Jump to content

חלון העברות חורף 18\17 ע"ש ארון גונארסון

אוהד צהוב

Recommended Posts

יש לך שני צעירים בקבוצה על אותה משבצת: אצילי ומיכה. על מי מהם אתה מוותר?

כל עוד אצילי יושב ביציע מגובס ועם קביים, אתה צריך לחשוב על ההווה..

החלק ההגנתי לא מושלם, אבל לדעתי לא צריך שם מהפכות העונה. אין ישראלי טוב לגיבוי ולהבא זר במקום באבין זה הימור גדול מידי בשלב כזה קריטי, מה גם שבאבין מושאל, אני בספק אם אפשר להשתחרר ממנו.

הכי דחוף קשר אחורי שיהיה במקום פרץ וקשר התקפי טוב, לא הגיוני שהיחיד בסגל שלנו שיכול לנהל את ההתקפה זה מיכה.

האנשים פה הבינו
ג׳ורדי פחות

לך תדע

אוי ואבוי אם המשחק יכתיב מהלכים בשוק העברות ואוי ואבוי אם ה 4-5 משחקים האחרונים יכתיבו.

מכבי צריכה חיזוק, לפחות 2 שחקנים. קשר אחורי וקדמי-גולר. זה היה נכון לפני ולאחרי המשחק הזה.

אוי ואבוי אם המשחק היום יכתיב למכבי מהלכים בשוק ההעברות. הפארנויה בשיאה.

אוי ואבוי אם נצחון או שניים גורמים למישהו לחשוב שיש לנו קבוצה מושלמת, הבעיות שהיו לפני חודש הם בדיוק אותם הבעיות שיש כיום למרות התקופה הטובה יותר לאחרונה, וחובה לתקנם..

בחלק מהמשחקים שניצחנו ראו שהיה לנו קצת קשה, לכן ממש לא צריך היה את המשחק היום כדי לראות שחסרים לנו 2 קשרים.

דרך אגב. הייתם מנסים להביא את טוואטחה?? השמועות אומרות שהוא ישוחרר.

גם דוידזאדה לא בשיאו בתקופה האחרונה - מי עדיף לדעתכם?

אוי ואבוי אם נצחון או שניים גורמים למישהו לחשוב שיש לנו קבוצה מושלמת, הבעיות שהיו לפני חודש הם בדיוק אותם הבעיות שיש כיום למרות התקופה הטובה יותר לאחרונה, וחובה לתקנם..

איזה קבוצה מושלמת. ברגעים הטובים של הקבוצה העונה, היינו בינוניים רצח.

סיכוי לא רע בכלל שהבינוניות הזו תספיק לאליפות.

נכון למומנטום הנוכחי ולמצבת הסגל, אין שום טעם לעשות שינויים משמעותיים. שחקן או שניים גג. הסיכוי שאלו ייתנו לנו דחיפה משמעותית הוא קלוש. אחד לעשר.

מה שאתה רואה כרגע זה מה שתראה עד הסוף, בתקווה שאצילי ייתן כמה רגעים חשובים.

איזה קבוצה מושלמת. ברגעים הטובים של הקבוצה העונה, היינו בינוניים רצח.

סיכוי לא רע בכלל שהבינוניות הזו תספיק לאליפות.

נכון למומנטום הנוכחי ולמצבת הסגל, אין שום טעם לעשות שינויים משמעותיים. שחקן או שניים גג. הסיכוי שאלו ייתנו לנו דחיפה משמעותית הוא קלוש. אחד לעשר.

מה שאתה רואה כרגע זה מה שתראה עד הסוף, בתקווה שאצילי ייתן כמה רגעים חשובים.

אז למעשה אנו תמימי דעים, חוץ מהעובדה שלעניות דעתי במקום שחקן שניים צריך שלושה ארבעה..

אז למעשה אנו תמימי דעים, חוץ מהעובדה שלעניות דעתי במקום שחקן שניים צריך שלושה ארבעה..

למה להביא 3-4 שחקנים עכשיו ? במקום מי ? את מי ?

עזוב אותך, זו עונה שאפשר לקחת בה אליפות גם עם הקיים ואז לשבור את הראש בקיץ.

לזעזע עכשיו את הקבוצה אחרי שהצליחה לסגל לעצמה איזשהו הרכב שרץ בצורה סבירה זה לירות לעצמך ברגל.

למה להביא 3-4 שחקנים עכשיו ? במקום מי ? את מי ?

עזוב אותך, זו עונה שאפשר לקחת בה אליפות גם עם הקיים ואז לשבור את הראש בקיץ.

לזעזע עכשיו את הקבוצה אחרי שהצליחה לסגל לעצמה איזשהו הרכב שרץ בצורה סבירה זה לירות לעצמך ברגל.

