Jump to content

חלון העברות חורף 18\17 ע"ש ארון גונארסון

אוהד צהוב

Recommended Posts

לא יודע מי אמר לכם את השטויות האלה על העמדה של טריקובסקי ..

הוא משחק כחלוץ ויכול מדי פעם לשחק באגף שמאל(מזכיר לכם מישהו?) כבר כמה שנים בפאלרמו , אפילו רק מלראות תקצירים שלהם אפשר להבין את זה.

על פי טרנספר מרקט שאני בספק אם הם ראו כמה משחקים שלו הוא כנף שמאל ..

גוהו או טרייקובסקי ? גוהו הכי קל בארץ

העונה הזו הולכת להיות משעממת רצח.

בכל הליגות הגדולות האליפות כבר פחות או יותר סגורה, גם בארץ ב"ש בעונת ניוטרל עדיין ברמה אחת מעל כולם, ואם לא יהיה שינוי רציני בחלון הזה אין להם מתחרים לאליפות.

מזל לפחות שיש בקיץ מונדיאל..

האליפות פה לא סגורה בארץ

אבל זה שלב"ש יש חוזק מנטלי גדול יותר מאיתנו והם עדין רעבים, יותר מאיתנו לפחות.

כמו שאמרתי לפני שבועיים

הם פחות טובים משמעותית משנה שעברה, אבל הם ממשיכים להתלות על אדרכילי האליפות של השנתים האחרונות:מליקסון, שהר ונווקאמה..הם תמיד שם ותמיד נותנים להם את המספרים, זה כמו שלנו היה את זהבי.

למכור את וידאר ב6 ולקבל את גוהו שמשפיע יותר על המשחק,מעורב יותר,מהיר יחסית לוידאר אז כן שדרוג יפה הייתי אומר. מכבי צריכה שינוי לרענן קצת.

אז רפאלוב סגור במכבי תל אביב,עלי מוחמד/אלמוג כהן,וחלוץ ככה או שחקן נוסף התקפי ואני מבסוט.

דסה וגולסה? רק אני התייאשתי? תחזרווו כבר

מאוד אוהב את ניר ביטון, מאמין שיהיה פה טוב

את גוהו אני לא מכיר חוץ מהמשחקים מולנו אבל לפי זה שמתמזמזים פה עם השם שלו כבר שנתיים אני מעדיף שחא יבוא הדפוס הזה לא מוכיח את עצמו

ענה כמו גדול.

שיחה די ארוכה.

לצערי, לא הצלחתי לשנות את דעתו.

בעייני, השלישייה שציינתי זו השלישיה הכי מאוזנת שיכולה להיות.

3 שחקנים שיכולים לעשות הכל - לשחרר לחץ, לתאקל, לאיים מרחוק, לתת פס חכם קדימה.

ג'ורדי גם לא מעוניין להביא את גוהו בינואר (סיים כמלך השערים בקזחסטן, לפני שני הסוסים של אסטנה. הוא מסיים חוזה בדצמבר), בטענה שיש את וידאר.

חבל. הזדמנות מצוינת להנחית חלוץ מוכח בחינם. מה גם שוידאר עשוי לעזוב בקיץ.

רק מזכיר.

זה לא אומר שג'ורדי לא מחזיק ממנו (להפך).

אם וידאר יימכר (לא מאמין שמכבי תמכור אותו בינואר, כשבקיץ יש מונדיאל), אז גוהו בהחלט אופציה ריאלית.

מי אמר שגוהו על הפרק? הוא היה לפני שנה ומאז עברו הרבה מים בנהר, אף אחד לא עקב אחריו באמת בשנה האחרונה ואולי לג'ורדי יש כבר שמות של חלוצים אחרים בקאדר במידה והוא ימכור את האיסלנדי.

גוהו מרוויח 1.8 מיליון יורו בעונה בקאיירט וזה לא סכום שהוא יקבל ממכבי.

ואנדרלכט בחיים לא הוציאה יותר מ3 מיליון יורו על רכש אבל היי, למה לבלבל לנו תמוח עם עובדות ? עובדות לא נותנות קליק-בייט..

