Jump to content

הקריאות לשרן

דורון

Recommended Posts

גועל נפש!

נעזוב בצד את זה שלטעמי שרן לא אשם בכלום, שכן זה המאמן שבנה עליו כקשר אחורי למרות שכל הפורום ידע כי זה לא יעבוד.

עדיין איך אפשר לקלל שחקנים שלך ועוד מישהו כמו שרן. כשאני רואה את הפרצופים החדשים-ישנים ביציע, אני מודאג שזה הולך להפוך למגמה ולא משהו חד פעמי.

לא הייתי במשחק אבל עם היה קריאות נגד שירן אנחנו צריכים להתבייש

האחרון במגרש שאני יבוא אליו בתלונות

תגיד אתה גם מגיע למשחקים עם ה15 טון ביקורת שלך על אוהדים פה בפורום? כי בינתיים אתה בעיקר אומר לא הייתי במשחק על כל משחק.

אני יושב במזרחי התחתון בחלק השמאלי של היציע. ביום חמישי במשחק נגד אסטנה התיישבו ביציע העליון בדיוק מעלינו חבורה לבושה בשחור. בהתחלה חשבתי שהם חלק מהפאנטיקס שעברו לשבת בצד. שרו שירים ועודדו במהלך המחצית הראשונה. מרגע שקיבלנו את הגול, כמה ערסים שישבו על הגדר מעלינו התחילו לקלל את שרן ייני בכל נגיעה שלו בכדור, כל פעם שאיבד כדור. קללות שלא הייתי מקלל את שחקני הקבוצה היריבה, אפילו לא את שחקני הפועל.

באחד המשחקים האחרונים, לא זוכר בדיוק נגד מי, היה אדם שצעק על ייני שהכדור היה אצלו ובאותו רגע ייני איבד. אותו אדם יושב על הגדר באמצע העליון כמעט כל משחק ומלכלך עליו. לא מבין מה המטרה והעניין. בסופו של דבר, אלה דברים שמשפיעים והקבוצה לא תוכל לצאת מהמצב הרע הזה בלי תמיכה שלנו. חבל לירות לעצמנו ברגל וזו לא דרך נכונה לדעתי

אני יושב במזרחי התחתון בחלק השמאלי של היציע. ביום חמישי במשחק נגד אסטנה התיישבו ביציע העליון בדיוק מעלינו חבורה לבושה בשחור. בהתחלה חשבתי שהם חלק מהפאנטיקס שעברו לשבת בצד. שרו שירים ועודדו במהלך המחצית הראשונה. מרגע שקיבלנו את הגול, כמה ערסים שישבו על הגדר מעלינו התחילו לקלל את שרן ייני בכל נגיעה שלו בכדור, כל פעם שאיבד כדור. קללות שלא הייתי מקלל את שחקני הקבוצה היריבה, אפילו לא את שחקני הפועל.

בדיוק אותם אנשים גם קיללו נגד רעננה.

אני מגיע לכל משחק כולל הכל

והשבוע נגד אסטנה ורעננה זאת הפעם הראשונה שראיתי אותם

הרמה של הקבוצה כמו הרמה של הקהל.
גם אם הקבוצה בכושר חרא ויש ביקורת מפה ועד באב אל חליל, צריך לעודד חזק 90 דקות. את הביקורת אפשר להשמיע לפני ואחרי המשחק.
קללות זה לא ביקורת, זה סתם תת רמה.