Jump to content

הנחות יום הרווקים הסיני, בלאק פריידיי וסייבר מאנדיי בארץ ובחו"ל

ravid

Recommended Posts

תעלה מולם בצאט תבדוק מה הסיפור

אחרית דבר, קיבלתי את שתי החבילות אחת היום ואחת בשישי עם שליח עד הבית.

בזמן הזה ולאחר שעליתי מולם בצ'אט הם החליטו לשלוח את אותה חבילה שוב, אבל בגלל שאחד הפריטים היה חסר במלאי הם זיכו אותי במחיר שלו. יצאתי מורווח מהסיפור איכשהו

יש המלצות לסאונד בר לחדר, לשימוש די יומיומי?

אני קניתי את זה

https://www.gearbest.com/speakers/pp_009216370106.html?wid=1433363

מרוצה מאוד, עוצמה חזקה וצליל נקי, עם הרבה אפשרויות (SD,USB,RADIO, BT וכמובן חיבור של כל מיני סוגי כבלים כמו אופטי וכו')

אפשר להשאיר אותו בתור יחידה אחת או לפצל לשתיים קטנות

בזמנו התלבטתי בינו לבין השיאומי, השיאומי היה טיפה יותר זול בשיא מבצעי הבלאק פריידיי וכמובן מוצר יותר מוכר אבל הלכתי על זה בגלל שמגיע עם שלט ושהעוצמה חזקה יותר משמעותית ואני מרוצה מאוד מהבחירה הזאת (מאז הרבה אנשים קנו והוא קיבל חו"ד מצויינות, כשאני קניתי לא הייתה חו"ד אחת אפילו בגירבסט או ביוטיוב אז זה היה הימור),

שמעתי מאז גם את השיאומי ואין מה להשוות זה סאונדרבר הרבה יותר טוב.

*מינוס: אין לו בס אבל גם לשיאומי אין.

*ALFAWISE זה מותג הבית של גירבסט

*עלה בזמנו סביבות 210 ש"ח במבצע ועל זה היה לי עוד הנחה לקנייה ראשונה באתר יצאתי עם איזה 190-195 ש"ח כולל משלוח שהגיע תוך ימים בודדים הביתה, כמובן בלי מכס כי זה מתחת לרף, שזה באמת כלום כסף.

אבל עדיין שווה לקנות גם בסביבות 220 שהוא עולה עכשיו

אני קניתי את זה

https://www.gearbest.com/speakers/pp_009216370106.html?wid=1433363

מרוצה מאוד, עוצמה חזקה וצליל נקי, עם הרבה אפשרויות (SD,USB,RADIO, BT וכמובן חיבור של כל מיני סוגי כבלים כמו אופטי וכו')

אפשר להשאיר אותו בתור יחידה אחת או לפצל לשתיים קטנות

בזמנו התלבטתי בינו לבין השיאומי, השיאומי היה טיפה יותר זול בשיא מבצעי הבלאק פריידיי וכמובן מוצר יותר מוכר אבל הלכתי על זה בגלל שמגיע עם שלט ושהעוצמה חזקה יותר משמעותית ואני מרוצה מאוד מהבחירה הזאת (מאז הרבה אנשים קנו והוא קיבל חו"ד מצויינות, כשאני קניתי לא הייתה חו"ד אחת אפילו בגירבסט או ביוטיוב אז זה היה הימור),

שמעתי מאז גם את השיאומי ואין מה להשוות זה סאונדרבר הרבה יותר טוב.

*מינוס: אין לו בס אבל גם לשיאומי אין.

*ALFAWISE זה מותג הבית של גירבסט

*עלה בזמנו סביבות 210 ש"ח במבצע ועל זה היה לי עוד הנחה לקנייה ראשונה באתר יצאתי עם איזה 190-195 ש"ח כולל משלוח שהגיע תוך ימים בודדים הביתה, כמובן בלי מכס כי זה מתחת לרף, שזה באמת כלום כסף.

