Jump to content

חלון העברות חורף 18\17 ע"ש ארון גונארסון

אוהד צהוב

Recommended Posts

אני רואה שעדיין רוצים פה "גרזנים"...

אללה ירחמו

לא גרזן אבל הייתי מביא זר לקישור.

דור פרץ לא יכול לשחק 100 אחוז מהזמן.

גולסה בטוח לא.

לא מביא שום זר לעמדה שהיא לא "דחופה" ו"מיידית" לחיזוק.

אני לא רואה כזו. סליחה, אני אתקן, יש כזו-היא נקראת עמדת הבלם אבל איתן כרגע באנקר משום מה, אז אלו חלומות באספמיה.

חבל לי שרודריגז די נמחק.

לא חושב שיהיה יותר מדי שינויים בחלון הזה.

יש שבועיים והמפגרים האלה מההתאחדות עוד קיצרו את החלון הישראלי (אני בשוק מהחוסר מושג המשווע) .

כן יגיע ככל הנראה שחקן במקום סושיץ מדברים רציני בכיוון של קטאי אבל לדעתי זהו בגזרת הזרים.

ישראלים אני לא רואה סיבה להביא אבל כנראה שבכל זאת יגיע לפחות ישראלי אחד, ואם יש מישהו שהייתי רוצה לראות זה גוטליב.

יש שני דברים שבהם מכבי צריכה חיזוק, לא סגור על מה יותר חשוב מבינהם.

1. קשר אחורי, פיזי, מרוויח כדורים. תקראו לזה "גזרן" או לא. כרגע גולסה כשיר ופרץ במוד רציני אבל אצל פרץ כבר רואים קצת דעיכה ועל הכשירות של גולסה אין מה להרחיב.

2. שחקן "קו שני" עם דריבל שיודע להבקיע. ריקן עושה את זה לא רע אהל משחקים נגד חיפה, בית"ר, נתניה וב"ש הם לא המדד לעניין הזה. אלו משחקים שמכבי מקבלת שטח, שתטקםים אותה. בבונקרים מגעילים סטייל בני יהודה וכד' מכבי תצטרך שחקן יצירתי שיפתח את הפקק ומדע גם להבקיע. מליקסון סטייל.

כרגע עם ההרכב הנוכחי של מכבי שרץ טוב, העמדה שהכי ברור שאפשר לחזק אותה עם זר איכותי זאת העמדה של ריקן.

הוא שחקן טוב שנותן ורץ, אבל אפשר לדרוש איכות גבוהה יותר בעמדה שלו.

מכבי הולכת על קנדיל. המגן.

מקווה שיחזרו בהם..זה מגן שהוא בפורמה טובה עכשיו ולא יותר מזה. שפונגין 4 רמות מעליו הגנתית.

מקווה שיחזרו בהם..זה מגן שהוא בפורמה טובה עכשיו ולא יותר מזה. שפונגין 4 רמות מעליו הגנתית.

שחקן מעולה.

יש שני דברים שבהם מכבי צריכה חיזוק, לא סגור על מה יותר חשוב מבינהם.

1. קשר אחורי, פיזי, מרוויח כדורים. תקראו לזה "גזרן" או לא. כרגע גולסה כשיר ופרץ במוד רציני אבל אצל פרץ כבר רואים קצת דעיכה ועל הכשירות של גולסה אין מה להרחיב.

2. שחקן "קו שני" עם דריבל שיודע להבקיע. ריקן עושה את זה לא רע אהל משחקים נגד חיפה, בית"ר, נתניה וב"ש הם לא המדד לעניין הזה. אלו משחקים שמכבי מקבלת שטח, שתטקםים אותה. בבונקרים מגעילים סטייל בני יהודה וכד' מכבי תצטרך שחקן יצירתי שיפתח את הפקק ומדע גם להבקיע. מליקסון סטייל.

2. זה פשוט אצילי. נקווה שהוא יחזור כמו שצריך.

שפונגין לא 4 רמות מעל אף אחד.

