Jump to content

הארגון החדש שקם - שלא יעבדו עליכם

שוקי

Recommended Posts

עצוב שזה מה שמעניין אותכם. למי יש יותר גדול... ככה זה נראה

עצוב שאתה חושב שאכפת לי ממך פיקטיבי רנדומלי.

הוא ידע ללכלך על כולם גם כשאמרו לו אנשים פה שלא קשורים לארגון שהוא מדבר סתם ומפזר בעיקר רעל, הבטחתי לו שאני אזכור לו טוב מאוד את הדברים שהוא כתב והנה תראה מה קרה.

עצוב שאתה חושב שאכפת לי ממך פיקטיבי רנדומלי.

הוא ידע ללכלך על כולם גם כשאמרו לו אנשים פה שלא קשורים לארגון שהוא מדבר סתם ומפזר בעיקר רעל, הבטחתי לו שאני אזכור לו טוב מאוד את הדברים שהוא כתב והנה תראה מה קרה.

לדעתך, יש סיכוי שבזמן הקרוב פאנטיקס(החברה הטובים שבהם) יחזרו להנהיג את היציע??

או שבנוסף לכל המחלוקות כמו שטענו בהודעה, גם נגמר לאנשים שם החשק(ודי בצדק) ואין סיכוי לקאמבק?

לדעתך, יש סיכוי שבזמן הקרוב פאנטיקס(החברה הטובים שבהם) יחזרו להנהיג את היציע??

או שבנוסף לכל המחלוקות כמו שטענו בהודעה, גם נגמר לאנשים שם החשק(ודי בצדק) ואין סיכוי לקאמבק?

כמו שכתבתי כבר אלפי פעמים ולמעט 3 אנשים שכן שלחו הודעה, מי שהדעה שלי מעניינת אותו מוזמן לשלוח לי הודעה פרטית, ומי שהדעה שלי מעניינת אותו רק כשזה בתגובות בפורום כנראה לא חשוב מספיק.

"ייני יא גנב יא בן זונה תוריד את הסרט"

"מיכה אמן תשבור רגל ותחזור ליציע"

העונה הזאת יותר גרועה מעונה שעברה

יש לנו בקהל אנשים שהם גועל של נפש

יש לנו בקהל אנשים שהם גועל של נפש

תוסיפו לזה קללות בסוף המשחק לשחקנים ולאוהדים שמחאו כפיים, קללות שאני לא מסוגל לרשום אותם אפילו מרוב זוועה.

אבל ככה זה בחיים ובטבע, אם לא תהייה התערבות מבחוץ החזק והאלים יותר ישרוד.

כלכך עצוב.

צריך להתרומם יחד עם הקבוצה.

לא ייאמן שנתניה נהיו יותר עוצמתיים מאיתנו. שלא לדבר על חיפה שבתקופה מזעזעת כבר שבע שנים ועדיין ממלאים את כל המכסות גם במשחקי חוץ ולא מפסיקים לעודד.

התרגלנו לטוב מדי.. (המשחקים נגד רעננה, פראג ועוד כמה בתקופה האחרונה היו ממש עצובים).

היה מביך גם שהשחקנים עלו למשחק התחילו לשיר שירי יום שישי על הפועל

כאילו מה הקשר

וגם הפאנטיקס שהיו בצד שמאל שרו לאוהדי פראג ממול בתחילת המשחק

לפעמים מבזבזים את האנרגיות על שטויות

היה מביך גם שהשחקנים עלו למשחק התחילו לשיר שירי יום שישי על הפועל

כאילו מה הקשר

וגם הפאנטיקס שהיו בצד שמאל שרו לאוהדי פראג ממול בתחילת המשחק

לפעמים מבזבזים את האנרגיות על שטויות

לפעמים?

לבזבז אנרגיות על שטויות זה השם השני של הקהל שלנו.

מהמר שבמקום להתרכז באיך להפוך את העידוד למשהו שמתקרב לנורמלי, בארגון "החדש" התרכזו בימים האחרונים בלערוך שיחות הבהרה עם הגוש השמאלי.