במקום מי? יש לי ומניח גם לך רשימה לא קטנה של שחקנים שאינם מספיק ראויים לקבוצה כמו מכבי, את מי? חרשנו כולל אני כל כך הרבה את שלל השמות האפשריים, שאין טעם לדוש בזה כעת, המינימום שאני מצפה זה להחליף את שני הזרים שאפילו מקום בסגל המאמן לא מוצא להם, עדיף שחקן חדש שאולי אולי יפתיע מאשר להשאר עם שחקנים שיושבים ביציע, לעניות דעתי בסגל הנוכחי אין לנו באמת סיכויים לזכות בתואר למרות התוצאות האחרונות, ובכלל קבוצה לעונה הבאה מתחילים לבנות כבר בינואר ולא מחכים עד אוגוסט, ובזה אני בטוח שאתה שותף לדעתי..

דווקא אני חושב שעקב השוק הישראלי החסר בשוערים, בלמים, קשרים אחוריים וחלוצים טובים, אלו צריכות להיות העמדות שבהן צריכים לאייש בזרים לפחות נכון למצב השוק היום. בלי קשר למשחק היום אני חושב שאנחנו צריכים שההרכב הראשון שלנו יהיה שוער זר, שני בלמים זרים בכירים, קשר אחורי זר וחלוץ זר, ואם יש זר שישי זה נתון לשיקול הדעת לעמדה הכי חלשה שנשארה,את כל השאר אפשר לאייש בישראלים, יחסית הישראלים טכניים ויש לנו בשוק הרבה קשרים יצירתיים ושחקני כנף לא רעים, ובייחוד אצלנו שני המגנים הישראלים הטובים ביותר כיום בשוק.

במקום מי? יש לי ומניח גם לך רשימה לא קטנה של שחקנים שאינם מספיק ראויים לקבוצה כמו מכבי, את מי? חרשנו כולל אני כל כך הרבה את שלל השמות האפשריים, שאין טעם לדוש בזה כעת, המינימום שאני מצפה זה להחליף את שני הזרים שאפילו מקום בסגל המאמן לא מוצא להם, עדיף שחקן חדש שאולי אולי יפתיע מאשר להשאר עם שחקנים שיושבים ביציע, לעניות דעתי בסגל הנוכחי אין לנו באמת סיכויים לזכות בתואר למרות התוצאות האחרונות, ובכלל קבוצה לעונה הבאה מתחילים לבנות כבר בינואר ולא מחכים עד אוגוסט, ובזה אני בטוח שאתה שותף לדעתי..ב

אין סיכוי בכלל ? 10 אחוז ? משהו ? כלום ?

כן, כנראה הייתי מחליף את רודריגז וסושיץ׳ בשני זרים מיותרים אחרים בהשאלה עד סוף העונה. לא מאמין שזה היה נותן לי משהו.

הסיבה שאתה מדבר על ״פריצה וזהבי״ חמש שנים אחרי, טמונה בגוף השאלה.

העובדות מוכיחת שלעיתים נדירות תקבל תמורה כה משמעותית מרכש של אמצע עונה. בכדורגל בכלל, לא רק אצל מכבי.

תחת הנסיבות הקיימות והנרטיב הכללי של העונה הנוכחית בליגה - רכש, כן או לא, הוא לא מה שיכריע את גורלה של מכבי.

אצילי יכול וצריך להיות השחקן שנותן לך את הפוש הקטן שנדרש.

אין סיכוי בכלל ? 10 אחוז ? משהו ? כלום ?

כן, כנראה הייתי מחליף את רודריגז וסושיץ׳ בשני זרים מיותרים אחרים בהשאלה עד סוף העונה. לא מאמין שזה היה נותן לי משהו.

הסיבה שאתה מדבר על ״פריצה וזהבי״ חמש שנים אחרי, טמונה בגוף השאלה. זה פשוט נדיר מאוד בכדורגל, לא רק אצל מכבי.

רכש, כן או לא, הוא לא מה שיכריע את גורל העונה של מכבי. אצילי יכול וצריך להיות השחקן שנותן לך את הפוש הקטן שנדרש.

י

מה ההבדל בין להביא שחקן בקיץ לבין להביא אותו בינואר? אם יש לך שחקן טוב שיכול לעזור לך, קפוץ על ההזדמנות, לגבי הזרים אנו באותה הדעה, ואם ככה בלי כוונה בשנייה האחרונה יכול להגניב לפה איזה אוחנה לאור השמועות,או אפילו איזה רפאלוב סטייל למרות שיודע מה דעת הפורום עליו, יש ללכת על זה, מסכים שלא צריך רכש רק כדי לומר הבאנו רכש, אבל לפעמים בחיים עדיף לשבור את הכללים ולהסתכן מאשר לדשדש במקום כאשר התוצאה ידועה..

