Jump to content

מה הלאה? נושא עידוד לאור התפרקות הפאנטיקס

aradhen

Recommended Posts

אני לא יודע מי הם אבל מה שהם מנסים להנחיל מריח מוכר ואם הארגון שבו יש ללא ספק אנשים שמאוהבים במכבי ולא בעצמם כמו שנהוג לחשוב החליטו לפרק את החבילה אז וואלה משהו גדול קורה. מצחיק אותי ששאר היוזרים לא מנסים אפילו להבין מה קורה אלא חושבים שאיזה ארגון דובוני אכפת לי יקום והכל יהיה סבבה, זה לא נראה כך.

יש פה משו

עזבו אתכם מספקולציות. אף אחד לא יודע מה יהיה. שכל אחד יתרכז בעצמו ובמה שהוא יכול לתת למען מכבי בשלב הזה של היציע (בעיקר גרון).

מסכים עם ג'ק. מי שנמצא שנים ביציע, רוצה לדעת מה קורה ומה עמד מאחורי זה, למרות שמי שנמצא שנים גם יכול לתאר לעצמו מה קרה. בכל אופן לגיטימי לגמרי שהסיבה או הסיבות לא יוצאות החוצה.

בכל אופן, כתבתי בנושא אחר או אפילו כאן על להקת מעודדות, זה הפחד שלי ממה שיהפוך הקהל שלנו ואת האמת מתחילים לראות את זה ע"פ התגובות השונות בפורום הזה.

הפלטפורמה של ארגון אוהדים חייבת להישאר ממוקדת, פורום כזה שנמצאים בו מכורי מכבי אופטימיים לצד פסימיים תמידיים סטייל אוהדי הפועל גורם רק רע בתוך היציע.

יש כל כך הרבה פוטנציאל לא מנוצל בקהל שלנו.

מכאן, הקריאה להנהלת מכבי. איחוי השברים צריך להגיע להנהלה. עופר רונן זה שתלו לו שלטים מתחת לבית.. צריך להרים את הכפפה.. הוא זה שדובר שם עברית ומבין את הסביבה טוב מכולם, תרים את הכפפה עופר תאחד את הארגון, תעזור להם לצמוח מחדש עם כלים ויחס הוגן מההנהלה..אם עופר רונן יראה נכונות ונוכחות מכבי בארגון אוהדים, הארגון יצמח לטובה ולא יחפש מלחמות מיותרות.. תראה לאנשים ששם מאהבה למועדון שהמועדון תומך בהם ואפשר לגדול יחד.

אם מכבי עדיין לא הבינו את חשיבות ארגון האוהדים, הם יבינו את זה שנה הבאה.. או עוד 5 שנים אחרי שיעשו כמה שיחות עם פדרמן ובנו.

הלוואי שיהיה לנו ארגון של להקת מעודדות, אולטראס זה למושפעים טמבלים שממש לא מושך עוד אנשים להיכנס פנימה ולהתחבר לבררה הזאת חוץ מעוד בררה, איזה אבא ישלח את הבן שלו לשם? איך שאר הקהל יכול להתחבר להתנהגות כזאת ולתת לה יד? איך הגוש עידוד המצומק שלנו יתרחב?

אף אחד מעולם לא אהב את האולטראס ואת ההתנהגות שלו אז גם אם תשים את הפרצוף של השחקן בפרונט זה לא יעזור, חוץ ממאות בודדות אף אחד מאוהדי מכבי לא רוצה ארגון אוהדים שמתנהג כמו ארגון פשע דמיקולו בטח כלפי האוהדים של הקבוצה שלנו.

בלה בלה בלה..

מישהו יודע למה הם בקטע של לא לעודד?

זה לא שאנחנו מציגים כדורגל עם ליאור ז'אן וארז מסיקה. בלי לזלזל כמובן

מה הולך פה ועל מה כל הבלאגן הזה?