אבל עדיין שווה לקנות גם בסביבות 220 שהוא עולה עכשיו

נשמע מצויין אחי תודה, הבס זה חיסרון שעדיין צריך להתלבט עליו

נשמע מצויין אחי תודה, הבס זה חיסרון שעדיין צריך להתלבט עליו

כן גם אני חששתי מזה, עד היום פחות הרגשתי את זה אבל ברור שעדיף עם בס, הבעיה שלא מצאתי משהו ברמה של הסאונדבר הזה עם בס במחיר קרוב אלא מינימום כפול ולא רציתי להשתגע

יצא היום תקנה חדשה בכל מה שנוגע ליבוא אישי של מכשירים אלקטרוניים כמו קורא ספרים סטרימים ממירים וכל זה,הקלות הכוונה

יצא היום תקנה חדשה בכל מה שנוגע ליבוא אישי של מכשירים אלקטרוניים כמו קורא ספרים סטרימים ממירים וכל זה,הקלות הכוונה

יש מצב לקישור לקרוא על זה? נשמע טוב, כמה שפחות חסמים והצקות ליבוא אישי זה מבורך.

קצת לא קשור אבל אשמח לתמיכה טכנית מהפורום -

הזמנתי לפני כמה שבועות את המתאם הזה בשביל הסטרימר של שיאומי. כשהוא הגיע וחיברתי אותו, מסתבר שהוא תומך רק עד -100mbps (כמו שרשום, פספסתי את זה בהזמנה כי חשבתי שרשום 1,000) ובפועל נתן לי בערך 90mbps שזה הגיוני. יש לציין שהאינטרנט שלי הוא עם הסיבים האופטיים של פרטנר ואמור להגיע אצלי עד ל-500mbps בחיבור קווי.

לכן, הזמנתי את המוצר הבא במקום, שהגיע היום. משום מה, כשחיברתי אותו אז המהירות שהוא נתן הייתה אפילו גרועה יותר מהמוצר למעלה (בסביבות ה-40mbps). למישהו יש מושג למה? לא שזה כזה נורא להסתדר עם ה-wifi שנותן בערך 200mbps לסטרימר, אבל אם כבר השקעתי את הכסף על המתאמים האלה אז חבל שלא יעבוד לי במהירות המקסימלית.

הזמנתי לפני כמה שבועות את המתאם הזה בשביל הסטרימר של שיאומי. כשהוא הגיע וחיברתי אותו, מסתבר שהוא תומך רק עד -100mbps (כמו שרשום, פספסתי את זה בהזמנה כי חשבתי שרשום 1,000) ובפועל נתן לי בערך 90mbps שזה הגיוני. יש לציין שהאינטרנט שלי הוא עם הסיבים האופטיים של פרטנר ואמור להגיע אצלי עד ל-500mbps בחיבור קווי.

לכן, הזמנתי את המוצר הבא במקום, שהגיע היום. משום מה, כשחיברתי אותו אז המהירות שהוא נתן הייתה אפילו גרועה יותר מהמוצר למעלה (בסביבות ה-40mbps). למישהו יש מושג למה? לא שזה כזה נורא להסתדר עם ה-wifi שנותן בערך 200mbps לסטרימר, אבל אם כבר השקעתי את הכסף על המתאמים האלה אז חבל שלא יעבוד לי במהירות המקסימלית.

ו...מסתבר שאני אהבל ולא שמתי לב שUSB של שיאומי הוא בכלל 2.0.

יש איזשהו מתאם שיכול להתאים לי ואשכרה לתת לי מהירות יותר גבוהה מה-100mbps של המתאם שכבר יש לי?

עריכה: עכשיו ראיתי מה שכתבת לגבי USB 2.0 אני אחפש לך מתאים כזה,

אומנם כבר לא יעזור לך אבל אולי לאחרים שיצטרכו את זה:

יש לUGREEN חנות רשמית שלהם באליאקספרס ושם זה עולה הרבה פחות מאמזון כמובן למוצר מקורי:

https://sale.aliexpress.com/__pc/affi-item.htm?ae_affi_item_id=32401431234&af=cc&aff_platform=aaf&cpt=1546273995375&sk=6mia6uv&aff_trace_key=6fe4493c6bc446bcad06d4f0895ece19-1546273995375-06827-6mia6uv&terminal_id=9a212f7315ee4863a5284634a1144e6e

עולה בערך 16 דולר הדגם של האלף מגה USB3.0

יש מצב לקישור לקרוא על זה? נשמע טוב, כמה שפחות חסמים והצקות ליבוא אישי זה מבורך.

