Jump to content

הארגון החדש שקם - שלא יעבדו עליכם

שוקי

Recommended Posts

לא. בוא נהייה רציניים שנייה. אני מודה אני לא מספיק מכיר את החברה בארגון החדש.

נוצר חלל והם מילאו אותו. השאלה היא האם יש אופציה אחרת או שבואו ניתן להם צ'אנס להוכיח את עצמם. וכמו שאמרת זה תלוי בעיקר בשת"פ עם הקהל הרחב.

מה זה נוצר חלל?

הם יצרו אותו וכל מי שינסה לעשות משהו יקבל מכות, מה כ"כ קשה להבין את זה?

לא. בוא נהייה רציניים שנייה. אני מודה אני לא מספיק מכיר את החברה בארגון החדש.

נוצר חלל והם מילאו אותו. השאלה היא האם יש אופציה אחרת או שבואו ניתן להם צ'אנס להוכיח את עצמם. וכמו שאמרת זה תלוי בעיקר בשת"פ עם הקהל הרחב.

אני לא מתערב בדיון הזה בדרך כלל כי אין לי כוח לסאגה הזו שוב ואני גם מכיר חלק מהאנשים אישית.

אבל באופן עקרוני ובלתי תלוי - אנשים אומרים לך מה אותם חברי ארגון חדש עשו לכאורה/לתפיסתם/לשמיעתם/לראייתם, ואתה מציע שיפתחו איתם דף חדש........

יש דברים שקרו/קורים ביציע שאי אפשר להתעלם מהם רק בשביל שנוכל כקהל להגיד שיש לנו ארגון.

מה זה נוצר חלל?

הם יצרו אותו וכל מי שינסה לעשות משהו יקבל מכות, מה כ"כ קשה להבין את זה?

אשכרה אנשים תמימים חושבים שבמקרה נפתח ארגון חדש כמה ימים אחרי שהפנאטיקס נסגר, לא מבין מה ההתעקשות של חלק מפה להגן עליהם, זה אותם אנשים שהחלו במחאות מפגרות ירקו על הקהל קיללו את הקפטן, כמו שכתבתי מקודם זה פירמת אולטראס טיטולים משודרגת אותה גברת בשינוי אדרת.

חברים. אני מכיר קצת את שויימר.

הוא לא מונע מאינטרסים. הוא אוהד מכבי ובא בטוב.

פשוט מסתמן שהוא טיפש וחסרת יכולת הבחנה במה מתרחש סביבו. אבל כן..

בחייאת שוימר, מה הסיכוי שהיית המשתמש "אייל גולן" בפורום של האולטראס?

זה השם שלו אז..

אני מקווה מאוד שקרה נס (חנוכה) ושוימר כבר לא מפקד יותר על חיילים קרביים בצה"ל. אוי להורה שלבן שלו יש מפקד עם כושר הבחנה לקוי, קבלת החלטות ירודה וביטחון עצמי מופרז שכזה. אסון שמחכה להתרחש.

אני רועד מהמחשבה שבמבצע הבא אייל גולן / שוימר יוביל חיילים לשדה הקרב. רועד.

אני אתייחס רק לשורה הזאת וזה בלי קשר לביקורות פה ואם הם צודקות או לא.

מה אתה רצית להשיג בביקורת על הפנאטיקס בפורום?

הם מעבירים ביקורת בדיוק כמו שאתה עשית.

אתה כזה סטייק,ואולי כדי שתקרא ותחשוב שוב על מה אתה כותב.

אני ביקרתי את הפאנטיקס בעניין נקודתי אבל לא קראתי להחרים אותם ולא לתת להם יד.

יחי ההבדל הקטן.

ושוב אני אומר, גם אם תחזרו על השקר פעמים רבות זה לא יהפוך אותו לנכון, 95% מההודעות שלי היו הודעות תמיכה, וה5% של ביקורת גם הגיע לצד גילוי הערכה אליהם.

אז אל תעשו סלט בבקשה, הביקורת פה על הארגון החדש היא אוטומטית ובעיקר צבועה.

