Jump to content

איכסטדיון נתניה

הרוסונרי

Recommended Posts

לא מסכים. עם מהלכי שיווק נכונים ובניית קבוצה אטרקטיבית, אפשר למלא 40-45K באצטדיון באזור ת"א כל משחק.

מהההה??? אחייי איזה 40-45

אולי אולי בדרבי, וגם פה אני מפרגן.

חחחח ביים שיגיעו 45 אלף אוהדים למשחק נגד מכבי פתח תקווה.

לא מסכים. עם מהלכי שיווק נכונים ובניית קבוצה אטרקטיבית, אפשר למלא 40-45K באצטדיון באזור ת"א כל משחק.

כל משחק?

גם אם מנוי יהיה 500 ש"ח היציעים, משחק שלישי חינם וגלידה לכל מי שמגיע עם חולצה צהובה לא נמלא אצטדיון של 45K כל משחק................................

לפי דעתי לא, אם היה אצטדיון בסדר גודל כזה למכבי זה היה מטורף (מה שלא יהיה בחיים), תוסיף לזה את הביתיות המטורפת שיש שמה.

איזה ביתיות תהיה כשאתה ממלא חצי אצטדיון?

אתה מבין בכלל איך נוצרת אווירה ביתית?

זה כמעט לא שייך למספר המושבים.

גם בלי קשר לדרכי גישה, הוא איצטדיון נוראי. אין אווירה של כדורגל אולי משחק אחד מכל מה שהייתי בו גם בלי קשר למכבי הרגשתי כמו במגרש כדורגל אמיתי (בלומפילד).

אם היינו מובילים את הליגה ועולים שלב באירופה זה היה האצטדיון הכי טוב בעולם.

לא לא ושוב לא

גם שניצחנו שם את בש וגם בדרבי 5 הרגשתי בחול לקחת שם אליפות נשמע מגעיל אפילו

לא זה לא.

לא לא ושוב לא

גם שניצחנו שם את בש וגם בדרבי 5 הרגשתי בחול לקחת שם אליפות נשמע מגעיל אפילו

אם היינו מפסידים אליפות על כמה משחקים צמודים והיית מנסה לשכנע שהאווירה בבלומפילד הייתה מביאה שם נצחונות, ניחא.

זה ממש לא המצב.

הסגל לא מספיק טוב, המאמן לא מספיק טוב, רמת האימונים *חשודה* כלא מספיק טובה.

אצטדיון? קללות? פקקים? הכול תירוצים ליכולת לא טובה מספיק.

שאני אזכיר לך שבשנה האחרונה בבלומפילד הסרחנו מול רעננה, סכנין ונתניה (נתניה ההיא, כן? לא זו של היום)?

מה התירוץ פה, ליגת האלופות?

שכל אחד יספר לעצמו איזה סיפור שנוח לו כדי לשכנע את עצמו ביכולת הלא טובה,

אבל עמוק בפנים, אתם יודעים שלא זו הסיבה.

האצטדיון הוא לא תירוץ בכלל לתוצאות ולאיך שהקבוצה נראית, אבל הוא הסיבה העיקרית לכל שאוהדים לא מגיעים, וגם כשמגיעים אז סחוטים מהדרך.

ולא, אין שם שום תחושה של בית, זה כזה מפגר להקים אצטדיון ללא יציעים מאחורי השערים

אם היינו מפסידים אליפות על כמה משחקים צמודים והיית מנסה לשכנע שהאווירה בבלומפילד הייתה מביאה שם נצחונות, ניחא.

זה ממש לא המצב.

הסגל לא מספיק טוב, המאמן לא מספיק טוב, רמת האימונים *חשודה* כלא מספיק טובה.

אצטדיון? קללות? פקקים? הכול תירוצים ליכולת לא טובה מספיק.

שאני אזכיר לך שבשנה האחרונה בבלומפילד הסרחנו מול רעננה, סכנין ונתניה (נתניה ההיא, כן? לא זו של היום)?