הלוואי שיהיה לנו ארגון של להקת מעודדות, אולטראס זה למושפעים טמבלים שממש לא מושך עוד אנשים להיכנס פנימה ולהתחבר לבררה הזאת חוץ מעוד בררה, איזה אבא ישלח את הבן שלו לשם? איך שאר הקהל יכול להתחבר להתנהגות כזאת ולתת לה יד? איך הגוש עידוד המצומק שלנו יתרחב?

אף אחד מעולם לא אהב את האולטראס ואת ההתנהגות שלו אז גם אם תשים את הפרצוף של השחקן בפרונט זה לא יעזור, חוץ ממאות בודדות אף אחד מאוהדי מכבי לא רוצה ארגון אוהדים שמתנהג כמו ארגון פשע דמיקולו בטח כלפי האוהדים של הקבוצה שלנו.

אני לא חושב שהסקלה עומדת על אולטראס קיצוני או להקת מעודדות.

אפשר לייצר אמצע -שלא יגנבו תופים, ציוד ובו זמנית לא ייראה כמו להקת מעודדות..

האידיאל זה ארגון של עידוד וצבע, לצערי בכדורגל הישראלי אין הורה שגם ישלח את הילד לחטוף מכות כל שבת, לכן צריך להיות ארגון שלא מחפש אבל יודע להגן על עצמו כשצריך.

האידיאל זה ארגון של עידוד וצבע, לצערי בכדורגל הישראלי אין הורה שגם ישלח את הילד לחטוף מכות כל שבת, לכן צריך להיות ארגון שלא מחפש אבל יודע להגן על עצמו כשצריך.

Sounds good, doesnt work

אני לא חושב שהסקלה עומדת על אולטראס קיצוני או להקת מעודדות.

אפשר לייצר אמצע -שלא יגנבו תופים, ציוד ובו זמנית לא ייראה כמו להקת מעודדות..

הלוואי שהיה אפשר למצוא את האמצע לצערנו ארגון כמו השחקן היה היוצא מהכלל. צריך ארגון שייצג את כלל אוהדי מכבי ולא יתנהג כמו ק.ג.ב בכל שטות.

הלוואי שהיה אפשר למצוא את האמצע לצערנו ארגון כמו השחקן היה היוצא מהכלל. צריך ארגון שייצג את כלל אוהדי מכבי ולא יתנהג כמו ק.ג.ב בכל שטות.

לא חושב שבמצב שנוצר היום זה אפשרי.

תכלס הפאנטיקס הביאו לארץ את כל העניין של האולטראס וכל השאר נדבקו בעקבותיהם.

כמו בכל דבר הארגונים שלנו הביאו הכל ראשוני לארץ, ואם יקום ארגון חדש לא מספיק חזק, שאר הארגונים יתקפו אותו בלי סוף.

לא חושב שבמצב שנוצר היום זה אפשרי.

תכלס הפאנטיקס הביאו לארץ את כל העניין של האולטראס וכל השאר נדבקו בעקבותיהם.

כמו בכל דבר הארגונים שלנו הביאו הכל ראשוני לארץ, ואם יקום ארגון חדש לא מספיק חזק, שאר הארגונים יתקפו אותו בלי סוף.

חיים בסרט, ברגע שלא יעניין את הארגון המלחמות האלה וזה לא יהיה בראש העדיפויות שלו רמת האלימות מול ארגונים אחרים תרד. ברגע שהארגון יהיה נטו לעידוד ולמען האוהדים ולא בשביל השם המעאפנ שלהם כמאפיה, לא יהיה בעיה לסדר ליווי לציוד בלי שילדים בני 15-30 יצטרכו להגן על עצמם.

המכשול הגדול זה אנשים בתוך היציע, אבל לעולם הארגון לא יהיה מורכב מהערסים הכי חזקים ואם הוא כן אז הוא יהיה אלים, ולכן הפתרון הוא גב והידברות עם ההנהלה.

