Jump to content

הנחות יום הרווקים הסיני, בלאק פריידיי וסייבר מאנדיי בארץ ובחו"ל

ravid

Recommended Posts

לפני3 שעות , malkoçoğlu said:

גם ההנחה של מאסטרקארד (20 דולר בקניה מעל 80 דולר באליאקספרס) התגלה כסתמית.
היא תקפה להיום כשהמחירים בשמיים (העלו מחירים באליאסקפרס כדי שההורדה שלהם מחר ב11.11 תראה חדה יותר, אז כרגע זה בשיא), אז אין הבדל למעשה בין רכישה של טבלט שעולה 80 דולר ותשלום של 60 דולר עליו לאחר הנחה, 
לבין המתנה למחר שהמחיר יהיה 60 דולר לצורך העניין.  יכול להיות שתמצא מוצרים שיצא לך דולרים בודדים פחות ממחר שזה סבבה אבל בטח לא 20 דולר הנחה.

למה סתמית? יש מוצרים שהמחיר שלהם אחיד ואין עליהם מבצעים כמעט אף פעם, אז 20$ זה נחמד.

חברי הפורום היקרים, אני מחפש לקנות עכשיו כמה דברים שדחיתי די הרבה זמן.. 

כיריים - תקציב באיזור ה500/600, מתלבט אם לקנות כיריים קרמיות אבל וואלה לא מבין בזה בכלל.

שואב אבק - תקציב באיזור ה700. שמעתי דברים טובים על שיאומי* שה value for money ממש טוב בהשוואה לדייסון שממש יקרים

טוסטר, קומקום, מעבד מזון - תקציב כולל של 400/500 לכולם.

משוטטות ברשת לא הצחלתי להבין אם יש כבר מחירים טובים לתקופה הזו של הבלאק פריידי וכל השיט הזה. המבצעים הם באותו היום? איך זה עובד בכלל חחח

אשמח לעזרתם בהמלצות :) 

On 10.11.2020 at 11:39, Yoadknux said:

השופינג אייאל הזה הוא מרמה על גבול הפלילי לדעתי. 

כמעט כל מה שבמבצע - נגיד ראיתי בלנדר ב-20% הנחה - פשוט העלו את המחיר, ואז ה-20% הנחה נותנת מחיר רגיל שהוא כביכול מבצע.

ביזיון

וזה אחרי שההממונה על ההגבלים העסקיים כבר התערב פעם אחת. 

לפני23 שעות , אם אין אני לי נמני said:

יש המלצות לשואב אבק סטייל דיסון או דומיהם? 

אני לא מומחה, אבל אני נתקל בהרבה המלצות על Dyson, Bissell, Dream ו-Jimmy.

לפני20 שעות , חבסוס said:

חברי הפורום היקרים, אני מחפש לקנות עכשיו כמה דברים שדחיתי די הרבה זמן.. 

כיריים - תקציב באיזור ה500/600, מתלבט אם לקנות כיריים קרמיות אבל וואלה לא מבין בזה בכלל.

שואב אבק - תקציב באיזור ה700. שמעתי דברים טובים על דייסון שה value for money ממש טוב בהשוואה לדייסון שממש יקרים

טוסטר, קומקום, מעבד מזון - תקציב כולל של 400/500 לכולם.

משוטטות ברשת לא הצחלתי להבין אם יש כבר מחירים טובים לתקופה הזו של הבלאק פריידי וכל השיט הזה. המבצעים הם באותו היום? איך זה עובד בכלל חחח

אשמח לעזרתם בהמלצות :) 

קומקום - אני שוקל לקנות את זה:
https://www.lastprice.co.il/p/100009415/קומקום-חשמלי-Hemilton/Hemilton-HEM~186

חודשו הקופונים לאליקספרס

קופון 4$ בקניה מעל 30$ קוד קופון: SINGLEDAY4

קופון 7$ בקניה מעל 50$ קוד קופון: SINGLEDAY7

קופון 10$ בקניה מעל 90$ קוד קופון: SINGLEDAY10

קופון 12$ בקניה מעל 110$ קוד קופון: SINGLEDAY12

לפני12 שעות , malkoçoğlu said:

חודשו הקופונים לאליקספרס

קופון 4$ בקניה מעל 30$ קוד קופון: SINGLEDAY4

קופון 7$ בקניה מעל 50$ קוד קופון: SINGLEDAY7

קופון 10$ בקניה מעל 90$ קוד קופון: SINGLEDAY10

קופון 12$ בקניה מעל 110$ קוד קופון: SINGLEDAY12

אם ה-order amount גבוה מהמחיר ששילמתי בפועל (אחרי הקופון), המוכר עלול לכתוב על האריזה את המחיר המלא?