אם בשביל גמר גביע הטוטו אמרת שהיית מוכן לשים בצד את הטענות שלך אליהם כולל האיומים ומה שסיפרת , אז מבחינתי כל משחק ליגה הוא לא פחות חשוב מהתואר הזה ולכן כל משחק צריך לשים בצד את הכל ולעודד.

אחרי שאמרת שאפשר לשים בצד את הבעיות בשביל התואר אז באמת שנשארת בלי שום טיעון נורמלי.

כמובן שתתעלם מהעובדה שמדובר בחבר'ה אלימים שמשתמשים באלימות כדי להשתלט על היציע ולפרק ארגון אחר.

גנב דעת קלאסי.

תקראו לי טיפש , אני סהכ אומר מה שרוב מוחלט של הקהל עשה ויעשה, גם חלקכם הודתם שהצטרפתם לעידוד בחמישי.

אז מה שהיה טוב לחמישי צריך להיות בכל שאר המשחקים שיבואו.

אז על מה הויכוח?!

טוחנים מים והופכים אותי לאויב הפורום, עדר ללא רועה שלא מסוגל לענות לשאלה פשוטה , אין לכם אלטרנטיבה.

הם מעודדים אז מועדדים איתם..

לא מכיר אותם ואין לי שום מחנה משותף איתם מלבד העובדה שהם מעודדים וגם אני.

אז כל הויכוח הזה על פארש, תמשיכו להעביר עליהם ביקורת וביציע תעודדו כי אין אלטרנטיבה, הכל טוב

* לכלומניקים שגידפו אותי בנושאים שלא קשורים לפה בשום צורה, קוראים לי אייל גולן, כתבתי את זה בכל מיני הזדמנויות ואני לא מסתיר את זה, בקשר לשירות הצבאי שלי - אני גאה בכל מה שעשיתי בצבא ועוד אעשה ובז לאנשים כפויי טובה כמוכם (מי שגידף) שמלכלכים על מישהו שאתם לא מכירים ורק בגלל שכתבתי בניגוד לדעתם בפורום (דעה שמשקפת את רובו המוחלט של הקהל).

אנשים קטנים.

כמובן שתתעלם מהעובדה שמדובר בחבר'ה אלימים שמשתמשים באלימות כדי להשתלט על היציע ולפרק ארגון אחר.

גנב דעת קלאסי.

אם הם כאלה אלימים אז למה השארת את העניין הזה בצד ועודדת איתם בחמישי?

אני איש קטן מגדף וכלומניק, אחלה. תיאורים לגיטימיים.

מה קשור כפוי טובה? אני חייב לך משהו כי אתה איש קבע? גם אני הייתי וזה כידוע לא בדיוק נעשה בהתנדבות.

תמשיך לחשוב שהשמש זורחת לך מהתחת ואתה מתת האל למדינה, לחברה ולקהל של מכבי.

וחוץ מזה שלא גידפתי אותך. כתבתי בשיא הרצינות את דעתי המקצועית בהתאם להתרשמותי מהודעותייך בפורום. זה אולי לא נעים ופוגע אבל לא קיללתי אותך. זכותי לחשוב כך.

אם הם כאלה אלימים אז למה השארת את העניין הזה בצד ועודדת איתם בחמישי?

תגיד אתה מקבל פיצויים מהמדינה? אני שואל ברצינות.

אני לא מעודד איתם, אני מעודד את מכבי כי היה מדובר במשחק חשוב, וכמו שכבר כתבתי: הייתי מעדיף שיהיה עידוד בלי ארגון.

לצערי יש את הבני זונות האלה שהשתלטו על היציע באלימות (וזה שיצור כמוך שלא קיים ביציע יגיד שהוא לא מאמין לזה לא יהפוך את זה לשקר) וכרגע אני נאלץ להתמודד איתם אבל אני האחרון שתומך בהם.

אתה בוחר להתעלם מכך שמדובר באנשים שמעניין אותם רק לעשות כסף על חשבון מכבי, אנשים שאיימו על אחרים שלא יעודדו אחרת יחכו להם מתחת לבית ובגלל זה מבחינתי אתה לא רלוונטי.