הפאנטיקס הביאו על עצמם ועלינו את המצב הקיים, כ"כ פחדו משיתוף פעולה עם ההנהלה והקהל הרחב בשם האידאולוגיה המעאפנה שלהם, שעכשיו הפתרון היחיד הוא ארגון שנתמך ע"י ההנהלה.

הקהל הרחב לא רוצה ארגון בובות של ההנהלה, כולם רוצים ארגון בלתי תלוי שנותן הכל לקהל ולמועדון וגם שומר על האינטרס של הקהל אל מול המועדון, אבל המנותקים האלה שמשחקים אותה קיצוניים - ושרים את זה על אחרים - הראו לנו שעדיף בובות. אנחנו כותבים את זה שנים והנה הגיע החשבון.

חיים בסרט, ברגע שלא יעניין את הארגון המלחמות האלה וזה לא יהיה בראש העדיפויות שלו רמת האלימות מול ארגונים אחרים תרד. ברגע שהארגון יהיה נטו לעידוד ולמען האוהדים ולא בשביל השם המעאפנ שלהם כמאפיה, לא יהיה בעיה לסדר ליווי לציוד בלי שילדים בני 15-30 יצטרכו להגן על עצמם.

המכשול הגדול זה אנשים בתוך היציע, אבל לעולם הארגון לא יהיה מורכב מהערסים הכי חזקים ואם הוא כן אז הוא יהיה אלים, ולכן הפתרון הוא גב והידברות עם ההנהלה.

הפאנטיקס הביאו על עצמם ועלינו את המצב הקיים, כ"כ פחדו משיתוף פעולה עם ההנהלה והקהל הרחב בשם האידאולוגיה המעאפנה שלהם, שעכשיו הפתרון היחיד הוא ארגון שנתמך ע"י ההנהלה.

הקהל הרחב לא רוצה ארגון בובות של ההנהלה, כולם רוצים ארגון בלתי תלוי שנותן הכל לקהל ולמועדון וגם שומר על האינטרס של הקהל אל מול המועדון, אבל המנותקים האלה שמשחקים אותה קיצוניים - ושרים את זה על אחרים - הראו לנו שעדיף בובות. אנחנו כותבים את זה שנים והנה הגיע החשבון.

אתה כותב בעיקר סיסמאות שלא כל כך מתחברות עם המציאות.

ארגון אוהדים בראש ובראשונה זקוק לאנשים שישקיעו מזמנם לטובת תחזוק הארגון והיציע. לצערנו ביציעי מכבי תל אביב אין אנשים כאלה (מלבד בודדים, שכבר קשורים לארגונים הקיימים). ההנהלה לא יכולה להמציא אנשים כאלה.

אם הארגון היה משהו מפתה לקחת בו חלק כמו שהשחקן היה בזמנו אז היו את האנשים\ילדים שיצטרפו. כרגע מי שנמשך לאלימות יחפש להיות בארגון או קרוב אליו.

אם הארגון היה משהו מפתה לקחת בו חלק כמו שהשחקן היה בזמנו אז היו את האנשים\ילדים שיצטרפו. כרגע מי שנמשך לאלימות יחפש להיות בארגון או קרוב אליו.

מחזק ומוסיף שבזמנו בשחקן היו את פגישות הצירוף המפורסמות, אני זוכר שהייתי באחת והייתי באטרף להצטרף (רק שבזמנו אבא שלי אמר לי שהוא יבטל לי את המנוי אם אצטרף).

כשהארגון כן מראה פתיחות מסויימת לצירוף דם חדש, זה רק יכול לתרום.

הנוסטלגיה משקרת. גם בתקופת השחקן (אולי מלבד ההתחלה ואיזה שנה יוצאת דופן) כמות האנשים שהייתה פעילה בתוך הארגון לא הייתה גדולה בהרבה מהפנאטיקס.

