Jump to content

חלון העברות חורף 18\17 ע"ש ארון גונארסון

אוהד צהוב

Recommended Posts

זה הגזמה להגיד שיש לנו 11 מגובשים

אם עד סוף העונה דסה וגולסה ביחד יתנו 20 משחקים זה נס רפואי

אצילי יחזור מתי / איך ?

בלקמן עטר שחקנים של עליות וירידות.

וידאר ייתן צמד כל משחק עד סוף העונה ?

אנחנו עדיין שווים ספיגה כל משחק ...

צריך את מה שהיה צריך עוד בקיץ הקודם- גרזן דמוי אוגו

לא מסכים עם הפרשנות הזאת.

השיטה גובשה והשחקנים בנקודות הקריטיות שלה עושים עבודה טובה.

ה-11 מגובשים לא מדבר על האיכויות הפרסונליות אלא על התפקוד שלהם בתוך המערך, בקטע הזה מכבי הצליחה למצוא מתוך הסגל את השחקנים הטובים ביותר לרוב הציוותים במערך.

בכלל, המערך והשיטה הזו משאירה הרבה פחות מקום ליכולת אישית ומבליטה את היכולת הקבוצתית.

לכן אני אומר שבנקודת הזמן הזו ובהתבסס על היכולת לחיזוק טוב בינואר, עדיף להשקיע בבק-אפים ולא בליינאפיסטים.

מה שיש, פלוס חיזוק נקודתי, יכול לחלוטין להספיק העונה בזירה המקומית.

בקיץ יש יותר זמן ויותר יכולת למצוא תחליפים ראויים יותר.

קשר קדמי אני לא בטוח שצריך, אצילי יכול לשחק שם.

קשר אחורי צריך גם אם דור פרץ היה בוסקטס, כי הוא השחקן היחיד בעמדה הזאת.

בקשר לקנדיל, זוכרים את הימים האלה שאם רצינו להחתים שחקן מקבוצה קטנה הוא היה עולה 200 אלף דולר פיצוי, תודה ושלום?

הימים האלה עברו. מיליון יורו ומשם מתחיל המו"מ.

בשביל מגן מחליף אסור לשלם סכומים כאלה.

קשר קדמי אני לא בטוח שצריך, אצילי יכול לשחק שם.

קשר אחורי צריך גם אם דור פרץ היה בוסקטס, כי הוא השחקן היחיד בעמדה הזאת.

בקשר לקנדיל, זוכרים את הימים האלה שאם רצינו להחתים שחקן מקבוצה קטנה הוא היה עולה 200 אלף דולר פיצוי, תודה ושלום?

הימים האלה עברו. מיליון יורו ומשם מתחיל המו"מ.

בשביל מגן מחליף אסור לשלם סכומים כאלה.

אברמוב לא ישחק איתנו ככה. אתה מחזיק להם חצי קבוצה. יעשה שרירים במשא ומתן. עונה הבאה הוא יצטרך לשלם על המושאלים.

מנספורד:

על חלון ההעברות:

"אני יכול להגיד שכרגע אני אוהב את מה שיש לנו, יש לנו סגל טוב. לא נדבר על זה יותר מדי. אנחנו תמיד רוצים להיות טובים יותר ולהשתפר, אבל יש לי כבוד גדול לסגל הקיים. היו כבר שינויים בקיץ ואתמול ראיתם את הביחד שלנו. כשחיפה צימקה לא נסוגנו לאחור אלא חיפשנו לכבוש את השער השלישי, יצרנו הזדמנויות וזה קרה כבר בכמה משחקים. אז צריך לכבד את הסגל הזה שעמד ביחד גם בתקופה פחות טובה ושם את עצמו בעמדה לעשות עונה טובה מאוד. ברגע שיהיה משהו תדעו על זה אבל אני לא חושב שהחלון הנוכחי הוא טוב לעשיית עסקים. ינואר זה לא חלון טוב לעשות עסקים שישפיעו על הטווח הרחוק. נעשה מה שצריך ואם יצוץ משהו נראה, אבל כרגע יש לי הרבה כבוד לסגל הקיים. יכול להיות שנצרף מישהו שיתן לנו דחיפה אבל זה חייב להיות מישהו טוב ומתאים".

