Jump to content

הארגון החדש שקם - שלא יעבדו עליכם

שוקי

Recommended Posts

מניפולטור בשקל ;)

אתה ראית אותי כותב שלא צריך לעודד איתם???או שכתבתי משהו רע עליהם??? ממש לא

זה פשוט מוזר שהיחס שלך לפנאטיקס ואליהם שונה ולא שווה.

הרבה אנשים פה בפורום שהם הרבה מאוד. שנים ביציע אומרים לך שאין לך מושג. ,אבל אתה חכם גדול ויודע הכל,זה מה שלימדו אותך בקורס קצינים,לתת תשובה לכל דבר .

מה שביטחון עצמי ״גבוהה״ (קטע כזה של קצינים) עושה לבן אדם ,שאלוהים יעזור לך!!

שוימר בוא אסדר לך את זה בקטנה מאוד.

כל מי שביציע משנת 2000 יבין על מה אני מדבר.

באולטראס תמיד היו אנשים סבבה - הם תמיד טענו שיש להם מקורבי ארגון שהורסים ועושים בלאגנים.

הארגון שקם באמת עם אנשים חדשים - [קוף] אחד שאומרים לו מה לעשות.

מי ששולט בעקיפין זה האולטראס . שהם לא יודו בזה כי הם רק מקורבים לארגון החדש.

תקליט שחוזר על עצמו כל פעם מחדש.

אני מודה שממש לא מעניין אותי איזה ארגון ישלוט ושיש שיר שכיף לשיר אני שר ושצריך לשרוק בוז בשירים מסוימים אני שורק.

זה אמיתי הויכוח כאן?

רמסו את הפאנטיקס בפורום ועכשיו לא מבינים מדוע אנשים לא מצטרפים לארגון החדש.

סתם לפוצץ בועה...התברכנו בחבר'ה שעשו דברים למען מכבי עם מינימום רווח אישי והרבה הקרבה מהחיים הפרטיים שלהם למען מכבי ולמען ארגון הפאנטיקס ועכשיו שמגיע גוף חדש ישן שרוצה לשנות את מאזן הכוחות למקסימום רווח אישי ומינימום תועלת למכבי אתם לא מתלוננים? אלא בוחרים להצטרף?

מי זה אתם? למה אתה מדבר ברבים מי בדיוק בוחר להצטרף? רוב מוחלט של התגובות פה נגד לתת להם לגיטימציה.

הבעיה היא שהערסים האלה ניצלו את המצב שבנתניה המזרחי עליון כולו גוש אחד גדול ועשו הפיכה ביציע, בבלומפילד הם היו נתקעים בשער 10 אף אחד לא היה יושב איתם.

אני מתבייש להיות חלק בפורום.

בן אדם אשכרה מדבר על האולטראס וכולם מגיבים לגופו של מגיב ולא לגופה של תגובה.

תגיבו אל הבן האדם ולא על הבן אדם.

איפה מנהל שיציב גבול?

בוא תבין דבר מאוד מפשוט:

יש חבורת אנשים מהזן הכי נחות שיש, אותם אנשים פירקו את הפנאטיקס בכוח ולא מוכנים לתת לאחרים להנהיג את העידוד ביציע

אותם אנשים מעלים עידוד ברמה נמוכה מאוד, בלי צבע ביציע וכל אדם אחר שינסה להציע אלטרנטיבה טובה יותר יחטוף מכות.

אתה יכול לצעוק פה עד מחר "אין אלטרנטיבה, מה אתם מציעים לעשות?" אבל מי שדואג לכך שלא תהיה אלטרנטיבה הם אותם ערסים שהשתלטו על היציע.

אתה רוצה לתרום ליציע? אתה מוזמן ללכת איתם מכות ולהעיף אותם משם כדי שהחבר'ה הנורמלים יותר בפנאטיקס יחזרו, אני לא מתכוון ללכת מכות בשביל אף ארגון.

עכשיו מה אתה מציע? שנזרום איתם? שניכנע לאלימות שלהם ונלך לעתיד עם ארגון שבקושי מסוגל לצבוע שלט?

