Jump to content

חלון העברות חורף 18\17 ע"ש ארון גונארסון

אוהד צהוב

Recommended Posts

יש פה אשכרה אנשים שמרכיבים את שרן ולא את דוידזאדה בהרכב..

ההרכב שיהיה בע"ה אחרי חזרת אצילי

ראיקו

דסה טיבי באבין אופיר

פרץ זר

אצילי\רכש מיכה

בלקמן וידאר

בסדר גם טל בן חיים לא תורם למשחק השוטף וגם וואקמה לא, השאלה כמה "מספרים" הם מביאים ואם זה שווה את זה

התשובה במקרה של עטר (ולטעמי גם במקרה של מוח) ברורה.

התשובה במקרה של עטר (ולטעמי גם במקרה של מוח) ברורה.

עטר של הקדנציה הראשונה עדיף על טל בן חיים השאלה כמה נצליח לקבל מעטר, מקסימום אפשר להשאיל לבית"ר כדי שיפרח ואז יחזור אלינו שמח ובכושר

כמו לכל עמדה בסגל אתה צריך שני שחקנים לפחות שיכולים לשחק בה טוב. כרגע יש לך (אולי) אחד. מה תעשה כשהוא יעדר בכלל צהובים? אם הוא יפצע? או יחזור ליכולת החלשה שלו? חוץ מזה שתחרות לא תעשה לו רע.

סבבה אז תביא מישהו כגיבוי ולא כשחקן בכיר ב 2m (לדוגמא נוסא שוב חופשי מביא אותו בחוזה עד סוף העונה) לעומת זאת שחקן עם תג מחיר גבוה בינואר זה הימור לא קטן ובסיטואציה עם דור הופך להיות אף פחות מושכל.

סבבה אז תביא מישהו כגיבוי ולא כשחקן בכיר ב 2m (לדוגמא נוסא שוב חופשי מביא אותו בחוזה עד סוף העונה) לעומת זאת שחקן עם תג מחיר גבוה בינואר זה הימור לא קטן ובסיטואציה עם דור הופך להיות אף פחות מושכל.

אני לא בעד הגישה של להיות זהיר רק כדי לדאוג לשחקני הבית. משמח אותי שדור מתחיל להראות פה משהו, זה עדיין לא ברף שאני יכול להיות רגוע (או קרוב לזה) וחשובה לי מכבי טובה מאשר לעשות משחקי "עד שדור טוב אסור להביא מישהו בכיר על העמדה שלו".

וואלה, אם יבוא מישהו טוב ממנו, שיבוא. לא תיגמר לו הקריירה בגיל 22 אם הוא לא יפתח בכל המשחקים עד סוף העונה.

אני לא בעד הגישה של להיות זהיר רק כדי לדאוג לשחקני הבית. משמח אותי שדור מתחיל להראות פה משהו, זה עדיין לא ברף שאני יכול להיות רגוע (או קרוב לזה) וחשובה לי מכבי טובה מאשר לעשות משחקי "עד שדור טוב אסור להביא מישהו בכיר על העמדה שלו".

וואלה, אם יבוא מישהו טוב ממנו, שיבוא. לא תיגמר לו הקריירה בגיל 22 אם הוא לא יפתח בכל המשחקים עד סוף העונה.

אחלה אז הגישה שלנו זהה. מה שנשאר זה רק שנסכים על דור, בעיני הוא כבר שם מבחינת הצרכים הנוכחיים שלנו שהם אליפות וזהו. שנגיע לאירופה בתקווה שזה יהיה מוקדמות צ’מפיוונס הצרכים ישתנו ונצטרך שחקן ברמה גבוהה נוסף (ואז גם תהיה יותר בחירה מן הסתם). בסופו של דבר אתה צריך ללכת לעמדות החלשות שלך שיכולות להפיל אותך קרי קשר על העמדה של גולסה/באטוקיו

בסדר גם טל בן חיים לא תורם למשחק השוטף וגם וואקמה לא, השאלה כמה "מספרים" הם מביאים ואם זה שווה את זה

וואקמה לא תורם למשחק השוטף? וואקמה הוא המשחק השוטף של ב"ש. זה בעצם למה ההבדל בינו לבין בן חיים כ"כ גדול, על אף המספרים הדי דומים של שניהם.

בזריז במקום סושיץ'/באטוקיו,שחקן אדיר!

מדובר בקשר ארגנטינאי בן 27,קשר דפנסיבי שיכול לשחק גם כקשר אחורי

מסירות מעולות,נוכח בכל מקום במגרש,גם סוג של בלם בניהול המשחק מחלץ המון כדורים

שחקן חופשי....החיסרון היחיד? מחמיצן לא קטן והשכר....נוגח מצוין ממצבים נייחים

אם החיסרון היחיד זה השכר שיכול להגיע לשכר של 800 אלף ויותר והחמצות פה ושם הייתם לוקחים?

https://www.transfermarkt.co.uk/nicolas-aguirre/profil/spieler/88166

טב"ח בכמה דרגות יותר טוב מעטר, הלוואי שיחזור.

שמע אני תמיד אהבתי יותר את עטר בתור שחקן וגם ביום שהמוח הגיע במקומו הצטערתי אבל בראסמי? שניהם לא ברמה לקבוצה שרוצה אליפות....האחד זה שחקן שהוא מוצר מוגמר וכבר לא יתפתח יותר שאפשר לסגור אותו מהר מאוד שלומדים ת'טריק והשני עם המון כישרון אבל שחקן גמור....שחקן שבשביל להחזיר לו ת'ביטחון יקח איזה עונה או שתיים,בקיצור אף אחד מהם.

אם החיסרון היחיד זה השכר שיכול להגיע לשכר של 800 אלף ויותר והחמצות פה ושם הייתם לוקחים?

מה זה הדבר הזה? הוא נראה כמו הזוכה של מאסטר שף ולא שחקן כדורגל

ההבדל בין עטר לבן חיים זה שעטר מתאים יותר לשיטה הנוכחית, יכול לשחק גם כחלוץ.

בן חיים לא מתאים לשיטה הנוכחית, הוא קיצוני שיכול לשחק רק על הקו, לא יכול לשחק כחלוץ.

:blink:

ההבדל בין עטר לבן חיים זה שעטר מתאים יותר לשיטה הנוכחית, יכול לשחק גם כחלוץ.

בן חיים לא מתאים לשיטה הנוכחית, הוא קיצוני שיכול לשחק רק על הקו, לא יכול לשחק כחלוץ.

טב"ח קלאסי לתפקיד הכנף בשמאל במקום מיכה שיעבור לתפקיד של ריקן

טב"ח קלאסי לתפקיד הכנף בשמאל במקום מיכה שיעבור לתפקיד של ריקן

זה תפקיד שדורש בשיטה הזאת גם קצת הגנה, בן חיים יעשה הגנה?!? ממש לא

חודש ינואר מביא איתו רצף של משחקים לא קלים. חבל שלא הגיע רכש בשבוע שעבר שיכול היה לעזור

מה כ"כ מיוחד בחלוץ בן 27 שעונת השיא שלו היא 10 שערים בליגה השבדית? במידה והיו מחפשים חלוץ, יש אופציות טובות יותר גם מבין שוק השחקנים החופשיים וגם מבין השחקנים שאפשר להביא במחיר סביר (כלומר במחיר שלא ישבור פה שיא העברות).