אני לא מבין למה אני בכלל מתווכח עם בן אדם שהיה מספיק מטומטם כדי לכתוב דברים מפלילים בפורום (תחת שמו האמיתי!) ואח"כ לקבל טלפון מהמשטרה על זה.

לא מתאים העניין הזה של הפסים האישיים.

אייל, שאלה לא קשורה. יש מצב השתפפת בסדרה בהד 1. שהייתה על שוחרים בקורסים קצינים?

אני לא מעודד איתם, אני מעודד את מכבי כי היה מדובר במשחק חשוב, וכמו שכבר כתבתי: הייתי מעדיף שיהיה עידוד בלי ארגון.

לצערי יש את הבני זונות האלה שהשתלטו על היציע באלימות (וזה שיצור כמוך שלא קיים ביציע יגיד שהוא לא מאמין לזה לא יהפוך את זה לשקר) וכרגע אני נאלץ להתמודד איתם אבל אני האחרון שתומך בהם.

אתה בוחר להתעלם מכך שמדובר באנשים שמעניין אותם רק לעשות כסף על חשבון מכבי, אנשים שאיימו על אחרים שלא יעודדו אחרת יחכו להם מתחת לבית ובגלל זה מבחינתי אתה לא רלוונטי.

אני לא מבין למה אני בכלל מתווכח עם בן אדם שהיה מספיק מטומטם כדי לכתוב דברים מפלילים בפורום (תחת שמו האמיתי!) ואח"כ לקבל טלפון מהמשטרה על זה.

על ניר רשף? מה היה מפליל בזה.

אני איש קטן מגדף וכלומניק, אחלה. תיאורים לגיטימיים.

מה קשור כפוי טובה? אני חייב לך משהו כי אתה איש קבע? גם אני הייתי וזה כידוע לא בדיוק נעשה בהתנדבות.

תמשיך לחשוב שהשמש זורחת לך מהתחת ואתה מתת האל למדינה, לחברה ולקהל של מכבי.

וחוץ מזה שלא גידפתי אותך. כתבתי בשיא הרצינות את דעתי המקצועית בהתאם להתרשמותי מהודעותייך בפורום. זה אולי לא נעים ופוגע אבל לא קיללתי אותך. זכותי לחשוב כך.

מה אתה מקשקש על ההתרשמות המקצועית שלך מההודעות שלי, אתה חושב שאם תכתוב בשפה יפה זה יחפה על הכלום שכתבת .

מה הקשר בין הדעה שלי לבין השירות הצבאי שלי?!

אני אמרתי ואמשיך לומר שבפרקטיקה הם מעודדים וצריך לעודד איתם, אם לדעתך זו דעה כל כך הזויה שגרמה לך לרשום מה שרשמת אז תבוא בטענות לכל מי שעודד איתם בגמר הטוטו.

בגלל שזה לא כזה הזוי ובגלל שאין שום קשר לשירות שלי נשארנו עם סתם גידופים וכפיות טובה , מה היה לך כל כך דחוף להכניס נושא שלא קשור בשום צורה לדיון הזה?

ראית שיש פה סוג של עליהום עליי וחיפשת קצת תשומת לב , אבל יצאת בן אדם קטן שכל מה שהוא מחפש זה תמיכה ולהרגיש חלק מהעדר.

אין לך שום דעה עצמאית ולכן בחרת לכתוב לגופו של אדם וחלילה לא לעניין.

תנסה פעם לכתוב משהו שאתה מאמין בו ולא משהו בשביל לקבל לייקים ותמיכה, אין לך מושג כמה שזה עלוב.

עוד אחד שלא מסוגל להתמודד לגופו של עניין ועובר לאישי, אתה סותר את עצמך אלף פעם ולא עונה לשאלה מאוד פשוטה שאני שואל אותך.

אתה גם מכניס לי מילים לפה ואחכ עוד משתמש במה שהמצאת נגדי.

לא אכפת לי מהארגון הזה ואני לא מכיר שם אף אחד, אני טענתי שמי שמעודד אני איתו בדיוק כמו שרוב מוחלט בקהל נוהג הלכה למעשה ומסתבר שגם אתה.