אתה עם אפס הבנה במה שהולך ביציע ומדבר כאילו אתה מבין יותר טוב מכולנו, חשבת פעם למה אף אחד מהמעטפת הרחבה יותר של הפנאטיקס לא תומך בגייט (חלק גדול מהגייט יוצאי פנאטיקס)?

חשבת פעם למה הותיקים ביציע לא מוכנים לעודד איתם? למה אנחנו לא רוצים לראות אותם שולטים ביציע?

אתה פשוט טוחן פה מים, שים לב מי האנשים בפורום שהגיבו נגד הגייט, כולם פה ותיקים ביציע וגם משתמשים ותיקים ומוכרים בפורום, לא חשבת שאנחנו יודעים מה באמת הולך שם?

הטיעון הזה שאני עם 0 הבנה הוא בדיוק הבעיה שאתה לא מצליח להבין.

אתה רואה בזה יתרון שאתה בקיא ומכיר את האנשים ואני בדיוק ההפך, אני יודע שזה נשמע מוזר, אבל תנסה שניה לפתוח תראש.

אני אספר טיפה על עצמי רק בגלל שזה רלוונטי לעניין ולמה שאני רוצה לומר, אני כבר מעל 15 שנה הולך לכל משחק שאני יכול, בלי שום קשר למשמעות המשחק למרחק ולמצב הקבוצה.

בזכות השבת והצבא פיספסתי הרבה משחקים בשנים האחרונות, לפני הצבא ובחודשים האחרונים אני כמעט ולא מפספס אף משחק כי רוב המשחקים לא משוחקים בשבת.

במשך כל השנים האלה מעולם לא הכרתי והתערבבתי עם אנשים ביציע ובארגונים, מכיר טוב את הפרצופים אבל לא מעבר. אולי גם אותך..

אני גם לא מתיימר להגיד שאני מכיר, גם פה בפורום אני כמעט ולא מכיר אף אחד וזה לא אומר לי כלום כשאתה אומר לי ותיקים ומוכרים ביציע ובפורום, אני לא יודע לחבר בין הפרצופים ואף פעם זה לא עניין אותי.

אז מחילה מכבודך, בוא נדבר בגובה העיינים ועזוב את כל המסביב.

עכשיו מגיע הקטע שבשבילו הקדמתי את כל זה, אני חושב שרוב מוחלט של אוהדי מכבי בדיוק כמוני לא מכירים אותך ולא מכירים כל מה שקורה ביציע מעבר למה שהם רואים.

אני נמצא במעגל של אוהדי מכבי שחלקם מנויים כבר שנים, אני היחידי שעוד טיפה מסביר להם מה קורה ממה שאני קורא פה.

את רובם הגדול זה ממש לא מעניין, הם באים רואים כמוני את הפרצופים המוכרים, מעודדים את מכבי, מתעצבנים כשלא הולך והולכים הביתה.

הם לא יודעים מי זה משה תיש, אלירן, ואפילו לא יודעים שיש אושיית פורום שנקאת "סוויר", למה?

כי הם באים לראות את מכבי וכל המסביב לא מעניין אותם.

אולי זה נשמע לך מוזר, אבל יש המון אנשים שאני מכיר שהם מנויים של מכבי מאז שער 4 בר"ג, והם אף פעם לא התעניינו איך קוראים לאיש גדר ומעולם הם לא נכנסו לפורום או לפיסבוק של הפאנטיקס.

הם סתם אוהדים פשוטים, עכשיו בתור אוהד פשוט שלא מתיימר לדעת כמוך (אני לא ציני) , אני ועוד אלפי אוהדים קמנו בבוקר אחד וראינו בone שהארגון התפרק.

אני אומר לך שכל החברים שלי שאלו אותי מה קרה, אני שנחשב לאחד שיודע טיפה יותר חיפשתי ולא מצאתי שום תשובה אמיתית.

עכשיו מה אתה מצפה ממני ומעוד אלפי אוהדים שאף אחד לא סופר אותם ובאים אליהם בטענות שאין להם מושג.

