Jump to content

הנחות יום הרווקים הסיני, בלאק פריידיי וסייבר מאנדיי בארץ ובחו"ל

ravid

Recommended Posts

אפליקציה מומלצת להרצת שירותי iptv על סטרימר שיאומי? ואם מישהו יכול לתת כיוון לגבי קודי איך מתחילים אני גם אשמח.

VLC או LAZYTV

אני אישית משתמש בלייזי.

יש דרך לבדוק איפה החבילות שלי מאסוס? או להתקשר לחברת שילוחים ? קיבלתי את ההודעות של לבחור לאן המשלוח לפני שבוע ועדיין לא קיבלתי אף חבילה

קיבלתי את האוזניות של שיאומי.

שומעים טוב, חזק ברור ואטום.

חסרונות:

נראה רע באוזן. קשה ללחוץ על הכפתור שעוצר את השירים/עונה לטלפון - כנראה בגלל המיקום באוזן.

לא הצלחתי להבין איך אפשר להעביר שירים ולהגביר ולהנמיך (אולי אין אפשרות כזו? אם מישהו יכול לעזור.. ).

כל התפעול הקולי הוא בסינית - אני בעד הרעיון אבל אולי למי שלא רוצה ללמוד סינית זה יפריע.

בגדול, בשביל המחיר - סבבה..

למה שהם לא יעשו קול באנגלית.. יכול להיות שהם הוציאו גרסא נוספת ואתה קנית את הממש ראשונית?

ומאיפה הזמנת כמה עלה? אני די חם עליהן, השאלה אם עדיף אחרות שהם לא איזה מותג ומחיר דומה

למה שהם לא יעשו קול באנגלית.. יכול להיות שהם הוציאו גרסא נוספת ואתה קנית את הממש ראשונית?

ומאיפה הזמנת כמה עלה? אני די חם עליהן, השאלה אם עדיף אחרות שהם לא איזה מותג ומחיר דומה

קניתי את הגרסא הראשונה והיחידה שיש. קניתי אותן בסין - אבל לפי סרטונים שראיתי, גם מי שקנה אותם באמריקה מקבל אותן בסינית..

הזמנתי מטאובו, עלה לי משהו כמו 125 שקלים.

לא מבין בזה, קניתי את זה סתם. באמת סתם.

שתי לחיצות מפעילות את הסירי המטופש של סמסונג. אי אפשר להעביר שיר או להנמיך/להגביר איתם.

יש דרך לבדוק איפה החבילות שלי מאסוס? או להתקשר לחברת שילוחים ? קיבלתי את ההודעות של לבחור לאן המשלוח לפני שבוע ועדיין לא קיבלתי אף חבילה

עדיין שום חבילה מאסוס באופק וגם אין תשובה במייל, WTF ?

עדכון: הגיע מהר מאוד, תוך שבועיים מרגע ההזמנה.

תודה רבה אחי! קיבלתי היום את המי בוקס אס, אחלה מכשיר ומגיע עם אנדרואיד 8.1,

אומנם יצאתי פראייר שפספסתי קופון של 20 ש"ח אבל עדיין 220 אחלה מחיר, כמעט שילמתי אותו דבר על גירסה הרבה יותר ישנה.

אני לא יודע מה השוני הגדול כי החומרה דומה אבל האיכות עכשיו בצפייה בסלקום טי.וי זה יום ולילה לעומת הגירסה הקודמת של המי בוקס, פשוט איכות מטורפת.

לא הגיע חצי מכשיר?

https://www.geekbuying.com/item/Tronsmart-Encore-Spunky-Buds-Bluetooth-Headphones-396123.html?idev_id=376&utm_source=affiliate.geekbuying.com&utm_medium=affiliate_376&utm_campaign=376

בדיוק הגיעו לי אלה

הן אחלה בגדול, החסרונות העיקריים הם המראה (מזכירות לי מכשיר שמיעה) וזה שאין שליטה על ווליום דרכן.

מעבר לכך סבבה לגמרי

אגב יש להן קופון עכשיו GLDSPK

https://www.geekbuying.com/item/Tronsmart-Encore-Spunky-Buds-Bluetooth-Headphones-396123.html?idev_id=376&utm_source=affiliate.geekbuying.com&utm_medium=affiliate_376&utm_campaign=376

בדיוק הגיעו לי אלה

הן אחלה בגדול, החסרונות העיקריים הם המראה (מזכירות לי מכשיר שמיעה) וזה שאין שליטה על ווליום דרכן.

מעבר לכך סבבה לגמרי

אגב יש להן קופון עכשיו

GLDSPK

מזכירות לי יותר הרחבה.

ועכשיו ברצינות tronsmart או הalfawise?

סתם שאלה,יש פה אנשים שהזמינו מעל 100 דולר ?מאמזון נגיד וכאלה..מסקרן אותי לדעת כמה עמילות מכס לקחו להם ואם הרבה נתקלו בכל מיני בעיות בשחרור של המשלוח

סתם שאלה,יש פה אנשים שהזמינו מעל 100 דולר ?מאמזון נגיד וכאלה..מסקרן אותי לדעת כמה עמילות מכס לקחו להם ואם הרבה נתקלו בכל מיני בעיות בשחרור של המשלוח

הזמנתי בכמעט 1000 דולר (מחשב נייד ועוד כמה דברים), אמזון מוסיפים לך את עמלות המכס בזמן שאתה קונה את המוצר ולא עשו לי בעיות בכלל בשחרור מהמכס כשזה הגיע לארץ.

אין בעיה באמזון, הם גובים מראש את המכס ומחזירים לך במידה ולקחו יותר מדי (קיבלתי מהם זיכויים בעבר), אתה מזמין ולא משלם שקל מעבר למה ששילמת לאמזון.