יכול להיות, אתה מן הסתם יודע הרבה יותר טוב ממני, אבל כדי להגדיל את כוח האדם בארגון הארגון עצמו צריך לייצר משיכה כלשהי, כמתבונן מהצד וחבר ליציע ההרגשה שלארגון להיות אולטראס יותר חשוב מלהיות מכבי וכאן זה מתחיל ונגמר.

השאלה היא מאיפה יצוצו עוד אנשים שיש להם זמן וכח לתפאורות ציוד והכנתת מרצנדיייז.

תסתכל על זה ככה שהפאנטיקס הוקם מי היו האנשים? מהשחקן ומהאולטראס ועוד קצת חדשים כמובן אבל זה אותה גברת בגדול.

אין מספיק אנשים חדשים שלא קשורים לאחד מהארגונים האלה שיקחו על עצמם את המושכות לארגון חדש, והלוואי שאני טועה.

אני בכל מקרה חושב שהכי טוב שהארגון יעשה רפרש חודש חודשיים, יקבל החלטות לחזור כארגון עם "מצע" שונה לחלוטין לגבי ההתנהלות מול ההנהלה ומול הקהל הרחב.

ולהבין שאין יותר דבר כזה לקיחת וקבלת החלטות מתוך אידיאולוגיה שונה משל הקהל הרחב, שצריך ללכת לפי ההלך רוח של רוב הקהל של מכבי, לקבל יותר אנשים לגוש, להפסיק עם הסודיות פשוט לעשות מהפכה בדיוק כמו שהיה הרגשה אדירה של שינוי באוויר במשחק הראשון שלהם ביציע(בש ב5 0 אאל"ט).

פעם כל שיר שהיה יוצא היה מפורסם בקליפ לפני(קצת חזר לאחרונה), אחרי כל משחק היה סרטון שמישהו צילם מהארגון של הקהל(סרטונים פסיכים כמו לללב נכנסת בקרייה).

דגלים צבעוניים הכל היה יותר טוב, פנאטיקס חייבים לחזור לתקופה הראשונית שלהם של השיתוף ולא של ארגון מחתרת.

פוטנציאלית הם הכי טובים בפער והוכיחו את זה כבר

השאלה היא מאיפה יצוצו עוד אנשים שיש להם זמן וכח לתפאורות ציוד והכנתת מרצנדיייז.

תסתכל על זה ככה שהפאנטיקס הוקם מי היו האנשים? מהשחקן ומהאולטראס ועוד קצת חדשים כמובן אבל זה אותה גברת בגדול.

אין מספיק אנשים חדשים שלא קשורים לאחד מהארגונים האלה שיקחו על עצמם את המושכות לארגון חדש, והלוואי שאני טועה.

אני בכל מקרה חושב שהכי טוב שהארגון יעשה רפרש חודש חודשיים, יקבל החלטות לחזור כארגון עם "מצע" שונה לחלוטין לגבי ההתנהלות מול ההנהלה ומול הקהל הרחב.

ולהבין שאין יותר דבר כזה לקיחת וקבלת החלטות מתוך אידיאולוגיה שונה משל הקהל הרחב, שצריך ללכת לפי ההלך רוח של רוב הקהל של מכבי, לקבל יותר אנשים לגוש, להפסיק עם הסודיות פשוט לעשות מהפכה בדיוק כמו שהיה הרגשה אדירה של שינוי באוויר במשחק הראשון שלהם ביציע(בש ב5 0 אאל"ט).

פעם כל שיר שהיה יוצא היה מפורסם בקליפ לפני(קצת חזר לאחרונה), אחרי כל משחק היה סרטון שמישהו צילם מהארגון של הקהל(סרטונים פסיכים כמו לללב נכנסת בקרייה).

דגלים צבעוניים הכל היה יותר טוב, פנאטיקס חייבים לחזור לתקופה הראשונית שלהם של השיתוף ולא של ארגון מחתרת.

