Jump to content

ארגון אוהדים

T.L MTA

Recommended Posts

אני מבין לאן אתה חותר. ואני הכי בעד. וזה בהחלט יכול לעזור בתפאורות בהירתמות של הקהל הרחב למען הארגון בזמן מחאות ומה לא, אבל עדיין, כמו שאמרתי. בשביל לפתוח את הגרון ולשיר למען הקבוצה אתה לא צריך את כל אלה. אתה צריך רצון של הבן אדם לפתוח את הגרון לשיר בשביל הקבוצה. כבר באו, הכינו תופים, קובעים בשבילך אפילו מה לשיר כדי שכולם ישירו אותו הדבר. במקום זה אתה מקבל בעיקר קללות ורפש. ורק אם הקבוצה מצליחה אנשים נזכרים לעודד קצת, וגם אז לא כולם. וגם אם תצליח ליצור איזושהי קהילת אוהדים שיבואו אליה קצת יותר אנשים, היא עדיין לא תכלול את הרוב המוחלט של הקהל שלנו.

שוב, אין לי ויכוח מבחינת כמויות. לא באמת חושב שיש קהל נאמן יותר משלנו מבחינת כמויות עם כל הסבל שעברנו ועודנו עוברים. אבל מבחינה איכותית לדעתי אתה טועה. בכל מה שקשור לעידוד לפחות. אפשר לצחוק על חיפה כמה שרוצים אבל יש להם גוש ענק שמעודד רוב המשחק, כנ"ל הפועל. לא יצא לי להיות ביציעים של קבוצות אחרות שהן לא בגוש כדי לתת חוות דעת על הקהל הרחב שלהם, אבל זה לא מעניין אותי. מעניין אותי מכבי. ואצל מכבי הגוש הלך ונעלם עד שהארגון התפרק (מסיבות אחרות אומנם), הקהל הרחב רובו הוא פח אשפה. כמה קללות, כמה רפש, כמה כפיות טובה וזיכרון קצר, שום תרבות אהדה, אומרים שאוהבים את הקבוצה אז איך אפשר לבוא ככה ולקלל שחקנים ועוד את הקפטן שלך קללות זוועתיות כאלה. זה לא אהבה, ובטח לא אהדה.

אני לא נכנס לשיפוט שלך על הקהל הרחב ועובדתית אתה צודק.

אני רק טוען שכשמשווים בין קהלים חייבים לבחון אותם לאור כמה פרמטרים כדי לקבל תוצאה שמשקפת מציאות.

הזכרת את הקהל של חיפה כדוגמה לקהל איכותי, אז אם אתה בוחן את זה רק עפ פרמטר של הגוש המעודד כיום אתה צודק.

לדעתי קהל צריך להיבחן לאור כמה פרמטרים.

1. מנויים

2. התמדה

3. יחס להצלחת הקבוצה

4. אצטדיון מודרני

5. מגמות

6. מיקום האצטדיון

7. אבולוציה טבעית ביציע - ארגונים- פיצולים- מיאוס וכו'

אם נלך לפי הגישה שלך אפשר לטעון שהקהל של ב"ש הוא אחד הקהלים הכי טובים בארץ.

כשמסתכלים על פרמטר 1-מנויים אז מישהו עוד עלול לחשוב שזה נכון, אם לוקחים את כלל הפרמטרים מבינים שהם אפילו לו ברביעיה הראשונה.

אז אני בוחר לבחון בפרספקטיבה רחבה, אם אתה בוחן רק פרמטר אחד אז קשה לי להתווכח על זה.

זה הכל.

איזה מביכים. הסמל גם הזיה, חצי אדם מעונב חצי נזיר, מה הקטע?

לדעתי אין זה נזיר אלא חוליגן מטורף חבוש קפוצ'ון, ללמדך שביום יום הם נורמליים אבל במגרש משוגעיםםםםםם

אני לא נכנס לשיפוט שלך על הקהל הרחב ועובדתית אתה צודק.

