Jump to content

חלון העברות חורף 18\17 ע"ש ארון גונארסון

אוהד צהוב

Recommended Posts

לא מבין על מה אנשים פה דורשים רכש.

לאיזה עמדה בדיוק?

החיזוק הכי טוב לינואר זה אצילי.

שנקבל אותו חם ורעב מתמיד.

הקבוצה מגובשת וחזקה מאוד ולטעמי יש פה סגל מטורף.

לא מבין על מה אנשים פה דורשים רכש.

לאיזה עמדה בדיוק?

החיזוק הכי טוב לינואר זה אצילי.

שנקבל אותו חם ורעב מתמיד.

הקבוצה מגובשת וחזקה מאוד ולטעמי יש פה סגל מטורף.

אנחנו שווים ספיגת גול כל משחק

צריך לשנות את זה

מצד אחד הסגל בהחלט טוב והתלכיד שנבנה מעולה ורק הולך ומשתפר

מצד שני בתרחיש לא בדיוני של פציעה של גולסה אנחנו ממש ממש נרגיש את זה בהשפעה מיידית על ההרכב ועל הספסל.. גם במקרה של שחיקה של דור פרץ שתופר דקות כמו מטורף

בקיצור, הקישור שלנו לא מרגיש לי עבה מספיק

אחרי שכתבתי את זה אני פתאום מרגיש כמה עלי מוחמד במקום סושיץ יכול להיות בינגו משוגע, גם מבחינת הצרכים המידיים של הסגל

לא יאמן איך חיבור של כמה משחקים בודדים טובים וכבר כולם כאן חושבים שהכל מושלם ולא צריך רכש.
הקבוצה מוגבלת בהרבה עמדות במגרש.

דור פרץ אמנם קיבל ביטחון ומשחק לא רע אבל צריך לשם זר איכותי. אם אין כרגע על המדף קשר אחורי איכותי אז עדיף לא להביא אף אחד אבל אם יש היתכנות להביא מישהו ברמה, חייבים ללכת על זה.

גם עמדת הבלם לא בדיוק מושלמת אצלנו. בהתחשב במערך ה 3 בלמים, יש מצב טוב שצריך עוד בלם איכותי לאור הפשלות של ייני.

גם עמדת הקשר הקדמי לא מושלמת, למרות שריקן במוד טוב, לא יודע אם הייתי בונה על זה ולא יודע איך אצילי יחזור מהפציעה.
אם יש אפשרות להביא לעמדה הזאת זר טוב - צריך ללכת על זה.

לא יאמן איך חיבור של כמה משחקים בודדים טובים וכבר כולם כאן חושבים שהכל מושלם ולא צריך רכש.

הקבוצה מוגבלת בהרבה עמדות במגרש.

דור פרץ אמנם קיבל ביטחון ומשחק לא רע אבל צריך לשם זר איכותי. אם אין כרגע על המדף קשר אחורי איכותי אז עדיף לא להביא אף אחד אבל אם יש היתכנות להביא מישהו ברמה, חייבים ללכת על זה.

גם עמדת הבלם לא בדיוק מושלמת אצלנו. בהתחשב במערך ה 3 בלמים, יש מצב טוב שצריך עוד בלם איכותי לאור הפשלות של ייני.

גם עמדת הקשר הקדמי לא מושלמת, למרות שריקן במוד טוב, לא יודע אם הייתי בונה על זה ולא יודע איך אצילי יחזור מהפציעה.

אם יש אפשרות להביא לעמדה הזאת זר טוב - צריך ללכת על זה.

סנופקין - כלום לא מושלם במכבי.

אבל רכש זה עכשיו (ינואר)

המסגרות שאתה משחק זה ליגת העל ועוד רבע מסגרת.

המתחרים שלך, המקבלים שלך - זה שחקנים סטייל אדי גוטליב או לוהי טהאהאה או עידן ורד. אז עם כל הכבוד, אנחנו יודעים שהקבוצה שלנו רחוקה משלמות ויש המון (המון) חסרונות, אבל לנקודת הזמן הנוכחית, אין צורך בשינוי קוסמטיים ולהביא שחקנים סטייל חנן ממן או גיא מלמד. אם תוכל להנחית ניר ביטון או זר שהוא מקבל לראייקו\וידאר - תנחית. אם לא וסביר להניח שלא...מה שתביא זה שחקנים משלמים - אז אפשר לחכות לסוף העונה.