אם כל מה שרשמת נכון , ואני לא רואה סיבה שסתם תמציא את זה, למה ריבונו של עולם אותם אנשים שאתה טוען שהעיפו אותם שותקים?

למה אתה אומר בגלוי מה שהם כביכול לא יכולים להגיד?

דווקא בגלל שאני לא מכיר כמעט אף אחד זה היתרון שלי בשיחה הזאת, כי אני מייצג את רוב האוהדים שלא יודעים ופועלים על פי מה שנראה להם לנכון , אני לא רואה בזה שום דבר שלילי, מי שלא דואג שמידע חשוב יגיע לקהל הרחב הוא חלק מהבעיה.

מה שרשמת פה זה משהו שאסור שיכתב באיזה ויכוח בעמוד 27 בפורום, זה משהו שאנשים חייבים לדעת.

אני ממש לא מחפש לצאת צודק בכל מחיר, ואני מאמין לך.

ועם זאת שנינו מסכימים (כנראה) שצריך לעודד איתם ובלעדהם כי אין אלטרנטיבה וזה הדבר היחידי שדבקתי בו לאורך כל הויכוח הזה.

ולכן אני באמת לא מבין על מה המהומה סביבי, כאילו מה כבר אמרתי?!

ביקשתי שאם יש משהו שאנשים לא יודעים אז חשוב שיגידו, אתה אמרת ואני מכבד אותך על זה.

ועדיין אני תקוע בשאלה של למה כל הסיפור הזה הוא כל כך סודי, משהו פה מאוד מוזר .

אני בטוח שחלק מהפאנטיקס (שנזרק) לא בדיוק אנשים שמפחדים לדבר, לא אמרתי ללכת ולריב איתם ביציע.

כולה להוציא הודעה לקהל.

כל כך קשה?

אני שואל אותך, הקהל של מכבי לא אמור לדעת את מה שאתה ועוד קומץ אנשים יודעים?

שים לב שאני מאוד עקבי, לכל אורך הדרך עוד כשהפאנטיקס היו תמיד צידדתי ב2 עקרונות .

1- הערכה למי שטורח ומעודד את הקבוצה בכל מקום ולא משנה איזה ארגון זה.

2- שקיפות וחיבור לשאר הקהל שלא חי בפורום ובקבוצות הסגורות שלהם.

שנים , נראה לי שכתבתי פה יותר מכל אחד אחר על 2 העקרונות האלו.

בוא תבין דבר מאוד מפשוט:

יש חבורת אנשים מהזן הכי נחות שיש, אותם אנשים פירקו את הפנאטיקס בכוח ולא מוכנים לתת לאחרים להנהיג את העידוד ביציע

אותם אנשים מעלים עידוד ברמה נמוכה מאוד, בלי צבע ביציע וכל אדם אחר שינסה להציע אלטרנטיבה טובה יותר יחטוף מכות.

אתה יכול לצעוק פה עד מחר "אין אלטרנטיבה, מה אתם מציעים לעשות?" אבל מי שדואג לכך שלא תהיה אלטרנטיבה הם אותם ערסים שהשתלטו על היציע.

אתה רוצה לתרום ליציע? אתה מוזמן ללכת איתם מכות ולהעיף אותם משם כדי שהחבר'ה הנורמלים יותר בפנאטיקס יחזרו, אני לא מתכוון ללכת מכות בשביל אף ארגון.

עכשיו מה אתה מציע? שנזרום איתם? שניכנע לאלימות שלהם ונלך לעתיד עם ארגון שבקושי מסוגל לצבוע שלט?

אתה עם אפס הבנה במה שהולך ביציע ומדבר כאילו אתה מבין יותר טוב מכולנו, חשבת פעם למה אף אחד מהמעטפת הרחבה יותר של הפנאטיקס לא תומך בגייט (חלק גדול מהגייט יוצאי פנאטיקס)?

חשבת פעם למה הותיקים ביציע לא מוכנים לעודד איתם? למה אנחנו לא רוצים לראות אותם שולטים ביציע?

