Jump to content

הארגון החדש שקם - שלא יעבדו עליכם

שוקי

Recommended Posts

רק לחשוב על הבית ספר לעידוד שאנחנו הולכים לחטוף בחמישי... עם התוף הבודד של הגייט והקהל שלא זורם ... יוחזר המכבי פנאטיקס!

את מה שהקהל של מכבי שכח לקהל של ב"ש יקח איזה 20-30 שנה ללמוד.

אין מה להתרגש מזה.

וסתם לקטע האישי שתדע שאתה הכי מוצץ ביציע כי מילא 90 אחוז פה שאני עוד מאמין שלא מכירים אף אחד אבל אתה לעומת הרבה טובים ואחרים פה אוהב לפתוח דברים רק כשזה בפורום, בחיים לא לדבר פנים מול פנים עם אנשים שאתה מכיר מעולה ואתה רואה כל משחק.

סמרטוט

הו הו הו איומים בפורום כבר שכחתי מזה... תגובה לעניין אחי תמשיך ככה. הדבר היחיד שאני מכיר מעולה זה את הפה הגדול שלך שיודע לענות לעניין.... (גם בווצאפ)

כתבה על הכאוס ביציעים https://fansee.co.il/%D7%9B%D7%90%D7%95%D7%A1-%D7%91%D7%A6%D7%94%D7%95%D7%91-%D7%A2%D7%9C-%D7%94%D7%A4%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%92-%D7%91%D7%A7%D7%94%D7%9C-%D7%A9%D7%9C-%D7%9E%D7%9B%D7%91%D7%99-%D7%AA%D7%90/

לא ברור מי עומד מאחורי הכתבה הזאת, אבל אני יכול פחות או יותר לנחש את זה.

זה לא זה, לא יעזור כלום

האנשים שיודעים להרים את היציע יושבים בדגל הקרן, וגם אם הם 30 אנשים, היכולת שלהם לסחוף את הקהל זה כל ההבדל .

אני אישית מאמין שיש השפעה ישירה לדשא מהאנרגיות שיש ביציעים,זה רע מאד כרגע לצערי ולא משנה כמה הגוש המעודד כרגע משתדל וינסה, הקהל הרחב לא מאמין בו ולא רוצה אותו בפרונט

אלירן הוציא לי את המילים מהפה.

הם מנסים,מעודדים והביאו תוף ו2 דגלים,אבל יקח עוד הרבה מאוד זמן עד שיצליחו לשכנע את הקהל של מכבי שהם הארגון שמתאים להוביל את מכבי אם בכלל.

אלירן הוציא לי את המילים מהפה.

הם מנסים,מעודדים והביאו תוף ו2 דגלים,אבל יקח עוד הרבה מאוד זמן עד שיצליחו לשכנע את הקהל של מכבי שהם הארגון שמתאים להוביל את מכבי אם בכלל.

אני חושב שלא משנה מי יהיה על הגדר, לקהל יקח הרבה מאוד זמן לתת למישהו להוביל אותו.

מה שאני אוהב שבניגוד לפנאטיקס הם לא שומרים מקומות לחברי ארגון ולא אומרים לאנשים לזוז אחורה.

חצי שעה לפני תחילת המשחק עמד ילד בן 10 בערך איפה שהארגון החדש ליד התופים והם הסבירו לו בנחת שזה מקום לעידוד ואין להם בעיה שהוא ישב שם אם הוא מעודד

מה שאני אוהב שבניגוד לפנאטיקס הם לא שומרים מקומות לחברי ארגון ולא אומרים לאנשים לזוז אחורה.

חצי שעה לפני תחילת המשחק עמד ילד בן 10 בערך איפה שהארגון החדש ליד התופים והם הסבירו לו בנחת שזה מקום לעידוד ואין להם בעיה שהוא ישב שם אם הוא מעודד

מה רצית שיעשו לילד בן 10?

יעיפו אותו בכוח?

זה כי הם ארגון בדיחה עם 10 אנשים? זה כמו אולטראס טיטולים 96 שהיה להם גוש מביך

אבל הם ניסו לעודד כל המשחק ולפרקים היה בסדר מה התלונות אליהם

כריזמה ברצפה

ובעיקר חוסר תיאום ביניהם ועם המתופף שאין לי טענות אליו ...

כריזמה ברצפה

ובעיקר חוסר תיאום ביניהם ועם המתופף שאין לי טענות אליו ...

שמע לא יודע איך החברה החדשים כי אני כבר בקושי מגיע למשחקים

אבל לפניהם היה את אלירן וליכולת שלו לתפקד על העידוד קשה מאוד להגיע.

שמע לא יודע איך החברה החדשים כי אני כבר בקושי מגיע למשחקים

אבל לפניהם היה את אלירן וליכולת שלו לתפקד על העידוד קשה מאוד להגיע.

נעלם כלא היה

איפה הוא לעזאזאל?!?!

חברים איש גדר לא איש גדר זה לא משנה עכשיו. דיי להתעסק בעבר כרגע זה מה שיש. והם מביאים תופים,ודגלים,ומנסים,נכון כרגע העתיד לא מזהיר אבל אני מאמין שזה השתפר.

מעניין אותי במשחקים שלא היה ארגון היה כמו תחושה שכולם משפחה ומעודדים ואחד מרים את השני והיה סוג של חוויה.. פתאום שיש ארגון כאילו יש אנשים שבכוונה סותמים תפה ולא מצטרפים לשירה שלהם? חבל שיש בין הקהל שלנו כל כך פילוג ושנאה.

ואם להיות כנה לרגע? אני כבר נהייתי אדיש לחלוטין לכל מה שנוגע לעידוד והקהל שלנו.. יותר מפריע לי זה שהקבוצה שלנו נראת כמו פח אשפה

קודם כל הפנאטיקס הם לא יהיה זה בטוח.

ניסו לעודד ולהטריף אבל הגוש קטן והקהל הרחב סתם את הפה כל המשחק אנשים מנסים לעשות דווקא במקום לעודד את מכבי.

בסדר גוש קטן והכל , גם אני רוצה שהפאנטיקס יחזרו או מינימום ישבו לגוש יותר קרוב.

אבל כרגע צריך להסתדר עם מה שיש, והם לפחות מנסים.

מה עדיף שלא יהיה בכלל?