אני רק טוען שכשמשווים בין קהלים חייבים לבחון אותם לאור כמה פרמטרים כדי לקבל תוצאה שמשקפת מציאות.

הזכרת את הקהל של חיפה כדוגמה לקהל איכותי, אז אם אתה בוחן את זה רק עפ פרמטר של הגוש המעודד כיום אתה צודק.

לדעתי קהל צריך להיבחן לאור כמה פרמטרים.

1. מנויים

2. התמדה

3. יחס להצלחת הקבוצה

4. אצטדיון מודרני

5. מגמות

6. מיקום האצטדיון

7. אבולוציה טבעית ביציע - ארגונים- פיצולים- מיאוס וכו'

אם נלך לפי הגישה שלך אפשר לטעון שהקהל של ב"ש הוא אחד הקהלים הכי טובים בארץ.

כשמסתכלים על פרמטר 1-מנויים אז מישהו עוד עלול לחשוב שזה נכון, אם לוקחים את כלל הפרמטרים מבינים שהם אפילו לו ברביעיה הראשונה.

אז אני בוחר לבחון בפרספקטיבה רחבה, אם אתה בוחן רק פרמטר אחד אז קשה לי להתווכח על זה.

זה הכל.

תראה כל הפרמטרים שציינת חשובים אין ספק, בפרמטר הכי חשוב שלשמו התכנסו כאן אנחנו נכשלים פעם אחר פעם. אז מה שווים כל השאר?

לדעתי אין זה נזיר אלא חוליגן מטורף חבוש קפוצ'ון, ללמדך שביום יום הם נורמליים אבל במגרש משוגעיםםםםםם

שים לב שבמגרש הם מגולחים וביום יום עם זקן, מתמרקים לכבוד מכבי.

אני מבין לאן אתה חותר. ואני הכי בעד. וזה בהחלט יכול לעזור בתפאורות בהירתמות של הקהל הרחב למען הארגון בזמן מחאות ומה לא, אבל עדיין, כמו שאמרתי. בשביל לפתוח את הגרון ולשיר למען הקבוצה אתה לא צריך את כל אלה. אתה צריך רצון של הבן אדם לפתוח את הגרון לשיר בשביל הקבוצה. כבר באו, הכינו תופים, קובעים בשבילך אפילו מה לשיר כדי שכולם ישירו אותו הדבר. במקום זה אתה מקבל בעיקר קללות ורפש. ורק אם הקבוצה מצליחה אנשים נזכרים לעודד קצת, וגם אז לא כולם. וגם אם תצליח ליצור איזושהי קהילת אוהדים שיבואו אליה קצת יותר אנשים, היא עדיין לא תכלול את הרוב המוחלט של הקהל שלנו.

לא יעבוד ככה. אתה לא יכול להגיש לאנשים הכל על מגש של כסף, הם צריכים להתאמץ ורק ככה הם ירגישו תחושת שייכות וייתנו מעצמם יותר ממניע פנימי ולאורך זמן. ולפני זה השלב המקדים זה יצירת קשר אישי ולהכניס כמה שיותר אנשים למעגל ההיכרות ואם לא יקרה אז לא תגיע לכמויות גדולות בקהל הרחב. חביבי לא יפעלו ככה זה בסדר גמור אבל אין לנו מה להתפלא שהקהל הרחב לא משתף פעולה. להאשים את הקהל הרחב זה טיפשי, אין דבר כזה קהל רחב זה לא ארגון ולא כתובת, כולה אנשים שונים שכיף להכליל אותם ולהאשים מתי שלא מסתדר. כדי להגיע אל אותם האנשים צריך לעשות פעולות קבועות ולא לצפות שהם ישתפו איתך פעולה כי אתה מאמין בנושא העידוד. הם לא. הם חושבים אחרת ממך. ואתה לא תשנה את זה בהאשמות או בקללות וגם לא בעצבים. רק ביצירת קרבה וקשר אישי.

תראה כל הפרמטרים שציינת חשובים אין ספק, בפרמטר הכי חשוב שלשמו התכנסו כאן אנחנו נכשלים פעם אחר פעם. אז מה שווים כל השאר?