על העתיד של אלי דסה וריקן:

"אלי דסה כאן עד לסיום העונה. יש לנו אופציה להשאיר אותו. כמובן שהוא יודע שנשאיר אותו פה כמה שנוכל כלומר עוד 18 חודשים. אבי ריקן מסיים חוזה בסיום העונה וכל מה שקשור לאבי ריקן ומכבי ת"א יפורסם באתר הרשמי של מכבי".

אם אני לא טועה דוידזאדה מושאל ואני מניח הוא לא יהיה פה שנה הבאה

כנל באבין

פיליפנקה כנראה יחפש קבוצה חדשה

טבח עוד רגע פורש

ייני לא אלטרנטיבה מי יודע מה לעמדת המגן

לא בטוח שנשמור על שחקן כמו דסה אצלינו

בגזרת המושאלים יש את גולדברג ובלטסקה שעדיין צעירים ולא מתאימים לקבוצה הראשונה

ולכן קנדיל אחלה אופציה לעיבוי הסגל במיוחד ששיחררו שתי שחקני הגנה החלון, לצורך העניין אתמול אם היה עולה במקום דוידזאדה הייתי הרבה יותר רגוע

ולכן קנדיל אחלה אופציה לעיבוי הסגל במיוחד ששיחררו שתי שחקני הגנה החלון, לצורך העניין אתמול אם היה עולה במקום דוידזאדה הייתי הרבה יותר רגוע

קנדיל משחק בימין...או שאתה מתכוון שקנדיל היה פותח בימין ומיכה היה חוזר לשמאל במקום דוידזאדה?

ולדעתי ינסו להשאיל את דוידזאדה גם עונה הבאה

קנדיל משחק בימין...או שאתה מתכוון שקנדיל היה פותח בימין ומיכה היה חוזר לשמאל במקום דוידזאדה?

ולדעתי ינסו להשאיל את דוידזאדה גם עונה הבאה

כה זאת הכוונה.

יכול להיות שינסו להשאיל אותו, כמו שיכול להיות שינסו להשאיר את באבין לעוד שנה

שניהם לא שחקנים רעים אבל הם לא שחקנים מעולים

חבל להיתקע איתם עכשיו לחמש שנים כמו עם בן הרוש במקום להביא שחקנים יותר רציניים

אין סיבה להבאה של קנדיל כל עוד דסה כאן.

חי בשלום עם מעבר של מיכה לימין ודוידזאדה בשמאל כשדסה מושעה/פצוע לתקופה קצרה

מכיר את "אין סיבה להביא את וואקמה כל עוד טבח כאן"?

אלו בדיוק ההחלטות שגרמו לב"ש לקחת לנו 2 אליפויות על הפרצוף.

קנדיל בין הישראלים הטובים כיום בליגה, תיקח אותו מהר ואל תשאיר אותו ליריבות שלך.

מכבי ביחסים טובים עם בני יהודה, אפשר בכיף לארגן עסקה הוגנת + מעבר של שפונגין אליהם.

לא מסכים עם הפרשנות הזאת.

השיטה גובשה והשחקנים בנקודות הקריטיות שלה עושים עבודה טובה.

ה-11 מגובשים לא מדבר על האיכויות הפרסונליות אלא על התפקוד שלהם בתוך המערך, בקטע הזה מכבי הצליחה למצוא מתוך הסגל את השחקנים הטובים ביותר לרוב הציוותים במערך.

בכלל, המערך והשיטה הזו משאירה הרבה פחות מקום ליכולת אישית ומבליטה את היכולת הקבוצתית.

לכן אני אומר שבנקודת הזמן הזו ובהתבסס על היכולת לחיזוק טוב בינואר, עדיף להשקיע בבק-אפים ולא בליינאפיסטים.

מה שיש, פלוס חיזוק נקודתי, יכול לחלוטין להספיק העונה בזירה המקומית.

בקיץ יש יותר זמן ויותר יכולת למצוא תחליפים ראויים יותר.

אני דווקא חושב אחרת.

השיטה שיש לנו כרגע מאוד תלויה באיכויות הפרסנוליות של כל שחקן בתוך המערך ודי תפורה על מי שמשחק כרגע.

