Jump to content

הארגון החדש שקם - שלא יעבדו עליכם

שוקי

Recommended Posts

שמח שאתה מאוכזב מהם, אתה מעודד כל המשחק או רק מתאכזב כשלא עושים בשבילך את העבודה?

הלוואי שכל אוהד מכבי שאתה מכיר

יגיע לכמות משחקים

ובתשוקה כאילו זה המשחק הראשון שלו

כבר 30 שנה כמוני

מקווה שקיבלת תשובה...

הלוואי שכל אוהד מכבי שאתה מכיר

יגיע לכמות משחקים

ובתשוקה כאילו זה המשחק הראשון שלו

כבר 30 שנה כמוני

מקווה שקיבלת תשובה...

כמו כולם בפורום הזה, או ביציע הזה, כולם פה 30 שנה מעודדים ותומכים ועוזרים ובסוף משחקי חוץ יש 100 אנשים כי זה ספציפית לא היה חשוב וזה ספציפית לא יכלתי ופה היה לי חיים ועוד אלפי תירוצים.

תבוא ליציע לעודד ותתן את כל מה שיש לך ואל תבקר אנשים אחרים בהחלטות שלהם כמו שהם כנראה לא מבקרים אותך, כי הם באים לעודד את מכבי.

השאלה אם בסופו של דבר להצטרף בעידוד שיעזור בטווח הקצר בקבוצה לא יפגע בקבוצה בטווח הארוך בעקבות חיזוק ומתן גב לגורמים שליליים, תוך הפניית הגב לגורמים החיוביים שלקחו צעד אחורה בגלל אותם גורמים שליליים.

חלאס.

הייתי במשחק אתמול. אף אחד שאני מכיר לא עודד בשום צורה.

רק אנשי הגייט11 והוא עם החולצה הלבנה שעמד על הרצפה עם הפנים לגוש. מרגש רצח.

כמו כולם בפורום הזה, או ביציע הזה, כולם פה 30 שנה מעודדים ותומכים ועוזרים ובסוף משחקי חוץ יש 100 אנשים כי זה ספציפית לא היה חשוב וזה ספציפית לא יכלתי ופה היה לי חיים ועוד אלפי תירוצים.

תבוא ליציע לעודד ותתן את כל מה שיש לך ואל תבקר אנשים אחרים בהחלטות שלהם כמו שהם כנראה לא מבקרים אותך, כי הם באים לעודד את מכבי.

פספסת את הנקודה שלו ויצאת חוצפן.

הוא בסהכ אמר שכואב לו על המצב שהקהל שלנו הגיע בכל הקטע של הפילוג והוא מאוכזב מזה כמו כולנו, ואתה לקחת את זה רחוק ותקפת ממקום של הגנה.

חלאס.

הייתי במשחק אתמול. אף אחד שאני מכיר לא עודד בשום צורה.

רק אנשי הגייט11 והוא עם החולצה הלבנה שעמד על הרצפה עם הפנים לגוש. מרגש רצח.

היייייייייייייייייייי

פספסת את הנקודה שלו ויצאת חוצפן.

הוא בסהכ אמר שכואב לו על המצב שהקהל שלנו הגיע בכל הקטע של הפילוג והוא מאוכזב מזה כמו כולנו, ואתה לקחת את זה רחוק ותקפת ממקום של הגנה.

קול שפוי בפורום השחקן?

אני לא כמו כולם פה

אני במגרשים משנת 88-89 עד היום

אני מגיע לכל מגרש בארץ ובחול,בטח יותר ממך ומשאר האנשים פה.

אמרתי את שלי רק מכאב לראות יציע שומם ומפולג

אמרתי את שלי רק מכיוון שכאב לי לראות ביום ראשון בסמי אנשים עושים דווקא ולא מעודדים רק בגלל שהאנשים באירגון החדש

לא מוצאים חן בעיניהם .