יש להם טראומה ממה שהלך ליד הגדר של 13 ב09/10 הארורה

at the end of the day, while people are fighting against each other, the club will come and create its own organisation.
maybe its a good idea, maybe its not, but at the end of the day we as public are losing and big time.

im not pretending that we are all adult, and we all care about the club ( many are more caring for themselves and not the club ) but this is becoming pathetic and sad.

the public should call all those Fanatics, gate 11 and what have you that if they want the public recognition and support, they must work their differences together and focus on making good things happen on and off the pitch.
and never again to have things like at the end of the cup finals ever again.

just my opinion.

at the end of the day, while people are fighting against each other, the club will come and create its own organisation.

maybe its a good idea, maybe its not, but at the end of the day we as public are losing and big time.

im not pretending that we are all adult, and we all care about the club ( many are more caring for themselves and not the club ) but this is becoming pathetic and sad.

the public should call all those Fanatics, gate 11 and what have you that if they want the public recognition and support, they must work their differences together and focus on making good things happen on and off the pitch.

and never again to have things like at the end of the cup finals ever again.

just my opinion.

די כבר באסה אפילו הארגון התפרק

לא הזדמנות ולא נעליים. האנשים האלה לא צריכים ולא יכולים להוביל את הקהל של מכבי.
כל מי שנותן להם יד פוגע בטווח הארוך במועדון. ולא, בחיים לא הייתי בשום ארגון, אלא אני מספיק שנים ביציע ומכיר את הנפשות הפועלות.

המצב הנתון בעייתי מאוד.

אם תסתכלו על ההודעה מעליי (ואני לרגע לא מגיב אם היא נכונה או לא) תבינו מה הקהל חושב על האנשים שם ולא קשה להבין ששיתוף פעולה הוא לא יקבל, לעולם. מחלק נרחב מאוד מהקהל. וזאת בעיה. לא רואה איך הוא מתקיים ובטח שלא כיצד הוא מוביל את הקהל של מכבי בצורה הנוכחית.

לדעתי אך ורק צעד שקוף מאוד עם חשיפה של השמות והאנשים המובילים בארגון. התחייבות למניעה מוחלטת מאלימות וגזענות וכמובן, פרידה מאנשים שהוכתמו כבר בעבר (אם בהובלת ארגונים לפעולות מביכות, בספסור כרטיסי ארגון באולטראס לשעבר או מקרי אלימות נגד שחקני מכבי) יכול לתת להם את הצ'אנס האמיתי והרוח הגבית להרים את היציע.

האם הארגון יעשה את זה? לא יודע. זאת בפרשת דרכים שלהם, אם ימשיכו ככה וינסו להתגלגל בתי הפעולות הקריטיות האלו.. לא רואה שום סיכוי שזה יעבוד ואני מפחד שהקהל יתדרדר לתנועות שאפילו הקהל שלנו לא הכיר עד היום.

ושוב חוזר הניגון..

הדעה לא השתנתה ולא תשתנה אף פעם.

מועדון כמו מכבי, בלי ארגון יביא חורבן בכל החזיתות בסופו של דבר.

כאן זה לא אנגליה, לא איטליה ולא ארה"ב ובלי ארגון יהיה בדיוק מה שאמרתי לפני חודשיים ושלושה - להקת מעודדות.

מבאס שהגענו למצב כזה.. ולמזלנו אין דרבי השנה - לפחות לא נתבזה גם שם.

הבטחתי שאני לא אגיב כאן אבל זה חזק ממני...אני מאוד מקווה שיגיע היום שכל אלה עם האגו שמגיעים בדיוק שנתיים למשחקים - יקומו בבוקר וירצו להקיא מעצמם ושהגלגל יתהפך

שיעור לפעם הבאה: גם כשארגון טועה וברוך השם בכל טעות של הפאנטיקס דאגתם לייצר כאן כותרות כמו מוטי פחשצקי - גם כשטועים צריך לעמוד מאחוריהם, כי הם זה אנחנו והפוך...הסרטן והפילוג בקהל שלנו תמיד היה..הבעיה שגם מבית התחילו לחפש את הארגון בדיוק כמו שעושים היריבים שלנו.

בשורות טובות

נכתב בעצב רב

הארגון החדש הודיע שהוא יושב היום בתחתון.

מקווה שכל מי שמגיע יקבל החלטה נכונה וישב בעליון.

כדי להחזיר להם ולירוק עליהם מלמעלה?