Jump to content

חלון העברות חורף 18\17 ע"ש ארון גונארסון

אוהד צהוב

Recommended Posts

עלי מוחמד, שחקן עם פוטנציאל מכירה בעתיד. מחיר מיליון יורו.

אלמוג כהן, בן 29, שיחק העונה חצי מהדקות של ייני או דוידזאדה. מיליון יורו וצפונה.

בסוף גם נשאר בלי אלמוג כהן כי אני לא מאמין שהוא יחזור לפה ולא לבאר שבע

זה תלוי בעיקר באינגולשטאט, בקיץ הם סירבו להצעה של 2 מיליון יורו ממכבי, אני לא רואה את באר שבע מציעים סכומים כל כך גבוהים.

כל עוד הוא בחיפה ולא בב''ש או בית''ר אפשר להיות רגועים

למה שנהיה רגועים? אנחנו נראים טוב יותר ממכבי חיפה?

עלי מוחמד חייב להיות במכבי בינואר או מקסימום בקיץ .

הרע במיעוטו יהיה אם יעזוב לקבוצה מחוץ לליגה. זה המעבר היחיד שאני מסוגל לקבל בהבנה .

למה שנהיה רגועים? אנחנו נראים טוב יותר ממכבי חיפה?

עלי מוחמד חייב להיות במכבי בינואר או מקסימום בקיץ .

הרע במיעוטו יהיה אם יעזוב לקבוצה מחוץ לליגה. זה המעבר היחיד שאני מסוגל לקבל בהבנה .

הבעיה שלא בטוח שיש זמן לחכות לקיץ לחיפה יש 5 זרים ולנו 6 זרים, אם רוצים לעשות מהלך זה חייב להיות בינואר, כי אם נחכה שחוזים יסתיימו לחלק מהשחקנים הזרים, הוא כבר יחתום במקום אחר.

וכמו שכבר כתבת אם הוא לא יהיה אצלנו, אז עדיף כבר שישחק בקבוצה מחוץ לליגה.

בכרמל יש הרבה רחשים על כך שמוחמד סגור בחיפה.

"רחשים "

יוני הללי ? אתמול הסתום הזה זיין תמוח ברדיו שמוחמד סגור בחיפה, הבעלים של נתניה עלה לקו והשפיל אותו...

למה שהוא ילך לחיפה ?

ככל הנראה מוחמד יעבור רק לאירופה. נתניה מנסה לשדרג לו את החוזה ולהוסיף סעיף יציאה יחסית נוח רק לאירופה.

אפשר לנסות לסגור איתו על מעבר בסוף העונה (כדי לא להיכנס למחלוקת התחולה של סעיף השחרור) ועל ידי כך לדאוג לזה שהוא לא יעבור לקבוצה אחרת בארץ.

בכל אופן נראה שהוא שחקן רגשי כזה (כמו קאיודה בזמנו שהחליט שבארץ הוא משחק רק בנתניה).

גם אלמוג כהן או כל קשר דפנסיבי סביר אחר יכולים לעזור לנו מאוד ולהספיק לאליפות.

אלמוג כהן היה חופשי בקיץ, לשים עליו מעל מיליון יורו עכשיו בזמן שיש את מוחמד עם סעיף שחרור זה פשע.

הוא לא היה חופשי.

הוא פשוט קיבל שדרוג לחוזה הקיים.

"רחשים "

יוני הללי ? אתמול הסתום הזה זיין תמוח ברדיו שמוחמד סגור בחיפה, הבעלים של נתניה עלה לקו והשפיל אותו...

למה שהוא ילך לחיפה ?

לא רק הוא.

בכל מקרה הבעלים של נתניה יכול להגיד מה שהוא רוצה, מסכמים עם השחקן נותנים לסגל מיליון דולר ולהתראות.

מה האינטרס של נתניה/מוחמד לסעיף רק לאירופה.

נשמע ככ טיפשי. באמת.

הייתי מפקפק בך יותר אם לא היית מזיין את חומץ ככה חזק.

יכול להיות שהייתי קצת נחרץ והם לא יעגנו באופן רשמי סעיף רק לאירופה אבל לפי סגל, הם במשא מתן לפתיחת החוזה ורצון השחקן הוא לשחק בארץ רק בנתניה (היה מקרה דומה עם קאיודה אז זה לא מופרך לחלוטין).

בנוגע לעונה הנוכחית, האינטרס שלהם הוא לא לחזק קבוצה אחרת בליגה.

מצד שני, בציון 3 אמרו שאיך שנפתח החלון מכבי שולחת צ'ק ע"ס מיליון דולר וסלאמת.

כמו במקרה טיבי.

ושמיליון דולר זה בערך מה שסגל שם בעונה והוא לא עשיר גדול ככה שזה כסף רציני בשבילו.

וואלה ספורט:

״במכבי מאמינים שאלמוג כהן ימכר ב1.4 מיליון יורו. האמת? לא מעניין אותי יותר הכסף. פשוט שחקן שיחזק אותנו ויצן וביחד עם גולסה ורודריגז אני אהיה קצת יותר אופטימי ורגוע מאשר לראות סושיץ פרץ ובטוקיו

הקטע פה עם מוחמד מובן, אבל לא הבנתי איך אלמוג כהן הפך משחקן שכולם פה פינטזו עליו בקיץ (כשהיה ברור שמעבר שלו לא ריאלי, אחרי העונה שנתן), לשחקן שלא רוצים לגעת בו.

הקטע פה עם מוחמד מובן, אבל לא הבנתי איך אלמוג כהן הפך משחקן שכולם פה פינטזו עליו בקיץ (כשהיה ברור שמעבר שלו לא ריאלי, אחרי העונה שנתן), לשחקן שלא רוצים לגעת בו.

בן 30 עוד שנייה

בן 30 עוד שנייה

ראדי בן 35 והוא עדיין יותר טוב ממה שיש לנו בקישור הדפנסיבי העונה.

מליון וחצי אירו הורדנו לאסלה בעסקת מרסלו וראמון, אז זה בהחלט סכום טוב לישראלי בכיר שיש לו לפחות עוד שנתיים-שלוש טובות, בעמדה שאתה נואש לחיזוק בה.

אל תשכח שאם אלמוג כהן יגיע ויחזיק לנו את מרכז המגרש + עלי מוחמד על חשבון סושיץ' ואם אלוהים אוהב אותנו מגן ימני זר (התייאשתי מדסה) על חשבון באטוקיו וזה 3 שינויים שיכולים לעשות את ההבדל בין אליפות לעוד עונה בלי תואר ובלי פגרה.

ערן זהבי בן 30..הוא זקן מת, זהו

מסי? למה הוא לא פורש הוא בן 30?

מגילאים 28-32 זה שיא הקריירה של שחקנים.

מכבי כנראה נעולה על אלמוג, לדעתי מוחמד זה מאסט אבל לא נראה שזה יקרה.

אם אלמוג כהן בדרך לכאן ומוחמד לא, וסושיץ נבעט הביתה,

זאת אומרת ששוב נקבל איזה קשר ספרדי/סרבי/בוסני בן 33 ששיחק במילואי סלמנקה וקרע תמניסקוס בתחילת העונה?

אוי לא.