מבחינתי כל אחד כזה שהיה פאנט ופתאום נהיה דג ,הוא סטייק רציני

כן ארגון לא ארגון, כן אולטראס לא אולטראס, קודם שנביא יותר ממאה אוהדים למשחק חוץ אפילו אם זה סה"כ גביע טוטו, ושקודם נמלא את משחקי הבית לפחות בשמונים אחוז תכולה, ורק אז יהיה לנו לגיטימציה לדוש ולדון כל כך הרבה בענייני קהל למיניהם..

לעודד איתם זה אומר לתת להם לגיטימציה, אנחנו צריכים להתנער מכל קשר אליהם ולתת להם לגווע לאט.

בדיוק כך.

לעודד איתם זה לתמוך בגישת הערסים שהשתלטו על היציע באיומים.

חייבים לעשות הכל כדי להקיא אותם מתוכנו, לבודד אותם זה המינימום.

לתת להם לגיטימציה זה לקחת חלק פעיל בהקמת לה פמיליה במכבי.

אני לא כמו כולם פה

אני מוכן לקחת את זה לראש בראש.

אלה אנשים ש30 שנה במגרשים כבר, בוקר טוב

אז כרישי ואתה לא מדברים על אותם אנשים.

אלו שהיו בעכו אולי אפילו לו בני 30.

היה אחלה ניסיון לבוא ולעודד נטו, בלי טענות, בלי קללות ובלי הרבה אגו.

באים מעודדים הולכים הביתה.

בסדר שמו שיר שניים של הגועל שלא קשור למצב, אבל זה חברה שאני לא בטוח שיודעים את כל המילים וזוכרים את השירים גם ככה.

ברגע שיהיו מספיק שירים גם השירים על הגועל יעלמו ברקע.

אני מוכן לקחת את זה לראש בראש.

חחחחח

על כל שקל שלך אני שם 1000

משנת 90 הפסדתי אולי אולי בהגזמה 30-40 משחקים וגם זה כי הייתי באמריקה 4 חודשים

המשחק האחרון שהפסדתי היה הופעת בכורה של מאיוקה ב2008

למרות הקושי של קריירה ומשפה של 3 ילדים

יאללה קדימה אחי

הבעיה בסיפור שלא נראה שאנשי הגוש (שמאל בנתניה) מעוניינים לחזור להוביל את היציע , להיות חלק מארגון ואפילו לא להיות חלק מהגוש המעודד.

לכן נתרגל למצב שגייט 11 הוא כנראה הארגון שלנו לשנים הקרובות ועל מנת שהעידוד יהיה סביר נצטרך לתת להם תמיכה מלאה.

במשחק נגד סלביה ישבתי עם גייט 11 .. ראית כמה ערסים לא מוצלחים שאם לקחו להם תוף לקחו להם את הקול,את הזיכרון(לא זוכרים שירים),ואת היוזמה(בחירת שירים הכי גרועה

שראיתי בחיים שלי).

כל רגע שהגוש של הפנאטיקס מצד שמאל הצליח להרים שירה ראית אותם מקללים את החיים שלהם ושנשבר להם הלב .

השיא הגיע לפני המחצית כשהפנאטיקס הצליחו להרים שירה יפה ואתה רואה את כל החדשים של הגייט רוצים לצאת הכי מהר,להגיע אליהם ולריב איתם מכות .

עזוב שלא היה כלום בסוף .. את מי אני רואה הולך לו בשלווה לקנות משהו מהקפיטריה ? האיש גדר של הפנאטיקס עם השיער הבהיר .... דווקא הוא שהיה הכי אקטיבי ועם אש בעיניים להרים עידוד

(לא תמיד הלך לו כי היה לו גם פוזה) , נראה ככה ..

זה סירוס של הקהל לדעתי .

וואלה מרגש לראות את סוייר מהעתיד רב עם סוייר של ההווה

חחח חס וחלילה אף אחד לא רב כאן ויש לי הרבה כבוד לסוויר

וואלה אני עבר הווה ועתיד

שוב תודה על העזרה בפתיחת האייפון של האישה בטיסה למדריד(פורטו)

אני לא כמו כולם פה

אמרתי את שלי רק מכאב לראות יציע שומם ומפולג

אמרתי את שלי רק מכיוון שכאב לי לראות ביום ראשון בסמי אנשים עושים דווקא ולא מעודדים רק בגלל שהאנשים באירגון החדש

לא מוצאים חן בעיניהם .

