Jump to content

הארגון החדש שקם - שלא יעבדו עליכם

שוקי

Recommended Posts

וטוטנהאם שאין לה ארגון אוהדים?

או צ'לסי?

ממש לא חייבים ארגון כדי לשחק כדורגל, אל תגנבו לנו את המשחק, אל תשירו שירים גזעניים, מכבי הייתה לפני הארגונים השונים ותהיה גם אחריהם.

ואם הארגון החדש ימשיך בקו של לעשות זין לקהל הרחב, לשיר שירים גזעניים (שמביאים קנסות לבעלי הקבוצה!) עדיף שיתפרק מעכשיו.

מוזר

צלסי הכי גזעניים בעולם ואתה מביא אותם כדוגמא. אז תחליטו.

הארגון התפרק כי הוא היה חולה (מסתבר)

אל תגנבו לנו את המשחק? מי גונב לך את המשחק? תתעורר אתה לא נגדי...אני מכבד אותך ואת הקהל הרחב, תכבדו את השאר גם..אלה שאוהבים את תרבות האולטראס. האחווה וההבראה של הקהל המסריח שלנו מתחיל קודם כל מהדברים האלה

למה אתם שוב נתפסים לקטנות?

זה שחלקכם מבינים מה ההבדל בין אולטראס א' לב' לא אומר ששאר הפורום מבין

ולא אומר שהדיון הוא על חלקי האולטראס של מדריד והשמות מאחוריהם.

אתם רוצים לדבר על האידאולוגיה בתוך הקהל של מדריד? לא מספיק הבלאגן כאן?

נתת דוגמא שריאל מדריד וברצלונה מצליחות יפה בלי, אז נתתי דוגמא שגם הם התקפלו וחזרו בהם והקהל מגיע ומעודד ושר וגם זורק דברים ועושה קצת מעבר...המשתמש שרשם את ההיסטוריה של הארגונים - אני ממש לא הולך לשם. אני מאוד אוהב את הנושא ובטוח שאנחנו יכולים לעניין אחד את השני אבל זה לא העניין..אל תקחו את הדיון למחוזות אחרים כדי להראות ידע.

אין קבוצה בלי אוהדים, גם פריז עם כל הכסף בעולם, הארגון שם אחד המסוכנים בעולם ואין מה לעשות..חייב ארגון אוהדים. כפיים בשער 11 או שקרוקה בפריים מדי פעם - זו לא תרבות עידוד ובקצב כזה, מהר מאוד נגיע ל5 אלף איש בדיוק כמו הפועל חיפה ושי סידי מנהל את ההצגה.

אני אומר שאין קהל בלי אוהדים ואתם מחזירים בזה שהארגון מרביץ לאוהדים. תפסיקו עם זה.

כולם יודעים שהמצב לא היה טוב (בלשון המעטה) הארגון לא היה מתפרק אם הכל היה ורוד.

הויכוח כאן הוא על הזכות של ארגון אוהדים ועל ההצעות המטופשות שהארגון יהיה של ההנהלה.

יאללה להקת מעודדות בהצלחה.

לא משנה מי יהיה בראש ומה יקרה, כל עוד האינטרס יהיה מעל הכל ולא הקבוצה, המצב שלנו ימשיך להיות חרבנה וארגון יתפרק בממוצע כל 3 שנים.

לאף אחד כאן לא היה מזיז את הביצה הקיצוניות של הארגון כל עוד יהיו פתוחים וקשובים ביציע....תפסיקו להתחסד

מוזר

צלסי הכי גזעניים בעולם ואתה מביא אותם כדוגמא. אז תחליטו.

הארגון התפרק כי הוא היה חולה (מסתבר)

אל תגנבו לנו את המשחק? מי גונב לך את המשחק? תתעורר אתה לא נגדי...אני מכבד אותך ואת הקהל הרחב, תכבדו את השאר גם..אלה שאוהבים את תרבות האולטראס. האחווה וההבראה של הקהל המסריח שלנו מתחיל קודם כל מהדברים האלה

למה אתם שוב נתפסים לקטנות?