המגן השלישי הכי טוב בליגה מבחינה התקפית, ללכת בכל הכוח

חתיכת שחקן, 6 שנים שיחקנו כדורגל ביחד, באמת שאי אפשר היה להוציא לו כדור כמעט מהרגל (לא בר השוואה אבל עדיין כשרואים שחקן רואים שחקן).

יש לו מהירות, הגבהות נהדרות והבנת משחק שאין להרבה שחקני הגנה כאן בארץ.

המלצתי עליו בחלון של הקיץ כאן, שמח לראות שהוא פורץ בשיא הכוח.

זה חלון חשוב ביותר שמזכיר את החלון של 12/13, כולם חשבו שלא צריך חיזוק אבל אז ג'ורדי הביא את זהבי ופריצה ונתן נוק אאוט לעונה.

הפעם זה חייב להיות קשר אחורי וקשר וקדמי.

מכבי כרגע צריכה בעיקר שחקני גיבוי, ה-11 נראים די מגובשים (יש מקום לשיפור גם פה, אבל בקיץ).

מגן שמאלי (יש רק אחד בסגל), מגן ימני (תחליף לדסה), קשר אחורי (לפרץ) ועוד קשר עושה משחק (במקום ריקן / גולסה)

צריך לשחרר: סושיץ' ואחד מבאטוקיו / רודריגס (או את שניהם).

בסה"כ הקאדר טוב וכשאצילי יחלים מכבי תקבל תוספת כוח לחלק ההתקפי.

חיזוקים מקומיים שמראש יותאמו לשיטה החדשה ויהיה בסדר.

אחלה זו דעתכם לגבי קנדיל.

דעתי אחרת.

מגן טוב, התקדם בגלל שהוא תחת אבוקסיס. הגנתית שפונגין 4 רמות מעליו, תגידו מה שאתם רוצים.

התקפית, שפונגין 4 רמות מתחת לקונוס.

אני לא חושב שקנדיל צריך להגיע, צריך שחקנים אחרים. קנדיל בפורמה טובה ואני מקווה שכשאתם מדברים, אתם מסתכלים רחב ולא רק על החודש האחרון - אלגוריתם דור פרץ ובלקמן.

בתחילת העונה רצו לשחרר את קנדיל מבני יהודה..אני לא חושב שזה השחקן שצריך להשכיב עליו כסף כרגע(ובני יהודה לא לשם שמיים אלא מטרות רווח אברמוב - ירצה המון כסף). אם חסר עוד מגן לרוטציה היה אפשר לא לשחרר את בלטסקה. כנראה שלא כל כך חסר מגן.

* ולמתקשים - אחלה קנדיל, שירוויח כמו זהבי. אבל צריך אחרים כרגע (אם צריך)

לא היתי מוותר על רודריגז וכנראה שבאטוקיו לא ישוחרר בלי שום קשר, הוא תמיד חילוף ראשון והוא משחק ב90 אחוז מהמשחקים שלנו לדעתי.

רודריגז אולי ירצה לקבל דקות או להיות בורג זה כבר משהו אחר, בכל מקרה יש לו איכות והוא צריך להשאר.

היתי מביא שחקן עם יכולת דריבל עם כוח פריצה מהמרכז, והוא גם יודע קצת הגנה..זה הזר שהיתי מביא, אולי ישראלי סטייל קאבהא רוטציה עם פרץ ואולי אם רוצים באמת מגן שמאלי או ימני.

לא היתי מוותר על רודריגז וכנראה שבאטוקיו לא ישוחרר בלי שום קשר, הוא תמיד חילוף ראשון והוא משחק ב90 אחוז מהמשחקים שלנו לדעתי.

רודריגז אולי ירצה לקבל דקות או להיות בורג זה כבר משהו אחר, בכל מקרה יש לו איכות והוא צריך להשאר.