אז מה אתה מכניס אותי למקומות שאין לי עניין, לא אמרתי שהם אנשים טובים וגם לא אמרתי שהסיפור שלך לא אמין.

אמרתי שמי שמעודד הקהל יהי'ה איתו כי אין אלטרנטיבה וכל הניסיון לכתוב נגדם בגלל שהם לא בקיאים בשירים ובמלאכת העידוד הוא לא יותר מסתם לחפש אותם בקטנות.

אין לי מה להגיד לך על הסיפור האישי שחווית אבל אם אתה בסופו של דבר נמצא ביציע ומעודד את הקבוצה שלך אנחנו באותו צד.

הארגון הוא אמצעי מבחינתי, ממש לא המטרה.

לכל שאר הדברים שרשמת עליי, חבל לי שאתה נגרר אחרי אנשים קטנים שאין להם שום דבר לתרום לויכוח הזה מעבר להקנטות וחיפוש אחר לייקים ותשומת לב.

אני לא שם

*אני יוצא מנקודת הנחה שמה שאתה אומר עליהם זה נכון, זה דברים שראיתי ביציע גם בעבר לפניהם.

בפרקטיקה הם מובילים את העידוד וזה עדיף לכולנו שזה מה שמעסיק אותם ולא דברים אחרים.

זה אמיתי הויכוח כאן?

רמסו את הפאנטיקס בפורום ועכשיו לא מבינים מדוע אנשים לא מצטרפים לארגון החדש.

סתם לפוצץ בועה...התברכנו בחבר'ה שעשו דברים למען מכבי עם מינימום רווח אישי והרבה הקרבה מהחיים הפרטיים שלהם למען מכבי ולמען ארגון הפאנטיקס ועכשיו שמגיע גוף חדש ישן שרוצה לשנות את מאזן הכוחות למקסימום רווח אישי ומינימום תועלת למכבי אתם לא מתלוננים? אלא בוחרים להצטרף?

בונא את חתיחת מניפולטור בשקל!!!

מישהו אמר שהוא לא יעודד בגלל הארגון החדש? למה אתה חוזר על זה כל פעם

אתה כותב פה תשובות לאנשים ואין קשר בין ההודעה שלהם לשלך,, אתה סתם מזיין במוח וכותב מגילות

לא להאמין שיש כאלה קצינים בצבא,,בעצם כן להאמין,קצין זה סוג של רובוט חסר עמוד שדרה עם ראש מרובע(סליחה לשאר הקצינים פה אבל זאת האמת ).

איזה טמבל פשוט לא. יאמן !!!

זה אמיתי הויכוח כאן?

סתם לפוצץ בועה...התברכנו בחבר'ה שעשו דברים למען מכבי עם מינימום רווח אישי והרבה הקרבה מהחיים הפרטיים שלהם למען מכבי ולמען ארגון הפאנטיקס ועכשיו שמגיע גוף חדש ישן שרוצה לשנות את מאזן הכוחות למקסימום רווח אישי ומינימום תועלת למכבי אתם לא מתלוננים? אלא בוחרים להצטרף?

עוד שניה הוא ירשום שהוא 95 אחוז מהזמן תמך בפנאטיקס ובלה בלה בלה.

זה אמיתי הויכוח כאן?

יש לך איך לגרום לפאנטיקס לחזור?

עוד אחד שלא מסוגל להתמודד לגופו של עניין ועובר לאישי, אתה סותר את עצמך אלף פעם ולא עונה לשאלה מאוד פשוטה שאני שואל אותך.

אתה גם מכניס לי מילים לפה ואחכ עוד משתמש במה שהמצאת נגדי.

לא אכפת לי מהארגון הזה ואני לא מכיר שם אף אחד, אני טענתי שמי שמעודד אני איתו בדיוק כמו שרוב מוחלט בקהל נוהג הלכה למעשה ומסתבר שגם אתה.

אז מה אתה מכניס אותי למקומות שאין לי עניין, לא אמרתי שהם אנשים טובים וגם לא אמרתי שהסיפור שלך לא אמין.

