Jump to content

חלון העברות חורף 18\17 ע"ש ארון גונארסון

אוהד צהוב

Recommended Posts

לא יביאו מחליף לדסה במיליון יורו.

זה לא אלונה הפזרנית כאן.

מי אמר מיליון? בני יהודה לא ישחקו איתך ככה. אתה בנית להם קבוצה השנה.

קנדיל כמחליף לדסה זה בסדר.

שטקוס ותמאש לא ברמה של מכבי, אם צריך שוער ובלם מהמקומיים הייתי הולך על זובאס ואחד מבין פז בן ארי / עומר דנינו / מרקוס דיניז

לגבי עלי מוחמד, לא חושב שיש מישהו שלא רוצה אותו.

בכלליות, ההיצע בארץ מאוד מצומצם.

אין מספיק שחקנים טובים (חנן ממן סחורה? באמת?) שיכולים להיות שדרוג מבחינת מכבי. זאת הבעיה הגדולה ביותר כרגע.

לגבי קבהא, אני בניגוד לאחרים ממש לא תופס ממנו, מבין שהוא לגיונר וכל החרטא הזאת אז הקרדיט שלו עולה, אבל על המשבצת הזאת בהחלט הייתי משאיר את דור פרץ כרגע או אם פונה לישראלים בחוץ, שואף לניר ביטון.

אם תמאש בן 30 (או אפילו 32) אני מביא אותו אתמול. לליגה הזאת? הוא בול. רק הגיל..

מי אמר מיליון? בני יהודה לא ישחקו איתך ככה. אתה בנית להם קבוצה השנה.

זה השוק היום לצערי.

אני לא רואה שחקן ישראלי עובר לאחת משתי הגדולות בפחות כסף. (שים סיפורים מיוחדים כמו חוזה בשנה אחרונה או עטר בצד)

אם תמאש בן 30 (או אפילו 32) אני מביא אותו אתמול. לליגה הזאת? הוא בול. רק הגיל..

בן כמה הוא?

זה השוק היום לצערי.

אני לא רואה שחקן ישראלי עובר לאחת משתי הגדולות בפחות כסף. (שים סיפורים מיוחדים כמו חוזה בשנה אחרונה או עטר בצד)

אתה צודק.

אבל לבני יהודה הבאת את ציבוטה, חוזז, כהן, פרץ. הם לא ישחקו איתך יותר מדי, כי הם לא יקבלו מושאלים בשנה הבאה.

חשבתי 35, גיגלתי לגלות שהוא חגג לפני חודשיים 34.

בכל מקרה, בלם כזה זה להביא ל2-3 ליהנות מהנסיון ולדעתי להיפרד בזמן.

היום כבר מאוחר מדי בשביל מכבי להביא..

לא צריך לקנות את קנדיל כמחליף כי לא משלמים על מחליף סכומים מוגזמים. ובכל מקרה שפונגין ושרן לגמרי מספיקים בתור מחליפים.

וכן, קבהא, ממן, וכאלה זה ממש אבל ממש לא מה שאנחנו צריכים.

זובאס לגמרי מועמד ראוי אם ראיקו עוזב.

לא יביאו מחליף לדסה במיליון יורו.

זה לא אלונה הפזרנית כאן.

הקונספט הזה של ליצור קבוצת כדורגל, דיי חמק מהפורום. פה זה משחקי פיפא מקושקשים עד המוות...

דור אלו עשה את זה.

ותראה מה קרה לו.. אתה רק מוכיח את הטענה שלו. מבטיח לך שדור אלו מתחרט כי עכשיו גם גילו שהוא חתיכת פח ולא מתאים לקבוצה גדולה.

ראינו שאין מחליף ראוי לדסה.

יש מה שיש וזה מספק לגמרי. למה שיהיה מחליף למגן הימני הכי טוב בפער? ולמה מיליונים כל היום? תדע להשתמש במה שיש.

בנתיים אנחנו שבוע לתוך החלון וסושיץ' עוד לא שוחרר.

לא הייתה שמועה רצינית אחת.

יגיע שחקן בדקה ה90.

הוא יהיה התפשרות.

ג'ורדי יגיד שהוא עקב אחריו 5 עונות.

השחקן יגיד שג'ורדי דיבר איתו כבר 5 עונות, והוא שמח שהוא סוף סוף יכול להגיע לכאן, ו-X (השחקן הזר שהיה פעם במכבי מהמדינה שלו) סיפר לו דברים טובים על מכבי ועל ישראל.

המשחק הראשון שלו יהיה 10 דקות, הדעות בפורום עליו יהיו "רואים שיש לו רעב, הוא רק צריך קצת להשתפשף והוא יהיה כוכב כדורגל, אבל 10 דקות זה עוד מוקדם"

המשחק המלא הראשון שלו היה משחק סולידי, וכולם יעופו עליו שהוא שובר שוויון.

המשחק השני יהיה ב...סדר סה"כ, השלישי פושר, והתגובות יהיו "אי אפשר לשפוט שחקן מ3 משחקים בלבד, גם פריצה וקיראטנסון היו צריכים זמן להתרגל לכדורגל הישראל".

מהמשחק הרביעי והלאה הוא יהיה בסדר. יציב, מחלק פסים טובים, עושה קצת הגנה, אבל לא משהו שלא ראינו בעבר.

מהמשחק ה10 הוא יהיה שחקן סגל ברוטציה, בעיקר על הספסל אבל פה ושם גם ב11.

נגד ב"ש נעלה עם 3 זרים.

ישוחרר בקיץ.

בנתיים אנחנו שבוע לתוך החלון וסושיץ' עוד לא שוחרר.

לא הייתה שמועה רצינית אחת.

אי אפשא לדחוף אותו לאשדוד או משהו במסגרת קירוב לבבות ושיקום אסירים שנעשה לאחרונה?

יגיע שחקן בדקה ה90.

הוא יהיה התפשרות.

השחקן יגיד שג'ורדי דיבר איתו כבר 5 עונות, והוא שמח שהוא סוף סוף יכול להגיע לכאן, ו-X (השחקן הזר שהיה פעם במכבי מהמדינה שלו) סיפר לו דברים טובים על מכבי ועל ישראל.

המשחק הראשון שלו יהיה 10 דקות, הדעות בפורום עליו יהיו "רואים שיש לו רעב, הוא רק צריך קצת להשתפשף והוא יהיה כוכב כדורגל, אבל 10 דקות זה עוד מוקדם"

המשחק השני יהיה ב...סדר סה"כ, השלישי פושר, והתגובות יהיו "אי אפשר לשפוט שחקן מ3 משחקים בלבד, גם פריצה וקיראטנסון היו צריכים זמן להתרגל לכדורגל הישראל".

מהמשחק הרביעי והלאה הוא יהיה בסדר. יציב, מחלק פסים טובים, עושה קצת הגנה, אבל לא משהו שלא ראינו בעבר.

נגד ב"ש נעלה עם 3 זרים.

ישוחרר בקיץ.

נשמע לי כי סביר.

:|

יגיע שחקן בדקה ה90.

הוא יהיה התפשרות.

נגד ב"ש נעלה עם 3 זרים.

ישוחרר בקיץ.

עצוב ומדויק.