שלח לי את המייל שלך בפרטי אין לי קישור זה קובץ

עריכה: עכשיו ראיתי מה שכתבת לגבי USB 2.0 אני אחפש לך מתאים כזה,

אומנם כבר לא יעזור לך אבל אולי לאחרים שיצטרכו את זה:

יש לUGREEN חנות רשמית שלהם באליאקספרס ושם זה עולה הרבה פחות מאמזון כמובן למוצר מקורי:

https://sale.aliexpress.com/__pc/affi-item.htm?ae_affi_item_id=32401431234&af=cc&aff_platform=aaf&cpt=1546273995375&sk=6mia6uv&aff_trace_key=6fe4493c6bc446bcad06d4f0895ece19-1546273995375-06827-6mia6uv&terminal_id=9a212f7315ee4863a5284634a1144e6e

עולה בערך 16 דולר הדגם של האלף מגה USB3.0

יש משהו עם ה-USB2.0 שיתאים לי למהירויות של 500 מגה?

תיאורטית, חיבור usb 2.0 יכול להגיע עד 480 מגה ביט (בערך 60 מגה בייט).

בפועל, לא נתקלתי אף פעם ב-usb 2.0 שאפילו מתקרב לזה, אני לא מאמין שגם החיבור של הסטרימר הוא כזה.

יש לי גיפט קארד 200 ש''ח לחנות התל אביבית Story מעוניין למכור אותה ב100 ש''ח אם יש פה מישהו שמעוניין במקרה.

יש אתר שקונה גיפט קארדים ונותן להמיר אותם לגיפט קארדים באתרים אחרים (אסוס/אמזון וכו') או פשוט בכסף, תנסה לבדוק שם.

קוראים לו סוויגי (SWIGI) או משהו בסגנון.

יש אתר שקונה גיפט קארדים ונותן להמיר אותם לגיפט קארדים באתרים אחרים (אסוס/אמזון וכו') או פשוט בכסף, תנסה לבדוק שם.

קוראים לו סוויגי (SWIGI) או משהו בסגנון.

כן בדקתי לצערי אין אופציה לכרטיס הזה

מוריו הצילו.

יש לי buyer remorse מטורף.

קניתי עכשיו מebay מכשיר:

Google Pixel 2 XL 128GB Just Black Unlocked Smartphone Google Replacement Phone

(הייתי בטוח שמישהו יציע יותר ממני וזה כמובן סימן רע שאף אחד לא עשה את זה)

שכמו שרשום בכותרת זה בעקרון מכשיר חדש שגוגל שולחת ללקוח במסגרת החלפת מכשיר תקול באחריות, כך שזה יתרון לעומת המשומש שרציתי

החסרון שהוא בצבע שחור ולא הפנדה היפה שרציתי,

ובעיקר מגיע בלי אביזרים בכלל שזה בעיה כי מאיפה אני אקנה מטען מהיר מקורי וכבל מקורי? (שאר האבזור לא קריטי)

יצא לי ILS 1,371.00 עבור המכשיר עצמו + ILS 92.64 משלוח UPS מהיר שזה יתרון ענק כי מיסים בכל מקרה היו גובים ממני אבל זה המוכר היחיד בארץ שלא שולח דרך הגלובל שיטינג של איביי ששם אונסים אותך בעמלות שקריות על הדרך ומעכבים משמעותית את זמן ההגעה של המשלוח כי הוא עובר מסע כומתה בארה"ב וגם כשמגיע כבר לארץ יש פה גם חברת שליחויות הזויה שמתעסקת עם זה, כך שזה פלוס גדול שיכולתי להמנע מזה.

לא בטוח אם יקחו לי 17 אחוז מע"מ רק עבור המכשיר עצמו (תודה לכחלון שביטל את המכס) או שיקחו כמו שצריך בחוק היבש 17 אחוז מע"מ גם על המשלוח אבל זה לא הבדל קריטי,
בכל מקרה מניח שיהיו עמלות שקר של שחרור ממכס וכו' של UPS אבל אפשר לחיות עם זה, כך שאשלם סביבות 250-450 מיסים בארץ לדעתי, מה שמביא לסה"כ 1800-1900ש"ח, לפני עוד איזה 2.8 אחוז של המרת מט"ח באשראי שזה עוד 50 שקל..