אמרתי שמי שמעודד הקהל יהי'ה איתו כי אין אלטרנטיבה וכל הניסיון לכתוב נגדם בגלל שהם לא בקיאים בשירים ובמלאכת העידוד הוא לא יותר מסתם לחפש אותם בקטנות.

אין לי מה להגיד לך על הסיפור האישי שחווית אבל אם אתה בסופו של דבר נמצא ביציע ומעודד את הקבוצה שלך אנחנו באותו צד.

הארגון הוא אמצעי מבחינתי, ממש לא המטרה.

לכל שאר הדברים שרשמת עליי, חבל לי שאתה נגרר אחרי אנשים קטנים שאין להם שום דבר לתרום לויכוח הזה מעבר להקנטות וחיפוש אחר לייקים ותשומת לב.

אני לא שם

*אני יוצא מנקודת הנחה שמה שאתה אומר עליהם זה נכון, זה דברים שראיתי ביציע גם בעבר לפניהם.

בפרקטיקה הם מובילים את העידוד וזה עדיף לכולנו שזה מה שמעסיק אותם ולא דברים אחרים.

בוא תבין דבר מאוד מפשוט:

יש חבורת אנשים מהזן הכי נחות שיש, אותם אנשים פירקו את הפנאטיקס בכוח ולא מוכנים לתת לאחרים להנהיג את העידוד ביציע

אותם אנשים מעלים עידוד ברמה נמוכה מאוד, בלי צבע ביציע וכל אדם אחר שינסה להציע אלטרנטיבה טובה יותר יחטוף מכות.

אתה יכול לצעוק פה עד מחר "אין אלטרנטיבה, מה אתם מציעים לעשות?" אבל מי שדואג לכך שלא תהיה אלטרנטיבה הם אותם ערסים שהשתלטו על היציע.

אתה רוצה לתרום ליציע? אתה מוזמן ללכת איתם מכות ולהעיף אותם משם כדי שהחבר'ה הנורמלים יותר בפנאטיקס יחזרו, אני לא מתכוון ללכת מכות בשביל אף ארגון.

עכשיו מה אתה מציע? שנזרום איתם? שניכנע לאלימות שלהם ונלך לעתיד עם ארגון שבקושי מסוגל לצבוע שלט?

אתה עם אפס הבנה במה שהולך ביציע ומדבר כאילו אתה מבין יותר טוב מכולנו, חשבת פעם למה אף אחד מהמעטפת הרחבה יותר של הפנאטיקס לא תומך בגייט (חלק גדול מהגייט יוצאי פנאטיקס)?

חשבת פעם למה הותיקים ביציע לא מוכנים לעודד איתם? למה אנחנו לא רוצים לראות אותם שולטים ביציע?

אתה פשוט טוחן פה מים, שים לב מי האנשים בפורום שהגיבו נגד הגייט, כולם פה ותיקים ביציע וגם משתמשים ותיקים ומוכרים בפורום, לא חשבת שאנחנו יודעים מה באמת הולך שם?

מה לחזור??? לא אמרת שעדיף שהם יתפרקו ויתנו לדם חדש להוביל את היציע?

עכשיו אתה רוצה שיחזרו? רוצה גם בירה וצלחת זיתים ובוטנים אמריקאיים?

שוימר, אתה באמת עם אפס הבנה על מה קורה ביציע. אפילו לזהות שבחמישי היה משחק על תואר נגד היריבה הכי גדולה שלך בשנים האחרונות ושבגלל זה כולם עודדו - הצלחת לפספס. שחרר.

בונא את חתיחת מניפולטור בשקל!!!

מישהו אמר שהוא לא יעודד בגלל הארגון החדש? למה אתה חוזר על זה כל פעם

אתה כותב פה תשובות לאנשים ואין קשר בין ההודעה שלהם לשלך,, אתה סתם מזיין במוח וכותב מגילות

לא להאמין שיש כאלה קצינים בצבא,,בעצם כן להאמין,קצין זה סוג של רובוט חסר עמוד שדרה עם ראש מרובע(סליחה לשאר הקצינים פה אבל זאת האמת ).

איזה טמבל פשוט לא. יאמן !!!