מה התירוץ פה, ליגת האלופות?

שכל אחד יספר לעצמו איזה סיפור שנוח לו כדי לשכנע את עצמו ביכולת הלא טובה,

אבל עמוק בפנים, אתם יודעים שלא זו הסיבה.

על מה אתה מדבר תגיד לי ? אני רציתי שג'ורדי יעזוב לפני שנתיים כבר, מה הקשר ?

זה איצטדיון קללה וזה שנשארו שם עוד עונה ( וכנראה גם בעונה הבאה ) זאת החלטה אומללה, גם אם היינו לוקחים שם 3 אליפיות היית שומע את אותו הדבר.

* ואני אישית התייאשתי ולא מסוגל להגיע לכל משחק בית, אני מחכה יותר למשחקי חוץ כמו לנסוע לסמי עופר. ( ויש לי מנוי מעונת 04/05 , גם שסיימנו עונות במקום ה-10 הייתי מחכה כל השבוע להגיע לבלומפילד, היום זה הפוך )

יש כמות מסויימת של גורמים שליליים שניתן להתגבר עליה.

1- מכירת זהבי.

2- אי יציבות מובנית בעמדת המאמן.

3- טעויות מסויימות בסגל.

4- אובדן ביתיות.

זאת כבר מסה קריטית.

מהההה??? אחייי איזה 40-45

אולי אולי בדרבי, וגם פה אני מפרגן.

חחחח ביים שיגיעו 45 אלף אוהדים למשחק נגד מכבי פתח תקווה.

חיפלה ממלאים כמעט כל משחק 30K והם קבוצה פח. זה אפשרי וריאלי, רק שנחזור לת"א

אומלל מי שקיבל את ההחלטה לארח בנתניה(רמז מרטין ביין והסקר הפיקטיבי שלו בין המנויים)

הזוי שאני בין היחידים שהתרעתי מראש שזה יהיה המצב(אני זוכר שרבתי כמעט עם כל הפורום באפריל 2016 כשהתקבלה ההחלטה), אז גם לאוהדים יש סוג של אשמה כי הם לא פעלו בעניין ועדיין ממשיכים לקנות מנויים כמו כבשים, מקווה לפחות שבעונה הבאה העונה האחרונה לשיפוצים נארח ברמת גן גם ככה אנחנו סובלים אז לפחות שנסבול קרוב

כל הקטע זה שלמכבי לא אכפת מזה בכלל, כל גורם בקבוצה שדיברתי איתו התייחס בזלזול למה שאנחנו עוברים כאילו מישהו משלם לנו בשביל זה ולא הפוך, אשכרה משלמים בשביל להתענות.

גם בפתח תקווה המצב היה אותו דבר. זה לא בלומפילד, פשוט לא זה. לא אותה הרתעה, לא ה2-0 דקה 10. לא קהל שיושב על הראש ליריב ולשופט כל המשחק. פשוט לא.

איבוד בלומפילד הרס אותנו, לא יעזור כלום. עד שנחזור לשם תשכחו מאליפות. יש עוד סיבות למצב אבל זאת הראשית.

ברור שבסופו של דבר אם היה סגל של מעל הליגה כנראה שזה היה מספיק לאליפות. אבל זה לא קורה ולא יקרה בקרוב. במאבק מול ב"ש של קבוצות פחות או יותר שוות מקצועית זה קריטי. 17 נצחונות מ-18 שנה שעברה בטרנר, רק אומר.

רק טרנר נתן להם את האפשרות לא לפחד לתקוף אותנו גם ב-10 שחקנים ולנצח, אם המשחק בוסרמיל זה אחרת לגמרי.

שום דבר לא מקרי מאז השינוי באצטדיונים.

לא השנתיים שלהם בלי הפסד בית בליגה.

לא הצלילה שלנו ביכולת.

לא אובדן ההרתעה.

לא 2 האליפויות.