בארץ חדש אומנם (מטען וכבל גנריים כך שבכל מקרה הייתי צריך לקנות מקורי בשביל להנות מטעינה מהירה ויציבה) ובצבע לבן היה עולה 2900 ש"ח, כך שויתרתי על מטען וצבע אבל חסכתי אלף ש"ח בערך,
בלאו הכי אין משמעות לאחריות בארץ מהניסיון שלי,

למה אני מתחרט? כי תכננתי בכלל לקנות ב1400~ את ה64GB ועוד בצבע לבן ויצא ששילמתי עוד 400 עבור צבע שחור (אם כי 128GB לעומת 64GB משמעותי בטלפון בלי חריץ SD וכמובן חדש חלופי במקום משומש),

ובעיקר כי אני לחוץ ברמות כי לא מוצא מאיפה לקנות מטען וכבל מקורי או אפילו חלופי אבל שיתן טעינה מהירה כמו מקורי, אני לא מוצא מה הטכנולוגיה של הטעינה שם, כמו למשל שיש DASH לוואן פלוס או QC 2.0\3.0 וכו',יש מצב שאתה יודע איזה מטען וכבל צריך ומאיפה קונים?

ואם לדעתך סה"כ סביר לוותר על מטען+צבע רצוי תמורת חסכון של 900-1000 ש"ח לפני קיזוז רכישת מטען?

תודה!

עריכה:

אם מישהו יצטרך ואם הבנתי בעצמי, אין פה QC או DASH לצורך העניין אלא זה מטעין מהר דרך power delivery charger 2.0

הזמנתי מקורי ב107 ש"ח מאיביי אומנם US ולא EU אבל נשתמש במתאם

https://www.ebay.com/itm/GENUINE-Google-18W-UNIVERSAL-FAST-CHARGER-for-Google-Pixel-XL-Pixel-2-XL-Type-C/163041617555?epid=20011678195&hash=item25f609a693:g:ZnUAAOSw-YZa8ivn:rk:26:pf:0#shpCntId

*אם מישהו מזמין משם תשנו את המשלוח לזול יותר של ה9 דולר לפני התשלום

אז בעקרון נשאר רק לדעת אם בסה"כ זה עסקה סבבה לשלם את ה900-1000 ש"ח פחות מאשר בארץ אבל לקנות בנפרד מטען וכבל ובצבע שלא רציתי

יש מצב שלקנות סוני באמאזון יעלה כמעט 1600 שקל?

הרצון הוא באנדל של פיפ"א 19, סוני (לא משנה 1/2 או 1 טרה) ושלט..מפה לשם אני רואה שהכי זול (בלי משחק!) זה 1550 ש"ח אחרי מכס ומשלוח.

בדקתי רק באמאזון ולא דרך קבוצות וקופונים (לא מבין בזה)..

אני רק שאלה - למה בתאכלס חשוב לכם הצבע (או בכלליות הנראות) של הטלפון? כאילו, מן הסתם שאם יש אפשרות בחירה ללא תוספת תשלום אז אקח את הצבע שאני יותר אוהב, אבל מדבר בכלל על מראש להיות נעול על צבע מסוים או להתבאס מעיצוב של טלפון מסוים. יכול להבין עוד את הקטע עם ה-notch שלאנשים יש אנטי לגביו כי הוא לוקח שטח מסך, אבל לגבי כל השאר? בתאכלס, רובנו מסתובב עם מגן שבכל מקרה מסתיר את רוב המכשיר מלבד המסך, כך שאם המסך איכותי ובגודל המתאים בשבילכם אז לא רואה בעיניי שום סיבה להתייחס בכלל לעיצוב עצמו, בוודאי לא מספיק בשביל לשלם אקסטרה בשביל מכשיר יותר חתיך.

מעבר לזה, זיכרון של המכשיר - אני בעצמי עם פיקסל 2 ו-64GB. נכון שאני לא גיימר בטלפונים אבל כן יש לי לא מעט אפליקציות ואני עדיין מנצל רק 56% מהזיכרון של המכשיר. יש כאן מישהו שבאמת בעידן של היום - עם שירותי הסטרימינג השונים של הוידאו והאודיו + שירותי איכסון מקוונים עבור תמונות וסרטונים - ש-64GB לא מספיק לו? נשמע כמו עוד משהו שחבל לשלם עבורו אקסטרה, אבל באמת אשמח לשמוע.