אז זהו שלא בטוח ש"התכנסו" לאותו פרמטר, אתה טוען שהקהל הרחב חרא והוא הבעיה המרכזית ואני טוען שיחסית זה הקהל הכי טוב בארץ והוא סתם מושמץ.

ולכן אפשר וצריך להפיק ממנו יותר, הרבה יותר.

תוסיף לזה את התפיסה שאין דבר כזה "להחליף את העם/קהל" וכל האחריות היא על מי שלוקח על עצמו את ההובלה.

על משקל העדר והרועה, עדר ללא רועה הוא עדר חרא, אבל האחריות/האשמה לא תיהי'ה על העדר.

תמיד האחריות היא של "הרועה".

אתה יכול להמשיך להאשים את העדר אבל זה שיח שאין מה לעשות איתו ואי אפשר להתקדם לשום מקום.

אתה אולי תצא צודק אבל בזה זה יגמר.

צודק וזהו.

ועוד משהו, אני בטוח שתסכים איתי שממש לא עשינו הכל בכל הקשור לקשר (לרתום) בין הארגון לקהל, ההפך - עד היום זה לא היה רועה שמוביל את העדר, זה היה עדר נגד הרועה והפוך, ולכן אתה לא יכול להגיד לי שעשינו הכל והעדר דפוק וחסר כל סיכוי.

כי בתכלס לא עשינו כמעט כלום בעניין הזה.

לא נכנס לדיון אבל אציין שהשלט הזה נתלה לא פעם במשחקים עוד בשנה שעברה (זוכר אותו על הגדר נגד זניט בחוץ בוודאות) לצד השלט של הפנאטיקס...

קודם כל אל תדבר אליי בשפה הזאת

דבר שני צבא בת"א זה מוסד מוכר וידוע (שלא אני זה שיצר) שמתקשר עם השתמטות/הטיית פרופיל ואחרי זה הארמאטה משתמשים בסמלי מלחמה

זהו. מזה קפצה לי הנקודה זו.

צחקתי.

לא התכוונתי לבטא שום דבר על מי עשה צבא איפה

סליחה אם נפגעת או מכל מי שנגע לו אישית

שווימר אתה נותן פה המון טיעוני מנהיגות מהצבא,

בכולם התעלמת מאחד הכללים הבסיסיים שרלוונטי בכל מקום, לבחון את המסגרת בה אתה נמצא ולהתאים את המעשים שלך במידה מסויימת אליה.

אם אתה חושב שאין בפנאטיקס אנשים שמאמינים בהרבה ממה שכתבת אז לדעתי אתה טועה, אני לא חלק מהם ולא יודע מה הולך מאחורי הקלעים.

אבל בשביל לממש רעיון במקום מסוים, במקרה הזה שער 11 צריכים להבין אותו ואת המורכבות שלו.

הרבה מהדברים שכתבתם פשוט לא יכולים לקרות במציאות הנוכחית של היציע וכל מי שנמצא בו יכול לראות את זה.

במידה ולא אתה ולא אף אחד אחר בנושא הזה( אני מאמין)רוצה להקים ארגון הדבר היחיד שנשאר זה

1. לעודד ביציע

2. לתת תמיכה לארגון שיחזור/יוקם

אם יושבי המזרחי עליון שלא קשורים לארגון היו מאופיינים בעידוד 90 דקות/הגעה לכל מגרש וכו'

דברים אולי היו נראים אחרת, עובדתית זה לא המצב.

בכולם התעלמת מאחד הכללים הבסיסיים שרלוונטי בכל מקום, לבחון את המסגרת בה אתה נמצא ולהתאים את המעשים שלך במידה מסויימת אליה.

אם אתה חושב שאין בפנאטיקס אנשים שמאמינים בהרבה ממה שכתבת אז לדעתי אתה טועה, אני לא חלק מהם ולא יודע מה הולך מאחורי הקלעים.

אבל בשביל לממש רעיון במקום מסוים, במקרה הזה שער 11 צריכים להבין אותו ואת המורכבות שלו.