זה שחלקכם מבינים מה ההבדל בין אולטראס א' לב' לא אומר ששאר הפורום מבין

ולא אומר שהדיון הוא על חלקי האולטראס של מדריד והשמות מאחוריהם.

אתם רוצים לדבר על האידאולוגיה בתוך הקהל של מדריד? לא מספיק הבלאגן כאן?

נתת דוגמא שריאל מדריד וברצלונה מצליחות יפה בלי, אז נתתי דוגמא שגם הם התקפלו וחזרו בהם והקהל מגיע ומעודד ושר וגם זורק דברים ועושה קצת מעבר...המשתמש שרשם את ההיסטוריה של הארגונים - אני ממש לא הולך לשם. אני מאוד אוהב את הנושא ובטוח שאנחנו יכולים לעניין אחד את השני אבל זה לא העניין..אל תקחו את הדיון למחוזות אחרים כדי להראות ידע.

אין קבוצה בלי אוהדים, גם פריז עם כל הכסף בעולם, הארגון שם אחד המסוכנים בעולם ואין מה לעשות..חייב ארגון אוהדים. כפיים בשער 11 או שקרוקה בפריים מדי פעם - זו לא תרבות עידוד ובקצב כזה, מהר מאוד נגיע ל5 אלף איש בדיוק כמו הפועל חיפה ושי סידי מנהל את ההצגה.

אני אומר שאין קהל בלי אוהדים ואתם מחזירים בזה שהארגון מרביץ לאוהדים. תפסיקו עם זה.

כולם יודעים שהמצב לא היה טוב (בלשון המעטה) הארגון לא היה מתפרק אם הכל היה ורוד.

הויכוח כאן הוא על הזכות של ארגון אוהדים ועל ההצעות המטופשות שהארגון יהיה של ההנהלה.

יאללה להקת מעודדות בהצלחה.

לא משנה מי יהיה בראש ומה יקרה, כל עוד האינטרס יהיה מעל הכל ולא הקבוצה, המצב שלנו ימשיך להיות חרבנה וארגון יתפרק בממוצע כל 3 שנים.

לאף אחד כאן לא היה מזיז את הביצה הקיצוניות של הארגון כל עוד יהיו פתוחים וקשובים ביציע....תפסיקו להתחסד

אל תידבק לקבוצה ספיציפית, באלגנטיות התעלמת מטוטנהאם, ויש עוד הרבה קבוצות אחרות מצליחות יותר או פחות, עם או בלי ארגון.

הארגון הוא לא העניין בכלל! העניין הוא לא לפגוע בקבוצה, ובקהל הרחב, וכשהארגון התחיל לשיר שירים גזעניים וקיבלנו רדיוסים, פגעתם בקבוצה, באוהדים ובכיס של מיץ'.

אנחנו קהל אחד, ולא איכפת פה לאף אחד אם יקראו לו אולטראס, השחקן ה-12 או הפנאטיקס, העיקר לתמוך בקבוצה, ולא לגרום לנזקים למיץ'!

צר לי שאתם לא מבינים את זה, אולי בעוד כמה שנים.

אל תידבק לקבוצה ספיציפית, באלגנטיות התעלמת מטוטנהאם, ויש עוד הרבה קבוצות אחרות מצליחות יותר או פחות, עם או בלי ארגון.

הארגון הוא לא העניין בכלל! העניין הוא לא לפגוע בקבוצה, ובקהל הרחב, וכשהארגון התחיל לשיר שירים גזעניים וקיבלנו רדיוסים, פגעתם בקבוצה, באוהדים ובכיס של מיץ'.

אנחנו קהל אחד, ולא איכפת פה לאף אחד אם יקראו לו אולטראס, השחקן ה-12 או הפנאטיקס, העיקר לתמוך בקבוצה, ולא לגרום לנזקים למיץ'!

צר לי שאתם לא מבינים את זה, אולי בעוד כמה שנים.

טוטנהאם ? זו הדוגמא שאתה מביא לי?

אתה משווה את המועדון מספר 1 במדינה שלו למועדון מספר 20 במדינה שלו?

