Jump to content

הפנאטיקס מתפרק?!

zeudemort

Recommended Posts

לקהל שליווה אותנו בשנים האחרונות -

הארגון החליט להפסיק את הפעילות ביציע בשלב זה, לזוז הצידה ולפנות את הבמה.

חברי הארגון ימשיכו להגיע למשחקים ולשבת ביחד בצד של היציע, אחרי הרבה שנים של הנהגה ועשייה החלטנו שהגיע הזמן לתת הזדמנות לקהל למצוא את הדרך שלו ביציע, ומי שיעשה את זה שיהיה לו בהצלחה.

בשעות האחרונות נפתחו מספר דפים עם השם "מכבי פנאטיקס" והעלו הודעות שקריות כאלה ואחרות, זו ההודעה האחרונה שעולה בעמוד זה כרגע, ותוך 24 שעות הוא יפסיק פעילות, אין להתייחס לרחשים, לשמועות, או ליוזרים פיקטיביים כאלה ואחרים.

אתם עצובים כולכם.

שמחים כאילו החמאס נפל פה.

אפשר לא להסכים עם הדרך שלהם (ועם הרבה ממנה באמת לא הסכמתי), אבל החגיגה פה שלכם היא זו שמביכה.

אתם לא רוצים ארגון שיבין את אתכם, אתם רוצים ארגון שיעשה בדיוק מה שאתם רוצים.

הם הבינו שאין להם את הגב של הקהל והאופציות הן אלימות/לעשות משהו שהם לא מאמינים בו/להתפרק. (ככה אני מנחש מכל הלחשושים, אין לי באמת מושג).

הם בחרו בדרך האחרונה.

מעניין שגם על השחקן היו מליון תלונות (ובארגון הזה אני כן הייתי) והקהל הרחב הלך נגדו ועשה לו דווקא.

פתאום עכשיו מתגעגעים אליו.

מעניין אם מתישהו תבינו שבקהל של עשרות(יציע)/מאות(בבית) אלפים, תמיד יהיו חילוקי דיעות, ולא משנה איזה ארגון הוא המוביל.

אתם עצובים כולכם.

שמחים כאילו החמאס נפל פה.

אפשר לא להסכים עם הדרך שלהם (ועם הרבה ממנה באמת לא הסכמתי), אבל החגיגה פה שלכם היא זו שמביכה.

אתם לא רוצים ארגון שיבין את אתכם, אתם רוצים ארגון שיעשה בדיוק מה שאתם רוצים.

הם הבינו שאין להם את הגב של הקהל והאופציות הן אלימות/לעשות משהו שהם לא מאמינים בו/להתפרק. (ככה אני מנחש מכל הלחשושים, אין לי באמת מושג).

הם בחרו בדרך האחרונה.

מעניין שגם על השחקן היו מליון תלונות (ובארגון הזה אני כן הייתי) והקהל הרחב הלך נגדו ועשה לו דווקא.

פתאום עכשיו מתגעגעים אליו.

מעניין אם מתישהו תבינו שבקהל של עשרות(יציע)/מאות(בבית) אלפים, תמיד יהיו חילוקי דיעות, ולא משנה איזה ארגון הוא המוביל.

הרבה אנשים איבדו את האמון בהם אחרי בני יהודה בעונה של אוסקר, הבטיחו שיהיה אחרת ואז בא כל ההחרמות בצמפיונס, הבטיחו שיוצאים לדרך חדש הגיע המשחק נגד אשדוד ששבר שיאים.

אני באופן אישי לא שמח ולא עצוב.

מה יהיה התירוץ עכשיו של אלה של "כן בוא נראה אם מישהו ינסה להקים ארגון וגוש מה יעשו לו"

עכשיו ניראה כמה אנשים יקחו יוזמה וינסו להוביל משהו חדש כולם חזקים רק בדיבורים בפורום וכל מי שמלכלך על הארגון פה הוא סמרטוט כפוי טובה

וואלה תגובות דוחות, העיקא כולם ידעו להשפריץ על התפוראות והצעדות בחול,אני אישית עצוב,וואלה ארגון מתפרק, ואנשים שמחים, זה יותר דוחה מהכול..