כמה משחקים לא טובים של מיכה או פציעה שלו והמצב לא טוב, הוא לא בר תחליף במערך הזה (גם דור פרץ בערך אבל קצת פחות)..

אתמול בלי שרן ודסה ראינו את הירידה באיכות המשחק של מכבי (יצירת מצבים, הנעת כדור), לטעמי באופן מאוד בולט.

בכללי אני לא בעד מהפכות בינואר (ומהפכות בכלל), אני מסכים איתך לגבי חיזוק נקודתי.

אבל צריך לקחת בחשבון שאצילי אמור לחזור, ומכבי צריכה לדעת לשחק בשיטה נוספת (אולי בשיטה אחרת יהיה גם מקום לרודריגז) בהתאם לפציעות, חוסרים ורוטציות.

סושיץ כנראה יעזוב לבני יהודה שמכבי תשתתף בשכר כי יש להם מקום לעוד זר.(ציבוטה פינה מקום לעוד זר) ומכבי תרכוש את קנדיל ב850,000 על 75% מהכרטיס

מכיר את "אין סיבה להביא את וואקמה כל עוד טבח כאן"?

אלו בדיוק ההחלטות שגרמו לב"ש לקחת לנו 2 אליפויות על הפרצוף.

קנדיל בין הישראלים הטובים כיום בליגה, תיקח אותו מהר ואל תשאיר אותו ליריבות שלך.

מכבי ביחסים טובים עם בני יהודה, אפשר בכיף לארגן עסקה הוגנת + מעבר של שפונגין אליהם.

זה שונה... אנשים שרצו את וואקמה טענו שאחד מהם ישחק באגף ימין.

כאן עמדת המגן הימני היא אחת ויחידה, וכל עוד דסה כשיר קנדיל לא יראה דקה.

אז גם אם אני זורם איתכם שקנדיל מספיק טוב (רק בגלל השיטה של שלושת הבלמים שבגללה החולשות ההגנתיות שלו פחות יבואו לידי ביטוי), אני לא חושב שזה רעיון טוב לשלם סכומים גבוהים על מגן מחליף.

סושיץ כנראה יעזוב לבני יהודה שמכבי תשתתף בשכר כי יש להם מקום לעוד זר.(ציבוטה פינה מקום לעוד זר) ומכבי תרכוש את קנדיל ב850,000 על 75% מהכרטיס

מאיפה זה ?

לא מביא שום זר לעמדה שהיא לא "דחופה" ו"מיידית" לחיזוק.

אני לא רואה כזו. סליחה, אני אתקן, יש כזו-היא נקראת עמדת הבלם אבל איתן כרגע באנקר משום מה, אז אלו חלומות באספמיה.

חבל לי שרודריגז די נמחק.

גם עם איתן בכושר שיא, צריך עוד בלם.

לפי צנציפיר, מכבי רוצה את ממן.

החדשות הטובות זה שרוצים,החדשות הרעות שזה צנציפר מצנצפר... שזה מחרטט בצנציפרית

הרכש הישראלי הכי חשוב לעונה הבאה יותר מכל רפאלוב או מרואן קבהא...אסור שיפול לידיים של ב''ש

משדרג אותם בכמה רמות. אסור

מי שחושב שאברמוב יעשה למכבי חיים קלים בעסקה הזאת בגלל המושאלים טועה בגדול

הוא יותר קל מדאמיו זה בטוח אבל גם כן יפיל פצצה וידרוש בסביבות ה6/8-50 אלף,השאלה אם גולדהאר יסכים

בעד מעבר של מאור למכבי משתי סיבות - 1 שחקן מצוין...פוטנציאל להתפתח להרבה יותר מזה

ו2 סוף סוף אשכרה יהיה לי חבר בהרכב/בסגל של מכבי....אם נתנאל פרץ הבת-ימי עולה לבוגרים אז בכלל פארטיה

לא מביא שום זר לעמדה שהיא לא "דחופה" ו"מיידית" לחיזוק.

אני לא רואה כזו. סליחה, אני אתקן, יש כזו-היא נקראת עמדת הבלם אבל איתן כרגע באנקר משום מה, אז אלו חלומות באספמיה.

חבל לי שרודריגז די נמחק.

לא היית רוצה לראות פה את קטאי?