אם אתם רוצים להיות לייפציג - בכיף....אז אין לנו ויכוח בכלל.

מה שעובד במועדון בינוני מינוס לא יחזיק מים במכבי.

* אגב, לעולם לא קיללתי שחקן מכבי ובגללי אף פעם לא קיבלת רדיוס, אבל נחמד לזרוק סיסמאות. הארגון לא חייב להיות מנוהל ע"י בני זונות. כל אחד יוריד מהאגו ויהיה כאן אחלה.

בהצלחה אני פרשתי מהדיון. שימו איטום אתם לא אטומים מספיק.

טוטנהאם ? זו הדוגמא שאתה מביא לי?

אתה משווה את המועדון מספר 1 במדינה שלו למועדון מספר 20 במדינה שלו?

אם אתם רוצים להיות לייפציג - בכיף....אז אין לנו ויכוח בכלל.

מה שעובד במועדון בינוני מינוס לא יחזיק מים במכבי.

* אגב, לעולם לא קיללתי שחקן מכבי ובגללי אף פעם לא קיבלת רדיוס, אבל נחמד לזרוק סיסמאות. הארגון לא חייב להיות מנוהל ע"י בני זונות. כל אחד יוריד מהאגו ויהיה כאן אחלה.

בהצלחה אני פרשתי מהדיון. שימו איטום אתם לא אטומים מספיק.

ממתי זה אישי נגדך?

אני מדבר על מה שקרה בזמן שהארגון היה פעיל.

כשקיבלנו רדיוסים בגלל השירים הגזעניים, והגוש הוביל את זה, מי אשם?

כשהארגון ישב ב4 5 נגד בני יהודה ועשה קונצרט גזענות וזין לקהל הרחב מי אשם?

אז נכון היו אחלה תפאורות, אבל בסופו של דבר, הכיס של מיץ' חשוב יותר.

פעם הארגון הרביץ לך? מה זה ניהיה קטע בפורום להמציא בדיות ולהתייחס אליהם כאמת גמורה.

הרביץ לא, אבל ירקו מהעליון לתחתון וזרקו סיגריות וכל מיני שטויות כשלא מסכימים עם כל המחאות שלהם דווקא כן.

וזאת אמת גמורה.

הרביץ לא, אבל ירקו מהעליון לתחתון וזרקו סיגריות וכל מיני שטויות כשלא מסכימים עם כל המחאות שלהם דווקא כן.

וזאת אמת גמורה.

השאלה אם זה היה אנשים מהארגון, כי הבנתי שאמרו אותו דבר גם כשהארגון לא היה...

הבדגל קטנטן שחמק פה מהדיון, באנגליה יש אוהדים גם בלי ארגון/ ארגון דומיננטי.

יש להם תרבות אהדה שונה בתכלית מהחוסר תרבות שיש בארץ.

אצלנו הארגון הוא גורם משמעותי בהגעה והאפקטיביות של הקהל.

זה לא שבלי ארגון היציעים יהיו מלאים כמו באנגליה.

לדעתי האווירה וההשפעה של הקהל מגיע קודם כל מכמות האוהדים ביחס לאצטדיון- אצטדיון מלא נותן אפקט מאוד משמעותי לשחקנים + פידבק חיובי אחרי גול או פעולה טובה.

הקטע של השירים והצבע משפיע הרבה פחות.

הדבר היחידי שחורג ממה שאמרתי כאשר קהל שלם מנסה להלחיץ את הקבוצה היריבה , וזה משהו שבד"כ מגיע מהקהל הלא מאורגן.

אבל יש אבל, בארץ הארגון (השירים והצבע) הוא התנאי שקהל יגיע ואחכ יהפוך לאפקטיבי (כמות + גורם מלחיץ ליריבה).

אז ברור (בשונה מאנגליה) שאין אוהדים בלי ארגון וכנגזרת מכך אין קבוצה בלי אוהדים. (קבוצה גדולה)

הבדגל קטנטן שחמק פה מהדיון, באנגליה יש אוהדים גם בלי ארגון/ ארגון דומיננטי.

