Jump to content

הארגון החדש שקם - שלא יעבדו עליכם

שוקי

Recommended Posts

באמת זה היה בדיחה "הארגון" אתמול,אנשים פשוט צחקו עליהם ולא הצטרפו...

מה אני אגיד לכם,נראלי מפה אפשר רק לעלות,אנחנו הכי למטה שאפשר מבחינת הקהל.

אכלנו אותה בקטע רציני עם ״הארגון״ הזה, כמו שאחרים אמרו, עם כל מקרי העבר אמרתי לעצמי שאפשר לתת להם הזדמנות, אבל כבר אחרי משחק אחד הם הוכיחו ששום דבר לא השתנה.

מצב הקהל שלנו גרוע מאוד ואני לא רואה איך הוא משתפר בזמן הקרוב,

איזה שיתוף פעולה יכול להיות עם חבורה של ערסים שעומדים 10 אנשים על הבמה ואף אחד מהם לא יודע את המילים לשירים?

איך איש גדר לא מצליח להדליק אפילו את ה-20 חבר'ה שעומדים מתחתיו?

איך איש גדר עומד שם מעל כולם, לא יודע לבחור שירים, מחליף שיר כל דקה ואז יש שתי דקות שבהן הוא מחכה שהחבר'ה האחרים יציעו לו שיר נורמלי?

מדובר בחבר'ה שהיו חלק מהארגונים השונים, הם לא ראו אף פעם איך מתנהלים במהלך משחק?

זה נראה כאילו הם לא היו אף פעם ביציע או באיזור הגוש וסתם הנחיתו אותם משום מקום.

גם אני לא הכי אוהב את האולטראס אבל איך אפשר לבוא בטענות לארגון שאין שיתוף פעולה מצד הקהל?

נראה לי שבגלל שאנשים יודעים מי אותם אנשים באירגון הזה (ואמרתי אנשים לא אני)

אנשים הביאו לך פה כמה תיאורים ממה שהיה אתמול והיה נשמע מאוד מביך (כמו שהאיש "גדר" התעצבן שלא מצטרפים לשירה.דווקא במצבים כאלה שיהיה כמו אלירן וינסה להכניס את האנשים לאטרף)

ומישהו אתמול לקח את הדף שאומר מה העקרונות שלהם?

ומישהו אתמול לקח את הדף שאומר מה העקרונות שלהם?

עידוד בלתי מתפשר במשך תשעים דקות, שיתוף הקהל הרחב ולשים את מכבי מעל הכל.

לא תקף לדברים הבאים.

*עד שמקבלים גול

*זין על הקהל הרחב למה את מי הוא מחשיב לעצמו שהוא מנסה לעודד בזמן שאנחנו מוחים.

*הנהלה זונה של משלנים.

הגוש של צד שמאל למעלה היה היחיד שנתן קצת עבודה.

נראה מאורגן וחזק יותר ממה שהיה באמצע.

בקיצור, חלוקה של גוש שהיה קטן מראש, לשני חלקים....איפה ההגיון?

ריבים,איומים, חרטות, אפשר לחשוב חלוקת ירושלים. יאללה תתכנסו חזרה יחד, תעודדו ושחררו מהשטויות.

הגוש של צד שמאל למעלה היה היחיד שנתן קצת עבודה.

נראה מאורגן וחזק יותר ממה שהיה באמצע.

בקיצור, חלוקה של גוש שהיה קטן מראש, לשני חלקים....איפה ההגיון?

ריבים,איומים, חרטות, אפשר לחשוב חלוקת ירושלים. יאללה תתכנסו חזרה יחד, תעודדו ושחררו מהשטויות.

חחחח

עובדים אצלך לא?

חחחח

עובדים אצלך לא?

הוא התכוון שכולנו לשם אותה מטרה.

איזה ארגון אדיר היה כשלא היה חלוקה גם של הארמתא מפאנטיקס וכולם היו ביחד כמו שקבעו באיחוד.

