Jump to content

הארגון החדש שקם - שלא יעבדו עליכם

שוקי

Recommended Posts

אני כבר מתגעגע לשער 7 כמה דרמות מיותרות יש ביציע שאמורים רק לעודד בו. לפחות שם באים בלי ציפיות, מעודד, רב קצת עם הקהל היריב והולך הביתה בלי כאבי ראש.

מסכים בענק.

2. איפה ההנהלה בכל הסיפור הזה? חולצות שחורות, מחאות, אלימות פיזית ומילולית זה דברים שמרחיקים קהל ופוגעים בתדמית של המועדון. אני מעריך שההנהלה מעדיפה לא להתעסק עם זה כרגע, אבל תגיע נקודה שבה הם יהיו חייבים לעשות משהו.

פשוט מדהים איך פחות מ-50 איש מצליחים להרוס בשיטתיות ובמשך שנים לקהל שלם.

הפחד שלי הוא שההנהלה תתעלם ואז הקיצונים יגדלו למימדים של לה פמיליה ויהיה הרבה יותר קשה להילחם בהם. גם על לה פמיליה תמיד אמרו שהם "קומץ קטן".

הפחד שלי הוא שההנהלה תתעלם ואז הקיצונים יגדלו למימדים של לה פמיליה ויהיה הרבה יותר קשה להילחם בהם. גם על לה פמיליה תמיד אמרו שהם "קומץ קטן".

ההנהלה שלנו פחות רופסת מההנהלה של בית"ר. אני לא אתפלא אם נוח להם שיש ארגון כזה שמושך את כל האש והשליליות מהקהל הרחב, וככה מאפשר להם להעלות מנויים, להמשיך עם נתניה וכדומה.

מעבר לזה, אני לא חושב שלארגון כזה יש מספיק תמיכה אצלנו. זה לא עניין של קומץ או לא קומץ.

האיטלקים ידעו בזמנו לספסר בכרטיסים, אל תתפלאו אם פתאום תראו כרטיסים לטרנר ב-500 שקל ביד 2

תכל'ס. זה בדיוק המקום של ההנהלה להתערב. אם ימשיכו לתת להם כרטיסים אז הם ימשיכו להתקיים ולפגוע ביציע שלנו. אם ההנהלה לא תתערב, מניח שהדבר היחיד שיכול לעזור זה לחץ של הקהל הרחב אבל לא רואה את זה קורה ולא רואה את זה מוביל לשינוי מבחינת ההנהלה.

על הזין שער 11

שלא יהיה עידוד מבחינתי

אל תבוא למשחק ותמכור את המנוי אז מה זה המשפט המטומטם הזה שער שכולם פה גדלו בו אף אחד לא יוותר עליו כל כך מהר ובטח לא על העידוד למכבי

כל אלה, לובשי השחור, שיושבים על המעקה במזרחי עליון? במו עיניי רואה אותם מקללים ומגדפים משי סידי, אוהדים, ערבים ועד שרן ייני.

אם אלה הולכים להיות הארגון החדש - אין לזה סיכוי של יום. זה הסחלה של היציע.

חחחח אנשים פה באמת חושבים ששער 7 יותר מרגש משער 11?

חחחחחחחח אני מת

שער 11 יהיה לעד בליבי, אני כבר לא יושב שם בעצם מאז שהשחקן עזב לטובת האולטראס(לשער13) אבל מתגעגע נורא.... לא יכולתי עם הכניסה של האולטראס ל11 ובטח לא עם "האיחוד". מאז יושב עם מנוי ב8.. (מוזר לדבר כאילו אנחנו עדיין בבלומפילד)..

לא מבין איך אנשים פה מעדיפים את שער 7 שנפתח רק שהיה הצלחות למנויים על פני שער 11 האגדי..

לא יעזור שום ארגון. עד שההנהלה לא תתעורר ותרחיק את העבריינים האלה לא יוקם שום ארגון. הם שלטו מאז ומתמיד ביציע. גם בתקופת השחקן. מקווה שההנהלה תרחיק אותם ורק כך יהיה טוב

לא מבין איך אנשים פה מעדיפים את שער 7 שנפתח רק שהיה הצלחות למנויים על פני שער 11 האגדי..

לא יעזור שום ארגון. עד שההנהלה לא תתעורר ותרחיק את העבריינים האלה לא יוקם שום ארגון. הם שלטו מאז ומתמיד ביציע. גם בתקופת השחקן. מקווה שההנהלה תרחיק אותם ורק כך יהיה טוב

כי רוב האנשים בשער 7 זה אנשים כמוך שגדלו בשער 11 ועזבו אותו אבל עדיין רוצים לעודד. חלק קטן מאוד זה אוהדי הצלחות, הרוב זה פליטי שער 11 (תזכור שבעונה עם אוסקר שער 7 היה השער הכי זול למעט 11).

מסכים לגבי השורה השנייה.

כי רוב האנשים בשער 7 זה אנשים כמוך שגדלו בשער 11 ועזבו אותו אבל עדיין רוצים לעודד. חלק קטן מאוד זה אוהדי הצלחות, הרוב זה פליטי שער 11 (תזכור שבעונה עם אוסקר שער 7 היה השער הכי זול למעט 11).