יש להם תרבות אהדה שונה בתכלית מהחוסר תרבות שיש בארץ.

אצלנו הארגון הוא גורם משמעותי בהגעה והאפקטיביות של הקהל.

זה לא שבלי ארגון היציעים יהיו מלאים כמו באנגליה.

לדעתי האווירה וההשפעה של הקהל מגיע קודם כל מכמות האוהדים ביחס לאצטדיון- אצטדיון מלא נותן אפקט מאוד משמעותי לשחקנים + פידבק חיובי אחרי גול או פעולה טובה.

הקטע של השירים והצבע משפיע הרבה פחות.

הדבר היחידי שחורג ממה שאמרתי כאשר קהל שלם מנסה להלחיץ את הקבוצה היריבה , וזה משהו שבד"כ מגיע מהקהל הלא מאורגן.

אבל יש אבל, בארץ הארגון (השירים והצבע) הוא התנאי שקהל יגיע ואחכ יהפוך לאפקטיבי (כמות + גורם מלחיץ ליריבה).

אז ברור (בשונה מאנגליה) שאין אוהדים בלי ארגון וכנגזרת מכך אין קבוצה בלי אוהדים. (קבוצה גדולה)

אוהדים באים בשביל קבוצה אטרקטיבית, לא בשביל קהל אטרקטיבי. כשאתה הולך להופעה, אתה מחליט האם לבוא או לא לפי הופעת החימום? יש אולי כאלה שכן אבל מעטים.

אוהדים באים בשביל קבוצה אטרקטיבית, לא בשביל קהל אטרקטיבי. כשאתה הולך להופעה, אתה מחליט האם לבוא או לא לפי הופעת החימום? יש אולי כאלה שכן אבל מעטים.

לא מסכים.

אני אישית מגיע לא פחות בשביל האווירה, הכיף, החוויה.

מקבוצה אטרקטיבית אפשר להנות מרחוק על הספה ב-HD עם הילוכים חוזרים.

קהל ואווירה זה משהו שאתה רוצה לחוות מקרוב ולהיות חלק ממנו.

לא מסכים.

אני אישית מגיע לא פחות בשביל האווירה, הכיף, החוויה.

מקבוצה אטרקטיבית אפשר להנות מרחוק על הספה ב-HD עם הילוכים חוזרים.

קהל ואווירה זה משהו שאתה רוצה לחוות מקרוב ולהיות חלק ממנו.

הרוב הגדול מגיע בשביל הקבוצה, לא בשביל הקהל.

הרוב הגדול מגיע בשביל הקבוצה, לא בשביל הקהל.

אשליה

הרוב הגדול מגיע בזכות האווירה שמתגברת שהקבוצה טובה ואז נוצרת אשליה שהרוב הגדול בא בזכות הקבוצה.

אבל האווירה הטובה מביאה את הקהל.

בכלל להגיד רמה טובה על מכבי תל אביב בעידן שבו חשופים לבארסה וריאל זו תמהות.

אחרת לך תבין מדוע אוהדים מרגישים חיבור גדול יותר כשהקבוצה מקרטעת?

אשליה

הרוב הגדול מגיע בזכות האווירה שמתגברת שהקבוצה טובה ואז נוצרת אשליה שהרוב הגדול בא בזכות הקבוצה.

אבל האווירה הטובה מביאה את הקהל.

בכלל להגיד רמה טובה על מכבי תל אביב בעידן שבו חשופים לבארסה וריאל זו תמהות.

אחרת לך תבין מדוע אוהדים מרגישים חיבור גדול יותר כשהקבוצה מקרטעת?

הייתי עונה לך, אבל אחרי שהוכחת שאין לך בעיה לשקר בלי הכרה בנושא השני, אתן לך לחשוב שאתה צודק הפעם.

אווירה מביאה אנשים אחרת אנשים היו נשארים בבית ורואים משחק באיכות יותר טובה מכל מקום באצטדיון.

