Jump to content

הארגון החדש שקם - שלא יעבדו עליכם

שוקי

Recommended Posts

אחד המשחקים הקשים והמרגשים שזכורים לי מאותה עונה.

איזה חלוץ היה פריצה. עלאק אומרים שעטר לא יכול לסדר לוידאר מצבים.

איזה הבדל לעומת היום. אז פשוט ידעת שהגול בסוף יגיע ובשנתיים האחרונות יש הרגשה שגם אם נשחק עוד יומיים לא נכבוש

לאאאא! דיברתי על המשחק בבלומפילד...לא המשחק אליפות.

https://youtu.be/KzCh7LLgLU4

אחד המשחקים המתישים שהיו. הרבה אוויר יצא בגול של פריצה.

היו הרבה משחקים שהרגשת שזה זה, השנה יש הרבה משחקים שאני לא מבין איך אנחנו לא מקום 8.

"שבוע טובת לכולם!!

בניגוד למחאות כאלו ואחרות, מחיר הכרטיס עלה ל-60₪ בהסכם עם מכבי עוד מתחילת העונה, כמו עם עוד כמה קבוצות בליגה שמכבי ייקרה כלפיהם גם.

ביום שני נגד מכבי פ״ת הארגון יישב ביציע המזרחי!! כולם מוזמנים להצטרף לגוש ולתת ת׳גרון!!

בכניסות יעמדו מתרימים, רק ביחד נוכל לצבוע ת׳יציע! כמו כן, יחולקו פלאיירים שמסבירים את השינוי והרוח החדשה ביציעים של מכבי!

Gate 11??"

הארגון הזה ממשיך להיות מביך ורואים שלא באמת אכפת לו מהקהל הרחב ומהעקרונות שהארגונים האחרים נלחמו בלי סוף.

שמישהו רק יעדכן אותם שכרטיס עולה 71 באינטרנט ו66 בקופה בדיזינגוף.

מעניין מה היו אומרים אנשים אם היו מחליטים להחרים את המשחק ולצאת למחאה

ברכות על ההודעה הכי מפגרת בתולדות הפורום

"שבוע טובת לכולם!!

בניגוד למחאות כאלו ואחרות, מחיר הכרטיס עלה ל-60₪ בהסכם עם מכבי עוד מתחילת העונה, כמו עם עוד כמה קבוצות בליגה שמכבי ייקרה כלפיהם גם.

ביום שני נגד מכבי פ״ת הארגון יישב ביציע המזרחי!! כולם מוזמנים להצטרף לגוש ולתת ת׳גרון!!

בכניסות יעמדו מתרימים, רק ביחד נוכל לצבוע ת׳יציע! כמו כן, יחולקו פלאיירים שמסבירים את השינוי והרוח החדשה ביציעים של מכבי!

Gate 11"

הארגון הזה ממשיך להיות מביך ורואים שלא באמת אכפת לו מהקהל הרחב ומהעקרונות שהארגונים האחרים נלחמו בלי סוף.

שמישהו רק יעדכן אותם שכרטיס עולה 71 באינטרנט ו66 בקופה בדיזינגוף.

מצחיק לקרוא להם ארגון

עצוב שאנשים נותנים להם לייק בפייסבוק

העיקר שהם מחלקים פליירים על ה"דרך החדשה"

שיספרו לנו למה הפאנטיקס בחוץ, האם זה חלק מהדרך החדשה?

אני עדיין מחכה לראות את הצבע ביציע שהארגון הזה מבטיח.

הסיפתח של הפנאטיקס למשל היה פסיכי, כבר מהרגע הראשון ראית שם סטנדרט חדש לגמרי בארץ בכל מה שקשור לצבע ביציע/איכות תפאורות שלטים ודגלים, עד שהתחיל כל הסיפור על אי הכנסת תפאורות וציוד מצד ההנהלה/משטרה שהוביל לפגיעה משמעותית בצבע.

בנתיים לארגון החדש יש שלט גדר ובאנר אחד ונראה לי שניהם מודפסים (שמישהו יתקן אם אני טועה).

יש לי הרבה כבוד לכל מי שפועל למען צבע ביציע, אבל אם בגללם הפנאטיקס בצד והרמה למעשה ירדה אז...

עבריינים בשירות מכבי, קהל דוחה שגורם לי לחשוב פעמים אם לבוא למשחקים, אספר לכם סיפור, כמה חברים ואנוכי הכנו שלט למשחק בקטע של חברות ובישביל הכיף שלנו, מסתבר ש"הארגון" החדש לא אהב את זה ושלח אנשים לאיים עליי באופן פרטי בפייסבוק, רק בגלל שהכנו שלט מהכסף שלנו ונטו בישביל שיהיה לנו כיף ביציע, לא באנו להחליף אותם, אבל שמאיימים לך, אתה חושב פעמיים מה לעשות...

עבריינים בשירות מכבי, קהל דוחה שגורם לי לחשוב פעמים אם לבוא למשחקים, אספר לכם סיפור, כמה חברים ואנוכי הכנו שלט למשחק בקטע של חברות ובישביל הכיף שלנו, מסתבר ש"הארגון" החדש לא אהב את זה ושלח אנשים לאיים עליי באופן פרטי בפייסבוק, רק בגלל שהכנו שלט מהכסף שלנו ונטו בישביל שיהיה לנו כיף ביציע, לא באנו להחליף אותם, אבל שמאיימים לך, אתה חושב פעמיים מה לעשות...

