Jump to content

מה הלאה? נושא עידוד לאור התפרקות הפאנטיקס

aradhen

Recommended Posts

ישבתי בצד הפעם אז אין לי מושג מי אלה האנשים בשחור.

אבל בוז וקללות שמעתי מכל הכיוונים.

זה אחלה שיש קבוצה להטפל אליה, אבל אולי תבינו שיש בעיה עם כלל הקהל

איזה עידוד סבבה? הייתה אווירה של בית קברות מהרגע הראשון של המשחק על מה אתם מדברים

כל כך שנאתי את הקהל אתמול. איפה התמיכה בשחקנים? איפה העידוד?

כל אחד בא להראות כמה הוא עצבני יותר על שחקן כזה או אחר. כל פעולה לא טובה של ייני ישר מלווה בבוז ובצעקות. כל מסירה אחורה מביאה תלונות.

רק להוסיף לפאניקה.

כל כך שנאתי את הקהל אתמול. איפה התמיכה בשחקנים? איפה העידוד?

כל אחד בא להראות כמה הוא עצבני יותר על שחקן כזה או אחר. כל פעולה לא טובה של ייני ישר מלווה בבוז ובצעקות. כל מסירה אחורה מביאה תלונות.

רק להוסיף לפאניקה.

!

מנגנון הרס עצמי שאין שני לו.

נכון היו טרחנים מעיקים שהלחיצו את השחקנים, אבל היה אתמול כמה פיקים מטורפים.

שירים מצד לצד עם הפנאטיקס, שירים מצד לצד על חצי יציע, הנהנהנה מכבי היה עוצמתי ביותר.

כשאין מי שמנהיג את העידוד זה לא יראה יותר טוב מזה.

הפחד הוא שאותם אנשים שהתחילו כל משחק לקלל תשחקנים גם יגיעו לקריית שלום והדרדרות לימי 2011 קרובים.

לעמוד על הבמה כדי שאפחד לא יעודד? עד מתי זה ימשך ככה?

ארגון שיושב בצד היציע ולפעמים משתף פעולה ולפעמים לא

אגב אין כבר שריון למשחקי חוץ נכון?

עוד דבר שהמועדון האירופאי שלנו לא יזיז אצבע כדי לתקן ולתת לאנשים זבל לקחת בעלות על היציע, היה ברור שתגיע תקופה פחות טובה השוני בין שני הארגונים יבלוט שוב רק שהפעם הם באותה מסגרת אז מפרקים. היה ברור כשהפנאטיקס קמו שהאולטראס ניצחו במלחמה.

עוד דבר שהמועדון האירופאי שלנו לא יזיז אצבע כדי לתקן ולתת לאנשים זבל לקחת בעלות על היציע, היה ברור שתגיע תקופה פחות טובה השוני בין שני הארגונים יבלוט שוב רק שהפעם הם באותה מסגרת אז מפרקים. היה ברור כשהפנאטיקס קמו שהאולטראס ניצחו במלחמה.

לא יזיז אצבע?

אפשר להגיד על הנהלת מכבי הרבה דברים, לומר שהם לא עושים מאמצים כדי להוציא אנשים מסוימים מהיציע אי אפשר. הצורה לוואי דווקא נכונה, ולא בהכרח מפנים את האצבע לאנשים הנכונים, אבל עושים.

מצטער אחי, "לתפוס" אוהדים כדי שיהיה משהו להגיד בבית הדין על איזה אבוקה זה משהו אחד, לעמוד מנגד בזמן שכל כמה שנים לוקחים לנו את היציע כבן ערובה זה דבר אחר.

זה לא התפוצץ עד עכשיו כי היו לנו הצלחות, אבל למתבונן מהצד זה מאוד שקוף שזה יקרה מתישהו כי בסופו של דבר עקרונות בסיסיים לא יכולים להשתנות באיך כל אחד מהצדדים רואה שצריך "להנהיג" את היציע ברגעים כאלה. עצוב אבל זה מה יש.

הרגשתי כמו בימים היפים של 2009. גוש אחד מנסה לעודד,השני מתחיל את אותו השיר כמה שניות אחריו או מנסה משהו אחר.

נשבר הזין מהכל.היכולת המקצועית ,האצטדיון והקהל זה שילוב שיכול לגמור אותך.

אז לפי מה שאתה אומר לובשי השחור שלא נותנים לעודד זה החברה של האולטראס ?

מה פתאום אחי הם הסבתות מהאגודה למען החייל

למרות שאני כמעט מתייאש מהטיפשות שלך

אני אנסה להסביר לך

מקווה שתבין

כתבו פה על עוד אירגון עם שם מוזר

ואמרו פה משהו על חברה שלא קשורים לאף אירגון שנותנים את הטון ביציע

אז עכשיו המוח הקטנטן שלך מצליח להבין למה שאלתי?

