוח המסריח מסביב לארגון הזה

אני חושב שמספיק להסתכל על המעטפת הקבועה של האירגונים לאורך שנים ולהבין מה היחס לאירגון הזה. יש דברים שבעייתי להוציא החוצה. אם המעטפת החזקה של 11 לא נותנת גב לאירגון הזה, כנראה שיש סיבות.

ובלי המעטפת הזו, לא רואה איך האירגון מצליח.

אני חושב שמספיק להסתכל על המעטפת הקבועה של האירגונים לאורך שנים ולהבין מה היחס לאירגון הזה. יש דברים שבעייתי להוציא החוצה. אם המעטפת החזקה של 11 לא נותנת גב לאירגון הזה, כנראה שיש סיבות.

ובלי המעטפת הזו, לא רואה איך האירגון מצליח.

+1

לקהל של מכבי יש מנהיגים שמוכרים לכולם שמובילים אותנו משנת 2000 בשמות שונים ובגלגולים שונים. ב99% מהזמן הם עשו עבודה טובה. הכי טובה בארץ. הם לא חלק מהארגון הזה. בשבילי זה מספיק

אני מניח שהאירגון שיש עכשיו לא קיבל מנדט על היציע אלא פשוט לקח אותו בכוח

מניח שזה עוד סיבה למה הרבה אנשים לא מעודדים איתו

אתה מתאר את זה כאילו שהגנרל אלנבי רכוב על סוס נמצא ביציע ובידו המנדט לארגון שקם ביציע.

ממי מקבלים את המנדט?

איך כל המנהיגים שהזכירו פה רלוונטים ללמצב כרגע?

איזה אלטרנטיבה יש בכלל?

התפרק לו ארגון בלי שום הסבר, שמענו על הפירוק משמועות וחציי כתבות באתרי פח, עברנו שבועיים שהיציע היה בית קברות.

היו אנשים ששאלו איפה האנשים שאמרו שיעודדו?!

אז באו כמה אנשים שהתחילו מ0 , בהתחלה זה היה נראה רע אבל ממשחק למשחק יש שיפור.

הביאו תופים הביאו דגלים , זה הדבר היחידי שהם נמדדים בעייני.

כל שאר הטענות שעלו פה לא רלוונטיות.

בחירת השירים ושליטה במילים לא מפילות אותי מהכסא, ברור שאין כוונת זדון והם עושים את הכי טוב שהם יכולים, על זה צריך לשבח אותם.

במקום זה יש לאנשים חוצפה ומחפשים אותם בקטנות ועושים השוואות לא רלוונטיות לארגונים אחרים.

אני מבקר אותם בצורה נקייה ורק המעשים מדברים, אם בעתיד הם יסריחו את היציע אז לגיטמי יהי'ה לבקר אותם.

בנתיים הם עושים מעל ומעבר באמצעים ובתנאים שיש להם.

שוב, עד שלא יוכח אחרת (פניה לשתקנים) אני וכל אוהד מכבי חייבים לתמוך בהם ולנסות לעזור בכל דרך.

בטח לשבח אותם על המאמץ.

בקשר לביקורת על המאמן והקבוצה, אני מעדיף קהל שחי ואכפת לו מאשר טפט שמעודד בלי קשר למצב.

יש עידוד ודחיפה במצב קשה ויש רגע שמותר לקהל להשמיע את אכזבתו , זאת אפילו חובתו.

כל הקטע של לעודד בלי קשר למצב הופך את הקהל והעידוד לעיקר ואת הקבוצה לתפל, אף פעם לא הבנתי מה הקטע?

ארגונים שלמים אוהדים את תדמיתם הרבה יותר מאת קבוצתם.

קהל שלא משלים עם בינוניות , קהל שדורש מצוינות ולא מתפשר, זה נכס לקבוצה, נכס שהופך קבוצה רגילה לקבוצה גדולה.

אם אין שום לחץ להצלחות אז נהפוך להיות הפועל/בית"ר לא תודה..

שוב, עד שלא יוכח אחרת (פניה לשתקנים) אני וכל אוהד מכבי חייבים לתמוך בהם ולנסות לעזור בכל דרך.

בטח לשבח אותם על המאמץ.