ואנדרלכט בחיים לא הוציאה יותר מ3 מיליון יורו על רכש אבל היי, למה לבלבל לנו תמוח עם עובדות ? עובדות לא נותנות קליק-בייט..

אנדרלכט לא הוציאו מעל 3 מיליון יורו דמי העברה מאיפה הבאת את זה?

רק השנה הם רכשו את סוון קומס ב-6.5 מיליון יורו ואת לוקאש תאודורצ'יק ב-4.5 מיליון יורו.

ושנה שעברה את ניקולאי סטנצ'יו בכמעט 10 מיליון יורו.

אין להם שום בעיה להוציא סכומים גבוהים על שחקנים כי הם גם מוכרים שחקנים בסכומים גבוהים את אלכסנדר מיטרוביץ' ב-18.5 מיליון יורו לניקאסל, את יורי טיילמאנס למונאקו ב-25 מיליון יורו והיו עוד, אז אין להם בעיה להשקיע כסף על שחקנים.

בא לי רצח לקחת להם את בן שהר מתחת לאף.

הבעיה היא שהוא פשוט לא חלוץ כזה טוב. הוא 20 רמות מתחת לוידאר/גוהו או כל שחקן שאני רוצה כחלוץ פותח.

ולהשכיב עליו חצי מליון בעונה כדי שיהיה מחליף? הוא לא כזה יוצר טוב משוינפלד שכבר עושה את זה..

הבעיה היא שהוא פשוט לא חלוץ כזה טוב. הוא 20 רמות מתחת לוידאר/גוהו או כל שחקן שאני רוצה כחלוץ פותח.

ולהשכיב עליו חצי מליון בעונה כדי שיהיה מחליף? הוא לא כזה יוצר טוב משוינפלד שכבר עושה את זה..

שוינפלד (פוטנציאלית, עדיין טעון הוכחה) לא פחות טוב ממנו לדעתי, ונראה שעם אופי הרבה יותר טוב לרול המשלים שלו בסגל מאשר הבן של בתיה

"הבעיה" היא שוידאר ושוינפלד דומים מאוד בסגנון שלהם ושחקן מהסוג של שהר יכול לתת לנו משהו אחר ולגוון לנו את ההתקפה

חולה על שוינפלד, אין מה להשוות אותו לשהר.

לא אותו לבל לצערי.

שהר? השתפר בב"ש פלאים, גם בהפועל הוא היה מעולה..בעצם בכל קבוצה שהוא שיחק בישראל הוא עשה את שלו, הוא לא בנוי לשחק באירופה, אבל יש לו מבנה מעולה של כוח פריצה ומהירות עם יכולת סיומת טובה ומיקום לא רע..הוא שחקן טוב מאוד שיכול לשפר...אבל הוא לא יבוא לכאן, נקסט.

מבין את מי שלא מתלהב משהר.

כדורגלן עם טכניקה בינונית שלא לומר ירודה.

אבל הוא סקורר, מסיים עונה עם 15 לפחות והוא ישראלי. בגזרת הישראלים הריאליים אף אחד לא ממש מתקרב אליו.

מה שב"ש עשו עם סהר ועם הצכי, זה מה שמכבי צריכה לעשות.

וידאר ושוינפלד זה בערך אותו שחקן, מכבי חייבים חלוץ ישראלי ברמה עם מהירות שיקנה למכבי אפשרות לשחק קצת אחרת.

סהר עוד שחקן...אבל נותן לב"ש המון אפשרויות בהתקפה בגלל שהוא מגוון וגורם גם לגוון במשחק.

לא יצחקי, לא עטר, אולי בלקמן נותן את הגיוון הזה אבל גם לא.

מביא את דבר, זה גם יפגע בב"ש אז בכלל

למה שיבוא למכבי ?

* אם אתה רוצה להשתולל ולהתחיל עם הצעות של 600 אלף דולר לכל שחקן ישראלי אז כן.