הרבה מהדברים שכתבתם פשוט לא יכולים לקרות במציאות הנוכחית של היציע וכל מי שנמצא בו יכול לראות את זה.

במידה ולא אתה ולא אף אחד אחר בנושא הזה( אני מאמין)רוצה להקים ארגון הדבר היחיד שנשאר זה

1. לעודד ביציע

אם יושבי המזרחי עליון שלא קשורים לארגון היו מאופיינים בעידוד 90 דקות/הגעה לכל מגרש וכו'

1. אתה צודק

2. גם

3. אל תמעיט בערך של הפורום כבמה מרכזית ויחידה כמעט שמשפיעה על דעת הקהל, אוהדים מכל הפלגים נמצאים פה ועם טענות רציונאליות דברים מחלחלים כולל לעיתונאים שנמצאים פה ואחכ ממחזרים את זה בעוד מקומות.

כל מה שכתבתי אלו דברים שכבר קרו, אחרת לא הייתי משקיע את האנרגיה זאת.

ולא הבנתי מה גם אתה נתפסת על הקטע של טיעוני מנהיגות מהצבא, זו היתה רק דוגמה אחת שממחישה שאפילו ארגון סגור כמו צבא השכיל שהוא חייב לרתום את האנשים שבחוץ וגם שבפנים למרות שיש בצבא כלים כמו סמכות והרתעה, ולמרות זאת הבינו שהכלים הללו מאוד מוגבלים לטווח הרחוק בדגש על המציאות המשתנה בימינו - 2017.

אז אני לא בא עם תיאוריות צבאיות, אני רק מראה שתיאוריות לא צבאיות חדרו אפילו לצבא , אז ברור שארגון אוהדים שאין לו שום סמכות והרתעה לא יכול למלא את תפקידו מבלי לרתום את האוכלוסיה שהוא אמור לייצג.

לא רק שזה לא תיאוריה צבאית, זו (כמעט)עובדה שקשה מאוד להתווכח איתה

האיטלקים באים

zW5nL12.jpg

שמעו וואלה אתם עושים שמייניג פה לאנשים על כלום אין להם קשר לשום דבר שקורה והם לא פאקטור בנושא הזה בכלל לדעתי חח סך הכל כמה חבר'ה 35+ שהיו פעם אקטיבים ופעילים ביציע היום סך הכל עשו כמה גקטים לחבר'ה שלהם ואיזה באנר לא יותר מזה

שמעו וואלה אתם עושים שמייניג פה לאנשים על כלום אין להם קשר לשום דבר שקורה והם לא פאקטור בנושא הזה בכלל לדעתי חח סך הכל כמה חבר'ה 35+ שהיו פעם אקטיבים ופעילים ביציע היום סך הכל עשו כמה גקטים לחבר'ה שלהם ואיזה באנר לא יותר מזה

אתה מוזמן לבוא לשבת לידי במזרחי תחתון ממש ממש מתחתם, ואז שתף את כולם פה אחריי זה כמה יריקות וסיגריות קיבלת על הראש במשך 90 דקות. ולמה אתה שואל? בגלל שאנחנו מעודדים את הקבוצה שלנו. כן כן, אותה קבוצה שהגברים גברים האלה טוענים לאהוד גם כן.

1. לעודד ביציע

סיכום של 5 עמודים ב 10 שורות.

אתה מוזמן לבוא לשבת לידי במזרחי תחתון ממש ממש מתחתם, ואז שתף את כולם פה אחריי זה כמה יריקות וסיגריות קיבלת על הראש במשך 90 דקות. ולמה אתה שואל? בגלל שאנחנו מעודדים את הקבוצה שלנו. כן כן, אותה קבוצה שהגברים גברים האלה טוענים לאהוד גם כן.

וואלה לי זה נשמע הזוי שאתה מתכוון לחבר'ה האלה אני ישבתי באזור שלהם קבוע לא ראיתי משהו כזה מהחבורה שלהם והם גם לא הטיפוס לדעתי