(קריטי למסים וכו').

1 hour ago, אורלנדו בלוף said:

אם ה-order amount גבוה מהמחיר ששילמתי בפועל (אחרי הקופון), המוכר עלול לכתוב על האריזה את המחיר המלא?

(קריטי למסים וכו').

הם אמורים לכתוב את המחיר בפועל אבל אין פה 100 אחוז בשום מצב, יכולים לכתוב לך 2 דולר על מוצר של 40 ויכולים לכתוב לך גם יותר מהערך שבאמת שילמת (גם זה קרה לי. הטמבל כתב על שעון זול "סמארטפון" ולכן הוא נעצר במכס, המזל שהם בדקו ושיחררו לי בלי עמלות שחרור שבד"כ יש גם במצבים שאין מכס9.
אם השתמשת במשלוח הסטנדרטי של אליאקספרס יהיה בסדר, הם מחברים חבילות עד גובה של 75 דולר גם אם קנית ממוכרים שונים ואליאקספרס פועלים לפי המחיר בפועל.

13 דקות לפני, malkoçoğlu said:

הם אמורים לכתוב את המחיר בפועל אבל אין פה 100 אחוז בשום מצב, יכולים לכתוב לך 2 דולר על מוצר של 40 ויכולים לכתוב לך גם יותר מהערך שבאמת שילמת (גם זה קרה לי. הטמבל כתב על שעון זול "סמארטפון" ולכן הוא נעצר במכס, המזל שהם בדקו ושיחררו לי בלי עמלות שחרור שבד"כ יש גם במצבים שאין מכס9.
אם השתמשת במשלוח הסטנדרטי של אליאקספרס יהיה בסדר, הם מחברים חבילות עד גובה של 75 דולר גם אם קנית ממוכרים שונים ואליאקספרס פועלים לפי המחיר בפועל.

האמת שקניתי מוצר אחד בדיוק, אבל המחיר שלו לפני הוא 80 ואחרי הוא 71 וזה קריטי מאוד לחישוב המיסים.

משום מה ב-order amount כתוב 80 למרות שהחיוב 71.

כתבתי גם למוכר, אבל לא מאמין שהוא יקרא או יעשה עם זה משהו.

8 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

האמת שקניתי מוצר אחד בדיוק, אבל המחיר שלו לפני הוא 80 ואחרי הוא 71 וזה קריטי מאוד לחישוב המיסים.

משום מה ב-order amount כתוב 80 למרות שהחיוב 71.

כתבתי גם למוכר, אבל לא מאמין שהוא יקרא או יעשה עם זה משהו.

כן זה ככה, בOrder amount מופיע הערך המלא ותחת פרטי הזמנה - פיננסי, אתה רואה את הפירוט:
שם מופיע הסכום לחיוב באשראי (מה באמת שילמת), 
ובנוסף אתה תראה קופוני סלקט\קופוני אליאקספרס וכו' שהשתמשת בהם כדי להוריד את המחיר לתשלום, 

השאלה באמת אם המוכר ירשום לך את הסכום המלא או את הסכום לתשלום, 
מעניין אם הוא יענה לך אבל הבעיה שגם אם הוא יענה לך זה לא בהכרח אומר שהוא יעשה מה שהוא אומר שהוא יעשה, הם בגדול סתם מנפנים בצ'אט ונותנות תשובות מפגרות.
זה עניין ל מזל. 
תבדוק אם במקרה הוא שולח לך את המוצר עם אליאקספרס סטנדרט אז יהיה בסדר, הם עובדים מול הדואר וזה יעבור לך טוב. 

16 דקות לפני, malkoçoğlu said:

כן זה ככה, בOrder amount מופיע הערך המלא ותחת פרטי הזמנה - פיננסי, אתה רואה את הפירוט:
שם מופיע הסכום לחיוב באשראי (מה באמת שילמת), 
ובנוסף אתה תראה קופוני סלקט\קופוני אליאקספרס וכו' שהשתמשת בהם כדי להוריד את המחיר לתשלום, 

השאלה באמת אם המוכר ירשום לך את הסכום המלא או את הסכום לתשלום, 
מעניין אם הוא יענה לך אבל הבעיה שגם אם הוא יענה לך זה לא בהכרח אומר שהוא יעשה מה שהוא אומר שהוא יעשה, הם בגדול סתם מנפנים בצ'אט ונותנות תשובות מפגרות.
זה עניין ל מזל. 
תבדוק אם במקרה הוא שולח לך את המוצר עם אליאקספרס סטנדרט אז יהיה בסדר, הם עובדים מול הדואר וזה יעבור לך טוב. 

