Jump to content

הארגון החדש שקם - שלא יעבדו עליכם

שוקי

Recommended Posts

לא משנה מה תגידו אתמול היה עידוד טוב. הבחירת שירים שלהם לא הכי טובה אבל בהחלט היה כיף אתמול ביציע

כמו שרשמו פה תמיד יהיה עידוד טוב במשחקים מהסוג הזה עם ארגון או בלעדיו.

נגיד שכל מה שאמרתם נכון מה הפיתרון לסתום את הפה כמו אתמול?? מי שלא רוצה לא חייב לשבת בגוש איתם אבל לא לעודד את מכבי בגלל ארגון כזה או אחר זה מביך.

אמת

אגב אתמול היה חובה לשיר לוידאר, ביציאה דיברנו על זה חבר ואני ואז מישהו כנראה מהארגון ששמע אותנו אמר לי ״אצלנו לא שרים לשחקנים, תכיר״

2 דקות לפני עליית שחקנים, הקהל של בש בטירוף, מה האיש גדר מחליט לעשות? שריקות בוז.

כאילו יש את זה ביותר מביך? די הארגון הזה פתטי לגמרי ולא משנה מה יגידו על ההווה שצריך לתמוך בהם ולתת להם הזדמנות.

תפסיקו להיות עם זיכרון קצר, אלו אותם אנשים שיקללו את השחקנים ברגע הראשון של משבר ואותם אנשים שקיללו את הקהל לפני כמה משחקים.

אגב אתמול היה חובה לשיר לוידאר, ביציאה דיברנו על זה חבר ואני ואז מישהו כנראה מהארגון ששמע אותנו אמר לי ״אצלנו לא שרים לשחקנים, תכיר״

אצלנו לא תורמים ללה פמיליה 2 תכירו

שרו למני? זכור לי רק הקריאות בלי השיר עצמו. פספסתי?

הקהל שר (גם באזור הגוש) פעם אחת את השיר יחסית חלש, היה נראה שאיש הגדר ניסה בכלל להתחיל משהו אחר...

יש להם פשוט חוסר קצב מטורף, בנוסף מחליפים שירים מהר מדייייי.

לא מבין אותם, שיתנו לפאנטיקס להיות אחראים על העידוד ויצטרפו בתור "פירמה" ככה הגוש רק ילך ויגדל

I'M DANNY DYER AND THIS IS FOOTBALL FACTORY

:blink:

געגועי לפאנטיקס...

גם משחק שעבר היו רק קריאות ל10 שניות

לחפש לחפש..

מייצרים אנטי לארגון כדי להגיד אח"כ שהוא לא מספיק סוחף.

לחפש לחפש..

מייצרים אנטי לארגון כדי להגיד אח"כ שהוא לא מספיק סוחף.

עוד פעם אתה עם השטויות שלך?

הגענו כבר להסכמה שאתה לא יודע על מה אתה מדבר, למה אתה ממשיך לנסות ליחצן את הארגון הזה?

תשמע שוימר

או שאתה טיפש או שסתם מלא רעל ואינטרסים

אשכרה אתה "גמל שאינו רואה את דבשתו", להשאים אותי ברעל ?!

איזה אינטרס יכול להיות לי?

חבורה של מנותקים, רוב מכריע של היציע עודד יחד איתם לכל אורך המשחק, אז מה אתם מקשקשים פה על כן שרו או לא שרו למני לוי (שרו!) ועוד כל מיני שטויות לא רלוונטיות .

לפני שהם באו לא היה כלום, סגרו ארגון בלי לתת הסברים לקהל ואף אחד לא באמת יודע מה פתאם קרה שם.

אותי זה גם פחות מעניין, אנחנו צריכים לעודד ולתמוך בקבוצה וזה בדיוק מה שרוב מוחלט של הקהל עשה ביום חמישי, אם יש שם ארגון שמוביל את העידוד זה מצוין.

אפשר לקרוא לו "אולטראס", "השחקן", "פאנטיקס" "גייט" או חמוצים בלבן, זה לא מעניין כל הריבים הפנימיים שם.

אם מישהו היה מועיל בטובו להסביר למה אסור לעודד איתם ולתת להם יד אז אולי היה על מה לדבר.

בנתיים הם מובילים את העידוד וכל הקהל כולל החבר'ה שיושבים בצד מצטרפים אליהם .

אז מי פה לא רלוונטי ומה אתם רוצים בכלל להשיג בביקורת עליהם בפורום ?!

והשאלה הגדולה שכל החכמים פה לא נותנים תשובה עליה, מה האלטרנטיבה כרגע?

חתיכת אידיוט, אנחנו גם עודדנו איתם כי וואלה זה משחק על תואר ויש משחקים שבהם צריך לעודד למרות שחבורה של מפגרים עומדים על הגדר ופותחים שירונט כדי לדעת מה המילים לשירים.

יש לא מעט אנשים שלא רוצים אותם ביציע אבל לא בא להם להתחיל להילחם את המלחמות של הפנאטיקס וללכת מכות עם הארגון החדש.

אתה כזה מנותק ובטוח שאתה באמת יודע מה קורה שם, והכי מצחיק שגם אחרי שהסברנו לך טיפה אתה עדיין ממשיך בשלך כמו ילד מפגר.

תמשיך עם הקלישאות שלך על זה שהם מעודדים ואחרים לא, אני אבחר מיליון פעם עידוד ללא ארגון על פני עידוד עם חבורת הטמבלים האלה.

ומה אתם רוצים בכלל להשיג בביקורת עליהם בפורום ?!

אני אתייחס רק לשורה הזאת וזה בלי קשר לביקורות פה ואם הם צודקות או לא.

מה אתה רצית להשיג בביקורת על הפנאטיקס בפורום?

הם מעבירים ביקורת בדיוק כמו שאתה עשית.

אתה כזה סטייק,ואולי כדי שתקרא ותחשוב שוב על מה אתה כותב.

לא. בוא נהייה רציניים שנייה. אני מודה אני לא מספיק מכיר את החברה בארגון החדש.

נוצר חלל והם מילאו אותו. השאלה היא האם יש אופציה אחרת או שבואו ניתן להם צ'אנס להוכיח את עצמם. וכמו שאמרת זה תלוי בעיקר בשת"פ עם הקהל הרחב.