תעשו רשימת דרישות, לא דרשתם מספיק.

אנשים משקעים מעצמם ומכספם, עשו המון טעויות אבל הכל מתקזז. אין ארגון שחף מטעויות.

אתם מדברים על חלק גדול מאוהדי מכבי כאילו היו אוהדי הפועל. לא מתאים כל החרא הזה מבית.

אם החליטו לפרק, אז אוקי אבל בטח שאין מקום לשיח אינטרנטי ופורום פתוח של ארגון אוהדים והכל נחמד וחמוד.. רוצים לעשות ארגון אוהדים לגיטימי ולא חבורת מעודדות.

אני אישית מוכן להיכנס לארגון אוהדים שיהיה אמיתי של כל האוהדים ולא רק של 200 איש מטושטשי פנים. אני מגיע לכל משחק כולל הכל, מעודד תמיד (למרות שמהמערבי זה כמעט בלתי אפשרי)

ברגע שזה יהיה ארגון גדול, העומס על אנשים יהיה קטן יותר כך שכל פעם מישהו אחר מגיע לתרום וזה אפשרי.

הארגון הנוכחי מאוד בעייתי מהרבה בחינות , נכון שלאחרונה הם באמת די בסדר, חוץ מהמחאה המיותרת לדעתי, אבל מה שמפריע לי בעיקר זה שחלק גדול מאוד ממנו זה בכלל ילדים שאוהדי מכבי גג שבגג 4 שנים, אז איזה זכות יש להם לקלל אוהדים של למעלה מ20-30 שנה?

שום דבר לא דוחה בשמחה הזאת. היא אולי מעט מוקצנת, וזה אולי להוריד את הזבל מול כולם, אבל זה בא ממקום אמיתי וכנה.

הארגון הזה היה מנותק וצמא כוח כמו שאף ארגון לא היה לפניו.

כולי תקווה שאם יקום ארגון, יקום ארגון בדמותה של מכבי, ולא בדמות של מי שמנהל אותו. כזה שייזכור תמיד לשם מה הוא קם מלכתחילה. כזה שישאיר פוליטיקה מחוץ לספורט.

לא אהבתי (בלשון המעטה) , את הסגנון של הארגון בשנתיים האחרונות , יותר מדי בלאגן פחות מדי תכלס, שהשיא היה בגמר גביע.

ועדיין , נראה שהשתנו בחצי שנה הנוכחית , עד שהתחיל שוב הבלאגן.

לא חושב שהסגירה של הארגון תעשה לנו, כקהל, טוב.

בטח שלא בטווח הקרוב.

רק יכול לקוות שהאנשים הטובים שהיו בארגון ישארו ומשהו טהור יצמח מכל הבלאגן הזה.

שלום לכולם,

בשעה האחרונה חזר דף הארגון הישן להיות פעיל. כמובן שהם המשיכו עם השקרים אשר הם מפיצים ביממה האחרונה.

על מנת שהאמת תהיה ברורה לכולם, לא נותרה בידינו ברירה אלא לחשוף מספר עובדות על אשר התחולל בתקופה האחרונה, על אף שרצינו להימנע מכך.

בתקופה האחרונה הארגון נחלק לשתי פלגים יריבים. המחלוקות היו רבות ובעיקר נסובו סביב העידוד במגרש ואופיו.

לצערנו, הויכוח העקרוני הגיע לאלימות של ממש ועם זה לא יכולנו להשלים. לא בינינו ובין עצמנו!! חלק מחברי הארגון החליטו על פירוקו, חבל רק שההחלטה הזאת אינה בידיהם. היינו פה לפניהם והנה, אנו פה גם אחריהם.

לצערנו הרב, הניהול של דף הארגון הישן נמצא בידי הפורשים ואין לנו שליטה על הנרשם שם.

אבל על דבר אחד יש לנו שליטה, על העידוד ועל היציע.