היתי מביא שחקן עם יכולת דריבל עם כוח פריצה מהמרכז, והוא גם יודע קצת הגנה..זה הזר שהיתי מביא, אולי ישראלי סטייל קאבהא רוטציה עם פרץ ואולי אם רוצים באמת מגן ימני ושמאלי לסגל, למרות שכרגע זה לא רכש דחוף ואפשר לחיות גם בלי עד סוף העונה.

אחלה זו דעתכם לגבי קנדיל.

דעתי אחרת.

מגן טוב, התקדם בגלל שהוא תחת אבוקסיס. הגנתית שפונגין 4 רמות מעליו, תגידו מה שאתם רוצים.

התקפית, שפונגין 4 רמות מתחת לקונוס.

אני לא חושב שקנדיל צריך להגיע, צריך שחקנים אחרים. קנדיל בפורמה טובה ואני מקווה שכשאתם מדברים, אתם מסתכלים רחב ולא רק על החודש האחרון - אלגוריתם דור פרץ ובלקמן.

בתחילת העונה רצו לשחרר את קנדיל מבני יהודה..אני לא חושב שזה השחקן שצריך להשכיב עליו כסף כרגע(ובני יהודה לא לשם שמיים אלא מטרות רווח אברמוב - ירצה המון כסף). אם חסר עוד מגן לרוטציה היה אפשר לא לשחרר את בלטסקה. כנראה שלא כל כך חסר מגן.

* ולמתקשים - אחלה קנדיל, שירוויח כמו זהבי. אבל צריך אחרים כרגע (אם צריך)

בשיטה הנוכחית, אין הצדקה לשפונגין כקיצוני ימני.

היא הרבה יותר מתאימה לשחקן בסגנון של קנדיל.

גם דסה הגנתית פחות טוב משפונגין, אבל מכבי מכוונת לשחקני קו עם יכולות התקפיות מובהקות (בגלל זה גם דוידזאדה סופסל ומיכה פתח במקומו כשדסה היה בריא).

אם השיטה הזו היא מה שמכבי מחפשת, אין ספק שקנדיל הוא מועמד מתאים (סטטיסטית לפחות)

לא מביא שום זר לעמדה שהיא לא "דחופה" ו"מיידית" לחיזוק.

אני לא רואה כזו. סליחה, אני אתקן, יש כזו-היא נקראת עמדת הבלם אבל איתן כרגע באנקר משום מה, אז אלו חלומות באספמיה.

חבל לי שרודריגז די נמחק.

איתן התייצב מאז שינוי המערך , נראה הרבה יותר טוב כבלם הימני בשלישיית הבלמים.

מי יכול להחליף אותו? עושה רושם שטב״ח מצליח להבליט את עצמו אבל להוריד את הרמה הכללית של ההגנה . אולי זאת העובדה שהוא מנסה לנהל את המשחק בכח ולייצר איבודים.

שותף לתחושות שלך לגבי רודריגז , אבל עושה רושם שאין לו מקום בשלישייה הנוכחית. הוא לא יכול להיכנס בשום משבצת בקישור שלנו נכון למערך הנוכחי.

קנדיל לא יגיע לכאן להיות מחליף

זה יעצור את ההתקדמות שלו...אלא אם כן הם רוצים לשחק שבוע שבוע כמו שהם מתכננים כדאי לא להעמיס על דסה ואז יהיה בסדר.

ב"ש חשבה שהיא תעשה את זה עם אלו וביטון, אבל בינתיים ביטון לא יוצא מההרכב.

מכבי כרגע צריכה בעיקר שחקני גיבוי, ה-11 נראים די מגובשים (יש מקום לשיפור גם פה, אבל בקיץ).

זה הגזמה להגיד שיש לנו 11 מגובשים

אם עד סוף העונה דסה וגולסה ביחד יתנו 20 משחקים זה נס רפואי

אצילי יחזור מתי / איך ?

בלקמן עטר שחקנים של עליות וירידות.

וידאר ייתן צמד כל משחק עד סוף העונה ?

אנחנו עדיין שווים ספיגה כל משחק ...

צריך את מה שהיה צריך עוד בקיץ הקודם- גרזן דמוי אוגו