Jump to content

הנחות יום הרווקים הסיני, בלאק פריידיי וסייבר מאנדיי בארץ ובחו"ל

ravid

Recommended Posts

לפני2 שעות , פראנק_רייקארד said:

נשבר לי הזין והעיניים לקרוא מהמסך של הלפטופ ( יוצא לי לקרוא המון בלימודים) חשבתי לעצמי אם כבר אז כבר, כמה אמור לעלות מסך מחשב שיהיה גם מסך גיימניג טוב עם זמן תגובה, קצב רענון ו4K כמובן. מעל 24 אינץ. 

אני גם בדיוק מחפש, מתחיל מאזורי ה-1000-1500 ומגיע עד...

פשוט לא רואה משהו שצריך לקנות.

מילא בגדים צריך לחדש, אבל אני שונא להזמין בלי למדוד באינטרנט והקניונים מחר יהיו שוק הכרמל.

הצעות לרכוש משהו?

הדבר היחידי שחשבתי זה רק מסך מחשב..

לפני15 שעות , Armagedon said:

פשוט לא רואה משהו שצריך לקנות.

מילא בגדים צריך לחדש, אבל אני שונא להזמין בלי למדוד באינטרנט והקניונים מחר יהיו שוק הכרמל.

הצעות לרכוש משהו?

הדבר היחידי שחשבתי זה רק מסך מחשב..

חפרתי את שוק המסכים למוות. מה אתה מחפש?

מעולם לא זכור לי בלאק פריידי כזה עלוב

בשלוש השנים האחרונות היו מבצעים מטורפים של עד 50% אמיתיים בהרבה דברים, הפעם בדכ 10-15% בקושי

16 דקות לפני, הצבר said:

מעולם לא זכור לי בלאק פריידי כזה עלוב

בשלוש השנים האחרונות היו מבצעים מטורפים של עד 50% אמיתיים בהרבה דברים, הפעם בדכ 10-15% בקושי

לקורונה יש קשר לזה בטח 

לא קשור בהכרח: מכירים מקום עם מחירים נורמליים לקנות נעלי קטרגל? זה הדבר שנשחק הכי מהר בעולם, ונמאס לי להוציא על זה כסף

לפני1 שעה , avich15 said:

לא קשור בהכרח: מכירים מקום עם מחירים נורמליים לקנות נעלי קטרגל? זה הדבר שנשחק הכי מהר בעולם, ונמאס לי להוציא על זה כסף

תקנה קייזר 5, מחזיקה נצח בהשוואה לכל הדגמים החדשים

הקט רגל של פומה הכי חזקות, יש לחבר שלי מיזונו שגם מחזיקות הרבה זמן. הנעליים של אדידס ונייק בזיוניות, אחריי חודש כבר רכות כמו מרגרינה.

כל עשרות המשלוחים שלי מאליאקספרס הגיעו מיום הרווקים, מטורף! הלוואי ורק ימשיך ככה.

אבל יש קטע חרבנה אחד שביאס אותי, שלא הצלחתי לקנות רחפן, כל פעם שניסיתי קיבלתי הודעה אחרי יומיים שאין אפשרות לשלוח, וחבל כי היו לי קופונים פגז, של 50 דולר בקניה של 100 דולר וכדומה.

אגב גם רחפן שלא משדר 5G למי שמכיר גם לא אפשרו לו משלוח. לא ברור לי הקטע הזה, במיוחד שאני רואה מלא ישראלים שנותנים פידבקים בעלי שכן קיבלו רחפנים בחודשים האחרונים כולל 5G.

16 דקות לפני, liron1006 said:

כל עשרות המשלוחים שלי מאליאקספרס הגיעו מיום הרווקים, מטורף! הלוואי ורק ימשיך ככה.

אבל יש קטע חרבנה אחד שביאס אותי, שלא הצלחתי לקנות רחפן, כל פעם שניסיתי קיבלתי הודעה אחרי יומיים שאין אפשרות לשלוח, וחבל כי היו לי קופונים פגז, של 50 דולר בקניה של 100 דולר וכדומה.

אגב גם רחפן שלא משדר 5G למי שמכיר גם לא אפשרו לו משלוח. לא ברור לי הקטע הזה, במיוחד שאני רואה מלא ישראלים שנותנים פידבקים בעלי שכן קיבלו רחפנים בחודשים האחרונים כולל 5G.

כל סוגי הרחפנים מלבד חברה אחת שהוחרגה נדרשים ברישיון יבוא בעת הגעתם לארץ עבור שחרורם מהמכס גם אם מדובר ביבוא אישי מי שקיבל כנראה קיבל את החבילה בדואר ששם הבקרה ברצפה אבל בשנים הקרובות זה הולך להשתנות (לרעת הצרכנים)

4 דקות לפני, BRoi said:

כל סוגי הרחפנים מלבד חברה אחת שהוחרגה נדרשים ברישיון יבוא בעת הגעתם לארץ עבור שחרורם מהמכס גם אם מדובר ביבוא אישי מי שקיבל כנראה קיבל את החבילה בדואר ששם הבקרה ברצפה אבל בשנים הקרובות זה הולך להשתנות (לרעת הצרכנים)

הלוואי והיה מגיע למכס בכלל, זה אפילו לא יצא למשלוח, עלי אקספרס ביטל אותו מעל המוכר (שלושה מוכרים שונים), זה מה שהזוי. לקחתי בחשבון שהוא עלול להיתפס או לא בארץ אבל לא לקחתי בחשבון שלא יוציאו לי בכלל את המשלוח.

פניתי לאליאקפרס להבין מה הסיפור, אמורים לחזור אליי תוך 5 ימי עסקים (אם בכלל) ונראה מה הסיפור הזה.