כן, אני כתבתי שצריך לעודד איתם כי אין אלטרנטיבה.

לא אמרתי שצריך לקנות קפוצו'ן שחור ולהישבע אמונים לגייט 11 ולמה תייש מאולטראס.

על זה כל המהומה, שאמרתי שצריך לעודד איתם והוספתי שהביקורת על הבקיאות שלהם בשירים וכל זה לא רלוונטית.

לא קראתי לאף אחד להצטרף לארגון, נטו דיברתי על פרקטיקה ושאין אלטרנטיבה.

הבעיה שאתה עוד אחד שסתם קופץ בראש מבלי להבין בכלל מי נגד מי.

אם היית מצליח לא להעתסק בעניינים אישיים ולא רלוונטים אולי היית רואה שכל מה שטענתי מלכתחילה זה בדיוק זה.

אחרי הגמר שכולם עודדו איתם לראשונה אז פתאם אנשים כאן שינו את דעתם ואימצו את דעתי.

לך תבדוק!

פשוט לא נעים להודות בזה, אז סתם תוקפים אותי ברמה האישית.

הכל מתועד פה, תראה מהתחלה אמרתי שצריך להצטרף אליהם בעניין העידוד ולא שום דבר מעבר, אם יש בך יושרה אתה תתנצל על מה שרשמת ותבין שאין ביננו שום מחלוקת.

אנשים פה סתם טיפסו על עץ גבוה והם אלו שטענו שצריך להתרחק ולא לתת להם יד, יצאו נגדי כשאמרתי שצריך לעודד איתם, לך תבדוק

מה לחזור??? לא אמרת שעדיף שהם יתפרקו ויתנו לדם חדש להוביל את היציע?

עכשיו אתה רוצה שיחזרו? רוצה גם בירה וצלחת זיתים ובוטנים אמריקאיים?

לא אמרתי

מה אתה מקשקש על ההתרשמות המקצועית שלך מההודעות שלי, אתה חושב שאם תכתוב בשפה יפה זה יחפה על הכלום שכתבת .

מה הקשר בין הדעה שלי לבין השירות הצבאי שלי?!

אני אמרתי ואמשיך לומר שבפרקטיקה הם מעודדים וצריך לעודד איתם, אם לדעתך זו דעה כל כך הזויה שגרמה לך לרשום מה שרשמת אז תבוא בטענות לכל מי שעודד איתם בגמר הטוטו.

בגלל שזה לא כזה הזוי ובגלל שאין שום קשר לשירות שלי נשארנו עם סתם גידופים וכפיות טובה , מה היה לך כל כך דחוף להכניס נושא שלא קשור בשום צורה לדיון הזה?

ראית שיש פה סוג של עליהום עליי וחיפשת קצת תשומת לב , אבל יצאת בן אדם קטן שכל מה שהוא מחפש זה תמיכה ולהרגיש חלק מהעדר.

אין לך שום דעה עצמאית ולכן בחרת לכתוב לגופו של אדם וחלילה לא לעניין.

תנסה פעם לכתוב משהו שאתה מאמין בו ולא משהו בשביל לקבל לייקים ותמיכה, אין לך מושג כמה שזה עלוב.

אין קשר ולא טענתי שיש. אני פשוט אזרח מודאג, אסור?

הבעיה שלי היא פחות עם הטיעון עצמו ויותר עם הסגנון והתשובות, ואני חושב שזה נכון גם לכל מי שמגיב לך פה. הסגנון הוא שהזוי. וזה כבר הרבה מאוד זמן ככה.

כן כן אין לי דעה עצמאית חיפשתי צומי לייקים תמיכה בלה בלה

אם אני מחפש צומי ותמיכה (שזה בעיקר משפטים של מי שאין לו מה לענות לעניין), למה אני יוצא עלייך? הרי הרוב המוחלט איתך כפי שאתה מקפיד לכתוב בכל הודעה שנייה, לא?

איזה כיף זה שבכל דבר ובכל דעה שיש לך הרוב המוחלט איתך! אתה בטוח שאין לך עוד כמה אנשים בתוך הראש? אולי הם יוצרים את הרוב המוחלט הזה שלך.