תסתכלו כמה קהל הבאנו מאז שהמצב התחרבן ותבינו

בולשיט

כמות הקהל שלנו ירדה אך ורק בגלל היכולת של הקבוצה
עידוד 90 דקות לא משנה מה היה עד פירוק הפנאטיקס (למעט מחאות)
ועדיין היציעים היו ריקים וכולנו התלוננו כאן (בצדק) שאנשים לא מגיעים.
כשהקבוצה מצליחה היינו צריכים להתחנן לאנשים לא להגיע למשחקים מוחרמים (אשדוד ופ"ת) גם בגלל מחאות צודקות.

כשהקבוצה מצליחה היה סולד-אאוט מנויים בתחילת השנה גם בנתניה.

כשלא לקחנו אליפות יש מנויים לרכישה עד עכשיו, וכרטיסים שנשארו לליגה האירופית בכמויות ענקיות למרות שמכרו את המנויים לאירופה בתחילת השנה כשעוד היה עידוד.

בולשיט

כשהקבוצה מצליחה היינו צריכים להתחנן לאנשים לא להגיע למשחקים מוחרמים (אשדוד ופ"ת) גם בגלל מחאות צודקות.

כשלא לקחנו אליפות יש מנויים לרכישה עד עכשיו, וכרטיסים שנשארו לליגה האירופית בכמויות ענקיות למרות שמכרו את המנויים לאירופה בתחילת השנה כשעוד היה עידוד.

אני אתייחס בעיקר לשקר הזה:

הקבוצה לא הצליחה כשהיינו סולד אאוט לנתניה (לא לקחנו אליפות), פשוט אנשים לא הבינו כמה מייגעת הנסיעה לאצטדיון המחורבן הזה.

אני יכול לספר לפחות על 5 חברים שהיו מנויים לנתניה והפסיקו לבוא כי אין להם כוח לנסיעות האלה (אבל מגיעים למשחקי חוץ במושבה וכו').

בולשיט

שטויות, היו שנים רעות יותר שבאו יותר אוהדים, הכמות ירדה בעיקר בגלל נתניה, אם היית משחק בבלומפילד הכמות הייתה גדולה בהרבה בלי קשר להצלחות או לא.

הרבה אנשים לא עשו מנוי בידיעה שגם יהיה להם מקום בבלומיפילד החדש וגם שהם לא ישרדו את הנסיעות לנתניה השנה, לא אומר שזה מוצדק אבל יכול להבין את זה.

אם פעם כדי להגיע למשחק היית יוצא ותוך חצי שעה בשיא הפקקים היית מגיע היום זה לוקח לך שעתיים, וזה למשחק שאמור להיות בבית.

מכיר כמה וכמה אנשים שהיו בכל משחק בבלומפילד ונתניה פשוט גמרה אותם, לא מצדיק את זה אבל זה לא קשור להצלחת הקבוצה.

יש לנו הרבה בעיות בקהל שלנו אבל תפסיקו להאמין לבולשיט הזה של קהל הצלחות שמנסים להגיד בכל מקום, קהל הצלחות זה כזה שלא מילא איצטדיון יותר ממשחק אחד בעונה וגם אז זה היה כי הוא שיחק נגד מי שהייתה האלופה אז באו לראות אותה, קהל הצלחות הוא כזה שלא היה קיים עד שהקבוצה שלו הצליחה, הקהל שלנו לאורך השנים הוכיח שהוא פה, כבר מעל 20 שנה בטווח זמן הקרוב לא משנה מה קורה במגרש, לעומת זאת ביתר ובאר שבע הם הדוגמא האמיתי לקהל הצלחות אם אם יגידו מיליון פעם שלא.

אז שניכם בעצם אומרים שהירידה בכמות הקהל קשורה לנתניה ולא למחסור באווירה.

כי הירידה בקהל הייתה גם כשהיה ארגון וכשהיה עידוד

מש"ל

אתה מערבב, אתה אומר שזה בגלל הצלחת הקבוצה, אני אומר שזה בגלל נתניה, אין פה שום פרמטר של אווירה.