היית בא למשחק בבלומפילד בידיעה של 3 נקודות בטוחות ואם לא היינו מנצחים שם די הייתי בהלם.

בנתניה שום הפסד או תיקו מול כל קבוצה לא מפתיע ולא יפתיע אותי.

בפ"ת הקהל לא היה מגיע עייף ועצבני אחרי שעות בפקקים, זה ועוד איך משפיע.

חוץ מזה שהעובדה שהוא מפלס אחד גורמת לו להיות הרבה יותר ביתי מנתניה.

לא היה משפיע אחי.

ברגע שהאצטדיון פתוח משני כיוונים זה כבר פאק מאוד רציני. אז אולי הגוש היה יותר קרוב אבל עדיין זה לא היה מגיע למשהו שקרוב אפילו לבלומפילד.

אין לי ספק שגם הפועל לא יורדים בבלומפילד. לפחות יצא משהו אחד טוב כשחושבים על זה.

גם בפתח תקווה המצב היה אותו דבר. זה לא בלומפילד, פשוט לא זה. לא אותה הרתעה, לא ה2-0 דקה 10. לא קהל שיושב על הראש ליריב ולשופט כל המשחק. פשוט לא.

איבוד בלומפילד הרס אותנו, לא יעזור כלום. עד שנחזור לשם תשכחו מאליפות. יש עוד סיבות למצב אבל זאת הראשית.

ברור שבסופו של דבר אם היה סגל של מעל הליגה כנראה שזה היה מספיק לאליפות. אבל זה לא קורה ולא יקרה בקרוב. במאבק מול ב"ש של קבוצות פחות או יותר שוות מקצועית זה קריטי. 17 נצחונות מ-18 שנה שעברה בטרנר, רק אומר.

רק טרנר נתן להם את האפשרות לא לפחד לתקוף אותנו גם ב-10 שחקנים ולנצח, אם המשחק בוסרמיל זה אחרת לגמרי.

שום דבר לא מקרי מאז השינוי באצטדיונים.

לא השנתיים שלהם בלי הפסד בית בליגה.

לא הצלילה שלנו ביכולת.

לא אובדן ההרתעה.

לא 2 האליפויות.

היית בא למשחק בבלומפילד בידיעה של 3 נקודות בטוחות ואם לא היינו מנצחים שם די הייתי בהלם.

בנתניה שום הפסד או תיקו מול כל קבוצה לא מפתיע ולא יפתיע אותי.

אתה לא מחדש פה כלום, כולנו יודעים את זה.

מדברים פה על הסבל של הנסיעה ועל העצבים שיש עד שמגיעים למגרש, אשכרה מוכן להוסיף 500 שקל למנוי שנעבור לרמת גן עכשיו.

ואל תיתן לג'ורדי תירוץ על הביזיון במשחק האחרון שם.

לטרנר לקח לי להגיע בפחות זמן מראשון.

לצערי נבואת הזעם שלי תתגשם והשילוב הדוחה של קבוצה בינונית ואצטדיון גרוע יובילו אותנו לממוצע קהל של 4 אלף איש.

חיפלה ממלאים כמעט כל משחק 30K והם קבוצה פח. זה אפשרי וריאלי, רק שנחזור לת"א

אני אומר את זה מאז שפתחו את סאחי עופר, מישהו באמת חושב שהפוטנציאל קהל (נטו בכמות, בלי המסביב) של חיפה יותר גדול משלנו? אם הם מוכרים 18 אלף מנויים אנחנו יכולים 23+. לשחק באצטדיון שמכיל פחות כמות קהל משל חיפה זה הזוי בעייני. לא מבין איך זה אמור להיות שיפוץ טוב ואיך אנשים מבסוטים על זה. תאמינו לי שאם יש אצטדיון של 40 אלף+ מקומות ומוכרים מנויים במחירים שפויים אתם אחושרמוטה ממלאים את האצטדיון הזה.