אנו מקבלים המון הודעות תמיכה ולצידם הודעות אשר מפקפקות באמינות דף זה, לא מעט בגלל ההודעה השקרית אשר הוציעו אותם האנשים אשר מנהלים את הדף הישן.

האמת תצא לאור רק בדרך אחת- ביציע!!

נכון, לא נהיה גוש אחד מאוחד כמו עד היום וגם חלק לא מבוטל מהציוד מוחזק היום על ידי אנשים שהפכו עצמם בין לילה מאחים לאויבים. גם שלנו וגם של מכבי. אבל אנו נהיה שם ותוכלו לראות במו עיניכם שרוב חברי הארגון נשארו מאוחדים ומסורים.

אנו קוראים לכל מי שיכול לבוא ולהצטרף אלינו הערב ולהראות לכל השונאים, גם מבית וגם מבחוץ שהפנאטיקס כאן על מנת להישאר!

אני אישית מוכן להיכנס לארגון אוהדים שיהיה אמיתי של כל האוהדים ולא רק של 200 איש מטושטשי פנים. אני מגיע לכל משחק כולל הכל, מעודד תמיד (למרות שמהמערבי זה כמעט בלתי אפשרי)

ברגע שזה יהיה ארגון גדול, העומס על אנשים יהיה קטן יותר כך שכל פעם מישהו אחר מגיע לתרום וזה אפשרי.

הארגון הנוכחי מאוד בעייתי מהרבה בחינות , נכון שלאחרונה הם באמת די בסדר, חוץ מהמחאה המיותרת לדעתי, אבל מה שמפריע לי בעיקר זה שחלק גדול מאוד ממנו זה בכלל ילדים שאוהדי מכבי גג שבגג 4 שנים, אז איזה זכות יש להם לקלל אוהדים של למעלה מ20-30 שנה?

הבעיה בארגון היא לא להגיע ולעודד 90 דקות. זה באמת כל אחד יכול לעשות (למרות שגם את זה עושים אולי 30 אוהדים במקסימום בכל האיצטדיון).

הבעיה היא לדאוג לכל שאר הדברים שסובבים את הארגון (קבלת החלטות שכולם יזרמו איתן, דאגה לציוד, להגיע 3 שעות לפני המשחק וללכת שעה אחריו, להכין תפאורות ולסדר אותן ביציע... וזה רק קמצוץ מכל ההתעסקות בארגון), ואת זה יש ממש מעט אנשים שמוכנים לעשות ולהקריב מהחיים שלהם הרבה מאוד שעות שבועיות.

המציאות מראה שב15 שנים +- האחרונות יש ממש מעט אנשים שמוכנים לעשות את זה לאורך זמן.

יאללה הגיע הזמן שכולנו ניקח את העניינים לידיים או יותר נכון לגרונות ושכל אחד יתן את המינימום שצריך כדי שיהיה פה עידוד ושריקות בוז ליריבה.

יאללה מכבי!

זה הזמן של כולם!

מי שנגד ומי שבעד הפאנטיקס.

שלום לכולם,

בשעה האחרונה חזר דף הארגון הישן להיות פעיל. כמובן שהם המשיכו עם השקרים אשר הם מפיצים ביממה האחרונה.

על מנת שהאמת תהיה ברורה לכולם, לא נותרה בידינו ברירה אלא לחשוף מספר עובדות על אשר התחולל בתקופה האחרונה, על אף שרצינו להימנע מכך.

בתקופה האחרונה הארגון נחלק לשתי פלגים יריבים. המחלוקות היו רבות ובעיקר נסובו סביב העידוד במגרש ואופיו.

לצערנו, הויכוח העקרוני הגיע לאלימות של ממש ועם זה לא יכולנו להשלים. לא בינינו ובין עצמנו!! חלק מחברי הארגון החליטו על פירוקו, חבל רק שההחלטה הזאת אינה בידיהם. היינו פה לפניהם והנה, אנו פה גם אחריהם.