למרות שאני כמעט מתייאש מהטיפשות שלך

אני אנסה להסביר לך

מקווה שתבין

כתבו פה על עוד אירגון עם שם מוזר

ואמרו פה משהו על חברה שלא קשורים לאף אירגון שנותנים את הטון ביציע

אז עכשיו המוח הקטנטן שלך מצליח להבין למה שאלתי?

שמע יש תארמאטא שהם היו בפנטיקס, יצאו אחרי שנתיים וחצי שלוש ונשארו כ"פירמה" ביציע.

מוציאים רק לעצמם חולצות ומרצנדייז.

בפועל הם רוב הזמן לא מעודדים,מעטים שכן שמה(רובם בלי קשר עשו למען מכבי הרבה יותר מרובנו פה כולל אותי).

וזהו בערך

הרגשתי כמו בימים היפים של 2009. גוש אחד מנסה לעודד,השני מתחיל את אותו השיר כמה שניות אחריו או מנסה משהו אחר.

נשבר הזין מהכל.היכולת המקצועית ,האצטדיון והקהל זה שילוב שיכול לגמור אותך.

מה אתה מבלבל את המח יא טרול מרעיל ומסריח.

כל מה ששרו באמצע בשקט זכה לליווי חזק מהגוש שבצד.

כל היוזרים הפיקטיביים האלה הם הסיבה שרוב האנשים שבאמת חיים את היציע כבר לא מגיבים פה.

רוב הקהל ורוב הארגון אלו אנשים שבאים נטו מטובת הקבוצה, היינו וגדלנו שם ביחד בכל השנים השחורות ואני אגיד יותר מזה גם אם אנחנו הולכים לעונות שחורות אני הולך לשם בראש מורם וכל עוד השחקנים ייתנו את המקסימום הם יקבלו תמיכה, בלי קשר לתוצאה.

במשחק אתמול מהחצי השני היה תיאום מוחלט בין הגוש מצד שמאל למה ששרו באמצע.

בא לי להגיב בציניות, לא פגעתי באף אחד ואתה לא חייב לענות בצורה מעליבה או להתייחס בכלל אם זה כל כך מפריע לך.

ואם בכל זאת זה מה שאתה עושה, מן הסתם כדי לנצל את חוסר האהדה בפורום אליי (שממש מרגש אותי) כדי לגרוף כמה לייקים אז תבין שאני אענה לך. מה אכפת לי?

שמע

ממש מעניין לי שיש חוסר אהדה כלפיך בפורום

אותי לא מעניין מי השם שכותב אני מתייחס לתוכן של מה שכתוב

אתה מוזמן להסתכל על כל ההודעות שלי ולראות שגם לא פעם התערבתי לטובת מי שיוצאים עליו.

ואני מנסה לגרוף לייקים?

להזכיר לך מה הלך בנושא של הרשת החברתית?

שמע

ממש מעניין לי שיש חוסר אהדה כלפיך בפורום

אותי לא מעניין מי השם שכותב אני מתייחס לתוכן של מה שכתוב

אתה מוזמן להסתכל על כל ההודעות שלי ולראות שגם לא פעם התערבתי לטובת מי שיוצאים עליו.

ואני מנסה לגרוף לייקים?

להזכיר לך מה הלך בנושא של הרשת החברתית?

שמע

חבל שנהרוס את הנושא והפורום חבר זה באמת לא מתאים

בוא נמשיך את זה בפרטי עדיף.

וואלה מעצבן אותי פתאום לראות איזורים ביציע שהתחילו לעודד עכשיו. נטו משמחה לאיד ולעשות דווקא, זו גם הסיבה שהעידוד הזה לא באמת יתפוס ושייגמר האנרגיות של הדווקא אז באמת יהיה בית קברות.

אז לפי מה שאתה אומר לובשי השחור שלא נותנים לעודד זה החברה של האולטראס ?

אני לא יודע מי הם אבל מה שהם מנסים להנחיל מריח מוכר ואם הארגון שבו יש ללא ספק אנשים שמאוהבים במכבי ולא בעצמם כמו שנהוג לחשוב החליטו לפרק את החבילה אז וואלה משהו גדול קורה. מצחיק אותי ששאר היוזרים לא מנסים אפילו להבין מה קורה אלא חושבים שאיזה ארגון דובוני אכפת לי יקום והכל יהיה סבבה, זה לא נראה כך.

בלתי אפשרי למזג אנשים שרוצים ומחפשים באלגנים,מחאות,שירים שמזיקים לקבוצה וגורמים רק לנזקים לקבוצה

לאנשים יותר איכותיים שרוצים רק לטובת הקבוצה

זה יכול להימשך לשנתיים מקסימום עד שהאיכותיים יותר מבינים לאיזה מצב הם הכניסו את עצמם

קיצר החרא בסוף תמיד יצוף