אצילי

מה איתו באמת? בזמנו דובר על חזרה בסוף ינואר תחילת פברואר, אבל בפעם האחרונה שראיתי אותו לפני כחודש,עדיין הסתובב מגובס והלך בעזרת קביים..

מה ההבדל בין להביא שחקן בקיץ לבין להביא אותו בינואר? אם יש לך שחקן טוב שיכול לעזור לך, קפוץ על ההזדמנות, לגבי הזרים אנו באותה הדעה, ואם ככה בלי כוונה בשנייה האחרונה יכול להגניב לפה איזה אוחנה לאור השמועות,או אפילו איזה רפאלוב סטייל למרות שיודע מה דעת הפורום עליו, יש ללכת על זה, מסכים שלא צריך רכש רק כדי לומר הבאנו רכש, אבל לפעמים בחיים עדיף לשבור את הכללים ולהסתכן מאשר לדשדש במקום כאשר התוצאה ידועה..

השוק באופן כללי לא עובד חזק השנה, זה קשור גם למונדיאל וגם לגורמים נוספים. זה מתחיל בטופ ומחלחל מטה עד לרמות הנמוכות (שלנו).

כנראה שלמכבי, בכלי הסקאוטינג הקיימים ובמסגרת התקציב הנוכחית לא היו את ההזדמנויות הללו שאתה מתאר. אני עדיין מאמין שיגיע שחקן אחד.

אוחנה למכבי בחלון הנוכחי זה קשקוש, get real. רפאלוב אני בעד, אבל אם יבוא או לא ... זה בטח לא דרמטי.

בעיניי, הסיכוי שמישהו כמו רודריגז ייתן לך כמה רגעים משמעותיים עד סוף העונה הוא פחות או יותר זהה לסיכוי של אותו זר דמיוני.

מדיניות הרכש הכללית של מכבי תחת כהונתו של קרויף קיבלה ממני קיתונות של ביקורת לאורך השנים פה בפורום.

כולם פה יודעים את עמדתי בנושא. כך שאם אני אומר לך שהחלון הזה הוא לא קריטי עבור גורלה של מכבי לעונה הנוכחית, כנראה שאני לא אומר סתם :).

השוק באופן כללי לא עובד חזק השנה, זה קשור גם למונדיאל וגם לגורמים נוספים. זה מתחיל בטופ ומחלחל מטה עד לרמות הנמוכות (שלנו).

כנראה שלמכבי, בכלי הסקאוטינג הקיימים ובמסגרת התקציב הנוכחית לא היו את ההזדמנויות הללו שאתה מתאר. אני עדיין מאמין שיגיע שחקן אחד.

אוחנה למכבי בחלון הנוכחית זה קשקוש, get real. רפאלוב אני בעד, אבל אם יבוא או יבוא זה לא כזה דרמטי.

בעיניי, הסיכוי שמישהו כמו רודריגז ייתן לך כמה רגעים משמעותיים עד סוף העונה הם פחות או יותר זהה לזה של הזר הדמיוני שהיה יכול להגיע.

דעתי בנוגע לג׳ורדי כמנהל מקצועי ומדיניות הרכש הכללית של מכבי שהותוותה תחת כהונתו קיבלה ממני קיטונות של ביקורת לאורך השנים פה בפורום.

כולם פה יודעים את עמדתי בנושא. כך שאם אני אומר לך שהחלון הזה הוא לא קריטי עבור גורלה של מכבי לעונה הנוכחית, כנראה שאני לא אומר סתם :).

רק שיהיה ברור בשביל לסגור את כל התכתובת הזו שבינינו, אני לחלוטין בדעה שלך, לא חושב ולא מצפה לזהבי סטייל בחלון הזה, ולא חושב שינחת פה איזשהו שובר שיוויון, והעונה הזו תקום ותיפול בעיקר על מה שיש, אבל כן חושב שאפשר יהיה למצוא או לפחות להעז ולהמר על בדש סטייל, שחקן שאולי לא יתן לך ניסים ונפלאות, אבל במצבים קשים יהיה לך עוד אופציה שאולי אולי יתגלה כטוב יותר ברגעי האמת ממה שיש לך כעת..

מה יש לנו להפסיד עם השאלה עד סוף שנה ואופציית רכישה?

בשביל הסיכוי לפגיעה הייתי מביא מישהו. דווקא קאטאי שהוזכר נשמע כמו שחקן מעניין.

מדברים פה מלא על אצילי...

לא בטוי לגביו, איתו לא בדיוק הרשמנו והיינו חלשים נורא, לא יודע איך ישתלב במערך החדש.. מבחינתי הוא סימן שאלה.