אתה פשוט טוחן פה מים, שים לב מי האנשים בפורום שהגיבו נגד הגייט, כולם פה ותיקים ביציע וגם משתמשים ותיקים ומוכרים בפורום, לא חשבת שאנחנו יודעים מה באמת הולך שם?

רק מתקן שלפי הפרצופים אין כמעט מישהו שהיה בגוש של הפנאטיקס ופתאום ראיתי ב״גוש״ של הגייט

בודדים

רק מתקן שלפי הפרצופים אין כמעט מישהו שהיה בגוש של הפנאטיקס ופתאום ראיתי ב״גוש״ של הגייט

בודדים

בודדים של ערסים אלימים לקחו קהל שלם בשבי, אסור לתת להם לגיטימציה ומביך שיש פה כאלה שמגינים עליהם.

זה רק אני או שב80% מהנושאים בפורום לשוימר יש דעה אחרת מכולם ?

אני לא נוהג לכתוב במקומות שאין לי משהו חכם וחדש להגיד, לא רואה בזה טעם.

לשלוח עוד הודעה כדי לשכנע את המשוכנעים?!

אני יכול להבין שיש אנשים שזה גורם להם להרגיש טוב עם עצמם, לי זה נראה סתמי.

אני לא בכוונה מחפש להיות בדעת מיעוט, אבל אם אני רואה משהו שנוגד את דעתי אז כנראה ששם אני אגיב.

בד"כ בפורום זה תמיד קשור לנושאים על הקהל או דת, בדכ בנושאים הללו יש פה קונצנזוס רחב מאוד וכמעט אין שום דעה נגדית, כנראה ששם תמצא אותי.

ברוב הנושאים האחרים אני נהנה לקרוא אבל עובר הלאה.

אז כנראה שאתה צודק ואולי זה 90% ולא 80, אז מה הבעיה בזה?

״תנסהה שניה לפתוח תראש.״

חחחחחחח אני מת חחחחחח ,אתה באמת רשמת לו את זה??

בא לי לשפוך עליך חבית של אל,אס,די זה הדבר היחיד שיעזור לך!

לא שאני מדבר בשם מישהו או שמכיר את ההתנהלות מאחורי הקלעים אבל לא נראה לי שהפנאטיקס זה ילדות עם קוקיות שמאיימים עליהם והם מקפלים מה גם שמבחינה כמותית הם הרבה יותר גדולים מהארגון 15 איש הזה, אני חושב שפשוט לטובת היציע וכדי לא לחזור לימים של מכות בין ארגונים והמיאוס בכל הפילוג הזה הם זזים הצידה בינתיים כסוג של צעד שאומר: ״רוצים להוביל?״ יאללה נראה מה אתם שווים.

פשוט הצד השני מוכן להמשיך ולחרב את היציע למען האגו שלו, כמו הילד המפגר שלוקח את הכדור או מאיים להפריע למשחק כשלא מתאים לו.

ככה העין האובייקטיבית שלי רואה את זה.

הטיעון הזה שאני עם 0 הבנה הוא בדיוק הבעיה שאתה לא מצליח להבין.

אתה רואה בזה יתרון שאתה בקיא ומכיר את האנשים ואני בדיוק ההפך, אני יודע שזה נשמע מוזר, אבל תנסה שניה לפתוח תראש.

אני אספר טיפה על עצמי רק בגלל שזה רלוונטי לעניין ולמה שאני רוצה לומר, אני כבר מעל 15 שנה הולך לכל משחק שאני יכול, בלי שום קשר למשמעות המשחק למרחק ולמצב הקבוצה.

בזכות השבת והצבא פיספסתי הרבה משחקים בשנים האחרונות, לפני הצבא ובחודשים האחרונים אני כמעט ולא מפספס אף משחק כי רוב המשחקים לא משוחקים בשבת.

במשך כל השנים האלה מעולם לא הכרתי והתערבבתי עם אנשים ביציע ובארגונים, מכיר טוב את הפרצופים אבל לא מעבר. אולי גם אותך..

