Jump to content

מה לעשות לחברה ליום הולדת

cirrusandforego

Recommended Posts

אהלן,

אשמח לרעיונות מה לעשות לחברה (חודש ביחד) ליום הולדת ראשון.

- חשבתי על פיקניק באיזה פארק - השאלה איזה פארק? מבודד וזה לפיקניקים

- חשבתי על paint date אבל אין בתאריך של היום הולדת וזה באסה בתאריך אחר.

- חשבתי על סדנת בישול זוגית קרניבורים אבל זה יקר רצח ליום הולדת אחרי חודש (555 ש"ח לזוג).

יש עוד רעיונות?

תודה

ככל שתעוף יותר גבוה, הסיכויים שלך להמשיך בקשר נמוכים יותר.

בהנחה שאתם לא קטינים, מקום עם אוכל ואלהוכול על חשבונך אמור להספיק.

מה זה paint date?

מהניסיון שלי, אחרי שבחורה יוצאת איתי חודש שלם היא יותר בכיוון של pain (breakup) date.

דילדו שחור של טוב טוב הגמד
זה בדיוק ליום הולדת אחרי חודש זוגיות ;)

אומייגד באמת מישהי קנתה לי את זה פעם!!

בן כמה אתה?

חודש ביחד אפשר גם משהו פשוט שלא דורש הרבה תכנון. החלקה על הקרח ואז מסעדה טובה. אולי תקח אותה לרכב על סוסים אם יש משהו זול.

הרגלתי את חברה שלי לא לצפות יותר מדי מכל הציוני זמן קשר המטופשים האלה.... גם אלה שחוגגים ״שנה וחצי״ גורמים לי לגיחוך... עושים משהו מושקע ורומנטי ליום הולדת וזהו...

paint date? תרחיבו

סוג של ציור קבוצתי בפאב

אתה מגיע לפאב, שותה, מקבל את החומרים וכלים הדרושים ומתחיל לצייר ציור שנקבע מראש, המדרכים של פיינט דייט מסבירים לכם איך לצייר את הציור שלב אחרי שלב.

באתר שלהם יש את הלו"ז החודשי - מועד, מיקום והציור שעתידים לצייר באותו מועד.

לפותח הנושא - אני מצטרפת לכל החבר'ה שמעלי. אתם רק חודש ביחד, אתה לא צריך להשקיע יותר מידי והיא גם לא תצפה לזה. מסעדה טובה תסגור לך את הפינה.

סוג של ציור קבוצתי בפאב

אתה מגיע לפאב, שותה, מקבל את החומרים וכלים הדרושים ומתחיל לצייר ציור שנקבע מראש, המדרכים של פיינט דייט מסבירים לכם איך לצייר את הציור שלב אחרי שלב.

לפותח הנושא - אני מצטרפת לכל החבר'ה שמעלי. אתם רק חודש ביחד, אתה לא צריך להשקיע יותר מידי והיא גם לא תצפה לזה. מסעדה טובה תסגור לך את הפינה.

צריך כישורים לזה?

הרגלתי את חברה שלי לא לצפות יותר מדי מכל הציוני זמן קשר המטופשים האלה.... גם אלה שחוגגים ״שנה וחצי״ גורמים לי לגיחוך... עושים משהו מושקע ורומנטי ליום הולדת וזהו...

הוא ביקש עצה מה לעשות לחברה שלו ליום הולדת אחרי חודש ביחד, לא שאל למה הרגלת את חברה שלך ומה גורם לך לגחך.

לפותח הנושא - הייתי בדיוק באותו מצב עם החברה הנוכחית וסגרנו את הפינה במסעדה נחמדה וקצת אלכוהול ובאמת שלא צריך יותר, אם היא בראש טוב היא בטוח לא תצפה לאיזה משהו גרנדיוזי.

לא מאמין בעניין הזה של לא להגזים.

אם בא לי להגזים אני אגזים ואם אחרי זה אני מחליט לא להגזים אז אני לא מגזים.

אם היא התרגלה לטוב, היא יכולה גם להתרגל ללא טוב. כסף שלי אני מחליט.

הוא אמר שזה ליום הולדת והוא ציין שהם חודש ביחד, לא איך הוא חוגג איתה חודש..

סוג של ציור קבוצתי בפאב

זה בערך הכי מעפן שיכולתי לתאר, מה הפואנטה בציור קבוצתי עם הוראות של מדריכים? מה זה החרא הזה?

חשבתי שזה משהו שהוא טרנד בארצות הברית, וזה להחליף את הסדינים בבד לציור, להתפלש בצבעים ולעשות מה שעושים... לא הכי מתאים לחודש ביחד.

ולנושא - פיקניקים בפארק מתחרבנים בקלות בתקופה הזו של השנה - לה יהיה קר מידי, אולי יהיה גשם, סתם סיכוי ממשי לאווירה חרבנה.

חפש מסעדה קטנה, משהו אינטימי אבל לא חפפיניקי, זה יעשה את העבודה. אתה יכול גם לנסות לבשל בעצמך משהו פשוט בקטנה שקונה נשים (פסטה כלשהי), אבל זו כבר השקעה וזה שם אותך בסיכון שהזכירו.