14 דקות לפני, liron1006 said:

הלוואי והיה מגיע למכס בכלל, זה אפילו לא יצא למשלוח, עלי אקספרס ביטל אותו מעל המוכר (שלושה מוכרים שונים), זה מה שהזוי. לקחתי בחשבון שהוא עלול להיתפס או לא בארץ אבל לא לקחתי בחשבון שלא יוציאו לי בכלל את המשלוח.

פניתי לאליאקפרס להבין מה הסיפור, אמורים לחזור אליי תוך 5 ימי עסקים (אם בכלל) ונראה מה הסיפור הזה.

תנסה לפנות למוכר בהודעה תגיע איתו לשיחה בוואטסאפ או wechat תמצא איתו פתרון איך הוא יכול לשלוח לך

בלי שיעצרו לו את זה שם ,המוכרים הסינים יודעים לפתור הכל ביצוא משם

לפני5 שעות , Mario said:

מחפש כסא למחשב, סביב 400-500 שקל תקציב. חשוב מאוד תמיכה לצוואר. המלצות?

ממליץ לך להגדיל את התקציב

מה קורה עם המשלוחים מאסוס ?

מישהו דיבר עם Epost הנבלות והבין מהם מתי הם מתווכחים לשלוח את החבילות ?

אני וחבר הזמנו לפני כמעט חודש ועדיין לא הגיע .

On 10.12.2020 at 13:45, nirnir20 said:

מה קורה עם המשלוחים מאסוס ?

מישהו דיבר עם Epost הנבלות והבין מהם מתי הם מתווכחים לשלוח את החבילות ?

אני וחבר הזמנו לפני כמעט חודש ועדיין לא הגיע .

הזמנתי ב 30 לנובמבר והגיע שבוע שעבר לארץ.

On 10.12.2020 at 02:20, Mario said:

כמה להגדיל?

אין משהו סבבה במחיר הזה?

קניתי כסא לפני כחודשיים

כסא מנהלים עם גב גבוה, הכי זול שניתן למצוא, זה אזור ה 400-450, כזה מין מוצר מדבקה כזה. זה ממש לא כסא רע (אני קניתי אותו), אבל אתה תיארת שאתה רוצה משהו עם תמיכה טובה, אז הייתי משקיע טיפה יותר.

• 1 month later...

למישהו יש מושג אם באקסלוט מעבירים חבילה חבילה במכס או שזה ראנדומלי כמו בדואר?

לצערי מוכר בעלי החליט לשלוח דרך אקסלוט.

בינתיים קיבלתי סמס לבחור אם לשלם על משלוח עד הבית או לקבל בנקודת איסוף.

יש עכשיו טסלה ב 180 אלף ש"ח.

מומלץ.

שומרת על מהירות, מרחק מרכב ממול, יודעת לבלום ולהאיץ ולשמור על מרכז הנתיב לבד.

ניתן לשדרג את המערכת לנהיגה אוטונומית מלאה, שיודעת לבצע עקיפות ופניות. השדרוג הוא שדרוג תוכנה, ניתן לבצע גם בעתיד אם אין תקציב כרגע. (35 אלף ש"ח).

לפני5 שעות , avi atias said:

מומלץ.

ניתן לשדרג את המערכת לנהיגה אוטונומית מלאה, שיודעת לבצע עקיפות ופניות. השדרוג הוא שדרוג תוכנה, ניתן לבצע גם בעתיד אם אין תקציב כרגע. (35 אלף ש"ח).

זה טסלה דגם 3. 

כדי להרגיש שאתה באמת נוהג על טסלה אי אפשר להימנע מכמה תוספות ולדעתי אחרי מיסים אין מצב שזה פחות מ 250 אלף שקל. 

העניין בארץ שאין תשתיות, אם מישהו רוצה לנסוע מתל אביב לרמת הגולן ולחזור מה אמורים לעשות ? איפה מטעינים ? 

אני גם שקלתי הרבה זמן להחליף לטסלה כי בסין יש הטבות לבעלי רכב חשמלי, אבל עיצובית לא מת עליו

ועכשיו שאני מבין שזה טרנד בארץ אז בכלל ירד לי מי זה, מרגיש כמו לנהוג על איצטדיון טרנר. 

לפני4 שעות , קאוביין said:

זה טסלה דגם 3. 

כדי להרגיש שאתה באמת נוהג על טסלה אי אפשר להימנע מכמה תוספות ולדעתי אחרי מיסים אין מצב שזה פחות מ 250 אלף שקל. 

העניין בארץ שאין תשתיות, אם מישהו רוצה לנסוע מתל אביב לרמת הגולן ולחזור מה אמורים לעשות ? איפה מטעינים ? 

אני גם שקלתי הרבה זמן להחליף לטסלה כי בסין יש הטבות לבעלי רכב חשמלי, אבל עיצובית לא מת עליו

ועכשיו שאני מבין שזה טרנד בארץ אז בכלל ירד לי מי זה, מרגיש כמו לנהוג על איצטדיון טרנר. 

העתיד הוא רכב חשמלי. זה בלתי נמנע. רק שאלה של זמן, וככל שתקדים תהנה יותר ותחסוך יותר כסף על דלק וטיפולים.

לא לקנות רכב מתקדם וטוב יותר רק כי הוא "טרנד" (בוא, נמכרו כמה מאות במקרה הכי טוב), זה די טיפשי.

לפני10 שעות , avi atias said:

מומלץ.

לאבא שלי יש יונדאי סונטה שגם מכילה את כל הפיצ'רים האלה (באורגינל לא בקטע של הסתלבט על שעיר לעזאזל). אני מניח שכל רכב חדש בטווח המחיר הזה יתן לך דברים כאלה.