בקשר לביקורת על המאמן והקבוצה, אני מעדיף קהל שחי ואכפת לו מאשר טפט שמעודד בלי קשר למצב.

מהדברים שלך ברור לי שלא אכפת לך מהטעויות בשירים, מהחוסר כריזמה ומההרגשה הכללית של מבוכה שהארגון הזה מייצר, ואולי (מדבריך) לשרוק בוז דקה 70 או לשיר שירים על הקבוצה במשחק הבא שעדיין לא הכרעת את המשחק הזה נראה לך לגיטימי אבל הדברים האלה מפריעים והורסים את העידוד להרבה אנשים.

זה לא חובתו של אף אחד לעשות שום דבר, בא לך לעודד תעודד בכיף שלך אבל אל תצפה מאנשים ללכת כמו עיוורים אחרי ארגון לא מוכר, במיוחד עם כל הרחשים מסביב.

התפרק לו ארגון בלי שום הסבר, שמענו על הפירוק משמועות וחציי כתבות באתרי פח, עברנו שבועיים שהיציע היה בית קברות.

בחירת השירים ושליטה במילים לא מפילות אותי מהכסא, ברור שאין כוונת זדון והם עושים את הכי טוב שהם יכולים, על זה צריך לשבח אותם.

במקום זה יש לאנשים חוצפה ומחפשים אותם בקטנות ועושים השוואות לא רלוונטיות לארגונים אחרים.

אני מבקר אותם בצורה נקייה ורק המעשים מדברים, אם בעתיד הם יסריחו את היציע אז לגיטמי יהי'ה לבקר אותם.

כל בן אדם שמכיר את היציע והתברך בקצת היגיון בריא, יכול להבין למה הפנאטיקס זזו הצידה ומי אלה חברי הארגון החדש.

אותם אנשים שכביכול "התחילו מ-0", במקרה גם אחראים על אותו בית קברות שדיברת עליו ובמקרה גם היו חלק מרכזי בכל הדברים שכולם פה לא אהבו אצל הפנאטיקס (וסביבתם), וכפי שאפשר לראות, חלק מזערי ביותר, אם בכלל, בדברים הטובים שהיו בארגון.

עכשיו כשהם פתחו דף חדש אצל חלק גדול מהקהל, הם מנסים להפוך את עורם על מנת לקבל תמיכה מהקהל הרחב. מי שרוצה לתמוך בהם - לבריאות, אבל אני מקווה שהוא מכיר את המשל של הצפרדע והעקרב, כי לא רחוק היום בו יגלה שהוא היה בסך הכל צפרדע.

נגיד שכל מה שאמרתם נכון מה הפיתרון לסתום את הפה כמו אתמול?? מי שלא רוצה לא חייב לשבת בגוש איתם אבל לא לעודד את מכבי בגלל ארגון כזה או אחר זה מביך.

אתה מתאר את זה כאילו שהגנרל אלנבי רכוב על סוס נמצא ביציע ובידו המנדט לארגון שקם ביציע.

ממי מקבלים את המנדט?

איך כל המנהיגים שהזכירו פה רלוונטים ללמצב כרגע?

איזה אלטרנטיבה יש בכלל?

בטח לשבח אותם על המאמץ.

כל הקטע של לעודד בלי קשר למצב הופך את הקהל והעידוד לעיקר ואת הקבוצה לתפל, אף פעם לא הבנתי מה הקטע?

ארגונים שלמים אוהדים את תדמיתם הרבה יותר מאת קבוצתם.

קהל שלא משלים עם בינוניות , קהל שדורש מצוינות ולא מתפשר, זה נכס לקבוצה, נכס שהופך קבוצה רגילה לקבוצה גדולה.

אם אין שום לחץ להצלחות אז נהפוך להיות הפועל/בית"ר לא תודה..

שמע

אני לא מעורבב מידי כדי לדעת מה באמת קורה ביציע

אני קורא מה שכותבים פה מדבר עם חברים בפרטי ושומע מאנשים על כל מיני דברים.

שאלת איך מקבלים מנדט ?? כנראה שמי שיותר חזק הוא זה שישלוט

תאמין לי שאם האירגון החדש יהיה טוב אני הכי אשמח בעולם כי העידוד חשוב לי מאוד