אני אמנם די מגן פה על הפנאטיקס, אבל הסיפור הזה קרה לי גם איתם.

אני וחברים שלי הכנו בעונה שעברה באנר סתם בשביל הצחוקים שלנו ולא התכוונו בכלל להכניס אותו ליציע, סתם עשינו איתו תמונה בדרך לק"ש, לא עבר יותר מדי זמן עד שהגיעו הודעות מהפנאטיקס.

מה שמצחיק זה שעם הבאנר של הארמתא לא היו להם יותר מדי בעיות, איזה קטע שבסוף הארמתא העיפו גם אותם מהיציע.

אני אמנם די מגן פה על הפנאטיקס, אבל הסיפור הזה קרה לי גם איתם.

אני וחברים שלי הכנו בעונה שעברה באנר סתם בשביל הצחוקים שלנו ולא התכוונו בכלל להכניס אותו ליציע, סתם עשינו איתו תמונה בדרך לק"ש, לא עבר יותר מדי זמן עד שהגיעו הודעות מהפנאטיקס.

מה שמצחיק זה שעם הבאנר של הארמתא לא היו להם יותר מדי בעיות, איזה קטע שבסוף הארמתא העיפו גם אותם מהיציע.

עם הבאנר שלכם הסיפור היה שונה מכמה סיבות ולא נתחיל לדבר על זה פה.

אף פעם לא הבנתי את הקטע הזה שלארגונים מפריע שאנשים מביאים באנרים או אביזרי עידוד באופן פרטי ליציע ואיך זה מפריע להם בדיוק. אני לא מדבר על תוף או משהו כזה שיכול לפגוע בעידוד סתם באנר או שלט או רחמנא ליצלן דגל של מכבי. לא יודע אם זה ייחודי רק לארגוני אוהדים של מכבי או שזה קיים בכל ארגון בארץ/בעולם אבל פשוט נשגב מבינתי למה לפגוע במי שרוצה להוסיף צבע ותפאורה ליציע.

עם הבאנר שלכם הסיפור היה שונה מכמה סיבות ולא נתחיל לדבר על זה פה.

השוני היחידי בסיפור זה השם של הארגון.

ניב החרא שלך לא מריח יותר טוב מחרא של מישהו בגייט לא מבין מה יש להתמם (אגב שלחתי גם הודעה ״בפרטי״... כי לא נתחיל לדבר על זה פה כמובן)

אף פעם לא הבנתי את הקטע הזה שלארגונים מפריע שאנשים מביאים באנרים או אביזרי עידוד באופן פרטי ליציע ואיך זה מפריע להם בדיוק. אני לא מדבר על תוף או משהו כזה שיכול לפגוע בעידוד סתם באנר או שלט או רחמנא ליצלן דגל של מכבי. לא יודע אם זה ייחודי רק לארגוני אוהדים של מכבי או שזה קיים בכל ארגון בארץ/בעולם אבל פשוט נשגב מבינתי למה לפגוע במי שרוצה להוסיף צבע ותפאורה ליציע.

זה לא רק מפריע זה גם יימנע בפקודה שלא יהיה בטעות צבעוני ביציע

אגו. פשוט אגו. ביחד עם אלימות.

דיברו בפורום על הארגון של הכדורסל. מישהו באמת חושב שבכדורסל הגייט יפריע לאדם רנדומלי להרים שלט?

חייב לציין שאני וחברים שלי הרמנו בזמן הפנאטיקס שלט לטרבל וגם ליואב זיו במשחק האחרון בשנה שעברה, לא רק שלא היו איומים גם עזרו לנו עם אזיקונים וכאלה, לא יודע מה קרה במקרים אחרים.

נראה לי הם לא רוצים שיהיה סיכוי שיגנבו באנר ואז יצא להם שם רע

התגובה הרשמית הייתה שהם מפחדים שיקחו לנו תבאנר ואז כאילו גנבו לארגון..

בפועל להם דפקו באנר בפנים אז מבחינת סטטיסטיקה.. |:

בכל מקרה הוא לא היה אמור להכנס,סתם יצא לנו ממש יפה ועשינו תמונה

השוני היחידי בסיפור זה השם של הארגון.

ניב החרא שלך לא מריח יותר טוב מחרא של מישהו בגייט לא מבין מה יש להתמם (אגב שלחתי גם הודעה ״בפרטי״... כי לא נתחיל לדבר על זה פה כמובן)

וסתם לקטע האישי שתדע שאתה הכי מוצץ ביציע כי מילא 90 אחוז פה שאני עוד מאמין שלא מכירים אף אחד אבל אתה לעומת הרבה טובים ואחרים פה אוהב לפתוח דברים רק כשזה בפורום, בחיים לא לדבר פנים מול פנים עם אנשים שאתה מכיר מעולה ואתה רואה כל משחק.

סמרטוט

רק לחשוב על הבית ספר לעידוד שאנחנו הולכים לחטוף בחמישי... עם התוף הבודד של הגייט והקהל שלא זורם ... יוחזר המכבי פנאטיקס!