אני גם לא מתיימר להגיד שאני מכיר, גם פה בפורום אני כמעט ולא מכיר אף אחד וזה לא אומר לי כלום כשאתה אומר לי ותיקים ומוכרים ביציע ובפורום, אני לא יודע לחבר בין הפרצופים ואף פעם זה לא עניין אותי.

אז מחילה מכבודך, בוא נדבר בגובה העיינים ועזוב את כל המסביב.

עכשיו מגיע הקטע שבשבילו הקדמתי את כל זה, אני חושב שרוב מוחלט של אוהדי מכבי בדיוק כמוני לא מכירים אותך ולא מכירים כל מה שקורה ביציע מעבר למה שהם רואים.

אני נמצא במעגל של אוהדי מכבי שחלקם מנויים כבר שנים, אני היחידי שעוד טיפה מסביר להם מה קורה ממה שאני קורא פה.

את רובם הגדול זה ממש לא מעניין, הם באים רואים כמוני את הפרצופים המוכרים, מעודדים את מכבי, מתעצבנים כשלא הולך והולכים הביתה.

הם לא יודעים מי זה משה תיש, אלירן, ואפילו לא יודעים שיש אושיית פורום שנקאת "סוויר", למה?

כי הם באים לראות את מכבי וכל המסביב לא מעניין אותם.

אולי זה נשמע לך מוזר, אבל יש המון אנשים שאני מכיר שהם מנויים של מכבי מאז שער 4 בר"ג, והם אף פעם לא התעניינו איך קוראים לאיש גדר ומעולם הם לא נכנסו לפורום או לפיסבוק של הפאנטיקס.

הם סתם אוהדים פשוטים, עכשיו בתור אוהד פשוט שלא מתיימר לדעת כמוך (אני לא ציני) , אני ועוד אלפי אוהדים קמנו בבוקר אחד וראינו בone שהארגון התפרק.

אני אומר לך שכל החברים שלי שאלו אותי מה קרה, אני שנחשב לאחד שיודע טיפה יותר חיפשתי ולא מצאתי שום תשובה אמיתית.

עכשיו מה אתה מצפה ממני ומעוד אלפי אוהדים שאף אחד לא סופר אותם ובאים אליהם בטענות שאין להם מושג.

אם כל מה שרשמת נכון , ואני לא רואה סיבה שסתם תמציא את זה, למה ריבונו של עולם אותם אנשים שאתה טוען שהעיפו אותם שותקים?

למה אתה אומר בגלוי מה שהם כביכול לא יכולים להגיד?

דווקא בגלל שאני לא מכיר כמעט אף אחד זה היתרון שלי בשיחה הזאת, כי אני מייצג את רוב האוהדים שלא יודעים ופועלים על פי מה שנראה להם לנכון , אני לא רואה בזה שום דבר שלילי, מי שלא דואג שמידע חשוב יגיע לקהל הרחב הוא חלק מהבעיה.

מה שרשמת פה זה משהו שאסור שיכתב באיזה ויכוח בעמוד 27 בפורום, זה משהו שאנשים חייבים לדעת.

אני ממש לא מחפש לצאת צודק בכל מחיר, ואני מאמין לך.

ועם זאת שנינו מסכימים (כנראה) שצריך לעודד איתם ובלעדהם כי אין אלטרנטיבה וזה הדבר היחידי שדבקתי בו לאורך כל הויכוח הזה.

ולכן אני באמת לא מבין על מה המהומה סביבי, כאילו מה כבר אמרתי?!

ביקשתי שאם יש משהו שאנשים לא יודעים אז חשוב שיגידו, אתה אמרת ואני מכבד אותך על זה.

ועדיין אני תקוע בשאלה של למה כל הסיפור הזה הוא כל כך סודי, משהו פה מאוד מוזר .

אני בטוח שחלק מהפאנטיקס (שנזרק) לא בדיוק אנשים שמפחדים לדבר, לא אמרתי ללכת ולריב איתם ביציע.

כולה להוציא הודעה לקהל.

כל כך קשה?

