Jump to content

חלון העברות חורף 18\17 ע"ש ארון גונארסון

אוהד צהוב

Recommended Posts

אתם בטח תצחקו, אבל אני מחזיר את בניון עד סוף העונה. שנה שעברה הוא היה טוב מאד. יכול לתרום הרבה..

אני גם העדפתי שיצחקי ישוחרר לבית"ר ובניון ישאר, אבל כנראה שהוא רוצה לשחק הרבה יותר ממה שמכבי יכולה לתת לו. זו הסיבה שהוא לא נשאר פה השנה בכל מקרה.

אני גם העדפתי שיצחקי ישוחרר לבית"ר ובניון ישאר, אבל כנראה שהוא רוצה לשחק הרבה יותר ממה שמכבי יכולה לתת לו. זו הסיבה שהוא לא נשאר פה השנה בכל מקרה.

שיחק פה כפול ממה שהוא משחק בביתר.

שיחק פה כפול ממה שהוא משחק בביתר.

עבר לשם עוד כשמימר אימן והוא רצה אותו.

הוא אמר שג'ורדי אמר לו בשיחה איתו שהוא לא יראה פה הרבה דקות.

אתם בטח תצחקו, אבל אני מחזיר את בניון עד סוף העונה. שנה שעברה הוא היה טוב מאד. יכול לתרום הרבה..

בוא תסביר לנו בבקשה מה הסוס מת הזה יכול לתרום לנו?

באמת שאני לא מבין מה אנשים חושבים פה. במב שחקן בן 36 שנמצא הרבה מעבר לשיא יכול לתרום לקבוצה? אנחנו צריכים רק שחקנים צעירים שרעבים להוכיח את עצמם ושחקנים שנמצאים בשיא הקריירה. לא רפאלוב, בטח לא בניון צריכים להיות במכבי.

בוא תסביר לנו בבקשה מה הסוס מת הזה יכול לתרום לנו?

באמת שאני לא מבין מה אנשים חושבים פה. במב שחקן בן 36 שנמצא הרבה מעבר לשיא יכול לתרום לקבוצה? אנחנו צריכים רק שחקנים צעירים שרעבים להוכיח את עצמם ושחקנים שנמצאים בשיא הקריירה. לא רפאלוב, בטח לא בניון צריכים להיות במכבי.

בניון הוכיח שהוא לא סוס מת. מבחינתי הוא היה אחד הטובים שנה שעברה בקבוצה.

בניון הוכיח שהוא לא סוס מת. מבחינתי הוא היה אחד הטובים שנה שעברה בקבוצה.

כבש גול אחד בליגה.

הוא היה בסדר... למכבי יש הרבה יותר מדי ״בסדר״ בקבוצה.

צריך שחקן חיה שייתן לקבוצה אדג׳.

כבש גול אחד בליגה.

הוא היה בסדר... למכבי יש הרבה יותר מדי ״בסדר״ בקבוצה.

צריך שחקן חיה שייתן לקבוצה אדג׳.

אני לא מדבר על מספרים שזה העקב האכילס שלו( למרות שיש לו אחלה מספרים בביתרלמרות שהוא לא משחק הרבה) הוא פשוט שחרר לחץ הכי טוב בקבוצה, נתן בלא מעט משחקים כדורים גאוניים שלא נהפכו לשערים. אני החזקתי ממנו מאד.

הבישול שלו לוידאר נגד בש ענק.

אני לא מדבר על מספרים שזה העקב האכילס שלו( למרות שיש לו אחלה מספרים בביתרלמרות שהוא לא משחק הרבה) הוא פשוט שחרר לחץ הכי טוב בקבוצה, נתן בלא מעט משחקים כדורים גאוניים שלא נהפכו לשערים. אני החזקתי ממנו מאד.

הבישול שלו לוידאר נגד בש ענק.

מיכה תופס את התקן הזה, זה הזמן שלו עכשיו.

מכבי זקוקה יותר לקילר מקו שני, מאשר אחד שעובד בשביל אחרים.

החלון הזה צריך להיות מיועד לאיתור ורכישה של שחקן זר שיכול לתפוס את המשבצת של האחורי (פרץ) לכמה שנים, ועוד אס מהשרוול

בתקפיד הקדמי במערך שיעשה הבדל באופן מיידי (השאלה לגמרי תופס).

אסתפק גם בקשר קדמי בלבד.

מיכה תופס את התקן הזה, זה הזמן שלו עכשיו.

מכבי צריכה קילר מקו שני, פחות אחד שעובד בשביל אחרים.

