Jump to content

הנחות יום הרווקים הסיני, בלאק פריידיי וסייבר מאנדיי בארץ ובחו"ל

ravid

Recommended Posts

הזמנתי אתמול את השואב של שיאומי ב-249 דולר, הבנתי שממש מומלץ מחברים וממה שקראתי באינטרנט.

לקראת בלאק פריידי שמתקרב, אם מישהו רואה דילים טובים לפלייסטיישן אז אשמח אם יפרסם כאן.

הזמנתי אתמול את השואב של שיאומי ב-249 דולר, הבנתי שממש מומלץ מחברים וממה שקראתי באינטרנט.

לקראת בלאק פריידי שמתקרב, אם מישהו רואה דילים טובים לפלייסטיישן אז אשמח אם יפרסם כאן.

מאיזה אתר והאם עשית ביטוח על המשלוח ?

מאיזה אתר והאם עשית ביטוח על המשלוח ?

תזמין דרך גירבסט. עוד לא שמעתי על מישהו שהיה לו בעיות, וגם אם כן אז גירבסט או שיאומי טיפלו.

שאלה לגבי מצלמת רכב:

ראיתי מה שפרסמתם כאן באיזור ה-100$ וראיתי גם דילים על דגמים זולים יותר של שיאומי באזור 45 ואף פחות. מה ההבדלים ועד כמה הם קריטיים?

אין קשר בין סוג החיבור למהירות הטעינה, אם אתה מחפש טעינה מהירה כדאי שתבדוק באיזה תקן תומך המכשיר שלך.

מה זאת אומרת?

טלפון שלי יש חיבור type c, אז אם אני מחבר אליו מטען מתאים אז יהיה לי טעינה מהירה

השאלה אם זה גם במטען נייד ככה

מה זאת אומרת?

טלפון שלי יש חיבור type c, אז אם אני מחבר אליו מטען מתאים אז יהיה לי טעינה מהירה

השאלה אם זה גם במטען נייד ככה

זה ממש לא נכון, תקנים של טעינה מהירה לא תלויים בסוג החיבור, הם תלויים ב-soc של הפלאפון ובמטען עצמו.

זה ממש לא נכון, תקנים של טעינה מהירה לא תלויים בסוג החיבור, הם תלויים ב-soc של הפלאפון ובמטען עצמו.

ואיך אני בודק באיזה תקן תומך המכשיר שלי

מה לא? זה פחות מ200 שקל למשחק וזה מחיר מצויין!

אם יש לך פלייסטיישן פלוס בחנות האמריקאית פיפ"א 18 עולה 36 דולר ו2K18 עולה 42 דולר

הארד דיסק ליצוני של איזה 2/3 טרה, כמה אמור לעלות? יש מצב להשיג ב300 כולל משלוח מכס וריבית קצוצה?

מתי זה בכלל יום הפראיידי פאנדיי?

* אם מישהו מכיר אתר עם מבצעים גם על מוצרי מטבח, זה תמיד טוב לשתף:)

אני גם מחכה לאחד כזה, בעיקרון שמעתי שאמורים למכור בסביבות 200$.

טיפ קטן: אל תאמין לאנשים שאומרים לך "יהיה במחיר X", אף אחד מהם הוא לא ג'ף בזוס ויודע מה יהיו המבצעים.

מה שנוגע אלינו זה אמזון UK, מאמין שיהיו מבצעים של החל מ-200 פאונד (בטח יעשו באנדלים עם משחקים שונים), לאחרונה היו מבצעים של 250 פאונד כולל פיפא, לא מאמין שיירד יותר מדי מתחת לזה.