אני שואל אותך, הקהל של מכבי לא אמור לדעת את מה שאתה ועוד קומץ אנשים יודעים?

שים לב שאני מאוד עקבי, לכל אורך הדרך עוד כשהפאנטיקס היו תמיד צידדתי ב2 עקרונות .

1- הערכה למי שטורח ומעודד את הקבוצה בכל מקום ולא משנה איזה ארגון זה.

2- שקיפות וחיבור לשאר הקהל שלא חי בפורום ובקבוצות הסגורות שלהם.

שנים , נראה לי שכתבתי פה יותר מכל אחד אחר על 2 העקרונות האלו.

שויימר אל תיתמם כתבו לך בהודעות האחרונות בדיוק מה קרה, קומץ ביריונים שהיה בפנאטיקס פירק את הארגון ופתח אחד חדש באיומים ואלימות, זאת החבורת הזבל שאתה מגן עליהם.

עם כל הצער שבדבר, לעודד איתם זאת פגיעה במכבי לטווח הארוך.

יום חמישי היה משהו יוצא דופן שגם אם שווימר היה מקים גוש לבד עם תוף מרים הקהל היה עף באוויר,

אבל כבר ממחר אחזור לנוהל התעלמות ואנסה לתמוך בדרכים אחרות (שזה אומר בוז שהכדור אצל בית"ר בגדול).

שויימר אל תיתמם כתבו לך בהודעות האחרונות בדיוק מה קרה, קומץ ביריונים שהיה בפנאטיקס פירק את הארגון ופתח אחד חדש באיומים ואלימות, זאת החבורת הזבל שאתה מגן עליהם.

אתה כנראה מושפע ממה שרשמו עליי עד ששכחת מה אני אמרתי.

לא מגן עליהם ולא הגנתי עליהם, לך תראה.

אני דיברתי רק על הפרקטיקה והאלטרנטיבה, ואמרתי שהם כרגע מעודדים וצריך לעודד איתם.

זה בדיוק מה שקרה בחמישי, אז מה אתה רוצה ממני?

ועוד משהו, כשכתבו שהם לא יודעים תמילים אמרתי שזה טיעון לא רלוונטי למצב, אחרי שכתבו לי על האיומים וכל זה, שאלתי למה לא יצאה הודעה מאלו שנזרקו ואמרתי שאין כרגע אלטרנטיבה מלבד לעודד איתם.

יש לך אלטרנטיבה?

זהו, זה מה שאמרתי..

ועל זה אנשים פה מטנפים בלי סוף ומחפשים מי יהי'ה זה שירשום נגדי כל מיני דברים.

אני לא אחראי על אנשים שאין להם יכולת לדון לגופו של עניין, אחכ אתה מאשים אותי בדברים שאמרו עליי.

תיהי'ה בריא

עם כל הצער שבדבר, לעודד איתם זאת פגיעה במכבי לטווח הארוך.

יום חמישי היה משהו יוצא דופן שגם אם שווימר היה מקים גוש לבד עם תוף מרים הקהל היה עף באוויר,

אבל כבר ממחר אחזור לנוהל התעלמות ואנסה לתמוך בדרכים אחרות (שזה אומר בוז שהכדור אצל בית"ר בגדול).

אתה יודע שזה לא יקרה, וגם מחר רוב מוחלט של הקהל יעודד איתם.

ניפגש אחרי המשחק ומעניין אותי מה תגיד אז.

בעתיד כשנחזור לבלומפילד אני מאמין שיקום ארגון אחר ואנשים יבודדו אותם כמו שהיה עם האולטראס בשער 10.

רק שהפעם זה יהי'ה ב2 יציעים נפרדים לגמריי כדי למנוע את האלימות .

אני מאוד מקווה שזה מה שיקרה וזו האלטרנטיבה היחידה שאני יכול לחשוב עליה.

עד אז כולנו באותה צלחת ואין ברירה מאשר לעודד ביחד.

הפרקטיקה והאלטרנטיבה והאלטרנטיבה של הפרקטיקה חחחחחח

לייק ראשון עליי, תנסה טיפה להתעלות על עצמך אני בטוח שאתה מסוגל ליותר מזה

אתה כנראה מושפע ממה שרשמו עליי עד ששכחת מה אני אמרתי.