לצערנו הרב, הניהול של דף הארגון הישן נמצא בידי הפורשים ואין לנו שליטה על הנרשם שם.

אנו מקבלים המון הודעות תמיכה ולצידם הודעות אשר מפקפקות באמינות דף זה, לא מעט בגלל ההודעה השקרית אשר הוציעו אותם האנשים אשר מנהלים את הדף הישן.

נכון, לא נהיה גוש אחד מאוחד כמו עד היום וגם חלק לא מבוטל מהציוד מוחזק היום על ידי אנשים שהפכו עצמם בין לילה מאחים לאויבים. גם שלנו וגם של מכבי. אבל אנו נהיה שם ותוכלו לראות במו עיניכם שרוב חברי הארגון נשארו מאוחדים ומסורים.

אנו קוראים לכל מי שיכול לבוא ולהצטרף אלינו הערב ולהראות לכל השונאים, גם מבית וגם מבחוץ שהפנאטיקס כאן על מנת להישאר!

חחחח איזו טלנובלה

מביך קצת

שלום לכולם,

אז יאללה אחי, תנו הכל, מאבקי הכוחות נשמור לפגרה.

לדעתי צריך להיות ארגון מטעם ההנהלה. בחירות כל שנה לראש הארגון, אנשי גדר, תקציבים, מתנות לכל מי שמצטרף לגוש והנחות ובנוסף חתימה על טפסי התחייבות לעודד בצורה הוגנת ולא להשליך דברים למגרש וכולי.. ככה גם יתחיל להיות מעניין וכל האיצטדיון יעודד תמיד. וגם יהיה תקציב גדול יותר לתפאורות ומתקנים וכל מה שצריך..

מה נסגר עם האנשים בפורום הזה?

לא מאמין שאני אומר את זה אבל: עמילוב את השאלטררר

אם לא הפנאטיקס היינו אוכלים השפלות של כמעט כל הליגהאתם רוצים פה את הקהל של הכדורסל?

עם כל הכבוד, עד כמה שאני זוכר, ברוב המשחקים שהפנאטיקס החליטו לא לעודד / להופיע הקבוצה ניצחה.

ובלי או עם קשר הקהל של הכדורגל לא יהיה כמו הקהל של הכדורסל ואם כבר מזכירים כדורסל, אז למועדון הכדורגל יש חתיכת דרך לעשות בשביל להגיע להישגים של מקבילו.

לדעתי צריך להיות ארגון מטעם ההנהלה. בחירות כל שנה לראש הארגון, אנשי גדר, תקציבים, מתנות לכל מי שמצטרף לגוש והנחות ובנוסף חתימה על טפסי התחייבות לעודד בצורה הוגנת ולא להשליך דברים למגרש וכולי.. ככה גם יתחיל להיות מעניין וכל האיצטדיון יעודד תמיד. וגם יהיה תקציב גדול יותר לתפאורות ומתקנים וכל מה שצריך..

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני בוכה כבר 5 דקות הבנאדם חושב שהוא רשגד בצופיםםםםם

שלום לכולם,

לא יודע כמה זה אמין, מאיפה זה? נשמע כמו חארטה רצינית, קשה לי להאמין שזה יגיע למצב של הורסים אחד לשני בכוונה.

בכל מקרה, נדע היום ביציע. ואם הפירוק המסתמן אכן יצא לפועל,

אז תודה רבה, היה לי הרבה ביקורת לארגון אבל כמו שאי אפשר ״לשכוח״ להם דברים רעים גם אי אפשר לקחת מהם את הדברים המרשימים שעשו כמו התפאורות והעידוד. בין אם זה עניין פנימי ובין אם חיצוני, האמון בין הקהל הרחב לארגון כבר אבד מזמן ואולי כל זה לטובה.

לא יודע כמה זה אמין, מאיפה זה? נשמע כמו חארטה רצינית, קשה לי להאמין שזה יגיע למצב של הורסים אחד לשני בכוונה.

הדף פייסבוק שכתב את זה הוא פיקטיבי שבא לעשות סתלבט.