אני רק שאלה - למה בתאכלס חשוב לכם הצבע (או בכלליות הנראות) של הטלפון? כאילו, מן הסתם שאם יש אפשרות בחירה ללא תוספת תשלום אז אקח את הצבע שאני יותר אוהב, אבל מדבר בכלל על מראש להיות נעול על צבע מסוים או להתבאס מעיצוב של טלפון מסוים. יכול להבין עוד את הקטע עם ה-notch שלאנשים יש אנטי לגביו כי הוא לוקח שטח מסך, אבל לגבי כל השאר? בתאכלס, רובנו מסתובב עם מגן שבכל מקרה מסתיר את רוב המכשיר מלבד המסך, כך שאם המסך איכותי ובגודל המתאים בשבילכם אז לא רואה בעיניי שום סיבה להתייחס בכלל לעיצוב עצמו, בוודאי לא מספיק בשביל לשלם אקסטרה בשביל מכשיר יותר חתיך.

מעבר לזה, זיכרון של המכשיר - אני בעצמי עם פיקסל 2 ו-64GB. נכון שאני לא גיימר בטלפונים אבל כן יש לי לא מעט אפליקציות ואני עדיין מנצל רק 56% מהזיכרון של המכשיר. יש כאן מישהו שבאמת בעידן של היום - עם שירותי הסטרימינג השונים של הוידאו והאודיו + שירותי איכסון מקוונים עבור תמונות וסרטונים - ש-64GB לא מספיק לו? נשמע כמו עוד משהו שחבל לשלם עבורו אקסטרה, אבל באמת אשמח לשמוע.

אין לי שום משחק או אפליקציה למעט וויז וכו' בטלפון וגמרתי מזמן 64 גיגה מתוך 128 שיש לי היום בגלקסי 8 (64 מובנה ו-64 נוספים בSD),

הכל הולך על תמונות וסרטונים שאני מצלם ואין לי כוח כל X זמן להעביר למחשב ולמחוק אז זה פשוט מצטבר.

לכן 64 היה סופר גבולי מבחינתי למרות שיכולתי לחיות עם זה, אבל התאפשר לי להביא 128 גיגה בהפרש סביר אז הלכתי על זה,

רק מעצבן שהמכשיר יגיע עוד איזה שבוע וחצי מאיביי, המגן והכיסוי יגיעו מאמזון עוד שלושה שבועות והמטען והכבל יגיעו מאיביי בעוד איזה חודשיים כי לקחתי משלוח איטי לחסוך עלויות,

יש רצון לקבל הכל במכה ולהתחיל להשתמש במכשיר אבל אם זה חותך כמעט אלף ש"ח מהמחיר שווה לספוג את זה נראה לי (למרות שאני אדם חסר סבלנות באופן כללי וכבר מתחרט שלא שילמתי על משלוח מהיר לכיסוי והמגן זכוכית כדי שיגיעו יחד עם הטלפון ואוכל ישר להתחיל להשתמש בו, הרי יש לי בנתיים מטען רגיל שאומנם יהיה איטי יותר אבל אפשר לחיות עם זה במשך בינתיים, הקריטי יותר זה מגן ומגן מסך)

לגבי הצבע אם אין תוספת מחיר או שיש תוספת מחיר סמלית אני תמיד אלך על מה שיפה יותר בעיניי כי הרבה אחרי שאני אבזבז את ה50-80 שקל שחסכתי על הצבע על איזה שטות אני אשאר עם המכשיר ואתבאס שנתיים אח"כ שלקחתי את הצבע הזה ולא את ההוא, אבל כמובן שיש פורפורציה אני לא אשלם 300 יותר כפי שהXL 2 הלבן נמכר לעומת השחור בממוצע באיביי.

אגב הPIXEL 2 XL מכשיר מכוער באופן כללי, אבל הלבן פנדה מגניב בקטע שלו עם הכפתור הכתום והגב חצי-חצי וכו', הרבה יותר יפה בעיניי ולכן אני מתבאס רצח שלקחתי את השחור

2xl.jpg

די מוזר, בדקת את הפירוט?

כן אחי, היו גם אופציות של הוספת משחק בחלק(ספיידרמן וrdr) אבל סימנתי רק סוני ושלט...אין לי מושג מה הסיפור