לא מגן עליהם ולא הגנתי עליהם, לך תראה.

אני דיברתי רק על הפרקטיקה והאלטרנטיבה, ואמרתי שהם כרגע מעודדים וצריך לעודד איתם.

זה בדיוק מה שקרה בחמישי, אז מה אתה רוצה ממני?

ועוד משהו, כשכתבו שהם לא יודעים תמילים אמרתי שזה טיעון לא רלוונטי למצב, אחרי שכתבו לי על האיומים וכל זה, שאלתי למה לא יצאה הודעה מאלו שנזרקו ואמרתי שאין כרגע אלטרנטיבה מלבד לעודד איתם.

יש לך אלטרנטיבה?

זהו, זה מה שאמרתי..

ועל זה אנשים פה מטנפים בלי סוף ומחפשים מי יהי'ה זה שירשום נגדי כל מיני דברים.

אני לא אחראי על אנשים שאין להם יכולת לדון לגופו של עניין, אחכ אתה מאשים אותי בדברים שאמרו עליי.

תיהי'ה בריא

למה נראה לך שתצא הודעה מטעם הארגון על מה בדיוק קרה? כל מי שמעורבב קצת וגם קורא כאן בפורום יכול להבין את המצב.

זה שאין אלטרנטיבה לא אומר שצריך לתת לגיטימציה לחבורת ביריונים, גם בלעדיהם אפשר להסתדר ולהמשיך לעודד עד שהפנאטיקס יחזרו(בקצב הזה אני מקווה שיחזרו במהרה כי הרמת עידוד של הגייט לא מתקרבת אפילו לגן שושנה)

שווימר אתה ממשיך להדגיש שאתה לא מכיר את הנפשות הפועלות מצד אחד ומצד שני קובע עובדות כאילו אתמול ישבת איתם לסיגריה ושמעת הכל.

לא הוציאו הודעה, אולי יש סיבה? כל שבוע נפגשים אותם פרצופים במגרש, אולי לא בא להם בלאגן?

מסבירים לך שהאנשים האלה פירקו את הפנאטיקס באיומים, אז או שתגיד אין לי בעיה עם זה והכל טוב או שתגנה את זה.

תפסיק לברוח למנטרות של אני יעודד עם מי שנמצא ביציע. תפקח עיניים

למה נראה לך שתצא הודעה מטעם הארגון על מה בדיוק קרה? כל מי שמעורבב קצת וגם קורא כאן בפורום יכול להבין את המצב.

זה שאין אלטרנטיבה לא אומר שצריך לתת לגיטימציה לחבורת ביריונים, גם בלעדיהם אפשר להסתדר ולהמשיך לעודד עד שהפנאטיקס יחזרו(בקצב הזה אני מקווה שיחזרו במהרה כי הרמת עידוד של הגייט לא מתקרב אפילו לגן שושנה)

צודק למה נראה לי?!

תשארו כל מי שמעורבב קצת וקורא כאן בפורום, אתם העיקר..

איך אמרת?!

תמשיכו לעודד בלעדהם עד שהפאנטיקס יחזרו.

בגלל שאני קורא קצת בפורום אני מרשה לעצמי להרגיש חלק ,אז איפה מתכנסים מחר?

ואני מנותק?!

שווימר אתה ממשיך להדגיש שאתה לא מכיר את הנפשות הפועלות מצד אחד ומצד שני קובע עובדות כאילו אתמול ישבת איתם לסיגריה ושמעת הכל.

לא הוציאו הודעה, אולי יש סיבה? כל שבוע נפגשים אותם פרצופים במגרש, אולי לא בא להם בלאגן?

מסבירים לך שהאנשים האלה פירקו את הפנאטיקס באיומים, אז או שתגיד אין לי בעיה עם זה והכל טוב או שתגנה את זה.