מבחינתי כל אחד כזה שהיה פאנט ופתאום נהיה דג ,הוא סטייק רציני

אני אמנם מסכים עם זה שלעבור ממצב של חבר ארגון שמעודד בגוש בטירוף לאוהד אדיש שיושב ולא מעורב זה דרסטי, אבל אתה פשוט מתעלם מכך שאנשים שלטענתך עושים דווקא אלא בדיוק אותם אנשים שמקבלים איומים או נאלצים להתמודד עם אלימות ברגע שהם מעודדים ומנסים להרים משהו נורמלי ביציע.

מבלי להכניס למי התחיל וכדומה, יש לי הרבה יותר אמפתיה כלפי החבר'ה מהפנאטיקס מאשר כלפי אנשים שמשתלטים בכוח ובאלימות על היציע, כולל לדכא ולאיים על אחרים שמנסים להוביל את העידוד ואין להם מושג בעידוד. האנשים בארגון החדש לא מוצאים חן בעיניי כמעט כל מי שנמצא ביציע מספיק זמן כדי לדעת שראינו כבר את הסרט הזה, והוא לא לטובת מכבי או הקהל של מכבי. זה לא שסתם כך משום מקום אנשים לא מתחברים אליהם אלא כתוצאה מכך שכולם רואים מה הם עשו, עושים וימשיכו לעשות, ומזה שהם מונעים מאגו וממש לא מטובת היציע.

אני אמנם מסכים עם זה שלעבור ממצב של חבר ארגון שמעודד בגוש בטירוף לאוהד אדיש שיושב ולא מעורב זה דרסטי, אבל אתה פשוט מתעלם מכך שאנשים שלטענתך עושים דווקא אלא בדיוק אותם אנשים שמקבלים איומים או נאלצים להתמודד עם אלימות ברגע שהם מעודדים ומנסים להרים משהו נורמלי ביציע.

מבלי להכניס למי התחיל וכדומה, יש לי הרבה יותר אמפתיה כלפי החבר'ה מהפנאטיקס מאשר כלפי אנשים שמשתלטים בכוח ובאלימות על היציע, כולל לדכא ולאיים על אחרים שמנסים להוביל את העידוד ואין להם מושג בעידוד. האנשים בארגון החדש לא מוצאים חן בעיניי כמעט כל מי שנמצא ביציע מספיק זמן כדי לדעת שראינו כבר את הסרט הזה, והוא לא לטובת מכבי או הקהל של מכבי. זה לא שסתם כך משום מקום אנשים לא מתחברים אליהם אלא כתוצאה מכך שכולם רואים מה הם עשו, עושים וימשיכו לעשות, ומזה שהם מונעים מאגו וממש לא מטובת היציע.

אמרתי שאני סולד מחלק גדול מהאנשים באירגון החדש

וגם לי יש אמפתיה כלפי האנשים בפנאטיקס שחלקם אני מכיר אישית ומבין את צעדם בפירוק

אבל אותי אישית וגם את החברי הפאנטיקס אמורה לעניין מכבי בלבד שאמורה להיות מעל הכל.

אין בעיה לא רוצים להיות חברים באירגון החדש סבבה

אבל בחייאת להגיע ולהיות דגים?!?,וואלה לא מתאים לאותם האנשים המדוברים

לדעתי זה חזק מהם ואנחנו נראה שינוי בשבועות הקרובים

אבל הם לא דגים.. אומנם התרחקו מאזור הגוש אבל דגים הם בטוח לא ואפילו ניתן לשמוע שהם מקבלים ביקורת על זה מאנשים שסולדים מהארגון החדש

חחחחח

על כל שקל שלך אני שם 1000

משנת 90 הפסדתי אולי אולי בהגזמה 30-40 משחקים וגם זה כי הייתי באמריקה 4 חודשים

המשחק האחרון שהפסדתי היה הופעת בכורה של מאיוקה ב2008

למרות הקושי של קריירה ומשפה של 3 ילדים

יאללה קדימה אחי

האחרון שלי היה ה2007.. אז..