ואם לא, צריך להתחיל להתעסק עם ערעורים מול המכס?

On 10.11.2020 at 14:05, אם אין אני לי נמני said:

יש המלצות לשואב אבק סטייל דיסון או דומיהם? 

יש היום שואבים-שוטפים ,

כמו ביסל , הייזירו והם אפילו יותר זולים מהדגמים החדשים של שואב דייסון (שהוא רק שואב),

ככה שאם המטרה הראשית לשואב זה שאיבת הרצפה הייתי משקיע כבר בהם.

לי יש גם הייזירו וגם דייסון ובשביל הרצפה אני בקושי משתמש בדייסון.

לפני18 שעות , Simba said:

יש היום שואבים-שוטפים ,

כמו ביסל , הייזירו והם אפילו יותר זולים מהדגמים החדשים של שואב דייסון (שהוא רק שואב),

ככה שאם המטרה הראשית לשואב זה שאיבת הרצפה הייתי משקיע כבר בהם.

לי יש גם הייזירו וגם דייסון ובשביל הרצפה אני בקושי משתמש בדייסון.

לי יש איזה שיאומי (יחסית זול) ב-1200 שקל. נקרא vacuum mop pro

אחרי חודש שימוש, מוכרח להגיד שלשאיבה יומית אוטומטית הוא עובד טוב כל עוד לא משאירים חפצים על הרצפה, זה תענוג, כל בוקר הוא עושה סיבוב בבית. 

לשטיפה הוא סביר, צריך להשקיע יותר מבחינת מעורבות אישית: להחליף מיכל, לשים מגב, לתת לו לעשות חדר ואז למלא מים וכו' אבל בסך הכל הוא עושה את העבודה. 

הזמן יגיד אם הוא יחווה בלאי, אבל בינתיים עובד אחלה.

לפני1 שעה , Yoadknux said:

לי יש איזה שיאומי (יחסית זול) ב-1200 שקל. נקרא vacuum mop pro

אחרי חודש שימוש, מוכרח להגיד שלשאיבה יומית אוטומטית הוא עובד טוב כל עוד לא משאירים חפצים על הרצפה, זה תענוג, כל בוקר הוא עושה סיבוב בבית. 

לשטיפה הוא סביר, צריך להשקיע יותר מבחינת מעורבות אישית: להחליף מיכל, לשים מגב, לתת לו לעשות חדר ואז למלא מים וכו' אבל בסך הכל הוא עושה את העבודה. 

הזמן יגיד אם הוא יחווה בלאי, אבל בינתיים עובד אחלה.

גם השוטפים הידניים (הייזירו וביסל למשל) מצריכים התעסקות עם המיכלים תוך כדי שטיפה , אבל לדעתי זה הרבה יותר קל עדיין משטיפה רגילה.

התחזוקה של מכשירים שהם גם שוטפים בגדול היא יותר מאסיבית מאשר של שואבים לא שוטפים.

למרות שבטווח הארוך יותר גם דייסון מצריך תחזוקה לא הכי קלה עם הניקוי שלו ושל המברשות.

לפני2 שעות , YossiNew said:

האם נשבר שיא? הזמנתי באליאקספרס כמה דברים ב11.11 ואחד הדברים הגיע לדואר היום!

מי היה מאמין...

איזו דרך משלוח בחרת?

לפני2 שעות , AvielMaccabi4 said:

איך עובד עניין האחריות באמאזון אם אני רוצה להזמין פלאפון? 

קשה לי להאמין שתמצא שם טלפון במחיר משתלם אחרי מסים וכו'.

אבל לצורך העניין, אתה צריך לברר שהמוכר עצמו הוא אמזון

ואז, אם יש בעיות, אתה מחזיר והם שולחים חדש או החזר כספי וכו'.

On 17.11.2020 at 09:11, Moryo said:

המשלוח הסטנדרטי של אליאקספרס מצוין, מגיע מהר בזכות השת"פ שלהם עם הדואר. 

וואלה? שנים כבר לא הזמנתי מעלי אקספרס אבל זוכר שבפעם האחרונה לקח משהו כמו 40 יום למשלוח.

היום הזמנתי כמה דברים, נראה כמה זמן יקח להם להגיע(היה כתוב עד ה21 בדצמבר)

נשבר לי הזין והעיניים לקרוא מהמסך של הלפטופ ( יוצא לי לקרוא המון בלימודים) חשבתי לעצמי אם כבר אז כבר, כמה אמור לעלות מסך מחשב שיהיה גם מסך גיימניג טוב עם זמן תגובה, קצב רענון ו4K כמובן. מעל 24 אינץ.