תפסיק לברוח למנטרות של אני יעודד עם מי שנמצא ביציע. תפקח עיניים

אוקי, מה עכשיו אם כל שאר האוהדים שלא קוראים בפורום ולא מכירים כמוך כל אחד ואחד?!

אני שואל בפעם האלף, יש לך אלטרנטיבה?

מה אתה מציע לעשות מחר בטדי ואיך לדעתך זה יפתור את הבעיה?

דווקא בגלל שאני לא מכיר, אני מדבר כמו רוב האוהדים שנמצאים ביציע, ורוב האוהדים יעודדו עם מי שיעודד, יש לך ספק בזה?

בטח כשאתה ואחרים חושבים שזה נכון לא לשתף ולפרסם מה היה, אז בוא תסביר לי לאן ממשיכים מכאן לשיטתך

אוקי, מה עכשיו אם כל שאר האוהדים שלא קוראים בפורום ולא מכירים כמוך כל אחד ואחד?!

אני שואל בפעם האלף, יש לך אלטרנטיבה?

מה אתה מציע לעשות מחר בטדי ואיך לדעתך זה יפתור את הבעיה?

דווקא בגלל שאני לא מכיר, אני מדבר כמו רוב האוהדים שנמצאים ביציע, ורוב האוהדים יעודדו עם מי שיעודד, יש לך ספק בזה?

בטח כשאתה ואחרים חושבים שזה נכון לא לשתף ולפרסם מה היה, אז בוא תסביר לי לאן ממשיכים מכאן לשיטתך

האלטרנטיבה היא לא לעודד איתם לא לשבת בגוש איתם, ככל שנותנים להם לגיטימציה מרחיק את היום שהפנאטיקס ארגון שהיה קונצנזוס בקהל יחזור ליציעים.

חבר'ה די בואו נעשה סיכום

שווימר אומר שצריך לעודד את מכבי בכל מצב בעזרת כל מי שיעלה עידוד.

כל השאר עונים לו שהארגון הנוכחי זה חבורה של עבריינים שהשתלטו על העידוד בכח העיפו את הפנאטיקס לא מעניין אותם באמת מכבי אלא רק הרווח האישי שלהם וצריך לגרום להם לעזוב את היציע ע"י אי תמיכה בהם

שווימר שואל במקרה כזה מה האלטרנטיבה? ואיך שאר הקהל נכנס לתוכנית הזאת מאחר ואין להם באמת מושג מי אלה באמת הארגון החדש הזה

כל השאר עונים לו מה זה משנה עכשיו זה מה שהם לא צריך לתמוך בהם וזה מה שהם יעשו בלי קשר למה הקהל הרחב יעשה.

מפה לשם שכל אחד יעשה מה שהוא חושב לנכון שווימר שעכשיו יודע מה הסיבה לאי תמיכה בארגון אבל נקרע בין לעודד את מכבי לבין לתת גב לאנשים כאלה, כל השאר פה שאומרים שהם לא יעודדו איתם במטרה לגרום להם ללכת, והקהל הרחב שאין לו מושג מה קורה יעודד עם כל אחד שירים עידוד חלש ככל שיהיה וחלאס כבר עם הויכוח חסר התכלית הזה.

שמע שיומר

לא אוהב את זה שכולם פה מתנפלים עליך ויורדים עליך בפסים אישיים אפילו

אבל שתדע אתה פשוט כל הזמן חוזר על עצמך פשוט במילים שונות

הסבירו לך פה למה האירגון פורק

הסבירו לך למה אפחד לא מתעמת איתם

הסבירו לך עוד כל מיני דברים

אנשים פה לא רוצים לעודד אותם ויתמכו במכבי בדרכים אחרות

והם גם כתבו לך שאם זה לעודד איתם או לשתוק הם יעדיפו לשתוק

גם אני מתבאס מזה שלא יודעים בדיוק מה קרה ואני לא מקורב וכל זה

אבל אני מצליב מידע מכל מיני מקומות ומקשר לבד

פה הסבירו לך הרבה דברים

אז בחיאת אחי די לשאול מה האופציה האחרת כי כנראה שכל אחד פה יפעל אחרת