אין ספק שנתניה פוגעת באווירה מה שלא מוסיף רצון לקהל להגיע, אבל לא זו הסיבה.

אז שניכם בעצם אומרים שהירידה בכמות הקהל קשורה לנתניה ולא למחסור באווירה.

כי הירידה בקהל הייתה גם כשהיה ארגון וכשהיה עידוד

מש"ל

לא הבנתי מה מש״ל.

זה לא או זה או זה, זה יכול להיות שילוב של השניים, שתי האופציות לא סותרות אחת את השניה.

אתה מערבב, אתה אומר שזה בגלל הצלחת הקבוצה, אני אומר שזה בגלל נתניה, אין פה שום פרמטר של אווירה.

אין ספק שנתניה פוגעת באווירה מה שלא מוסיף רצון לקהל להגיע, אבל לא זו הסיבה.

מה שאני מנסה להגיד, וקצת הקצנתי את הנתונים הוא שאין פה שחור ולבן

יש כאן אנשים שטוענים שהירידה בכמות הקהל היא בגלל נתניה

יש שטוענים שזה בגלל רמת הקבוצה

ויש כמה מעל ההודעות של שנינו שטוענים שזה אך ורק בגלל שאין אווירה ביציע

אני חושב שעניין האווירה ביציע הוא החלק הזניח ביותר במשוואה הזו של הירידה בכמות הצופים.

לא הבנתי מה מש״ל.

זה לא או זה או זה, זה יכול להיות שילוב של השניים, שתי האופציות לא סותרות אחת את השניה.

רועי ל', וששון הצהוב חושבים שזה נוגע רק לאווירה באיצטדיון, והתגובה הראשונה שלי הייתה מכוונת לשטויות שהם רשמו

התגובות לאחר מכן כבר הראו שזה כמו שאתה אומר נובע מסיבות שאינן סותרות אחת את השניה

לחשוב שאוהד כדורגל מגיע לאיצטדיון רק בשביל לראות משחק זה לא הגיוני בעיניי

אווירה של כדורגל זה לא רק אירגון ועידוד, זה הכל. זה האפשרות לצאת מעצמך לשעתיים. האפקט של עידוד ואווירה חשמל מוסיפים לזה. אין בן אדם שהתאהב בכדורגל רק בגלל שהקבוצה ניצחה. אם בתור ילד הייתי הולך לאיצטדיון ורואה את מכבי עושה 10 בדרבי אליפות, אבל הייתי לבד ביציע, כנראה שלא הייתי חוזר. לעומת זאת בתור ילד ראיתי את מכבי מפסידה 3 ברמת גן אבל רק לראות את שער 4 מהצד גרם לי לרצות להיות חלק מזה.

לחשוב שאוהד כדורגל מגיע לאיצטדיון רק בשביל לראות משחק זה לא הגיוני בעיניי

אווירה של כדורגל זה לא רק אירגון ועידוד, זה הכל. זה האפשרות לצאת מעצמך לשעתיים. האפקט של עידוד ואווירה חשמל מוסיפים לזה. אין בן אדם שהתאהב בכדורגל רק בגלל שהקבוצה ניצחה. אם בתור ילד הייתי הולך לאיצטדיון ורואה את מכבי עושה 10 בדרבי אליפות, אבל הייתי לבד ביציע, כנראה שלא הייתי חוזר. לעומת זאת בתור ילד ראיתי את מכבי מפסידה 3 ברמת גן אבל רק לראות את שער 4 מהצד גרם לי לרצות להיות חלק מזה.

מסכים איתך.

לבוא למגרש מול לראות בטלוויזיה זה שמיים וארץ.

אבל אני אישית לא מגיע רק בשביל העידוד

וכמוני עוד רבים שעדיין מגיעים גם כשלא באמת מעודדים.

האווירה במגרש מורכבת משלל אלמנטים נוספים.

כמובן שעידוד מאורגן תורם המון ומוסיף לאווירה הכללית וההנאה במגרש וביציע

אני לא מאמין לאלה שאומרים שהשחקנים לא מרגישים את הדחיפה מהיציע.