החלון הזה צריך להיות מיועד לאיתור ורכישה של שחקן זר שיכול לתפוס את המשבצת של האחורי (פרץ) לכמה שנים, ועוד אס מהשרוול

בתקפיד הקדמי במערך שיעשה הבדל באופן מיידי (השאלה לגמרי תופס).

אסתפק גם בקשר קדמי בלבד.

לדעתך כרגע מכבי זקוקה לקשר התקפי יותר מאשר קשר אחורי?

מכבי צריכה באטוקיו משודרג

אחד כמו באטוקיו, שיודע ללחוץ ולרוץ, עם יכולות התקפיות ממוצעות אפילו, בלי להיות חזיר יותר מדי.

אם לבאטוקיו היה מח שהכדור אצלו ברגל, הוא לא היה פה, זה שחקן שטוב שהכדור לא אצלו ברגל.

איך מציעים פה את בניון?

חוץ מהעובדה שבאמת אין לו מקום בהרכב שלנו, הוא גם יביא איתו צבא של כתבי חצר שכל פע שהוא לא ישחק או ישחק מספר דקות מועט יעלו כתבות ויבלבלו את המוח.

תראו את ביתר, כל העליהום על בן זקן זה בתכלס בגלל שהוא לא משתף את בניון, התקשורת פשוט מחפשת אותו על זה.

אני מעדיף ששחקן כמו בניון לא יהיה במכבי, לי כיף עם השקט שיש במכבי.

איך מציעים פה את בניון?

חוץ מהעובדה שבאמת אין לו מקום בהרכב שלנו, הוא גם יביא איתו צבא של כתבי חצר שכל פע שהוא לא ישחק או ישחק מספר דקות מועט יעלו כתבות ויבלבלו את המוח.

תראו את ביתר, כל העליהום על בן זקן זה בתכלס בגלל שהוא לא משתף את בניון, התקשורת פשוט מחפשת אותו על זה.

אני מעדיף ששחקן כמו בניון לא יהיה במכבי, לי כיף עם השקט שיש במכבי.

איזה כתבות בדיוק היה בעונה שעברה?

אני ממש לא סומך על הזרים שגורדי מביא. בניון הרבה יותר טוב מבאוטקיו, סושיץ, מיקאל ואפילו רודירגס.

מצחיק שאת עטר לא רצינו כי זה אומר שחזרנו אחורה אבל את יוסי בניון שיכול להיות הסבא של אלירן - רוצים כי הוא יכול לתרום.

ההייפ סביב בניון גרוע יתר מההייפ סביב בוזגלו - אז בוזגלו לא ובניון כן?

באמת שאין לי כוח לשמוע שוב את הקול של בניון על למה הוא לא משחק והוא מקצוען ותמיד ידעתי שאני יכול לתרום, כל אימון אני נותן 101 אחוז, התשוקה בוערת בי ועוד שלל זיוני מוח, עשו טובה אל תזכירו אפילו הגעה אפשרית של המועקה הזו למכבי.

אם אני שם על כף המאזניים את התועלת מול העלות - לא תודה.

מצחיק שאת עטר לא רצינו כי זה אומר שחזרנו אחורה אבל את יוסי בניון שיכול להיות הסבא של אלירן - רוצים כי הוא יכול לתרום.

ההייפ סביב בניון גרוע יתר מההייפ סביב בוזגלו - אז בוזגלו לא ובניון כן?

באמת שאין לי כוח לשמוע שוב את הקול של בניון על למה הוא לא משחק והוא מקצוען ותמיד ידעתי שאני יכול לתרום, כל אימון אני נותן 101 אחוז, התשוקה בוערת בי ועוד שלל זיוני מוח, עשו טובה אל תזכירו אפילו הגעה אפשרית של המועקה הזו למכבי.

אם אני שם על כף המאזניים את התועלת מול העלות - לא תודה.

בזמן שהוא היה במכבי מתי הוא התלונן? מקורבים? כתבה? היה שקט גמור בגזרה שלו.

בזמן שהוא היה במכבי מתי הוא התלונן? מקורבים? כתבה? היה שקט גמור בגזרה שלו.

אתה באמת מאמין לזה?

אין חדר הלבשה אחד בארץ שהשחקנים בו לא סוגדים ליוסי, כולם גדלו עליו. סורי..לא רוצה אותו במכבי תקופה הנוכחית. אם היה בין 28 שיכול לתרום לקבוצה קצת יותר מהחמצת פנדל בגביע אז וואלקם אבל לא הוא ולא אנחנו במקום הזה בתקופה הזו. יוסי לא ישחק השנה וזה מתכון לאסון.