פוטנציאלית הם הכי טובים בפער והוכיחו את זה כבר

יש בעיה יותר גדולה , גם אם הארגון "יצרף" לגוש כל אחד שירצה , אין הרבה כאלה.

שער 11 הזדקן , רוב הפרצופים המוכרים ביציע כבר לא בגיל שיכולים לתת את המעבר (רוב הפעילות של הארגון היא לא ב90 דקות של המשחק)

הייתי בטוח שהמעבר לנתניה יכניס דם חדש ליציע , כרגע אני רואה רק אנשים מבוגרים בכיסאות מסביבי (ואני די קרוב לגוש)

אין ספק שהארגון לא חף מטעויות , אבל אני בטוח שמאחורי הקלעים האנשים שם חושבים מה אפשר לעשות.

הם אוהדי מכבי לפחות כמוני וכמוך (לא נאמר כלפיך אישית , אלא כלפי רוב האנשים שמזלזלים כאן בהם) ומכבי חשובה להם לא פחות.

יש בעיה יותר גדולה , גם אם הארגון "יצרף" לגוש כל אחד שירצה , אין הרבה כאלה.

שער 11 הזדקן , רוב הפרצופים המוכרים ביציע כבר לא בגיל שיכולים לתת את המעבר (רוב הפעילות של הארגון היא לא ב90 דקות של המשחק)

הייתי בטוח שהמעבר לנתניה יכניס דם חדש ליציע , כרגע אני רואה רק אנשים מבוגרים בכיסאות מסביבי (ואני די קרוב לגוש)

אין ספק שהארגון לא חף מטעויות , אבל אני בטוח שמאחורי הקלעים האנשים שם חושבים מה אפשר לעשות.

הם אוהדי מכבי לפחות כמוני וכמוך (לא נאמר כלפיך אישית , אלא כלפי רוב האנשים שמזלזלים כאן בהם) ומכבי חשובה להם לא פחות.

מסכים אתך לגמרי, אני כואב מאוד את סגירת הארגון וחושב שההחלטה מקובלת מאוד אבל רעה ליציע בטירוף.

אני מקווה שיש מצב שישנו תהחלטה ויחזרו בהם וימשיכו להוביל תיציע.

נתניה זה בלאגן שלם לא יודע איך מצב שאנשים משער 7 שהיו מעודדים בבלומפילד עברו ביחד לאותו יציע עם שער 11 והעידוד בפועל ירד

הנוסטלגיה משקרת. גם בתקופת השחקן (אולי מלבד ההתחלה ואיזה שנה יוצאת דופן) כמות האנשים שהייתה פעילה בתוך הארגון לא הייתה גדולה בהרבה מהפנאטיקס.

אל תשכח ש'תור הזהב' של השחקן הגיע בתקופה שבה הקבוצה הייתה בלתי ניתנת לצפייה ובלי תארים חוץ מ2003. מה שבאופן טבעי גורר פחות 'דם חדש' ביציע

אל תשכח ש'תור הזהב' של השחקן הגיע בתקופה שבה הקבוצה הייתה בלתי ניתנת לצפייה ובלי תארים חוץ מ2003. מה שבאופן טבעי גורר פחות 'דם חדש' ביציע

ומצד שני מייצר יותר אנשים עם תרבות עידוד ללא פשרות ופחות פלסטיק סלפי והצלחות.

הזבלים בעליון שלבשו שחור עישנו סיגריות וזרקו את העפר וגם ירקו על האוהדים שישבו למטה.

גועל נפש, תתביישו לכם יא עבריינים בשקל תזדיינו לנו מהקבוצה כבר.

הזבלים בעליון שלבשו שחור עישנו סיגריות וזרקו את העפר וגם ירקו על האוהדים שישבו למטה.

גועל נפש, תתביישו לכם יא עבריינים בשקל תזדיינו לנו מהקבוצה כבר.

הם באמת עושים את זה?

חלאות, חבל שאתם לא מחכים להם למטה בסוף המשחק.