מכבי פנאטיקס אולטראס תל אביב, לא היה ארגון טוב מזה בשנתיים הראשונות גם מבחינת תפאורות גם צבע, וגם חזק כלפי חוץ.

עקף בסיבוב תשחקן לדעתי, חבל שמחלוקות ושכרון כח גרמו לפירוק ולהפרדות של הצדדים אחד מהשני

ישבתי מימין לגוש ככה שבמחצית הראשונה שהם עוד היו פעילים לא שמתי לב שיש גוש נוסף משמאלו

מהצד זה היה נראה סבבה (אני מתייחס רק למחצית הראשונה) סהכ הם היו גוש בגודל יפה והיה קצת בלאגן על הבמה שזה טבעי בהתחשב בזה בהארגון קם אתמול

הרגיש מהזוית שלי שהם מעודדים לבד רוב המחצית

יכול להיות שיש קצת סלידה מהם בגלל השחור והפרצופים המעט מוכרים

אבל הדבר הבסיסי שאנחנו יכולים לעשות זה לעודד איתם ושהגוש השני יהיה שם לרגעים המביכים שיהיו

חבל ללכת ראש בראש, גם אם אתם לא אוהבים את ההתנהלות שלהם כרגע הקבוצה זקוקה לקהל מאוחד והארגון החדש קבע עובדה בשטח

למה להצטרף לחבורת המיץ של הזבל

שיורקים מלמעלה ומאיימים עליהו כי מחאנו לשחקנים כפיים בסוף.

חוץ מזה שאותם חברה יש כאלה שאולי רק כמה שנים בודדות ביציע וקיבחו במה למעלה

ישבתי מימין לגוש ככה שבמחצית הראשונה שהם עוד היו פעילים לא שמתי לב שיש גוש נוסף משמאלו

מהצד זה היה נראה סבבה (אני מתייחס רק למחצית הראשונה) סהכ הם היו גוש בגודל יפה והיה קצת בלאגן על הבמה שזה טבעי בהתחשב בזה בהארגון קם אתמול

הרגיש מהזוית שלי שהם מעודדים לבד רוב המחצית

יכול להיות שיש קצת סלידה מהם בגלל השחור והפרצופים המעט מוכרים

אבל הדבר הבסיסי שאנחנו יכולים לעשות זה לעודד איתם ושהגוש השני יהיה שם לרגעים המביכים שיהיו

חבל ללכת ראש בראש, גם אם אתם לא אוהבים את ההתנהלות שלהם כרגע הקבוצה זקוקה לקהל מאוחד והארגון החדש קבע עובדה בשטח

אתה תמים ונראה שאתה לא יודע מה קורה מאחורי הקלעים ביציע. על איזה קהל מאוחד אתה מדבר? הארגון הזה לקח את השליטה בכוח וכל שיתוף פעולה איתם אומר שאנחנו נותנים להם לגיטימציה.

חחחחחחח

אין פה כלום. לא קהל ולא קבוצה.

שהארגון המהמם הזה יודיע רק בפעם הבאה שצריך להביא מטריות או כובעים לכל יושבי התחתון בשביל לא לספוג את היריקות שלהם על הראש שוב.

הארגון החדש מביך בטירוף ולפי האנשים שראיתי מורכב בדיוק מהאנשים שפגעו בפאנטיקס והיוו בעצם את החלק הרע שם.

הגוש שהיה בצד שמאל מורכב מאותם אנשים שפועלים מאהבה למכבי... מקווה מאוד שהקהל ביציע יבין זאת במהרה.

מהמשחק הבא כולם צריכים להיצמד לשמאל ולתת את הגרון משם. שהארגון במרכז יקלל לבדו ויריב עם עצמו.

רעיון טוב, אי אפשר לתת את הבמה לארגון החדש... ובמשחקים שלא היה ארגון היה הרבה יותר טוב מבחמישי.

caption.jpg
בהצלחה בריב עם עצמך

יאללה מכבי