מסכים לגבי השורה השנייה.

הוא לא גדל בשער 11

הוא גם לא אוהד מכבי

מהיוצרים של ביי ביי קוסמן, ראדי מת, טיטול לשחקנים שנחותים מהקבוצה היריבה הטרילוגיה נמשכת...

לא ייצגו אותי גם בעד שלום ואנחנו שמים עליכם זין אם אתם קוראים את זה..

חחחח אנשים פה באמת חושבים ששער 7 יותר מרגש משער 11?

חחחחחחחח אני מת

שער 11 יהיה לעד בליבי, אני כבר לא יושב שם בעצם מאז שהשחקן עזב לטובת האולטראס(לשער13) אבל מתגעגע נורא.... לא יכולתי עם הכניסה של האולטראס ל11 ובטח לא עם "האיחוד". מאז יושב עם מנוי ב8.. (מוזר לדבר כאילו אנחנו עדיין בבלומפילד)..

תגיד לי למה אתה אוהב לבלבל תמוח ולהגיד דברים שאתה לא יודע? שער שבע זה היציע הכי טוב(מבחינת עידוד)אחרי שער אחד עשרה ובטח יותר טוב משער שמונה.

הוא לא גדל בשער 11

הוא גם לא אוהד מכבי

אמר המשתמש שאמר באחד הנושאים פה שהוא מבין למה מקללים שחקנים. שב בשקט הכי טוב.

אם אני לא אוהד מכבי אז מה אתה?

אני נגד קללות ושריקות בוז לעבר השחקנים. אתה בעד. מי יותר טוב? לא יודע.. אולי אתה אבל להגיד שאני לא אוהד מכבי? פחח.. יש פה אחרים שמטנפים על הקבוצה. תגיב להם

תגיד לי למה אתה אוהב לבלבל תמוח ולהגיד דברים שאתה לא יודע? שער שבע זה היציע הכי טוב(מבחינת עידוד)אחרי שער אחד עשרה ובטח יותר טוב משער שמונה.

לא אמרתי ששער 7 לא שער טוב מבחינת עידוד. סהכ אמרתי ששער 11 הוא השער המוביל והמרגש. התגובה שלי באה בגלל שיוזר פה כתב שאפשר לוותר על שער 11 ועדיף כבר את שער 7, הזוי לחלוטין.

ובנוסף מה שכתבתי הוא ששער 11 היה תמיד ושער 7 היה נפתח רק במשחקים גדולים ובשנים של ההצלחות נפתח למנויים.

אם לא תהיה להם תמיכה של הקהל הרחב הם ישארו גוש של עשר אוהדים בלחץ כמו שהיה בבלומפילד בזמנו בשער 10 שהיה כולו קרחות, מאמין שתוך כמה משחקים הקהל יבין את הבלוף של האולטראס

העיקר שזעקתי שהגורם הכי משמעותי למה שנראה על הדשא והאם נקח אליפות זה האחדות שלנו כקהל והתמיכה מהיציע צחקתם ואמרתם שהבעיה היא בסגל

מקווה שנדע להסתכל קדימה באיזה אופן (שאין לי מושג כרגע) שיתן כמה שיותר תמיכה ובטחון לשחקנים.

כל אלה, לובשי השחור, שיושבים על המעקה במזרחי עליון? במו עיניי רואה אותם מקללים ומגדפים משי סידי, אוהדים, ערבים ועד שרן ייני.

אם אלה הולכים להיות הארגון החדש - אין לזה סיכוי של יום. זה הסחלה של היציע.

איתך בהכל, אבל לשי סידי מגיע

:)

איתך בהכל, אבל לשי סידי מגיע

:)

שמע הפעם היחידה ששרקתי לו בוז היה בנתניה כשהוא צעק דיס איז נתניה הרגשתי יותר עצוב מבש כשהם קיבלו מאיתנו גול פה הוא באמת היה מאוס.

אבל מה שהרוב פה לא מבינים שאנחנו בצד המעודד אולי שונאים אותו והכל

אבל בצד השני יש את הילדים הקטנים והמשפחות שמגיעים למגרש ובשבילם הצעקות וכל הטירוף זה חוויה בפני עצמה

בעונה של סוזה ישבתי בשער 2 כי זה מה שהיה

ואתה רואה שם את ההתלהבות של האנשים מסידי ואת הילד הקטן קופץ ובעתיד אני מקווה שאותו ילד יקפוץ ביציע העידוד.

בתכלס אנחנו יותר מחולקים מהפאנטים של מכבי.

ימי השחור, המכות בחצי, ירידה לחיי האישיים של השחקנים, עידוד כשנוח ובאיטלקית.

עוד שש שנים בנתניה לא היה גורם לי לוותר על מנוי ל11 ולעבור יציע, אבל זה...כוס אמק.

מקווה לפחות שהרשמה לארגון תעלה יותר מ50 שקל, ככה לפחות יסננו כמה.