לא זניט ולא באזל מעבר לפינה.

לא תנחית שחקנים כמו ניר ביטון בינואר

זה לא מה שמכבי שואפת

בטוח שאפשר למצוא זרים בהשאלה עד סוף העונה, במשכורת שהקבוצה השניה תשתתף...

בטוח שאפשר למצוא זרים בהשאלה עד סוף העונה, במשכורת שהקבוצה השניה תשתתף...

שוב פעם זרים בהשאלה שלא שיחקו חצי עונה?

אבל זה מה שיש בינואר..

גם אני רוצה את עלי מוחמד, ניר ביטון או אלמוג כהן שיסגרו לי פינה ל3-5 שנים, כל אחד בהתאם לשנתון שלו.

אבל אתה יודע, יש מצוי ורצוי

ויש גם ינואר ששם לא תמיד משקיעים

גם ריאל מדריד הגדולה לא השקיע יותר מדי השנה, אפילו בינואר הם לא השקיעו..

זה נדיר שקבוצה שמה הרבה כסף בינואר כמו ברצלונה או צ'לסי בזמנו שהביאו את טורס.

אבל זה מה שיש בינואר..

גם אני רוצה את עלי מוחמד, ניר ביטון או אלמוג כהן שיסגרו לי פינה ל3-5 שנים, כל אחד בהתאם לשנתון שלו.

אבל אתה יודע, יש מצוי ורצוי

ויש גם ינואר ששם לא תמיד משקיעים

גם ריאל מדריד הגדולה לא השקיע יותר מדי השנה, אפילו בינואר הם לא השקיעו..

זה נדיר שקבוצה שמה הרבה כסף בינואר כמו ברצלונה או צ'לסי בזמנו שהביאו את טורס.

מעדיף כבר להמשיך לרוץ עם ההרכב הזה מאשר להביא בשביל להביא. או שמביאים רכש איכותי לדעתי לא צריך יותר מקשר אחורי או שלא חייבים בכוח.

מצחיק שהזכירו פה את עידן ורד כדוגמא בינונית, כי אם יש שחקן ישראלי שהייתי מוכן באמת להתאמץ להביא, זה הוא.

אחלה של שחקן.

מצחיק שהזכירו פה את עידן ורד כדוגמא בינונית, כי אם יש שחקן ישראלי שהייתי מוכן באמת להתאמץ להביא, זה הוא.

בדיוק מה שאני באתי לכתוב, עידן ורד שחקן מצוין, ואם הייתה אופציה להביא אותו, הייתי עושה את זה בלי לחשוב פעמיים.

גם מכבי לא יביאו שחקן בשביל להגיד הבאנו, בגלל זה ג'ורדי אמר מה שאמר לגבי זה.

הם יביאו שחקן(רוב הסיכוים שיהיה זר) שיתאים לדרישות..האם להגיד שאני יודע איזה תפקיד? זה כבר לא בטוח..

אני הזכרתי את עידן ורד. למה דוגמא לבינונית ?

אתה מסלף את הדברים עמוס נשמה.

עידן ורד שחקן מעולה אבל הוא עוד שחקן בליגה, היה כוכב אחד וקראו לו זהבי והוא כבר לא כאן, שאר הליגה זהה ברמת היכולת.

תקרא הכל ולא חצאי דברים ואם אתה לא יכול להביא זר שהוא עילוי בינואר, אז אל תביא בכלל.

קח הכל בפרופורציה הנכונה, לא צריך בשביל לצאת חכמים לסלף דברים...כנל גם על ניר ביטון. לא אמרתי שאפשר להביא אותו בינואר. אמרתי שאם להשכיב כסף זה עליו ואם אין אופציה אז לא צריך להביא בכלל.

שמת אותו בשורה אחת עם אדי גוטליב ולואי טאהא...

הסקתי כנראה לא נכון (:

בלי קשר לנושא - שתדע שכל פעם שאני קורא משהו שאתה כותב (ולרוב אני מסכים עם הטקסט) אני צריך להתגבר על אנטגוניזם מובנה כלפיך בגלל התמונת פרופיל. זה משגע אותי.